Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

korelka
11. sep 2009

ved prave, ze kojim

zanulienka
11. sep 2009

tak z vodou,ved aj mliecko zarabam z vodou.co som si kupila kasu na svk bolo zarobit len z vodou bez mlieka a tuto co mam ceralovu z mlieckom

misha666
11. sep 2009

korelka...ved ja nehovorim ze vsetkym rovnako...ale nech tam zahrnu aj studujuce mamicky...oni to tak len kvoli cigankam urobili...ale na takuto cost mamiciek ako som ja zabudlo... 😖

miavin
11. sep 2009

no my máme kašu od nutricie aj od hami - všetko je že zarobiť s vodou, ale ja mu normálne večer urobím 150 ml vody, do toho 5 odmeriek nutrilonu a do toho tak 2-3 odmerky kaše..... a toto všetko zmiešam a papa - a chutí mu.

zanulienka
11. sep 2009

mia-tak isto aj ja,pretrepem a ide sa jest

jankaaa
11. sep 2009

ahojte babule boze vy ste tu toho zase popisali pokial to precitam bude vecer 🙂

ja som dnes malemu dala prvykrat kasu od nutrilonu no ten sa taaaaak oblizoval ze az 😀

miavin
11. sep 2009

zanu - ono niekedy netreba ísť podľa tabuliek, nie? 😀
nám dokyna povedala, že až od 6 - teho mesiaca prikrmovať - ale mne to príde neskoro - keďže nekojím už mesiac.... a nedávam mu veľa - ale mrkvičku má veľmi rád - mo banán mu nešmakuje..

miavin
11. sep 2009

korelka - zo začiatku skús dávať na noc... ja dávam aj ráno - lebo mi nechcel papať mliečko ráno - tak som mu tam pre chuť šupla jednu odmerku kaše.....

zanulienka
11. sep 2009

mia-ani mojej nesmakuju ovocia,pritom zemiaciky,karfiol...mozu.

miavin
11. sep 2009

no zemiaky chcem zajtra vyskušať...ako robíš kašu? aj s mliekom a maslom???

skorvankova
11. sep 2009

Ahoj.
Ako sa mate? Ako deticky posuchaju, moj ako kedy ale viac nie ako hej, je len na rukach a to je hrozne.
cez den spinka iba2x po pol az jednej hod., viac nie, takeze nic nestiham, ani nevarim.

Dava mi celkom zabrat.
V noci je hore aj 5-6 krat a vobec nechce byt v postielke ☹
Ale aj tak ho lubime najviac na svete.

zanulienka
11. sep 2009

mia-len z maslom

skorvankova
11. sep 2009

Mamicky, ja len kojim co by som mohla dat malemu na noc? Aku kašu?

cikyta
11. sep 2009

Ahojte... ☹ Som vyšťavená ako špongia 😖 tá moja malá len ruky a každých 5 minut iná hra! 😠 Inak-revýýýý
Takže mne okrem varenia nehrozí ani sa nejesť! 😠 A to mi má dnes prísť muž až neskoro vnoci.Od rána bojujem takto a to každý den,len dnes vý nimočne kruto!
Požičajte mi nejakú svokru.Nech je aj taká,že dáva rozumy.......Vypočujem,pousmievam sa ako debilko,len nech ju chvílu niekto má a pomôže mi 😢 No prosím,už sme po 15 minutach hore.........................pa

misha666
11. sep 2009

ciky...ja ti svoju dam a este ti aj priplatííím 😀 😀

misha666
11. sep 2009

pridala som fotky 😀 😀 😀

miavin
11. sep 2009

skorvvi- no ja som dávala kašu na večer od nutricie - prvá kaša - alebo ryžovú
ciky - no máš to teda perné - ja nášho drobca nechám vyrevať, tiež už nevládzem stále sa venovať, no náš bubá tak 4 krát do dňa...po hodinke - dnes o 10-tej zaspal a do 12-tej potiahol...tak mi sem-tam robí radosť.... ale poznám to - že len na ruky.... no ja by som Ti dala moju svokru ale nepomohla by Ti vôbec nič.... jedine vyprázdniť bar 😀 😀 ale švragriná hovorí, že s jej malou sa sem-tam zahrá....
misha - krááásavica je emmka - no užasná 😉

krpcek
11. sep 2009

ahojte, vidim, ze ste rozoberali ryzovu kasu - ja som ju malej davala vecer, ale uz nebudem . . . .1. dr. povedala, ze sa od toho zbytocne vela pribera 2. uz dva dni mi z nej mala nekakala, a ked sa uz vykakala tak to stalo za to 😠 😀 😀 😀 takze dnes som zacala radsej s mrkvou.

elfi1
11. sep 2009

ciky aj ja by som ti dala svokru, ale ona by Ti malu vzala na ruky, ukazala by jej, kde s nou bude o x rokov chodit na hriby a vratila by ti ju,ze ju bolia ruky 😀

cikyta
11. sep 2009

Baby,ste zlate s tými svokrami 😀 Aspon mi urobíte náladu 😀

cikyta
11. sep 2009

Juj aká je Emmka milunká.Uplná že:ňu ňu ňu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

miavin
11. sep 2009

aj my sme doplnili album ale už včera.... 🙂

miavin
11. sep 2009

jedna kamoška mi písala, že nech sa neurazím, ale že či Alexík nemá vlasy vôbec, alebo ho tatino strihá, tak som jej písala, že ho oholil keď mal dva mesiace - vlasky má ale riedke blonďaté, tak nevidno 😀 😀

ninnaricci
11. sep 2009

ahojte...tak zbežne som vás počítala
...ja dávam drobcovi kašičku s mliečkom už len večer...lebo tiež máme problém s kakaním...ale už som nasadila aj slivkovú výživu...sa mi zdá, že trochu pomáha
...náš drobec je od včera nejaký čudný...vymýšla pri zaspávaní...asi nejaký prerod pred 6. mesiacom alebo neviem čo to...

cikyta
11. sep 2009

Mia-zlatučký je Alexík.A sekne mu tá holá hlávka? A prečo ho strihal? (Vraj strojčekom je to nebezpečné,ked ešte nemaju vyvinute tie lebečne kostičky)

miavin
11. sep 2009

ciky - no lebo mu vypadali všade vlásky len tak doookola ako starček mal 😀 , tak som prišla od lekára a chlapec ostrihaný ale manžel dával pozor - tam na tej "dierke" na hlave nestrihal vôbec - ani tam nemal vlásky.... no už by som chcela aby mal fajné, no manžel zahlásil, že sa budú chlapi strihať keď dojde - tak neviem... 😀 a ďakujeme za pochvalu

elfi1
11. sep 2009

konecne zas po dlhsej dobe manzo kupe maleho. 10 min konikovania 😀

zanulienka
11. sep 2009

aj ja som elaiu ostrihala zo strojcekom.prvykrat z noznickami a nebolo to vsade rovnako a teraz zo strojcekom

elfi1
11. sep 2009

mia - krasna izbicka. ja neviem, kedy sa Domco docka svojej izbycky. v dvojizbaku sa to zatial neda. uvidime, ci sa podari niekedy domcek, alebo aspon vacsi byt

cikyta
11. sep 2009

Aha tak.No moja má také páperie,čo jej trčí nahor.Aj to hustne trošku,aj rastie,ale furt stojí! Možem jej to aj medom obliať,stále jej tie vlásky stoja.Nauozaj vyzerá ako mládatko orangutaníka.
No ideme kupať.Vizerá to,že vstávame-asi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre