Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
16. dec 2009

oplc 333,,

3+
5-++

tttttá

zanulienka
16. dec 2009

piki-aj my sme boli oddeleny,tiez az do teraz,ale tiez ako krpy lutujem.

misha666
16. dec 2009

ahojte,...

co sa tyka vianocneho upratovania u mna nehrozi ked tak az v utorok a stredu... bud sa venujem skole alebo malej... aj tak ideme na vianoce k mojim rodicom... ale stromcek si ozdobime v pondelok vecer....v pondelok mam este skusku a potom uz pokoj...

emmka teraz spinka....tak som aspon povesala vsetko pradlo...t.j tri pracky a nejedla som sa ...

a my spinkame vsetci spolu,emmka v svojej postielke a my na nasej posteli...ale o rok chcem malu dat uz do svojej izby... 🙂

krpcek...concord trimax som chela aj ja ale v polsku je nemali ☹

pikino
16. dec 2009

no ja ho nehodlam nastahovat naspat do spalne. predtym ako sme sa prestahovali tak sme spavali spolu a vacsinou to skoncilo tak ze som sa v noci uplne znicena a uplakana co sa to uz nedalo pocuvat zdvyhla z postele a zaspala na koberci v obyvacke. ani ma nenapadne cele noci nespat len preto ze mi niekto pili pri uchu. 😠

no k nam sa na vianoce stahuje cela manzova rodina. takze ja upratovat musim. 😔

misha666
16. dec 2009

piki....moj muz tiez píli jak o dusu ale ja stale do neho kopnem a poviem mu nech sa otoci na bok lebo na chrbte chrape...a toto robim aj 3krat za noc... moj muz ma vkuse teraz zapchaty nos lebo je zima a v lete ma zapchaty lebo ma alergiu... uz som mu chcela kupit tie pasiky ale to je drahe jak svina... emmke ockove chrapanie vobec nevadi az mi je to cudne.... ked sa skoro rano ucim v obyvacke a pocujem jak pili a emmka pri nom v pohode spi 🙂

no k nam by sa do 3izboveho bytu asi nevopchala muzova rodina 😀 😀

krpcek
16. dec 2009

piki moj mal tiez taky napad - pozvat jeho familiu, ale som to zatrhla - ja tu nebudem nikomu robit sluzku, ked nemam cas ani na seba.

teraz ma skoro porazilo - isla som s malou do obchodu a bankomatu - tak bankomat vybaveny, ale ako som mierila k obchodu mala mi zacala zaspavat, tak jej hovorim, ze nech nespinka, ze ideme domov a bude spinkat v postielke (sa mi nechce v tej chumelici prechadzat dve hodiny - vcera mi stacilo, som bola cely vecer nalepena na radiatora, co mi bola stale zima). . . dosli sme domov ako som ju polozila do postielky, takee revy, som myslela, ze ma drbne, ale asi za min. zaspala - teda aspon dufam.

dooscoby
16. dec 2009

krpcek ja som spokojna...mala tam pekne sedka 🙂

dooscoby
16. dec 2009

my mame spolocnu spalnu hoci manzel zaspi v obyvacke a stahuje sa k nam az o takej druhej rano 😉 a tiez dost chrape ale ja ho vzdy stuchnem a otoci sa....tiez mava dost zapchaty nos a na chrbte chrape ako saleny

pikino
16. dec 2009

krpcek jeho familia sa pozvala sama. ale ja som povedala, ze nech si pekne vsetko pripravia doma. 😎

dooscoby
16. dec 2009

pikino nechcela by som hoci k nam pride mama s babkou ale kedze manzel je zvyknuty na velke vianoce tak budeme takto pokope ale upratovanie nehrozi...aj tak sme v podnajme tak len zaklad a viac nerobim...stromcek nemame kam dat tak som kupila cecinku a tu mame ozdobenu vo vazicke akoze stromcek

krpcek
16. dec 2009

spravne piki - aj upratat by si mohli prist, nie? 😀 😀 😀 😀

inak ten placuci duch z vysielacky sa vcera ozval zase - ale uz som asi prisla na to, ze co to je - asi 100m od nas je rodina s dvojickami a mozno mi chytame ich signal, kedze nasa vysielacka ma dosah az 200m . . . neviem, mozno blbost, ale pride mi to ako jedine mozne vysvetlenie . . . lebo mi to robi jedine vecer, cez den nikdy.

zanulienka
16. dec 2009

moj manzo chrape uz aj na boku,na bruchu-uz ho neviem kam otacat 😠
mischa-moj muz ma tie naplaste,zbytocne vyhodene peniaze

zanulienka
16. dec 2009

ja nemusim upratovat,my na vianoce nie sme doma 😀

krpcek
16. dec 2009

baby, ked ste si nieco objednavali z malvika, za ako dlho vam to prislo?

pikino
16. dec 2009

krpcek ja objednavam z malvika vacsinou do troch tyzdnov ale raz my omylom poslali nieco ine a potom som na to cakala skoro dva mesiace kym mi to poslali vymenene. a to som tam v kuse pisala a telefonovala. treba ich bombardovat.

no ja ked stuchnem do mojho muza a on spi tak sa vzdy strasne zlakne. tak uz to radsej neskusam. jedine ak by som ho scela naozaj zniest zo sveta. 😀 😀 😀 😝

inak dobry napad asi ich poziadam nech si dondu laskavo upratat. 😀 😀 😀

baska19
16. dec 2009

ahojte tak ja upratujem tak priebezne a piect budem cez vikend nechystam sa vela tak snad stihnem okna už umyte mám tak už len take drobnosti dotiahnuť.

krpy ani ja som ešte nemala mrchu a kojim ešte stale takže je to ok 😉

sabinazv
16. dec 2009

ahojte 🙂

idem narychlo reagovat... anib, hej masko som v tlakovom hrnci uvarila a s trochou vody, kde som to varila,tak som to mixla a dala zamrazit... zatial to neje, lebo zeleninu nesce...

bambi, danko papa ovocne vyzivky a vecer krasne spapa kasu... inac zelenina stale nula bodov... uz som mu ju aj prestala nacas ponukat, lebo bol potom znechuteny aj 2 dni a odmietal uplne vsetko... 😒

krpcek, z malvika si objednaj v tom pripade, ak chces sedacku az o mesiac a viac... mne prosim pekne este stolicku na krmenie nedorucili a uz je to mesiac !!! a pisali, ze ju maju na sklade... tak dovi-dopo taky obchod... som zvedava kedy ju racia oslat... ked som to urgovala, tak mi prisiel zautomatizovana odpoved, ze sorry, ale maju chripku... (mozno prasaciu) 😎

sabinazv
16. dec 2009

nas tato tiez je vystahovany... je to pre nas lepsie, lebo moje dieta putuje po celej posteli, takze uz by sa k nam nezmestil uz 😝 a Danko ma v postielke malo miesta na putovanie... a na vacsiu detsku postel je este maly... a aj byt je maly 😎

krpcek, este toto som chcela, ze ta concord co si si vyhliadla je kategoria do 36 kg... to vies?
ja som ju tiez chcela, ale nikde som ju nevidela nazivo, a nepacilo sa mi na nej, ze nema opierku na hlavy taku spevnenu... ta maxi-cosi sa mi viac paci, ak sa teda rozhodujes... len to uz je cena vyssia a kategoria do 18 kg... ale su dobre, aj v crash testoch...

dooscoby
16. dec 2009

ahojte ...dnesny den horor...mala ma stolicu aj 6krat denne ☹ ...neviem ci to je prikrmami bo uz basti 4 ale taky male porcie alebo zubkami...uz spinka bo aj denny spanok sa pohorsil

sabi ta maxi cosi je lespie ale my sme dost uz vrazili do vajcia a kazdych par rokov sa mi nece kupovat drahu autosedacku....oni to vylepsuju kazdy rok a co mam kazdy rok kupovat novu?.....mala tam pekne sedi a nemala som co riesit

sabinazv
16. dec 2009

doos, vsak ja viem...a my sme nekupili vobec znackovu a ani neviem ci ma nejake crash testy robene... skor nie ako ano... mna zaujala ze je pohodlna a ze ma take iste zapinanie ako romerka... aj ze je velmi podobny princip mi vravela predavacka... aj to ze ta nasa je do 25 kg sa mi pacilo...

to ja len kebyze si vyberam z tych dvoch, ako krpcek, tak maxi cosi...

dooscoby
16. dec 2009

baby ako ste zistili ze vasim ratolestiam mliecko nechuti....moja krpana zacina ficat na 4 prikrmoch hoci je pravda ze ona viac ako 100 ml do seba neda cize zasa neje take mega porcie tak ja neviem..rada by som ju este aspon pocas zimy kojila..je mu luto odstavit

krpcek
16. dec 2009

sabi ja som ju dnes videla nazivo - tu concord. . . . ono to je do 18kg sedacka, a od 18kg len podsedak - vlastne tu zadnu cast das prec a zostane len spodok.

ale uz som na 99% rozhodnuta pre maxi cosi, len ma odradza to, ze na nu musim cakat ktovie kolko, lebo to budem z malvika objednavat a vajco asi zajtra predavam (ma sa prist typek na nu pozret). 😖

sabinazv
16. dec 2009

krpcek, ak z malvika tak to bude trvat... jedine ak si spravite vylet a pojdete si ju kupit k nim... do prahy si spravit vyletik 🙂

krpcek
16. dec 2009

sabi aj nad tym rozmyslam - blizko prahy nam byva kamos, ktory sa sem chysta na sviatky, tak mozno ho zneuzijem.

len mi pisali mail s dostupnostami farieb, ale tu co by som chcela nemaju 😖 ta bude az zaciatkom marca. 😠

sabinazv
16. dec 2009

ale pozeram, ze niektore trimax tam su do 18 a niektore do 36 kg...

jankaaa
16. dec 2009

ahojte babenky tak my sme este stale chorucky...boze moj ja drobcovi ani nemozem uz odsavat sopliky on tak strasne place to je nieco neskutocne....neviem ci sa boji toho zvuku od vysavaca alebo nechapem..uz som kupila inu odsavacku len taku na baterky ale aj pri tej place....atb neberieme lebo nema ziadneho bacila tak som zvedava dokedy sa budeme liecit...vcera to vyzeralo lepsie ale dnes sa mi to zda zase horsie tie sople...boze je to hrozne ked mu nemozem pomoct a tak ho trapia tie sopliky....

jankaaa
16. dec 2009

a dnes mame 8mesiacikov 🙂

cikyta
17. dec 2009

Ahojte.Velký CMUK k 8 mesiačikom všetkým.
Včera večer som machrovala,že mi už o 20:00 Siska zaspinkala a ráno o pol 5 som domachrovala 😠
Normálne vstáva medzi 7-8,takže sa celé posunulo a myslím,že mi ježško nič nedonesie,lebo som preklínala všetkých svätých ráno!!!!

cikyta
17. dec 2009

Takže zostaneme so zaspávaním po starom o 22:OO a bude pokoj 😒

komisakpd
17. dec 2009

baby tak my v noci nespime uz asi tyzden..som mrtvola a o manzelovi ani nehovorim, kedze ma maly 9kg tak ho v noci na rukach nosi manzel..ale nas maly je furt hore a to sa zobudi vreskom..nevim co mu je..vrieska, hadze sa..teda viem ze mu idu dalsie zuby, je to viditelne a jasne na jeho spravani..ale ja uz chcééééééééééééém spat..aspon v kuse 4 hodiny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre