Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
23. jún 2009

Zani,tak to máš pravdu! Ja by som bola tým pádom Zuzana. 🙂

zanulienka
23. jún 2009

aj tu mame 1 mesiac na to,aby sme dali konecny vysledok mena

luca33
23. jún 2009

Ahojte, ja zase volam moju Dominiku Veronika. Uz sa mi podarilo nakazit celu rodinu 🙂 Tak jej radsej hovom Nika alebo Nikuska, to je take obojstranne 🙂 Asi by sa meno malo dietatu davat az po prvom mesiaci, aby sme mali jasno 🙂

cikyta
23. jún 2009

To hej. Malú mám celú na otca.To ked som ju uvidela pár sekund po pôrode,tak normálne že: ŠOK-ved to je otcova zmenšenina!(Dokonca má ploche nôžky ako on a druhý palček na nôžke väčší ako ten hrubý palec!Aj to má jej fotrík 😀)

Zomna má pohlavie,krvnu skupinu a dlhočizne pršteky 😀

cikyta
23. jún 2009

Zani,hej? A zmenili by ste teraz?

sabinazv
23. jún 2009

aj moje dieta sa riadne potatilo... pusu iba ma vraj moju

zanulienka
23. jún 2009

ciky-nevieml en ja som nevysporiadana z jej menom,iny nemaju problem.moja sa tiez podoba na oiera,ma jeho krvnu skupinu..aj moja ma dlhe prsty-to je po mne,ale to maju vsetky moje baby 😀

zanulienka
23. jún 2009

na nohach mam strasne dlhe prsty,vzdy hovorim,ze kebyze nemam prsty tak ma cislo nohy 2-teraz mam 5

zuzik25
23. jún 2009

preberate mena? tak nasa si meno vybrala sama. ked som bola tehula a vyberala som mena v kalendari tak kopla na meno Ema, ja som len pridala dalsie m a bolo vybrate. ale ocinko ju vola aj mala Žuža, keby nas v rodine nebolo vela Zuziek, bola by to Zuzka.
ja ju volam Emča, Emík, Emulka, smejko a slniecko a ked je zla tak Emma.

pikino
23. jún 2009

nasa je zevraj celal po mne, ale zdedila tatove velikanske palce. moje segra raz pomenovala manzove palce ze
E.T.ho hlava. 😀 odvtedy sa na nu certi. a terezka ma take iste. si robime srandu, ze ked bude velka tak ho
zbije za to ze ich po nom zdedila.

cikyta
23. jún 2009

Jáj.Ešte ju voláme Keny.
(Ako zo Sausparku)Lebo som jej dala kapucnu a muž sa skoro pocikal od smiechu ako vyzerala.No celý Keny!

pikino
23. jún 2009

my ked dame nasej kapucu tak ju volame ze jov jov baby. 😀

daanka85
23. jún 2009

Mne sa nasu malu tiez podarilo zavolat Emilka (v rodine mame Emiliu...) Ale zase by som jej asi nedala ine meno... Uz jej riadne prischlo 😀 Sice sa ma mnohi pýtali preco som jej nedala Daniela... Ale to asi druhorodena bude 😉 Aj ked muz nechce dat pokoj s Biankou a este viac s Ivankou 😅 Tak sa uvidi...
Emka mala vybrate meno este som ju ani necakala 😀 😀 😀 Stale sme si hovorili, ze Ema a Adam su nase mena 😉
Ale ja som jej Zuzi dala len jedno M, aby mi v prvaku nenadavala, ked sa bude trapit s velkym pisanym E a k tomu este 2x M 😀
A z bruska jej ostalo drobec 🙂

daanka85
23. jún 2009

Ciky a co Silvinka, uz zaspala? Nasa na dvore v kociku sa tvari, ze tvrdo spi... Som zvedava do kedy 😝

cikyta
23. jún 2009

No..............spí.............. 😔 Tak divne v lehátku.Musím ju hojdať.Budí sa na čosi,čo neviem,čo je.Normálne zo sna začne plakať a potom spí...
Von nemôžem ísť,lebo najprv pršalo a teraz už má prísť návšteva.A to my kým sa vyteperíme z domu a ustrojíme,tak to niekdy trvá aj hodinu 😠

cikyta
23. jún 2009

Bože jak mi je zle bez muža. 😢 Celé dni sama ako prst.A hlavne tie urevané večery,ked nemám pri sebe žiadnu psychicku podporu.Tá je dôležitejšia ako fyzická ☹

macikjm
23. jún 2009

ahojte...
nasa sa najprv mala volat TAMARA, ale ked sme utvrdzovali meno, tak sme natrafili na NINU a vola sa tak...teraz sa mi pacia mena GRETKA a KAROLINKA...to budu dalsie deturence.. 😀
my sme boli dnes pri dr., lebo mame viacej soplikov...dala nam sinupret....dufam, ze to bude lepsie...v sobotu mame ist na svadbu, no ked budeme chorucki, tak nic z toho... ☹
a vazili sme sa...mame 5720g...zajtra 2 mesiace...no a ja na tu vahu sestricke, ci to je dost... 😅 nie som tutko...no za prvy mesiac mi priblala 1100g....mala presne 5kg...a teraz tych 720 g...ja by som jej dala....kazdy mesiac cez kilo... 😀

macikjm
23. jún 2009

no ciky to je dobre, ked ti je muz psychicka podpora, ked reve...ja pri revani nasej musim byt psychicka podpora pre muza, bo on sa ide vtedy zblaznit... 😠

zanulienka
23. jún 2009

ciky-ty sa kedy vydavas?

cikyta
23. jún 2009

No Macik,ked ju mám na rukách a reve,tak ma ukludnuje muž a vtipkuje.A ked ju má on a vidím,že už má nervy,tak sa ho snažím ukludniť ja.
Veru,neraz sme už škaredo zahrešili,čo nás potom mrzelo. ☹ Ved to malinké za nič nemôže. ☹

zanulienka
23. jún 2009

kocky moja baba,ked lezi na chrbte si normalne zdvihne hlavu akoby sa chcela posadit

krpcek
23. jún 2009

kocky sa podrzte - kamoskyn maly ma 4 mesiace a uz sa postavi na nohy. 😵

zanulienka
23. jún 2009

no ja neverim.sam sa postavi?

zuzik25
23. jún 2009

nasa mala spi vonku a asi sa jej paci klopkanie dazda na strechu bo sa usmieva ked sa spusti silnejsi dazd.
😀

macikjm
23. jún 2009

to aj my si ponadavame....a tiez nas to mrzi... ☹

zanulienka
23. jún 2009

wau moja spi uz od 12.13,asi sa ma zlakla,ked som jej povedala,ze ZIADNY MIKROSPANOK!!!!!

pikino
23. jún 2009

zanu poslusne dieta. 😀

moja spi na mne. 😀

zanulienka
23. jún 2009

ale to len teraz,asi sa ma zlakla 😀 inak aj ona vacsinou-skoro stale spi na mojom pleci-ked tam je najlepsie 🙂

krpcek
23. jún 2009

jasne, ze nie sam. chyti ho za rucicky, maly sa posadi a potom sa odrazi a uz uz je na nohach. tiez som tomu neverila, kym som ho nevidela. 😀

pikino
23. jún 2009

teda tie deti su stale viac sikovnejsie.za chvilu budu chodit uz po porode 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre