Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
25. feb 2010

No to som fotila ráno.Stále mi tam lezie,ked vyberám prádlo,tak som si ju cvakla 😀 Všade má tu hlavu 😝 😅

bambina
25. feb 2010

fakt je bohovska. clovek by povedal, ze take iba v telke uvidi. tak ona Ti uz takto pekne chodi? boze ja mam lenivku

sabinazv
25. feb 2010

Ahojte 🙂

super hokej, rano ma zobudili susedia ako hulakaju pri gole 🙂 tak som sla hulakat aj ja, malemu sa to ohromne pacilo 🙂

Ciky, takto do pracky chodi aj moj maly stale a este radsej do umyvacky, to ked pocuje, ze ju otvaram alebo hrkocem s riadmi, je ako blesk pri mne a uz je tam vtrepany... minule bol tak, ze mal az nohy v lufte 😀

Bambi, to bude tymi zubami, nas maly tiez absolutne vsetko odmietal tie 2 mesiace kym mu tie vrchne vysli, teraz papa ako kedy... ale ked on nema cas hlavne... Ale vsimla som si, ze ked mu tam zamiesam jogurt, tak to mu ide lepsie, aj dnes mu nejaku taku specialitku spravim na obed... Vcera jedol uplne ukazkovo cely den, obed, aj olovrant aj veceru (my este nedesiatujeme, sa doobeda len kojime). No a papame pred telkou, aby ako tak vydrzal... lebo inac on uz ani v kociku nechce vysedavat, on sa musi hybat... a na nohach stale stat a presuvat sa...

cikyta
25. feb 2010

Simonka je proste opatrná.Najprv porozmýšla a potom raz vykročí.....kdežto Sisa najprv vykročí,až potom porozmýšla,ked má modrinu,že mohla ozaj ešte počkať 😀

sabinazv
25. feb 2010
bambina
25. feb 2010

veru, opatrna teda je a riadne. ale asi bude po mne. mamca mi hovorila, ze ja tiez asi az ked som mala 13 mesiacov tak som zacala chodit. tak mame casu, len moje ruky su uz riadne vytahane. ale zatial aspon setrime modriny 🙂

sabi, ja jej niekedy dam dopoludnia biely jogurt, ale velku slavu este neurobil. viac menej dopoludnia len kojime.
este mi prosim napiste v akych casovych intervaloch ich krmite. som citala o tom clanok (7.30h ranajky...atd), ale mi este nemame fixne casovany jedalnicek, kedze aj spanok je pri Simonke kazdy den iny.

sabinazv
25. feb 2010

bambi, ja som cisty jogurt este nedavala, ani ochuteny... davam bielu aktiviu a do toho popuceny banan, vcera zjedol cely jogurt s 1 bananom, ze wow... Buduci tyzden ideme k dokyne, tak sa popytam, co nove mozem zaradit, ja idem na to pomalicky... nikam sa neponahlam...
A tiez nemame presny rezim... obed ako sa vyspi, ako stihnem uvarit, tak medzi 11.30-12.30, olovrant okolo 15. a veceru podla toho ako spi poobede, ale tak medzi 17.45-18.45.

nikinka008
25. feb 2010

Ahojte babulky,prosim vas baby keby ste boli take zlate a reagovali aj na moje prispevky,velmi dobre mi padne ked sa mozem niekde postazovat alebo pochvalit mojou malou ako aj vy,a rada by som sa s vami skamaratila aj ked len takto cez net 🙂

cikyta
25. feb 2010

Bambi-My od rána zobeme rožok+mliečko (mm),obed máme okolo 11-12 ako sa zobudí.Raz zje 220ml zeleninky,mäska a raz ledva 50ml.Potom znovu podla potreby mliečko a ideme von.Ked prídeme,tak okolo 17:00 jeme ovocie-najčastejšie výživky.A okolo 7-8 kašu,alebo pečivko.Medzi všetkým sem tam čajík 😉 Jej to takto vyhovuje.Sama si takto rozvrhla hodiny.

sabinazv
25. feb 2010

niki 😉

tebe malicka odmieta papat si spominala... tak vitaj v klube, nas je tu takych viac co deti nejedia, mne vcera zjedol prekvapivo vsetko co som mu dala..napr. ten spenat, aj jeho tatko ma rad spenat... a povedal, ze: "pockaj, ked mu das ochutnat bryndzove halusky a syr" 😎

cikyta
25. feb 2010

Nikinka-k jedeniu som sa ti už minule vyjadrila.Myslím,že je OK.Ty myslíš,že nie.Tvoja dokina si tiež myslí,že to OK.Pozri,vy nejete,my nespíme! Vy spíte,my nejeme. Každý má čosi 🙂
Aj Sisa sa hráva s rovesníkmi.Máme 2 kamošov v cukrárni každý den v detskom kutiku a su zlatí spolu.Jeden má 11 mesiacov,druhý má presne tak ako my.Je fajn ich pozorovať,ako sa hraju.

cikyta
25. feb 2010

Predvčerom schytila malu umelu stoličku nad hlavu a stála tak 😀 Tak kričím na obsluhu,že Bacha! Ona vám to tu vyhádže! Volajte šerifa! 😀

sabinazv
25. feb 2010

ciky 😀

ja som tu mala pred tyzdnom doma 4 take male batolata - z porodnice co sme partia, no zlati boli drobci... po celom byte rozlezeni... jeden v kvetinaci zem vyberal, dalsia prach na pranie objavila, dalsi sa vytesoval z obr zrkadla... vsetky hracky pooblizovane, no zabava 😅

solen
25. feb 2010

a my jeme, spime a nechodime 😀

ciky ja ked vidim clanok o tom panovi, co si dala link,tak sa len smejem, ze kto take veci zerie. Cista telenovela 🙂

sabinazv
25. feb 2010

solen, neber mi autorstvo toho vlozeneho linku - to som JA dala, ja zerem bulvar 😀

ale inac ako mi bol kedysi ako tak sympatikus, tak odpovedou na otazku ci sa zucastni pri porode: ze nie, ze taky MASAKER on nemusi vidiet, a teda ani chlap by nemal vidiet... tak zhasla jeho vyhasinajuca hviezda 😔 😅

bambina
25. feb 2010

ciky, teda ta tvoja mala je riadne cislo. ja sa niekedy nasmejem co pises az mi slzy tecu.

sabi, aj nasa bude asi na halusky inak to ma u nas doma smolu. skoro kazdu sobotu ich mame. moje naj veci: halusky a winnetou!

prikrmy skusame velmi pomaly a teraz mame aj vela veci zakazanych

bambina
25. feb 2010

sabi, to nemyslis vazne.
ja som voci nemu mala presne taky isty postoj. obhajovala som ho, co donho vsetci rypu. ved ked si sikovne zarobil a o deti sa stara nech ich ma aj 10. ale tymto vyrokom u mna skoncil. az som sa zlakla ci mi moj muz neklamal, ze z porodu nema ziadne fobie 😉

solen
25. feb 2010

sabi tebe sa on pozdaval? Urcite si chcela kocik stokke co? 😀

bambi vies co som si precitala? Ze tvoja naj vec halusky s wienetou. No mne cisto hrabe, je cas ist medzi ludi 😀

bambina
25. feb 2010

solen 🙂
skusim aj tuto kombinaciu?????

cikyta
25. feb 2010

Sabi-no to si viem predstaviť 4 batoliatka. 🙂
Solen-som sa urozmýšlala,že aký link som dala 😀
Bambi-aj my začíname pomaly...Napríklad dnes,aby som ju obula som jej dala do ruky kinder čokoládku a kým som ju obula,polka bola včudu a Sisa zakydaná aj za ušami,aj s pozlátkom 😝 Sakra,fakt som myslela,že sa k čokoláde cez pozlátko nedostane 😅

bambina
25. feb 2010

samozrejme som mala na mysli hrdinu Vinnetou!

solen
25. feb 2010

no to je konecna, to malo byt sabi a nie ciky 😀

zanulienka
25. feb 2010

ja uz mam nakupene pre mladu slecnu topanocky,zlatucke,hnede.mali aj biele,ale co ja viem na bielych hned zbadas spinu a tak.su po clenky,ale take poltopanky z kvetinkami,nevie sa vynadivat na kvetinky 😀

skorvankova
25. feb 2010

pridala som foto...

cikyta
25. feb 2010

Jej Skovi aku mate senza motorku.Super tip na darček k 1.rôčku.Teda,až po kočíku 😅

cikyta
25. feb 2010

Zani hod foto topánočiek.Aj my pojdeme kupiť,ale chceme nejaké z ortop.predajne,lebo máme problemove nôžky.

zanulienka
25. feb 2010

ciky-ked sa vrati zo svokrou z prechadzky hodim,vie v nich super chodit,este lepsie ako co sme mali tie komunisticke.nejak lepsie jej drzia nohu.vlozku maju ortopedicku,co je super.dneska je mala cely den bez kocika,ja som uplne hotova a ona este stale funguje,akurat kukaju somare-velka radost prenu

petusko
autor
25. feb 2010

cavte 🙂
ja len ze Marcel ma novy zub, hornu dvojku 😎 neviem, kde ja stale pozeram, vzdy sa mi zda, ze sa mu tlaci a nakoniec vylezie uuuplne inde 😀
tiez patrime ku skupine papame-spime-nechodime. je tu vobec niekto, kto je perfektny vo vsetkych troch veciach? 😕 😀
no a Petik je zasa chory, tak cakam, ci to nelapne aj maly 🙄
ideme sa kupat, pekny vecer prajem 🙂

cikyta
25. feb 2010

Zani.Tak fajn.Som zvedava.
Petusko.Juj nech neochorie aj Marcelko. ☹

Tak práve tu bol chlap,ktorý chce kupiť náš byt a to vážne.No my si ideme sobotu pozrieť jeden byt,čo chcu vymeniť.To by bolo lepšie.Proste máme 3 izb.aj predáme hned náš.Len to musime v sobotu vidieť.A ked sa nedohodneme,tak pondelok predáme byt tomuto dnešnemu chlapovi a my si musíme rýchlo hladať nejaký 3 izb.byt 😝

Tak som zvedava...............Pá ideme do vani,lebo zase plačeme.Zleteli sme na zem na zákrute 😠

iku
25. feb 2010

peti,ani my stále nechodíme a teraz nás pichali do nožičiek,tak máme už druhý den teploty a úplne sa prestala stavať,je taká oslabená,chudiatko,dúfam,že to prejde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre