Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
8. apr 2010

Jani - hej chorľavý je - ale len tie soplíky - zaujímavé je že len v noci ich má tak veľa - cez deň keď bubá tak nič - ani nevysávam...hádam sa to už polepší, nech nie je naozaj zasoplený na oslavu

zanulienka
8. apr 2010

mia-aj Elaia chytila odomna sople,zacali jej v noci tiect,dneska uz len utierame nos ☹ inak aj Elaia robi co maly Alex z flaskou,drzi ju dole hlavou,jasne,ze to tecie a ked jej ju obratim tak nervy.a viete co je zaujimave,dam Elaie do ruky jej fotku,ale dole hlavou a ona si ju otoci hore hlavou a pozre namna,ci neviem ako sa pozeraju fotky

miavin
8. apr 2010

zanu - veď to - tie deti sú hrozne šikovné - ale len na to, čo im pasuje, dnes ma Alex dojal - vyhadzuje a trhá mi časopisy čo sú pod stolíkom v obývačke....tak už po 5 raze som kričala že to nemôže - že no no no - neslobodno vyhadzovať a on flegmaticky - opretý o gauč a rehlil sa mi do ksichtu....no musela som sa aj ja smiať.... to je darebák - keď mu niečo nechcem dať ta koniec - ale jak mu to nakoniec dám - hodí to od nervov na zem....a kričí 😠

petusko
autor
8. apr 2010

mia, no Marcel spapa v pohode cely krajec chlebika bez korky samozrejme a to mu teda urcite staci 😅 zapije cajom a hotovo. doobeda este nejake ovocie, piskoty, potom obed, poobede jogurt alebo vyziva a vecera zasa sytejsia a pred spanim uz len flasa mlieka.
zanu, tak aj malinkej skore uzdravenie 🙂 a aka je uvedomela, nas Marcel by kaslal na to, ci je naopak, on by hned skusil, ci sa to da jest 😠 😀

petusko
autor
8. apr 2010

mia, ja som vcera bola akurat na wc s Petikom a zrazu rana ako z dela, Marcel bol vo svojej stolicke stiahol zo stola obrusok aj s keramickou miskou s keksami, jasne, ze ta sa rozletela na milion kusov 😒 ja som sa tak zlakla a Marcel len zo stolicky pozrel na zem a spravil svoje ooooo 😠 a taky pohlad na mna, ze aha spadlo to!

miavin
8. apr 2010

Jani - no tak zajtra skúsime chlebík na raňajky s masielkom len.... no a na večeru??? čo dávaš? lebo náš spapá okolo 4 výživu, alebo to mliečko s kašou a má dosť do 7....potom hustá kaša a hajde spať - a bubá do rána - ak nie je chorý teda.,..

miavin
8. apr 2010

😀 😀 😀 😀 no to je super.... hlavne že sa nič nestalo......

petusko
autor
8. apr 2010

no ja veceru robievam taku, aby sa obaja najedli, bud nejaku natierku, alebo krupicu, alebo to, co bolo na obed. zvycajne jedavaju o tej pol siedmej a o osmej v pohode zje aj mlieko. on je velky papkac, ja si myslim, ze to mlieko ma uz len tak zo zvyku a na ukludnenie, nejak velmi ho nezasyti.

miavin
8. apr 2010

fíha, tak to budem musieť nejak zmeniť jedálniček, ja keby som mu o 6 večer dala jesť - tak by mi o 7 mlieko určite nepil.... a ani neviem, či o tej 6 by jedol - skúsim dnes....som si myslela, že na večeru mu kaša stačí, kaša alebo riedšia krupica...hmmm 😒

zanulienka
8. apr 2010

ved to je cudne,ze zbada rozdiel,ze je to dole hlavou,sme nechapali.
mia-Elaia ta vecer veceruje z kazdym,chodi za kazdym z otvorenymi ustami a pyta si,je jedno,ze ci sladke zo slanym,len nech ma plne brusko.

miavin
8. apr 2010

tak aj Alex chodí a papá chrumky, piškoty, alebo tyčinky....len to ho asi moc nezasýti...

petusko
autor
8. apr 2010

ale ved ked pekne spi celu noc, tak mu to staci, nemen mu to. Marcel sa budi nadranom a musi mat mlieko, lebo je uz hladny, ako tak sa uspokoji, ale o osmej uz musi mat normlane ranajky.
uz aj vstava, montuje zase postielku, kruti palickami 😅 idem za nim a ked aj Petik vstane, pojdeme znova von 😎

zanulienka
8. apr 2010

mia-neviem,maju este maly zaludok,ich nasyti asi aj to mliecko.elaia nema problen jest o 22.00 alebo o 23.00 a jasne,ze mliecko musi byt tiez.Oier hovori,ze je ako cierna diera

miavin
8. apr 2010

Jani - tak príjemnú vychádzku, mne ešte anjelik bubá, ale asi tiež už dlho nie - pôjdeme tiež vonku.....

miavin
8. apr 2010

😀 zanu 😀 😀 😀 no to teda.....
len mne príde, že Alex stále málo toho mliečka - kaše vypije, veď ročný by mal aspoň 220 - a on takú 150-170-tku.....ale asi stačí, keď vydrží bubať do tej 5-6 bez papania..hm???

zanulienka
8. apr 2010

mia-v tomto ti neporadim.mojej nestaci,vkuse pyta v noci jest.co ti pije uz normalne mliecko,nie?

miavin
8. apr 2010

normálne mliečko s kašou mu dávam na raňajky - teda o tej 9 a sem-tam poobede, ráno mu dávam ešte nutrilon s kašou....

zanulienka
8. apr 2010

ja tiez menim normalne z nieco ako z nutrilon,je to mliecko ako priprava na kravske mlieko.boze tu mame tolko tych mliek,ze ani nevies ktore kupit

baska19
8. apr 2010

mirka a bola si v meste dnes ked sa alex zobudil? my sme boli tiež s novym kočikom krasne bolo ked tak ti zajtra zavolam či nie ste tiež von by si mohli pobehať po namesti spolu ak teda nebudeš mať iný program 😉

miavin
8. apr 2010

baši - no doobedu sme neboli - šli sme len poobede okolo 5 - ku kamoške - k tescu, no a zajtra tu bude mamina moja, ale len do nejakej 2 asi, tak sa Ti potom ozvem, oki?

jankaaa
8. apr 2010

ahojte babulky tak pozeram ze vela soplikovych je tu....pridavame sa aj my....jakubko ma od vcera take sople v noci uz mal aj teplotu tak uvidim ako urcite zajtra zbehneme k lekarke.....a straaaaaasne slinta boze ja ho musim vkuse prezliekat....

jankaaa
8. apr 2010

a odsavacky sa boji aj nas ale ja musim vkuse odsavat lebo jemu to hned sadne na uska....takze vysavac stale po ruke...je mi ho strasne luto ale tak co narobime....

jankaaa
8. apr 2010

babenky som sa vas chcela este spytat co vsetko uz papaju vasi drobci?

miavin
8. apr 2010

ta baby kde ste??? veď už je po 8.... 😀
bei - ako sa máš? ako -Ti je????

petusko
autor
8. apr 2010

ahojte 🙂
jani, tak Jakubko je znova chory ☹ rychlo sa uzdravte 😉
ja som vecer bola necakane u zubara, od vcera ma bolela cela prava strana a poobede mi to opuchlo, tak som hne dutekala, esteze on robi len vecer. vyberal mi nerv 😝
teraz som decka dala do posteli, marcelko ma mliecko a uz aj drieme pri nom.
ja idem este rychlo vyvesat pradlo a ordinovat a nemysliet na to, ze som hladna a nemozem jest 😅 😀

miavin
8. apr 2010

tak všetkým zasoplíkovaným prajem skoré uzdravnie 🙂

macikjm
8. apr 2010

ahoj babule...
mate uz niektora pre svoje baby trojkolku s riadiacou tycou???my zvazujeme...podelte sa s nami o nazory...dakujem.,..

miavin
8. apr 2010

macik - my budeme mať - krstnovci malého kúpili ale neviem presne ako vyzerá, pošlu poštou, tak rátam, že na budúci týždeň dojde....dám potom info

macikjm
8. apr 2010

ta uplne vpravo dole sa mi paci najviac...taku maju v tescu za 75,9 Eur...nie je to vela???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre