Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

misha666
7. sep 2009

ahojte baby,... ked s bavite o kupani,...ja by som takym babatkom do verejneho bazena nesla, na buduci rok uz hej ale teraz urcite este nie...podla mna tam este vela toho na babo ciha 😖

inak dnes som bola opat cvicit. takze muzik s malou mali opat svoj vecer...otvorila som dvere do bytu a pocujem nenormalny rehot malej...sa salili a ona sa tak krasne smiala 😀

zanulienka
7. sep 2009

krpy-my sme boli v aquaparku z malou

krpcek
7. sep 2009

zanu a boli ste v tatralandii? lebo kamoska chcela ist do Rajca s malym a ju tam nepustili, ze vraj az od troch rokov. 😅

baska19
7. sep 2009

ahojte tak my ideme zajtra na druhé očkovanie tak dufam že to zvládne dobre tak ako prvé bez teplotky už teraz mám obavy 😒

inak do bazénu by som ani ja nešla ešte s malou jedna kamoška ma volala na plávanie s babatkami ale ešte má na to času

krpcek
7. sep 2009

my sme uz boli v bazene a bolo to v pohode 🙂

zanulienka
7. sep 2009

krpy-v tatralandii su tobogane a vela bazenov?

macikjm
7. sep 2009

ahojte...
sabi...ake krasne zubadielko je danko..v nasej tlamicke po zubkoch ani chýru....

inak nas spanok zo vcera na dnes trval od 20.00 do 5.30...vtedy sa ninka zobudila prvykrat na kojenie...minuly a tento tyzden lame rekordy... 😵
som zvedava co to bude po druhom ockovani /streda/.... 😖

cikyta
7. sep 2009

Macik,nemáš ty moju malú? 😅
Tiež po našich zubkoch ani chýru a spinkala od 20:00 do 5:30

Ja mám pančušiek haba kuk z každeho obchodu.Pôvodne som to chcela využiť v apríly,ale bolo teplo a boli velké,takže teraz su akurát.Hold-Prvorodička 😀 Tak som kupila všetko a možno niečo aj zbytočne.
Inak teraz ked začala viac kopkať,tak ponožky+capačky strácame a v klokanke ked urobí:
-Lindaj lindaj lindajdaj...tak ich nemáme.Aj muž sa minulý týžden vrátil cez pol mesta po stratenu capáčku 😀 pri moste 😀

cikyta
7. sep 2009

Sabi-krásne zubky a tá motlidbička-prenádherná foto!!!!!!!!!!!!!!

cikyta
7. sep 2009

Skuste na tie teplotky aj ten ocot,alebo kyslé uhorky do ponožiek.
(Aj mužovi to mama robila,aj v pokecoch to radia.)

macikjm
7. sep 2009

ciky...no neviem neviem...aj sa mi podobaju trosku nase krasotinky... 😀

cikyta
7. sep 2009

Fakt! 😀

macikjm
7. sep 2009

take su okate a buclate... 😀

macikjm
7. sep 2009

a moja je narodena o den skor...24.4. silvinka 25.4., ze?

cikyta
7. sep 2009

Ano 25.4.je.
Naozaj su ako sestričky 😀

macikjm
7. sep 2009

no...vidis...a ze bude jedinacik...nie je... 😀 😀

macikjm
7. sep 2009

idem odfukovat....bru nocku... 😉

cikyta
7. sep 2009

Dobru nocku aj segričke Ninuške! 😉

cikyta
7. sep 2009

Počujte,ked chcem dať porobiť nejaké pekné vianočné pohladnice so Silvinkou,tak oblečko jej daju oni,či si musím sama kupiť niekde ten vianočný kostýmček? 😕

jankaaa
8. sep 2009

ahojte mamicky prajem pekne rano 🙂
my sme uz od 5:40hore som myslela ze ma drbne zase sa nam to nejak pokazilo par dni bolo fajn aj v noci spinkal teraz zase to iste....
teraz mi zahajal ale co predchadzalo tomu spanku no katastrofa ten neskutocny rev...ja nechapem preco to jednoducho nemoze zavriet oci a spat ale musi robit taky cirkus predtym...
neviem sa rozhodnut ci uz mu mam dat sportovy kociar alebo nie ked mne tak bude luto za tym tak mam este pocit ze je babo ale ked on uz velmi nechce byt vo vanicke lebo asi nic nevidi....no vcera sme boli vonku a poviem vam u nas sa riadne ochladilo este aj vecer v dome bolo chladno ked som ho okupala chudacik moj maly normalne sa triasol od zimy....
ja na kociar sportovy mam aj fusak takze toto neriesim
ale pomaly bude treba kupovat nejake teplejsie veci na oblecenie lebo to fakt uz asi ide jesen

zuul
8. sep 2009

ahojte maminky,
nestihnem Vás ani prečítať.
no sme doma po "dovolenke" v tatrách. Miškove zúbky si rozmysleli, že sa idú tlačiť práve v tatrách. tak bolo veselo. v noci plač ako prdel, cez deň tiež, len na rukách sa chcel nosiť. vo všetkých reštikách plakal a plakal. priznám sa, že už som bola v koncoch. najskôr som si myslela že nevie kakať (už papáme mrkvu a ostatné) ale nakoniec som mu šáhla do pusinky a oba dolné zúbky prerezané a tlačia sa von.
chúďa isto ho to bolí. dievčatá zabrali Vám tie homeo na zúbky? ja ich idem dnes kúpiť.

strašne často mám pocit, nech robím čo robím, že to nie je dosť a dobré.

a o spánku radšej písať nebudem keďže sme hore stále 😝

janka my sa už v športiaku vozíme asi aj mesiac. musí všetko vidieť takže preto. inak reve ako blázonko.

sabinazv
8. sep 2009

ahojte,

my sme vcera zlozili sportak a ja teraz na nete koumam ako poriesit tu zimu v nom, ci fusak treba, ci mam vobec nanoznik (a prave teraz som taky tenucky mini nanoznik poskladany v madle nasla 😅 ), cize fusak asi hej... lebo da sa kupit aj univerzalny hrubsi nanoznik, ale asi ten fusak bude lepsi... no este tiez nie som uplne rozhodnuta 😉

zuul, mne sa zda, ze tie homeo pomohli... aj teraz mu ich davam rano a vecer, zda sa mi, ze je ovela kludnejsi... no skoda, ze prave na dovolenke tie zubky museli vyliezat, ste si vela asi neoddychli 😒

krpecek, my sme sa neboli kupat, ked sme boli v tatrach, vtedy bolo to ochladenie... a tiez som z tych, co s babom tento rok neboli v bazene, az na rok ho namocime 😎

jankaaa
8. sep 2009

babenky este som sa vas chcela spytat ci mate rezim v spanku cez den...kedy vam chodia deticky spinkat cez den?a kolkokrat?

sabinazv
8. sep 2009

my nemam ziadny pravidelny rezim... akurat pravidelne chodi spat o 20.h a vstava okolo 6.h rano a medzi tym je volny program... 😅 ale priblizne tak po 2-3 hodinach bdenia je unaveny a zdriemne... bud na hodinu alebo dve... aj tri niekedy 🙂

petkapo
8. sep 2009

Ahojte!
My sme zasa mali na figu noc. Volala som uz aj pre vysledky z vyteru,ale budu az po desiatej 😠 . Chudatko moje malo zasa zapchaty nos celu noc, tak funel, mrnkal,mrvil sa. A samozrejme ze spal pri mne na posteli, tak som sa nic nevyspala 😒
Jankaa - Alex ma pravidelny 3-hodinovy ''jedaci'' rezim a vzdy si pred jedenim tak 15-20 minut podrieme. Cize 5x denne po 20 minut - dokopy hodinku. Ale vsimla som si, ze ked je nizky tlak,tak spava viacej. Minuly tyzden ked prsalo tak jeden den spal 4,5 hodiny!!! Len sa zobudil na jedenie a spal dalej.... 🙂

sabinazv
8. sep 2009

peti, no som zvedava, ake budu vysledky... chuda male...

a ako to, ze pred papanim spi? nas maly casto pri jedle zaspi... tak ho len prelozim na brusku a spi dalej 😉

zanulienka
8. sep 2009

elaia spi okolo 13.00 taku hodinku a potom okolo 16.00 tiez hodku a potom az vecer zaspi medzi 21.00-22.00 ☹

cikyta
8. sep 2009

My tak ako Sabi,len s tým,že cez den mi spí tak po 20 minutach.Hodiny to niesu,aj ked zo 3 krát sa stalo,že zaspala cez den na 3 hodiny,ale to bolo dávno 😀

petkapo
8. sep 2009

Sabi - Alex pri jedle zaspava az vecer. O osmej sa naje - zje tak polovicku,zaspi, spi tak 15-20 minut zasa, zobudi sa, doje a spi dalej 🙂 Cez den takmer nikdy, naje sa a potom sa hra.

Idem skusit zavolat ku Dr. znova a idem dat varit cuketku. Dnes ma Alexik cuketovy obed, uz treti den. Zajtra brokolica 😉

majka_dk
8. sep 2009

krpcek - ja by som skor sla do besenovej, to mate kusok od tatralandie a je to trochu mensie, tak si myslim, ze lepsie pre mimco, my sme tam boli, v poho nas tam pustili len nas krpec sa tam rozhodol revat tak sme sli za hodku dom 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre