Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
15. dec 2009

Ja odsavam a plakala možno 3 krát pritom.Inak drží,ale musí to byť taká rýchlovečka 😀 A teraz odsavam 2 krát denne,ked ich je viac.

cikyta
15. dec 2009

Som jej odstrihla až do krvy nechtík-no neni som krava? Som! 😠

sabinazv
15. dec 2009

ahojte,

my sme mali blbu noc... asi od 1 do 4 tak nepokojne spal, ze mam pocit, ze bol viac hore ako spal... asi ho bolelo brusko, lebo spapal podvecer aj dost kase, aj sa kojil... aj si grcol... co on nezvykne....

inac kupili sme vcera takou bleskovou kupou autosedacku takuto http://www.detskyraj.cz/zbozi/6678-babypoint-ze... modru, mladeho sme tam posadili a ani sa nehol, rozvaleny ako mafiansky boss, takze si sam vybral a ma... je to kategoria 0-25 kg, ma 6 poloh, je fajne pohodlna, ale to som uz spominala 😅
Tak snad bude dobre sluzit...
My sme ju kupili za 125 ecok... da sa zohnat na nete lacnejsie, ale uz aspon mame s tym pokoj... inac mne ta stolicka na papanie stale neprisla !!! Z malvika... a to pisali, ze ju maju na sklade a uz mesiac to trva a nic... na porazenie... vraj maju chripku... 😠

cikyta
15. dec 2009

Sabi-my máme presne taku istu autosedačku,ako vy,len v zelenom. 😀

cikyta
15. dec 2009

Teda-v tom žltozelenom,čo ma trošku serká,lebo aj kočík máme taký a na jar tých muuuch! 😝 Chceli sme červenu,no mali len tuto,alebo taku divnu tyrkysovu 😖

misha666
15. dec 2009

ahojte... nasa noc bola celkom v pohode....zaspala o 20tej o 21.30 sa zobudila a potom isla spat s nami az é 23.00 papklai sme o 6tej a spali do 9.30...teraz spi uz hodinu zase 😀

sabi aj my mame taku sedacku ale v cervenom za 2000sk ale z polska 🙂

giuli
15. dec 2009

ahojte babuľky...prišla som Vás bleskom pozdraviť a zaželať krásne sviatky...
nám sa tlačia spodné zúbky(konečne prvé),takže sa nám pokazilo spanie a z celej pespanej noci doposiaľ sme už mesiac presedlali na trojhodinové intervaly ako miminko-novorodeniatko.. 😀 vraj nech vieme,že ho máme 😀

zanulienka
15. dec 2009

cafte,elaia je uz ovela lepsie,uz vystraja-zloba jedna.aj noc bola super,skoro celu ju prespala,ja som sa zobudzala,ze akoze co?nevstavame??? 😀

cikyta
15. dec 2009

No nás vyšla skoro 4 000sk v All Toyse.

zanulienka
15. dec 2009

ciky-ved all toys je asi najdrahsi obchod na celom svete

misha666
15. dec 2009

ciky 😕 😕
zanu suhlasim 😒

cikyta
15. dec 2009

Ale ked muž chodí len večer domov,málokedy máme čas,chceli sme odskušať v jednom obchode najviac a máme to kusok-tak all toys vyhral.Takže v tomto prípade cena nehrala prioritnu ulohu.

misha666
15. dec 2009

ciky si mohla objednat z netu 🙂

zanulienka
15. dec 2009

u na sa pohybuju ceny autosedaciek od 200 eur,lacnejsiu v ziadnom pripade

cikyta
15. dec 2009

Mohla,ale nám to takto nevadilo.Aj koč sa nám lepšie takto kupoval.

misha666
15. dec 2009

ciky...este k tym nechtikom ...ked mala emmka asi 2mesiace tak som jej zastrihla do prstika normalne krv sa jej liala...a odvtedy jej striha muz nechtiky,,,ja len na nozkach maximalne....

zanu tam mate vyssi zivotny standart 🙂

zanulienka
15. dec 2009

mischa-hej 😖 ,mame.
elaia si necha kludne ostrihat nechty-pozera sa na to,ze co robim,aj sopliky si necha odsat,tiez ticho drzi hlavicku

zanulienka
15. dec 2009

mischa-vy este tiez nemate zubky.co?

cikyta
15. dec 2009

Ved aj Sisa-ani nedýcha,ked jej ich strihám.Ale ja som hlupa!!!!!!!!!!!!!

macikjm
15. dec 2009

ahoj...
jankaa...aj ninka vrieska ako odusu...uz ked ju dam lahnut a vidi, ze beriem do ruk odsavacku...koniec...nic nechce pit, ani z lyzicky ani zo striekacky...vsetko vypluva...ked jej davam nasilu, dusi sa...no cisty masaker...inak uz berieme atb... ☹ ma zapal nosohlana... ☹ tiez dufam, ze do vianoc budeme fit...ja vypekam...varim...ninusku som si prestahovala do kuchyne...resp. puzzle som prestahovala....nech je pri mne...lebo neda sa ju nechat bez dozoru...krasny dnik inak prajeme...

misha666
15. dec 2009

zanu nemame...aani naznak po nich....dasienka pekne ruzove ...dieta kludne 🙂

petusko
autor
15. dec 2009

no upratane, navarene, upecene, oprate, deti spia, to je cas na kavicku 😀
macik, skore uzdravenie aj vam. 🙂
my sme autosedacku este nekupili, mm uz aj somral, ze preco som uz neobjednala, ale ked stale sa neviem rozhodnut. 😨

macikjm
15. dec 2009

petus...dakujem...dufam, lebo ma uz ide z toho odsavania, podavania liekov porazit... 🙄 aninku totez...
ja este len idem piect...robim mensiu prestavbu kuchyne... 😀
inak ani my este nemame autosedacku...paci sa mi ta, ktoru rozoberate...
misi...a kde v polsku ste boli???

beadz
15. dec 2009

caute krasky. idem si urobit kavicku a precitat vas. ako zijete pred sviatkami ?

cikyta
15. dec 2009

Ale len aby to nebolo s tými autosedačkami tak,ako s naším kočíkom.Je to austin z Polska dovezený a minule v tescu som videla presne tento istý,ale s päčiatkou qality a bolo nejak cítiť,že je pevnejší.

cikyta
15. dec 2009

V tescu ho mali takí ludia.Nie že by ho predávali 😅 (A ten náš je z normálneho obchodu,ale predsa...)

beadz
15. dec 2009

vsetkym choruckym nech su cim skor zdravi a oslavencom gratulujeme.
my mame uz 3. zubok a stvrty je uz asi milimeter pred vyrazenim. tak mozno zajtra 🙂
inak vsetko ok, akurat to spanie sa nam tiez pohorsilo. sice nevstava na papanie, ale 3-4 razy k nemu treba ist, trosku ukludnit, alebo mu zacne chybat cumel, ktory vyplul uz davno...
taky prerusovany spanok je na figu 😒 . jak prerusovany sex 😀

zanulienka
15. dec 2009

bea- 😀 ty maska
mischa-tak ked zacnu rast to bude placu

cikyta
15. dec 2009

Bea 😀

zanulienka
15. dec 2009

no tak ja uz mam svoj vianocny darcek-uz perie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre