Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
23. dec 2009

Nech pocit šťastia, radosti sa v dušiach vašich rozhostí,
keď Štedrý deň k vám zavíta.
Nech láska v srdciach ukrytá sa mocným prúdom vyroní,
keď zvonček tíško zazvoní.
Krásne Vianoce Vám chcem priať,
aby človek človeka vždy mal rád,
aby jeden druhému viac šťastia prial,
aby rok 2010 za to stál.
Radostné a pokojné prežitie sviatkov všetkým želá Petusko s rodinou 😵

pikino
23. dec 2009

ahojteee

petus ake si ty basnicke crievko 🙂

ja som dnes konecne dokupila vsetky darceky ale sodoma gomora v tych obchodoch. 🙄

inak vobec nestiham, bordel vsade 😝 toto su moje najbordelovatejsie vianoce 😀

kraaasne vianoce a vela peknych darcekov. paaaaaaaaaaa 😉

skorvankova
23. dec 2009

Ahoj.

Ak by nahodou zajtra nebol cas:
Prajem vsetkym stastne a vesele vianoce, vela radosti, ktora urcite bude s nasimi drobcami...

Adelke vsetko najlepsie k vcerajsim meninam 😉

cikyta
23. dec 2009

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok 2010 🙂

sabinazv
23. dec 2009

Ahojte dievcata, ja gratulovat este nejde, iste sem zajtra nakuknem aspon, ale idem sa pochvalit... mame stolicku pre Danka... zeny, ja ked som ju videla v tom obchode, tak som skoro zamdlela 😅
Ale pekne po poriadku... isli sme s tatikom (a aj Dankom ako inac) kupit mu nejake hracky pod stromcek do jedneho hrackarstva v ZV, take nove... uz som tam raz bola a pytala sa, ci nemaju taku stolicku... predavacka mi predviedla len jednu taku vysoku stolicku ze maju... a dnes ako bludime po hrackach tak som ju nasla v regali... no reku NEVERIM, vcera som to zabalila, ze bohuzial... a dnes ju mame, som stastna ako blcha, mozu byt vianoca, huraaa... toto je ona, ak neviete 😉 http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
Uz sme ju aj rozbalili a Danko bol ako v tranze... uplne sa hadzal po tych hrackach, nevedel co skor chytit, no proste sa pacilo a hadam v nej bude aj chutit 😵
Tak tolko tom vianocny pribeh so stastnym koncom 😀

sabinazv
23. dec 2009

Inac my sme sa dnes boli cvachtat a welnesovat, ziadne predvianocne stresy sa nekonaju... a potom som urobila kavove zrna, linecke naplnila plnkou, vanilkove rozky ocokoladila... salat urobila, uz len ho dorobit zajtra, kapustnica navarena... zajtra sa urobi rybka, dobalia nove darceky co sa kupili teraz, porobi poriadok a vianocna vyzdoba (inac u nas ani paru o vianociach este) a hura sa veselit, velmi sa tesim ako sa bude danko tvarit, ked uvidi stromcek... inac teraz je hrooozne zlaty.. stale gagoce, vkuse nieco zvatla... vsetci sa na nom smeju, ze je rozkosny s tou zvatlaninou.. stale tlieska, niekedy do takej situacie, ze to nema chybu 😅 a stale sa smeje s tym zubatym usmevom... 😵

petkapo
24. dec 2009

Krasne, vesele a pohodove Vianoce, bohateho Jeziska a vela radosti vam aj vasim drobcekom a polovickam zelam 🙂 🙂 🙂

ni.kolet
24. dec 2009

Ahojte.
Toto sú pre každú z nás tie najkrajšie Vianoce. Naše deťúrence sú tie najkrajšie vianočné darčeky, o ktorých sme snívali. Krásne a veselé. 🙂

krpcek
24. dec 2009

stastne a vesele!!!

a samozrejme VEEEEEEEEEEEEEEEEEEELAAA darcekov. 😀

nany100
24. dec 2009

Všetkým prajeme krásne a veselé Vianoce s našimi malými zázrakmi, veľa radosti pod stromčekom a kopec dobrôt na stole...užite si tú slávnostnú a dojímavú atmosféru s vašimi veľkými aj malými láskami...posielame cmučky a pozdravujeme Ježiška, že aj my na neho čakáme...tak ho veľmi nezdržujte 😉

P.S. Sabi, toto je najkrajší príbeh týchto Vianoc, gratulujeme Dankovi k novej stoličke a prajeme dobrú chuť pri štedrovečernom stole 🙂

krpcek
24. dec 2009

baby ja som dostala uzasny darcek od jeziska - kramy! ☹ 😠 boli ma brucho jak hovado . . .aku tabletku si mozem dat? ibalgin asi nie, ze?

sabinazv
24. dec 2009

Zavonia ihličie, snehom zapadne domček,
a u vás v izbičke bude stáť stromček.
Pod stromčekom darček, bude ich moc,
Vianočný večer má kúzelnú moc

Na Vianoce a v roku novom
želám Vám ja nastokrát
teplé slnko nad domovom,
dobré skutky s dobrým slovom,
zdravia, šťastia akurát,
aby Vás mal každý rád.

😵 😵 😵 Stastne a vesele prajeme 😵 😵 😵

sabinazv
24. dec 2009

Nany, dakujeme, dufam aj ja ze ho stolicka bude zaujimat dlhsie a nielen na hranie 😎

Krpy, tak to je darcek naozaj... do toho este aj ta svokra 😒 😅 , ale neboj, vsetko dobre dopadne... 😉 inac ibalgin Annag odporucala, ze sa moze cez kojo... ja som asi raz alebo dva krat uzila, ked som mala taku migrenu ze nic nepomahalo... vtedy som zobrala, ked som vedela, ze bude dlhsia prestavka v kojeni...

No idem este makat, poriadky robit a tak...

cikyta
24. dec 2009

Krpcek-ibalgin môžeš.Aj ja som dostala teraz.Týžden mi meškali.Už som zhltla dve naraz za 5 hodín.
Vždy som mávala krámy,že som musela ísť k dr.na injekciu skrz bolesť.Ani do roboty som nemohla ísť a z roboty ma už hádam aj 20 krát postili k dr.skrz to.Zrejme to robí tá moja endometrioza.Tešila som sa,že mi pôrod pomôže-a trt makový 😠 Krvácam 2 krát tolko a bolesť stále kvalitná 😖

cikyta
24. dec 2009

Silvia mi už 3 den nechce jesť.2-3 lyžičky a dosť ☹ (asi chce vidieť zlate prasiatko ☹ )

krpcek
24. dec 2009

kocky dakujem, ste mi pomohli, lebo mne nic ine nezabera na kramove bolesti len ibalgin.

ciky to prejde, aj my sme mali tak obdobie - vtedy som nasilu do nej natlacila aspon polovicu toho co som jej nabrala, aj ked boli revy musela papat.

krpcek
24. dec 2009

este som zabudla - my uz konecne pekne papame.. . . na obed ma polievocku a potom este masko so zeleninou. . . ale varim jej tak, ze to varim pre nas, len menej solim a chuti jej to.
teraz som robila brokolicovu polievku a normalne som dala smotanu na varenie a mala sa ide zabit po polievke. 😵

cikyta
24. dec 2009

No krpcek-Je to hrozné s tým papaním teraz.Dnes sa ešte aj jeduje,zvýja ako malá vretenička a tie jedy čo z nej idu.....pomooooc.Hrozný den 🙄 To mám zrejme darček pod stromček. 🙄 Hold-každý podla zásluhy ☹

romanakatka
24. dec 2009

Aprílčatká, všetkým Vám prajeme pokojné a požehnané Vianoce. Užite si krásne chvíľe v kruhu svojich najbližších a ak s nimi nemôžete práve byť, tak vedzte, že určite na Vás pri štedrovečernom stole myslia 🙂 Nájdite si pod stromčekom darček, ktorý Vás poteší a čaro Vianoc si v srdiečku ponechajte po celý rok 🙂 Krásne Vianoce Vám všetkým praje Katka, Roman a Timko 🙂

jankaaa
24. dec 2009

stastne a vesele prezitie vianocnych sviatkov vam praje jakubko a janka

arizona
24. dec 2009

maminy a detičky, želáme vám krásne a pokojné sviatky 😵

iku
24. dec 2009

Ahojte baby, pozerám, že niektoré máte tiež trable s krámami, ja som dostala po 7 mesiacoch - trvali 5 dní a po 2 týždnoch som dostala znovu a lejem už dva týždne vkuse. Beriem tú antikoncepciu- Cerazete, ktovie či to nie je z toho, neviete poradit? Prajem pokojné sviatky.

misha666
24. dec 2009

ahojte kocky...krasne sviatky prajeme...

krpcek solis????? asi by si nemala.... ja tiez varim polievku jak prenas...ale najprv jej odoberiem a potom dosolim pre nas... 🙂

emmika sa velmi tesila darcekom,,,bola zlata,...ked sa mi bude chciet tak dam foto... 😉

krpcek
24. dec 2009

miska hej solim, ale jemne a morskou solou - my si dosolime az na tanieri.

bambina
25. dec 2009

Šťastné a požehnané sviatky prajeme

dodatočne všetko naj Evkám , Adelke a ostatným oslávencom.
My máme dnes 8 mesiacov 😉

zuzik25
25. dec 2009

ahojte,
krasne sviatky vam prajeme cela rodinka, nech sa vam vsetkym splnia sny a nech nam deticky rastu do krasy.

oslavencom meninovym aj mesacnikovym prajeme fsetko naj naj.

zanulienka
25. dec 2009

cafte baby,prajem vsetkym krasne vianoce.my sme uz na svk,cesta bola dlha-vyrazali sme v noci o 3.00 z autom sme cestovali do barcelony cca 7 hodin.o 12.30 nam letelo lietadlo do ba a odtial estevtaku hodinku domov,elaia to zvladala super.aj na dospeleho je to vela a nie este pre maleho sprnta,bola velmi unavena,aj zle spinkala v noci.vecerala s nami vcera,aj rucicku si namocila do medu a utrela si vlasy,moj otec jej to dovolil 😅 .teraz spinka,dufam,ze aspon dve hodky potiahne

cikyta
25. dec 2009

Ahojte.Bambi-gratulujeme si vzájomne 😀
Zani-Silvia šlohla mužovi z taniera rezen a druhou ručkou odtrhla bobulu hrozna 😀

miavin
25. dec 2009

aaaaaaaaaaaaaahoooooooooooooojte
ako ste strávili Štedrý večer??????????
aká bola večera? čo ste našli pod stromčekom?????

cikyta
25. dec 2009

Mia-večera bola moc rýchla pri našej "hviezde" 😀 a darčeky skoro samé hračky,takže len hladám miesto,kde ich budem odkladať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre