Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

korelka
4. mar 2010

ahojte baby! tak ja som tu uz hrooooozne davno nebola, ale my sme tiez boli obaja s Alexikom chori dost dlho, to som bola rada, ked som sa nejako o neho postarala a ked spinkal, tak som si musela aj ja lahnut a nieto PC zapinat...

my budeme mat presne o 21 dni 1 rok a aj ked uz vyse dvoch mesiacov beha popri posteli, nabytku a aj sam postoji, tak krociky zatial absentuju...

super, ze ste riesili topanocky, my sa chystame v sobotu kupovat nejake na chodenie, ale mam z toho strach, lebo tiez patri medzi deti, kt. sa ani za svet nedaju topanky obut a ak ich uz ma obute, tak su o chvilu dole... tak som zvedava, ci si na nove zvykne...

poorka - mala je rozkosna a vsetko bude urcite v pohode, neboj, ked sa raz rozbehne, tak ju ani zastavit nebudes vediet... 😉

kuk par fotiek

http://www.facebook.com/album.php?aid=136457&id...

skorvankova
4. mar 2010

ahojky...
poorka, vy to urcite zvladnete a vsetko bude v poriadku, ved ste zeny 😉

My mame dnes 11 mesiacov... 😎
Ciky no u nas sa tak skoro strihat nebude, skusali sme strasne plakal,bal sa ☹

zanulienka
4. mar 2010

skorvi-gratulacie 😉
nam dneska povedali v banke super spravu,ze este nam dali odklad na kupit si dom na dalsie dva roky.huraaaaa

zuzuuu
4. mar 2010

nany100 dakujem za priklad jedalnicku, my to mame podobne, az na to ze nekojim ☹ . ty mas uzasnu dcerku, ze si pekne drzi odsavacku pri nosteku. Moja pri tom krici, ako keby ju sli zabijat, az sa bojim ci jej to nemoze nejako ublizit. Ani vatovu tycinku si nedovoli do nosteka strcit, tak uz som z nej niekedy zufala. 🙂
poorka mas krasnu dcerku, zlatucke dievcatko je z nej a tie chutne copiky. A ak sa smiem spytat, co sa stalo pri porode?
a co sa tyka tych topanociek skusam jej ich davat kazdy den na chvilku a dnes sa uz v nich sama aj postavila. 🙂 Asi to chce fakt trpezlivost.

zuzuuu
4. mar 2010

petusko to je sranda s tymi pismenkami 😀
Moja Lili minuly piatok hodila taku sablu, sli sme autom domov, bola to chvila po papani a bola trochu nervozna tak som jej dala chrumat taku kukuricnu tycinku, ze nech sa zabavi a asi jej to zle sadlo a chuda cela sa ogrckala, aj auto trosku. 🙂

sabinazv
5. mar 2010

halooo, a kde ste vsetky, vsak vonku je sice pekne, ale duje studeny sevarak 🙂

poorka, vitaj po dlhej dobe, teda ma mrzi ako ste si prezili tie peripetie, drzim palce aby to uz bolo len super 😉

zanu, to bola ironia, ci sa ozaj tesis? dako som to nempochopila 😅

zanulienka
5. mar 2010

sabi-jasne,ze sa tesim.mame kde byvat,zadarmo...kto by sa netesil

sabinazv
5. mar 2010

zanu, tak gratulujem potom... a mozno dovtedy aj ceny pojdu dole 😝

aku ste dnes mali noc?

zanulienka
5. mar 2010

ak mozeme tento kupit kde teraz byvame tak nam ho predaju svokriny surodenci za 80 tisic eur.nechcu na nas zarobit,ale babka musi do troch rokov zomriet.ma coskoro 90 r.tak hadam...
noc-trosku nepokojna,vysiel jej zub,predna lopata 😀

sandori
5. mar 2010

Ahojte babenky... No tak moja mala je dnes prvykrat na cely deň v jasliach.... Ani robit sa mi neda co stale rozmyslam ci neplacka..... Bože vyhrať tak dva melony a som doma tri roky... ☹

sandori
5. mar 2010

A poorka drzim palceky nech je to stale uz len lepsie, mala je kraaasna a urcite z nej mate velku radost

zanulienka
5. mar 2010

sandori-a zavolat nemozes do jasliciek?

krpcek
5. mar 2010

ahojte.

poorka drzim palce, aby bolo uz len a len lepsie, aby ste uz do nemocky nemuseli. 😉
co sa vlastne stalo? nejako som mimo obraz? 😅

zanu babka musi zomriet 😀 😀 😀 treba ti nejako pomoct? 😉 😀

krpcek
5. mar 2010

baby ja sa desim toho co bude, ked pojde mala do skolky, do jasliciek by som ju dat nemohla . . .sak by som sa zblaznila. 😀

sandori
5. mar 2010

zanu ja mam jasle tri kroky od domu, ale nechcem tam ist aby ma nahodou nezbadala...

zanulienka
5. mar 2010

sandori-ak by bolo velmi zle uz by ti urcite volali,takze bud vklude.
krpy-ak nezomrie do troch rokov budem potrebovat pomoc 😀

beadz
5. mar 2010

ahojte kocky. som tu uz nebola ani nepamatam, ale ked zapnem pocitac tak mi hrozne rychlo ubehne tych 30 minut co zvykne simon spat, a nic by som neurobila.
tak dufam ze coskoro zacne spavat dlhsie aby som sa mohla venovat aj konikovi. 😉
ako sa mate ? my az na to spanie dobre, papame super, ale zatial len take babetkovske, po roku zacneme komplikovanejsie..., chory nastastie nebol, aj ked teraz trocha kasle, tak dufam ze sa to nevyvinie do niecoho horsieho. chodit chodi, ked sa mu chce. prejde aj celu chodbu, ale vonku sa mu nechce vobec.
tu mam nejake fotky, keby ste chceli kuk http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile...
citat vas nejdem, lebo nehrozi ze by som to vsetko stihla, tak by ste mi mohli poreferovat najdolezitejsie 😉

cikyta
5. mar 2010

Ahojte.Máme chlapčeka.Kuk album 😅

tica
5. mar 2010

ahojte tak aj ja som na tom tak ako ty beadz tiež som len vtedy na nete keď malý spí no teraz využívam situaciu je tu svokra takže surfujem dokial možem
so spaním to máme tiežako ty beadz spí len tak pol hodiny no ale keď spím pri ňom tak vie spať aj 2,5hod.
inač pozrela som si fotky čo ste tu popridávali odkazi na facebook detičky sú krásne rastú ako z vody aj ja som niejaké pridala tu na konika
inač chcela som sa vás spýtať či už dávate deťom aj kravské mlieko lebo ja by som chcela dať veď za chvíľu bude mať šimon jeden rok tak asi už aj začneme
a čo kupujete naším za chvíľu oslávencom? ja rozmýšľam nad trokolkou alebo ešte nad sedacím vakom tak uvidíme no ale dajte ešte niejaké nápady
inač chodiť ešte sám nechodí začína sa púšťať ale len keď stojí ale krok tak neurobí
takže tak to je s nami

tica
5. mar 2010

ciky jej silvinka už ostryhaná no tak to je super krásne je parádnica

beadz
5. mar 2010

ciky, tak som zvedava, ako jej to bude rast nanovo... aj tak bola zlata s tym harom 🙂
tica, ja nedavam mlieko, a ani nebudem skor ako od 1,5 roka.

beadz
5. mar 2010

tica, simonko bude riadny betar 😉 . ociska ma nadherneeeee

cikyta
5. mar 2010

Ja to na tom FB neviem pozrieť ☹Bože nejaká chrípka na mna lezie ☹Radčej idem,nech vás nenakazím 😀(ale nie.Idem si uvariť čajík) 😔

beadz
5. mar 2010

no, idem dat malemu papat, nalozit pracku, poriadit v kuchyni a este milion veci... tak nakuknem este vecer ked zaspi a budem este v stave aj pisat.

tica
5. mar 2010

no tak mojej sestre len povedala doktorka že už ma dávať kravské mlieko a to má 7 mesačného chlapčeka
ciky tak mňa už nenakaziš lebo na mňa už niečo lezie no okrem šimonka
🙂

tica
5. mar 2010

ciky no a ako zobrala silvinka stryhanie?

cikyta
5. mar 2010

Tica-pustila som na mobile videa a nahrávky zvučiek rozprávok a muž ju strihal.Takže uplne v pohode 😅 Len mne stekali slzičky po tvary... 😢
Teraz je hned o 10cm nenšia 😅 A chytá si hlavičku furt-nemá si čo ťahať

nany100
5. mar 2010

ahojte, tak malá už zalomila...dnes spala len hodinu namiesto dvoch a tak odkväcla pred siedmou...

tica, ja by som ešte kravské mlieko malej nedávala...ale niektoré kočky ho dávajú do varenia (tuším krpček)...vraj od roka sa prevarené mlieko v jedle už môže...ja určite počkám aspoň do roka a pol, možno aj do dvoch (dovtedy sa chystám kojiť, ak to pôjde)...tie maminy, čo už nekoja dávajú UM aj do 2 rokov

ciky, zlatučký Silvinko 😉 😀

obidvaja Šimonkovia sú veľký fešáci 🙂 😉

tica
5. mar 2010

ciky aha takže takto si to vymyslela tak to by malo zabrať aj na Šimonka len ja mu ešte nemám čo strihať na hlavičke takže ešte to máme ďaleko ... a neboj Silvinke raz dva narástu vlásky ...

nany100 no ja už nekojím a dávam nutrilon no len každý na mňa tlačí že už mám dávať to kravské mlieko ja som tiež chcela od 1,5 ale tak uvidíme zatial papá aj jogurtiky aj smotanové aj tvarové no všetky čo mu dám a nemá žiaden problém tak uvidíme ako sa rozhodneme ... no dúfam že dobre...
a Ďakujem

inač ja tak priebežne pozerám albumy keď tu na chvíľu zavítam no všetky detičky sú krásne a len tak spatne som vás na rýchlo prečítala tak
poorka držím palčeky aby malá bola už len zdravučká a posielam ti veľa síl a pevné nervy pri tých naších super doktoch

nany100
5. mar 2010

tica, nedaj sa druhými presvedčiť...spýtaj sa tvojej doktorky...jogurty sú v pohode a aj všetky kyslomliečne výrobky napr. acidko...tam nie je obsah kravskej bielkoviny taký vysoký, lebo je štiepená tým procesom výroby (neviem to presne popísať 😉 )...samotná kravská bielkovina v mlieku a aj tvarohu je detičkám ešte ťažko stráviteľná...ale samozrejme je to na každej mamine, čo uzná za vhodné dať dieťaťu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre