Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
3. feb 2010

baby ako asi bude v juni v grecku?
na jun su ovela lepsie ceny!

a este otazka, kedy su parlamentne volby? lebo aj to ovplyvni nasu dovcu!

zanulienka
3. feb 2010

sabi-historia na tej foto som ja 😀 .no ved ja ani nevim ako vypadas

sandori
3. feb 2010

krpy aj ja si myslim za koniec augusta je uz neskoro - uz byva zimsie.Ale možno vymaknete akurat dobre pocasie.Asi by som skor isla v juni- vtedy je to tiez lacnejsie ale byva teplejsie.

cikyta
3. feb 2010

Skovi-prešla asi 2m , ale už teraz nie.Zase len tak 2-3 krôčky a dalej po štyroch 😀 To sa jej náhodou podarilo-zrejme mala velku tužbu ma prísť objať 😀

anib
3. feb 2010

ahojte 🙂 🙂 🙂

sabinazv
3. feb 2010

krpcek, ja by som sla v juni na vasom mieste... a volby budu pravdepodobne 12.6., takze druhu polku juna mozes obzerat... ty uvedomela obcianka 😉

zanu, ved to... ze nepoznas 🙂

sabinazv
3. feb 2010

no, moje male zaspalo konecne... som zvedava kolko bude spat...

anib seerus

krpcek
3. feb 2010

takze volby su 12.juna,tak potom mozme letiet!!! idem pokukat jun. 🙂

krpcek
3. feb 2010

sabi nie kvoli tomu, ze chcem ist volit, ale MM robi celu kampan pre dve politicke strany, takze az okolo 10.juna mozme ist.

sabinazv
3. feb 2010

krpcek, tak tak... po volbach chodte, najskor treba na dovcu zarobit love 😉

zuzik25
3. feb 2010

taaak mala je uz v kociku vonku pod strechou a odfukuje, ja tlacim do seba zemiaky s maskom a karfiolom zapekane a mam veget.

my sme boli raz v Grecku v Nei pori v septembri a uz bolo citelne chladno a vecer to uz bolo na sveter. ale kupat sa dalo. tak radsej by som isla v juny. ale tie ceny ma odradzaju, Turecko nas vyslo lacnejsie.

sabi super foto. 😉

zuzik25
3. feb 2010

a tiez keby sme uz v Grecku, to by sme chceli ostrov pokukat a to by s malou teraz este velmi neslo, mozno o rok, o dva.

sabinazv
3. feb 2010

ciky, super... uz davno som sa tak nenasmiala 😀 co mi to len pripomina? hehe... ale teda do postielky som sa este nevtrepala 😀

zuzik 😉

zuzik25
3. feb 2010

ciky, parada, skoro som si o smiechu cvrkla. 😀

anib
3. feb 2010

ciky,perfektne, ja si len na nasu postel stupim,ked sa mala prebudza a nahnem sa uplne k nej k tvari,aby citila,ze jej funim pri usku,no ale toto uz ocko skusil,aka je nasa ,,stara,, detska postielka mocna,ked este Bianka nebola 😀 😀 😀

sandori
3. feb 2010

😀 ciky super..to ma nenapadlo takto uspavat

nany100
3. feb 2010

ciky 😀 ...to budú mať dnes všetci tatinkovia povinné pozrieť a potom šup uspávať 😉

cikyta
3. feb 2010

Veru-dnes to budu mať ocinkovia za domácu ulohu,len tá naša postielka neunesie nášho ocka 😀 😀 😀

cikyta
3. feb 2010

Dala som foto.Len som sama,tak sa bojím fotiť,aby mi neskydla 😅

sandori
3. feb 2010

ciky ty mas doma zive striebro. Tato moja ma uz pomaly 11 mesiacov a len by sedela 🙂

cikyta
3. feb 2010

Sandi-tak tvoja bude zase viac ukecaná 😀

sandori
3. feb 2010

tak to mas uplnu pravdu- tej sa usta nezastavia... zeby bola po maminke ???🙂

sandori
3. feb 2010

babenky musim bezat mala vstala, ideme sa hrať.

iku
3. feb 2010

Ciky,tá tvoja malá je šikulka,moja by tiež len sedela alebo sa plazila.Už ma to znepokojuje,lebo syn sa staval skôr.

cikyta
3. feb 2010

Pa Sandi.
Iku-vieš že ked su surodenčekovia,tak su uplne opaky? 😉 Jeden zlý,druhý dobrý,jeden rád spinká,druhý nič atd...Teda aspon v mojom okolí to tak je,kde su dvaja 😀
Moja Sisa nemá zase ani jeden zub dokonca a jej kamoši aprílovčatká ich maju niekedy až 8! 😀
Sú to potvorky tie deťurence 😉

cikyta
3. feb 2010

Takže už mám výsledky z gyndy.Musím si ísť zajtra pre lieky,lebo mám z kultivácie zlý výsledok.
Nejakeho streptokoka,či iného "koka"-neviem presne.
Len viem,že tam budem musieť ísť pešo so Sisi na rukách 😝

nany100
3. feb 2010

a tu nikde nikoho a ja som 1x uspala dieťa v kočíku na balkóne 😉 ...jupííí...to mi ani nenapadlo, že to ozaj bude fungovať...a ja sa s ňou trepem večne v tých najväčších kalamitách po vonku...a malé predné kolieska dostávajú vždy zabrať a ja tiež ako fučím a tisnem v tých závejoch a brečkách...

zanulienka
3. feb 2010

my sme dlhej prechadzke,elaia spinka v kociku pri otvorenom balkone.krasne nam svieti to slnko,18 stupnov mame 😉

nany100
3. feb 2010

haha, zanu, aj my máme otvorený balkón, krásne nám sneží a je okolo minus 2...dieťa v overale a vo fusaku...Elaia asi v krátkom tričku, hm? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre