Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
19. jan 2010

ahojte
nikolet - fíha pekný macko teda..... gratulujem....
no my sme museli kupovať nový kočiar - na pôvodnom praskla konštrukcia, tak sme sa rozhodli pre športiak - aby sa využil aj pri druhom....

zanulienka
19. jan 2010

mia-a co ste nesli reklamovat?

miavin
19. jan 2010

zanu - ideme reklamovať, len kým to vyreklamujú - a potom ho chcem predať a nechať si len športiak....ako sa máte? čo Elaia? už bubká pekne?

egyptanka
19. jan 2010

zuul, Naty sa tiez vzpierala, ona zvykne spat na brusku, tak som ju dala na brusko a drzala za zadok ... no musela som pevne drzat, lebo ma silu ...

nikolet, aj my sme mali dnes obycajnu poradnu ... 6730g a 70 cm ... dalsia poradna nas caka vo stvrtok.

zanulienka
19. jan 2010

mia-jasne,len tuto noc sa zobudila 45 krat!
egyptanka-preco mate tolko malo kilov?

krpcek
19. jan 2010

mia a aky ste kupili?

miavin
19. jan 2010

zanu - to je super, akurát mi volal mangel, že mu volali o ten kočiar, že tu budú o 2 týždne tak si ho môžu vyzdvihnúť a pošlu do baby smilu.... takže to vyreklamujú hádam

egyptanka
19. jan 2010

zanu, my sme aj drobunky narodili ... 2400g a prepustali nas s vahou 2330g. A moj muz ked bol dieta tak bol tiez chudy, ale mala ma dobry apetit na obed zje 220-250g, ale ona je strasne ziva stvornozkuje, stavia sa na styri, pohybuje sa pri nabytku, ze sa to na nej nema kedy cas usadit.

zanulienka
19. jan 2010

egy-vy ste boli taky malunky?

egyptanka
19. jan 2010

zanu, jo jo ... nechali ma prenasat ... povodny termin mal byt 24.3. ale vraveli,ze je nespravne vypocitany ... a ked sa mala narodila, kvoli zlym ozvam som rodila cisarskym v plnej anesteze tak plodova voda bola zelena, nasli v nej zlateho stafylokoka a apgar skore mala 6/10 po 5 minutach 8/10.

zanulienka
19. jan 2010

tak ste boli na male 😒

egyptanka
19. jan 2010

zanu, ale nic jej nechyba, je zdrava, strasne ziva a aktivna 🙂

krpcek
19. jan 2010

egy to si opisovala moj porod? 😉 😀 😀 😀

ja som bola na tom rovnako - povodny termin 27.3. ale mala sa narodila az 9.4. tiez zelena voda, tiez cisarsky, apgar tiez 6. 😠

egyptanka
19. jan 2010

krpcek a kde si rodila?

sabinazv
19. jan 2010

dobry vecer 😎

krpcek, takze ani sabi nepapa... ani moje ditko, ja stale varim nieco nove, ze mu zachuti, ale ani neokusi 😒
uz ani ovocie nechce... len tu kasu dlavi, on akoby len veceru jedol... cez den jedlo nula bodov... tak ja neviem, ci mu to mlieko staci... ale asi hej, lebo by bol nervozny, mrzuty a tak...

krpcek
19. jan 2010

kramare.

zanulienka
19. jan 2010

to su typicky slovaci-medicina na urovni 😠

sabinazv
19. jan 2010

mia, a to ako vam praskla konstrukcia na kociku? 😨

ja tiez neuvazujem o golfacoch, mne ten nas kocik staci... je v poho...

krpcek
19. jan 2010

sabi nie ani my nepapame. malej chuti akurat brokolicova polievka a jogurt.
tiez jej kazdy den varim nieco nove a prd z toho. 😠

krpcek
19. jan 2010

sabi ja tiez nechcem menit kocik - ja chcem este jeden - do auta.

egyptanka
19. jan 2010

ja na Antolskej

krpcek
19. jan 2010

egy a mala si vybaveneho nejake porodnika?

sabi novinka, ale nesmej sa - este stale nemam autosedacku 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

sabinazv
19. jan 2010

krpcek, ale tebe aspon niekedy jedla... ja to len vylievam do vylevky stale... tolka skoda 😖
ovocie dojem, ale tie zeleninove blivajzy nie 😀

no ved viem krpcek, ze mas dobry kocik 😉 ale ja ani dalsi nechcem, uz teraz sme zapratany vecami 🙂

sabinazv
19. jan 2010

krpy ako to ze nemas? to uz je co toto, preco???

krpcek
19. jan 2010

lebo je veeeeelky problem prave s tym typom. nikde ju nemaju. ani v SR ani CR. najskor budu asi az vo februari.
takze idem znova kupit vajicko, aby som aspon nieco mala - jak idiot!!!!

egyptanka
19. jan 2010

krpcek, nie podla mna to boli zbytocne vyhodene peniaze ... a aj tak co mi muz hovoril ma odrodil primar.

krpcek
19. jan 2010

agy ja ano a aj tak to bolo na hovno - akurat, ze to zbytocne nenatahoval - ked videl, ze to normalne nepojde hned mi navrhol cisarsky.

sabinazv
19. jan 2010

znovu vajko? a to uz inu nevyberies radsej? teda... to su peripetie...

pridala som foto 😉

sabinazv
19. jan 2010

inac ja som si vybrala taku stolicku na krmenie, co nikde nemali... ale uz som kupila inu... 😝

egyptanka
19. jan 2010

krpcek, u mna to islo celkom rycho ... dve a pol hodiny od prvych kontrakcii a mala bola na svete 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre