Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
10. sep 2009

ninka ma 66 cm...Emmka je pekne dlha...
ona asi mala na mysli tie firemne produkty na dokrmovanie...kase...detske vyzivy...

zeleninka je zdrava...misha a solis zeleninku??? ja sa tiez tesim, ked uz bude papat zeleninku.... 😉

macikjm
10. sep 2009

nany...chcela by som az do ukonc. 7. mes....uvidim dla okolnosti....ale asi nevydrzim....a uvarim jej mrkvicku skor...tak sa na tie ksichtiky pri papani tesim.... 😀
potom dam vediet... 😉

macikjm
10. sep 2009

myslim skor...po ukonc. 6. mesiaci...pekne ze ta pediatricka tak podrzala ohladom kojenia....

misha666
10. sep 2009

macikjm...urcite nesolim sa to nesmie...ja jej kupujem od hami alebo jej robim doma...ale len zemiak s mrkvou... brokolicku a spenat jej kupujem,,,,zatial papame : zemiacik, mrkvicku, spenat, brokoloicu a to medzi sebou kombinujeme...a este zahradnu zeleninu, taku zmes od hami... moja uz krasne papa uz ani podbradnik nezaspini,,, krasne otvara pusinku a vobec jej uz nepada z pusy...teraz uz spi 2 hodiny... vcera spala 3,5 hodiny...neviem si ked sa trosku ochladilo tak sa jej lepsie buva 🙂

sabinazv
10. sep 2009

nany, len niekedy je to o drzku... trafit malemu do pusy v take polotme, ale on si zatial vzdy poradil.. aj ked niekedy to chvilu trva, kym sa napasujeme 😀 ale svetlo nezapinam, aby sa maly neprebral uplne, lebo to je potom koniec spaniu...

no ja som na 95% rozhodnuta vydrzat do toho 6.mesiaca len s kojenim, ak sa nic ine nevyskytne ... to uz bude aj drobec sediet a moze chrumat tu mrkvu... aj zuby uz ma, tak nech sa paci 😎

solit ani korenit sa nema do 1.roka... som sa prave docitala v pokece o prikrmoch...

misha666
10. sep 2009

macik....tak to veru je dlha...ved ja som nejake dupacky odkladala ze jej ich dam neskor lebo jej boli velke...a teraz som ich vytiahla ale uz su jej male...tak ich mozem odniest k mojim rodicom...tam skladujem male veci...do 68 ju uz nevpracem....74 mam je teraz oki 😅

nany100
10. sep 2009

macik, hej, mám odmontovanú bočnicu z postieľky a postieľku pritisnutú posteli, tak nemusím v noci vstávať, len sa pre ňu natiahnem a vezmem si ju do postele a hneď po papaní- šup naspäť...Adelka je tatinova kópia, každý to vraví a ja to vidím tiež 🙂 ...smejeme sa, že po mne bude teda inteligentná 😀
misha, Emka aká je dlhá, my pri váhe 7kg meriame 64cm (a to sa mi už zdá riadna dlhaňa 🙂 )

nany100
10. sep 2009

sabi, keď hľadajú v spánku didík sú ako malé kapríky, že?...len naprázdno pregĺga a otvára pusku...a keď do 2 sekúnd nič, tak začne mrnčať...ty môžeš už dať Danielkovi mrkvu do ruky, nech sa sám nakŕmi, keď už má čím hrýzť 😀

misha666
10. sep 2009

nany..ja mam 1,70 muz ma 1,87 a ona vyzera ako moj manzel takze bude dlha po nom... a nozicku mame uz 11,3cm...takze uz nosime 19cky topanocky 😀

nany100
10. sep 2009

fíha, Emmka bude modelka...riadne dlhá 😉

sabinazv
10. sep 2009

ozaj, ja chcem zajtra kupit drobcovi nejaku obuv... to sa ako kupuj, dlzka chodidla plus nejaka rezerva, tak je to cislovane? som este nekupovala take pidi boty 😎

komisakpd
10. sep 2009

ahojte tak sme dnes boli na kontrole,vsetko v poriadku, avsak maly ma zo sumamedu hnacky tak sa doma roculujeme a zlostime, nemozeme zaspat..a este mame teploty 37,7 tak vonku az ked budeme bez nich,.,no uz tak rada by som sla von...

a co sa tyka svietenia..my nesvietime uz asi mesiac..mame pod oknom polulicnu lamtu a ta dostatocne svieti aj cez zaluzie..

a prikomy..zatiam som za ze az po 6.mesiaci..

a s dojcenim to je pravda ze sa to rozbehne..dokonca a mamicky ktore maju adoptovane deti mozu dojcit..som citala

misha666
10. sep 2009

sabi...zober meter krajcirky a pomeraj Danielkovi nozicku a potom kuk na stranku a tam mas velkosti topanok ku centimetrom http://www.alinka.sk/c/velkostne-tabulky-detske...

miavin
10. sep 2009

baby - máte kúpené fusaky na zimu??? a budete kupovať?

sabinazv
10. sep 2009

jej misi, super, dikes 😵

korelka
10. sep 2009

ahojte!

tak my v noci svietime, ja si zatial neviem predstavit byt bez svetla a my nejako v spalni poulicnu lampu ani nemame...

s prikrmovanim uz zacneme asi teraz cez vikend, skusim mu uvarit mrkvicku a uvidime - uz sa na neho nedokazem pozerat, ako na sucho prehlta, ked mi jeme a nacahuje sa za tanierom, tak nech ma svoje papanicko aj on... 😵

pokial je to s piskotami tak ako p isete, tak asi skusim aj ja mu dat obcas olizat a uvidime co to spravi - vcera som mu napr. dala hrusku, kt. som jedla a on sa prisal a tahal ako sialeny... 😀

zanulienka
10. sep 2009

moja elaia je 69 cm dlha je vela?

macikjm
10. sep 2009

zanu...myslim, ze ma dobru dlzku...dalsia modelka do partie... 😉

nany100
10. sep 2009

ja fusak mám, zdedili sme po synovcovi, takže vystaráno 😉 ...ale baby to tu už nedávno riešili...napr. sabi, ciky...

macikjm
10. sep 2009

prave citam nieco o prikrmoch a mam doma elektricky parny hrniec...jeeeeeeeej..ten urcite poriadne vyuzijem, ked bude ninka papat.. 😵

misha666
10. sep 2009

no Emmika uz vstala po 2,5h spasala flasticku zahradnej zeleninky a teraz sa hra v lehatku a pozera na reklamy 😀

ja nebudem kupovat fusak...radsej kupim overalik nejaky zatepleny... 🙂

korelka
10. sep 2009

my fusak nemame a ani neriesim zatial, si myslim, ze ho nebudeme potrebovat 🙂

my uz mame 72cm a vahu okolo 8kg - poradnu mame az 29., tak potom budem presne vediet - ale su niektore vecicky 68, kt. este oblecieme

zanulienka
10. sep 2009

ja mam fusak aj overaly-3,len neviem ci ich vyuzijem ako u nas nie je sneh ani taka zima,mozno ked pojdeme na svk v decembri

miavin
10. sep 2009

hm - no ja som sa len pýtala, lebo niektoré baby sú za fusak, no my máme overáliky tak si myslím, že už do fusaku bude veľký, nie???
korelka - a to akože svietite celú noc, či ako???
no náš boboš bubá od 1 -ešte stále - už mám preňho nachystaný banánik s piškotkou
zanu - koľko dávaš banánu? ja som dala len štvrťku a jednu okruhlu piškotku

zanulienka
10. sep 2009

mia-asi tolko,nedavam vela pretoze to nezje.len tak na ochutnanie,prist na chut

miavin
10. sep 2009

zanu- no dobre - som zvedavá aká bude reakcia - to by trebalo niekedy nahrávať 😀

komisakpd
10. sep 2009

ja by som chcela fusak kupit ale este neviem aky..

zanulienka
10. sep 2009

ja som dneska varila gulas,tak uvarene zemiaciky dneska jedla elaia a teraz najedena spinka,ale vsimla som si,ze cez den mi zacina viacej spat,az sa mi to zda byt cudne

miavin
10. sep 2009

zanu - dávaš jej už aj uvarené zemiačky? nesolené?? no náš Alex spí od 1 - a stále.... nechápem, väčšinou spí len tak hodinku.... no teraz neviem či ten banán a o 4 mliečko??? to môžem tak? lebo neskôr nechcem dávať papať, aby na večer spapal viac...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre