Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
16. sep 2009

No aj ja ju musím za chvílu preniesť z lehátka do postielky.
Večer som jedla dosť korenený prír.rezen a hranolky.Hádam to malá nejak rozdýcha v mliečku 😅 Musí mi odpustiť.

Dobru noc.

petkapo
17. sep 2009

Dobre rano mamicky a babatka!

My sme vcera mali dost otras den - este rano pohoda a potom.....uz pred obedom zacal Alexik plakat a plakal a plakal a plakal,nedal si nijako utisit. Pol hodky som ho uspavala a potom 20 minut spal. Tak som sa rychlo najedla, prisiel muz na obed, strasne sme sa pohadali (na jeho narodky), treskol dverami a odisiel. Ja som asi z nervov dostala strasne krce do brucha a hnacky a Alexik pokracoval v revoch. A reval az do vecera.... No mala som dost. V noci uz celkom fajn pospal a teraz od rana len kycha, kasle a sople ma az na chrbte. Neviem ci s nim mam ist k Dr. alebo mam este pockat ako sa to vyvinie. Teplotu nema. Ale stale si sucha nostek, evidentne ho svrbi, chudatko 😒

misha666
17. sep 2009

ahojte kocky...tak noc bola v pohode...zaspala o 8mej zoibudila sa o pol 2hej vypila 160ml mliecka a spala do pol 7mej...som jej merala rano teplotku tak mala stale 38,1,,, dufam ze to nestupne, ma nozicky aj trosku zapalene asi 1cm stvorcovy opuch... naliala som do nej trosku vody...potom stiahla 50ml mliecka a uhajkala som ju v kociku na balkone bo som myslela ze si ocka z hlavicky vyberie ako si ich suchala 😒 som zvedava aky bude den...

zuzik25
17. sep 2009

cafte babule, zatial len tak zbezne som vas precitala, my sme chorucky, vcera som bola s malou u dokyny, zdalo sa mi ze troska chripy a ona chripy vraj dost, je aj zahlienena, ale sopliky nevitiahnem, dala nam kalciovky a sirupcek a ze mam obmedzit jej krik (to si teda neviem predstavit ako, ked ona krici aj ked sa tesi).
A vcera som jej kupila prvu flasku a ona z toho nevie pit, dnes bude dalsi pokus. Snad si troska cajika chlipne aj z flasky.

petusko
autor
17. sep 2009

ahojte 🙂
tak jesenne virusy uz utocia 😒 rychle uzdravenie vsetkym.
my sme mali dobru noc aj po ockovani, spinkal ako obycajne, zobudil sa o siestej, napapal a odvtedy si vyratuje a hra sa. ale uz asi zaspi, dala som ho do postielky. tam vzdy spi dlhsie ako v kociku, asi preto, ze tam ma viac miesta.
teplotu som mu ani nemerala rano, len som rukou skusala a nezda sa, ze by mal. tak toto zvladneme asi lepsie ako minule.

sabinazv
17. sep 2009

dobre ranko, no my sme mali blbu noc...maly bol casto hore a potom kym zaspal, tak mrncal, knucal... neviem co ho trapi, ci tie zubky, alebo brusko... lebo sa mi aj 2x pokakal v noci... a nic take som nejedla, co by ho mohlo drazdit... dala som si mini pifko, som myslela, ze bude dobra noc a prd... 😒

a kuk, toto si pozrite http://tvnoviny.sk/spravy/zaujimavosti/foto-mat... si neviem predstavit fungovanie s 8torcatmi 😎

nina, diky za tip na stolicku 😉

macikjm
17. sep 2009

ahojte...tak ja som ninku vcera pochvalila, ako pekne spinka....a dnes uz bola v noci 2-krat hore 😀 ...o 00.30, 3.30 a potom rano o 6.00 o 6.45 sme uz mali budicek....teraz uz chrni od 8.30... 🤐
ale vzdy som jej dala cicu a spinkala dalej... 😕

skorvankova
17. sep 2009

Ahojky babule.
hrozna noc, teda taka ako uz dva tyzdne, spi do 23,00 a potom kazdu hodku hore a na ciciku, inak sa neda utisit.
elfi, aj mne maly spadol predvcerom som ho dala do kocika a len som sa otocila pre topanky a uz bol rev...

je to hrozny pocit, naozaj, nechcem to viac zazit, nastastie sa mu nic nestalo., ale bundicku mal celu spinavu ☹ ☹

macikjm
17. sep 2009

prepana jana...14 deti.... 😖 😨 🙄
a 8 babatiek naraz.... 🤐 🤐 no comment...

skorvankova
17. sep 2009

ako to moze zvladnut 8 takych babatiek, ked ja niekedy nestacim na toho mojho jedneho.

skorvankova
17. sep 2009

ake maju byt tie dasna ked idu zubky?

zuzik25
17. sep 2009

niki, malemu zelame skore uzdravenie, nech skrabance rychlo zmiznu a Emmka mu posiela velku zaslintanu pusinku na boliestky. 😉

mne mala nastastie zatial nespadla, ale par krat vela nechybalo a tiez by bola na zemi. ale raz to pride, asi sa s tym stretne kazda mamina.

misha666
17. sep 2009

teplotka nam uz klesla...37,8... teraz sa hra pekne v lehatku 🙂

ak ste si vsimli ako dobre vyzera ta matka 8torciat...inak ja neverim ze jej nikto nepomaha...ved ja sa dakedy idem zblaznit z mojej malej...a pritom ano je dobrucka len sem tam na obdobie zla...a ked jej zacnu plakat vsetky naraz, ufff

sabinazv
17. sep 2009

jasnacka, ze jej niekto pomaha... ale vyzera ozaj dobre... ona je vraj rada takto stredobodom pozornosti, takze asi chudence deti... ale sila, ake kociky, ze? Ktovie ci sa este na nejake umele odhodla... napr. teraz 10torcata?

miavin
17. sep 2009

ahojte - dievčatá
nestíham vás čítať - čo máte nové???

sabinazv
17. sep 2009

mia, kde ti zmizli albumy?

macikjm
17. sep 2009

no postavu ma fakt dobru.... 😖

zanulienka
17. sep 2009

cafte,mia chce zostat inkognito 😨elaia si zbadala susulku,ked nema plienku bude si ju stipat,trhat,skrabat,este dobre ze nema pipika,uz by bol asi vytahany az po kolena 😀

nany100
17. sep 2009

no mne sa nezdá že je to až taká hviezda, hrá sa na Angelinu a pomocou detí si zarába na plastiky...celá je umelá 😝
ozaj keď spomínate tie pády, včera hovorili, že u dojčiat sú najčastejšie zlomeniny lebky (pády z prebaľovacích pultov,postelí...) a až u batoliat potom končatiny...až ma striaslo, že by sa také niečo mohlo stať 🤐

nany100
17. sep 2009

zanu, oni si to všetci skôr či neskôr objavia a budú sa s tým hrať 😀

petusko
autor
17. sep 2009

ja som si tiez hovorila, ze mne sa to stat nemoze a stalo sa. Marcelko zatial nespadol, ale Petko mi capol z postele tiez niekolkokrat, akokolvek som bola obozretna 😔 nastastie bez nasledkov. nuz, sme len ludia, nemozeme mat oci vsade.
a stava sa to aj teraz. naposledy usiel na cestu a islo auto. kricala som ako zmyslov zbavena, ale nohy neposluchali, nedokazala som urobit ani krok, len som stala a pozerala sa, co sa stane. nastastie, MM nestratil duchapritomnost a utekal za nim a dalsie stastie, ze to bol sofer, ktory dodrzuje 50-tku.
ale ten pocit neprajem nikomu. hlavne ti evycitky, ze neviem dat pozor na vlstne dieta.
takze niki, presne si viem predstavit, ako si sa citila 😔

elfi1
17. sep 2009

nany - presne, sa mi zdalo ze ta matka sa mi na niekoho podoba. mne teda nepride tiez nejako krasna s tymi umelymi perami, ale tak to zas zalezi od vkusu. a ked vidim to pripucene dietatko na hornej fotke v strede....

cikyta
17. sep 2009

Nechápem tu s tými 8-rčatámi.Ako jej to mohli urobiť? U nás vložia ledva dve embrijka,aj to niekedy odhováraju a v zahraničí sa dr.takto zahrávaju s prírodou! By ich pozatvárala!!!!!!!!

zanulienka
17. sep 2009

boze moj,idem z obchodu zastavi ma zenska z novin na interviu,ze co si myslim o prasacej chripke,zacala som jej koktakt 😅 ,boze nestaci,ze kazdu nedelu farar za nas hovori omsu az do 17.10 az kym nepokrstime elaiu,este aj v novinach budem

nany100
17. sep 2009

no rozmýšľam, koľko si dám detičiek vložiť, aby mi zarobili na liposukciu 😀

nany100
17. sep 2009

stále mi chodia domov obálky a v každej jedno balenie BEBY alebo kaše...už si Bebu sypem do Cara miesto sušeného mliečka...tak z toho aj malá bude čosi mať 😉

bambina
17. sep 2009

ahojte. aj nasa Simonka soplikuje. v nedelu sme utekali na pohotovost, lebo sa az tak dusila, ze mi v noci 3x zvracala same hlieny. dnes je to uz lepsie, vytery boli negativne tak sa tesim. davam len nasivin do nosteka aby mohla dychat, lebo hlupucka nevie, ze moze dychat aj pusou. ani vas nestiham citat, dufam, ze sa mate dobre 😉

zuul
17. sep 2009

ahojte maminky,

musím Vám sem napísať, včera som nechala miška na posteli manželskej (my máme takú vysokú princeznovskú) že mu idem pre hračky do obyvky a beriem hračky a počujem strašný buchot a rev hrozný.
on mi spadol s tej postele, ako tam lozil. nevedela som ho za nič utíšiť, hneď som volala aj mm hore ani on ho nevedel utíšiť. strašne plakal a ja s ním.
spadol na chrbátik a temienko hlavy.
chvíľku som počkala čo sa bude diať a šup na pohotovosť, odtiaľ sme sa vrátili po 22,00 ale chvalabohu na RTG hlavičky mu nič nezistili. strašne dlho si to budem vyčítať 🙄
dnes už sa smeje, vydáva zvuky ako predtým a hlavne lezie kde sa dá.
večer sme mu rozhádzali režim, tak dnes len pospáva. ledva vydrží hore 2 hodinky.

skorvi nejdú Vám zúbky? aj my sme toto mali tak 2 noci, teraz už dávam na noc čípok a je to lepšie.

inak ešte pochválim nášho tatu, včera som bola u kaderníčky, tak som ich nechala samých, tak sa pekne napapali mäska a mrkvičky, tatino uspal miška a keď som prišla sladúčko spinkal a aj tato bol spokojný ako zvládol tie 3 hodky.

maminky ja tak strašne ľúbim toho nášho Miška, veľmi.

pikino
17. sep 2009

ahojteee

zuul vsetko najlepsie k 5 mesiacikom 😀 😀 😀 😵 😵 😵

zuul
17. sep 2009

piki ďakujem aj Vám. ako to beží že?

piki nemáš link na ten fusak čo sa tu raz pretriasal? ja by som už objednala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre