Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

petusko
autor
8. mar 2010

no zanu, tak teraz si vy uzite, nam bolo veru dost 😝
ja som si uz aspon v kuchyni urobila jarnu vyzdobu, uz potrebujem nieco farebne a vesele, lebo mi hrabne.
vcera sme boli na prechadzke, tak mi manzo bahniatka nalamal zo stromov, zlaty dazd, aj ked len umely zatial 😅 mam vo vaze 😅 ale v zahradke uz narcisy vytrcaju 🙂

skorvankova
8. mar 2010

ahojky...

petusko, aj ja mam dilemu co kupit k 1.narodkam 😉

Nasa noc hruza kazdu hodinu hore ☹
Ocny zub mame uz tazden na prerezanie a stale nist 😅

zuzik25
8. mar 2010

cafko baby, minuly week som tu nebola, nestiham v poslednej dobe dako, akonahle mala zisti ze som pri pc, skriabe sa na mna a bucha do pc, tak ho v tom momente vypinam.

v poslednom case nechce spavat v postielke, pred polnocou s zobudi a do rana potom spi s nami, ja na stvrt zadku s nacapenou emmkou na mne a ocko ma zyvsok postele pre seba. ale sa cudujem, ze som ako tak vyspata.

a co mame nove? naucila sa kricat na nasho psa Bajdy (vola sa Bady), silou mocou chce papat uz sama, tak nase 10 minutove obedy trvaju skoro polhodku, ale taka je spokojna ked to spapa, sice bordel 3 metre od stolicky, ale brusko plne. 😀

nam do rana nasnezilo, nechala som si pradlo v noci vonku, tak som mala krasnu posypku.

jarnu vyzdobu som uz urobila aj ja, akurat mam este dake veci pobalene, musim sa k tomu dostat a skombinovat to, bo chcem tento rok nieco do ruzovo-fialova, zlta a zelena, zatial mam len crepniky nove. kedze som si minulu velku noc neuzila co sa tyka vyzdoby, tak tento rok si to vynahradim. ved ked uz maly kupaci pridu emminku poliat, nech to dako vyzera.

adya01
8. mar 2010

ahojte,

petusko, my sme sa pohupovali skoro mesiac, ale potom sa tak rozbehol, ze nestihame byt v pozore. Konecne asi tyzden sa zacina aj stavat, len sa mu este trochu podlamuju kolienka. My patrime tiez k tym lenivejsim babatkam 🙂 Ale aj to ma vyhodu, spime celu noc, cez den sice strajkuje maximalne 2x po 20 minut, ale zatial sa to da zvladat.

Chceli sme mu kupit tiez odrazadlo k 1.rocku ale ked som ho skusala na to posadit v dracikovi tak mu je vsetko male. On ma uz 83cm a vyzera na tom ako zhrbeny dedko, nohy skrcene, chrbatik ohnuty... vidim to az na bicyklik s pomocnymi koleckami o par mesiacov....

zanulienka
8. mar 2010

petusko-vy byvate v rodinnom dome,ze?mate pieskovisko?zvykavaju predavat v tvare musle ja som to dala kupit mojej babenke k rodicom. 😉

miavin
8. mar 2010

ahojte, prajem krásny MDŽ,
ako sa máte babenky?
čo máte nového? my máme hore jeden zúbok, druhý už skoro von, papame tabletky na to železo....zatiaľ je to oukej, uvidíme o mesiac na kontrole.
jéééj pieskovisko - aj my chceme kúpiť, aj som presne videla také v tvare mušle....
ciky - dobrý sen 😀 😀

petusko
autor
8. mar 2010

zanu ano, byvame v dome, ale pieskovisko mame 😅 manzo robil drevene aj so strieskou, aj smykalu mame, aj stan s tunelom, aj trampolinu. no co uz, Petikovi sme dopriali, tak teraz musime rozmyslat 😝 sme cakali, ze budeme mat babu a budeme kupovat babiky a kociky 😀
Marceli bude o vela veci ukrateny, lebo vaccsinu podedi 😝

krpcek
8. mar 2010

ahojte. pieskovisko som videla minuly tyzden v tescu za nejakych 30€, tak pojdem pozret, ci ho este maju a ak nie budem objednavat odtialto.
http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php

zajtra asi pojdem pozret psika, co chcem malej kupit.

cikyta
8. mar 2010

Krpcek-živeho psíka?

krpcek
8. mar 2010

ani ziveho. chceme malej kupit jack rusella.

krpcek
8. mar 2010

ano 😀

pikino
8. mar 2010

ahojte micky.

my si nazivame tak pomalicky. terez je stale upistana a protivna a aj ked dnes to bolo uz konencne lepsie sa po troch dnoch vykakala takze masaker. 😀 😀 😀
dnes so mnou chrnela od polnoci co sa kazdych 20 minut budila s revom. mozem len hadat ci to bolo brusko alebo zuby. no uvidime dnes.

krpi mysis ze jack russel je dobry napad? 😅 to su take sialene psy.

jankaaa
8. mar 2010

ahojte babulky ako sa mate a co je tu nove?dlho som tu nebola...

piki presne viem o com pises nas drobec to iste....a tiez sa v noci budi s placom nechapem preco tiez len hadam kvoli comu to moze byt....

a idem sa pochvalit nas krpec dnes urobil svoje prve kroky 🙂

pikino
8. mar 2010

jankaaa gratulace 😀 😵

macikjm
8. mar 2010

ahojte...
aj my prajeme krasny uz MDŽ vecer...
s ninkou sme od tatika vyfasovali krasne ruzicky...mile od neho... 😵

beadz
8. mar 2010

caute. tak uz mam hotovu pozvanku na oslavu. kuk album.
dnes som vonku tak vymrzla, ze teraz sa ohrievam cervenym vinkom. 😀

beadz
8. mar 2010

inak ja som kvetinku nedostala, ale nieco ooooovela lepsie 😉
moj drahy mi dnes vsetko vyzehlil. teda okrem dvoch kosiel. ale to je uz malina. huraaaaaa

beadz
8. mar 2010

jeeej jani, blahozelame. krasny pocit, ze ?

anib
9. mar 2010

dobré ránko, tak uz aj my sme ostrihaní nakratko - vyzera ako chlapcek 🙂 , dnesnu noc len 3x hore od jednej, pisali ste o pieskovisku? V tescu bude akcia mušľa za 9,90 eur a piesok 20l za 3,99 eura, rozmyslam tiez kupit.

miavin
9. mar 2010

ahojte
bea - nádherná pozvánka, kde si sa nechala inšpirovať????

zanulienka
9. mar 2010

cafte kocky 😉
ciky-ako?my dobre,zaspala okolo 20.45 a spinkala do 6.30 ako vzdy.

cikyta
9. mar 2010

Bea-nádherná pozvánka.Kde si si dala robiť?

beadz
9. mar 2010

dobre ranko.
anib, a to bude taka zatvaracia musla ?
mia, ciky, dakujem za pochvalu, ale nie je to moja robota. ja som tam pridala len foto a text. inak imikimi

beadz
9. mar 2010

zanu, tak vy ste sa ako super polepsili v spanku. co davas elaie makovy odvar vecer ? 😀

zanulienka
9. mar 2010

bea- 😀 makovy odvar az ked prestanu ucinkovat homeopatika

beadz
9. mar 2010

a ake davas ?

cikyta
9. mar 2010

Zanu,tuto sa muž zobudil,lebo sa už vážne bál,že ublížim Sise 🙄 Každých 20 minut hore 🙄
Bea to imikimi je čo?

cikyta
9. mar 2010

Bea,už viem,čo to je.

beadz
9. mar 2010

www.imikimi.com
mozes si tam urobit vlastne, len vlozis foto

zanulienka
9. mar 2010

bea-valeriana homeo.
ciky-a preco sa neopytas lekarky ci by ti nevedela poradit alebo nemas na blizku niekoho kto sa zaobera z homeo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre