Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

baska19
26. júl 2010

@cikyta všetko naj k meninkam aj moja mamina je Anička tak už sme boli blahoželať 😀

krpcek
26. júl 2010

ahojte. vsetko naj oslavencom - Hanickam, Anickam a aj Jakubkom prajeme dodatocne vsetko naj. 🙂

macikjm
26. júl 2010

jej ciky...ty si anka...no konecne viem tvoje krstne meno... 😅 vsetko naj k meninkam...

cikyta
26. júl 2010

Dakujem ešte raz všetkým...............

@macikjm Sisa vie nádherne kričať NINA !!!!!!!!! Máme susedovu kamošku Ninušku-má 6 rokov a hroooozne sa Sise páči.Aj ona,aj to meno.Je taká srandovná ked ju uvidí...............Sa ide uplne "Uninovať".

macikjm
26. júl 2010

@cikyta jeeeej...tak to je krasne...ja budem ninusu ucit sisa...urcite povie si...a ostatne priucime... 😀

cikyta
26. júl 2010

Sisa povie svoje meno Šiši. 😀

macikjm
26. júl 2010

@cikyta bombula nezbedna...kojite sa este???

cikyta
26. júl 2010

@macikjm No veru musíme.Zatial inak nezaspí 😔 😢

cikyta
26. júl 2010

@macikjm Piatok som ju kojila na kupku a milion ludí okolo mna......................hlavu som jej zakrila uterákom a tak.Bola hrozne zlá,tak som ju musela skrotiť 😝

macikjm
26. júl 2010

@cikyta a do kedy planujes???ci neplanujes??ako pride???aha vidis, sak si pisala...ja hlava derava...ninku kojim tiez...ale chcela by som ju pomaly odstavit...len sa bojim, ze mi bude potom luto, ze uz nedidka... 🤐

cikyta
26. júl 2010

@macikjm Neviem...je to ťažke,kedže v mojom prípade nejde len o jedlo,ale uspávadlo.No moje plány su tak nejak , že v jeseni budem chodiť viac oblečená-nebudem ju dráždiť a začne drezura na samostatne zaspávanie v postielke s ockovou pomocou.Takto ked sme to skušali je to na H...O kedže ma vidí v podprde,v plavkách,v tenkom tričku atd...Ved leto.......

cikyta
26. júl 2010

No idem sa vyvrátiť do postele...............
Noci máme stále hrozne,ale začíname sa velmi približovať k akemu takému zaspavaciemu a papkaciemu režimu-tak aspon čosi nám funguje a som rada,lebo takto si človek lepšie naplánuje aj ine veci.Spinkáme už krásne len raz denne a HURA že tak dlhšie.Niekedy aj dve hodiny v kuse 😅
Už druhý den KONECNE nádherne papá (možno je to aj počasím)

Tak dobru nocku tebe aj Ninuške našej malinkej 😉

macikjm
26. júl 2010

@cikyta aj vam dobru nocku...ved jasne...uvidime, ako to pojde... 😉

miavin
27. júl 2010

ahojte maminy
tak sme konečne bez tatina - ako sa tu mávate? a čo máte nového? ako sa vám držia ratolesti?
my bojujeme stále so 4 zúbkami - už mi to pripadá smiešne - ale čo narobíme....
my nerozprávame nič významné - keď sa mu veľmi chce tak mama, tata, baba, dede, minule sa podarilo: toooolička - lebo liezol na svoju stoličku ale ináč také hatlaniny - nemal by už rozprávať viac? niekedy mám z toho obavy

petusko
autor
27. júl 2010

@miavin neboj, ani Marcel sa s rozpravanim netrha 😉 a Petik zacal rozpravat az ked mal tri roky a teraz sa mu pusinka nezavrie. maju casu dost 🙂

miavin
27. júl 2010

@petusko ďakujem - už som začínala stresovať - vidím, že všetkému rozumie, je veľmi šikovný - len mi nič nepovie, ani to , že je hladný - že ham..... len keď niekto papá tak príde a pusinkuje - otvára pusku - že chce aj on.... 😀

miavin
27. júl 2010

ozaj baby - koľko máme vlastne tehuliek?????

petusko
autor
27. júl 2010

mia, vobec sa nestresuj 🙂 ja som na to cakala tri roky u petka, kym nieco povie, jasne, ze nejake slova vedel aj dovtedy, ale zmysluplne zacal rozpravat naozaj velmi neskoro.
tehuliek, no bea, zuul a prave vcera som natafila na meno laetela, ktora cakala druheho chlapceka, ale v pase ma teraz iba Danka apriloveho 😕 tak neviem.

miavin
27. júl 2010

@petusko no aj ivanulienka - takže tri tehulky???

petusko
autor
27. júl 2010

jaj no ozaj, ved ta to ma uz za par, na tu som pozabudla 😅

miavin
27. júl 2010

no tak sa to snáď rozbehne po čase.... 😀

petusko
autor
27. júl 2010

len to rozbiehajte, ja vas budem sledovat a podporovat 😀

miavin
27. júl 2010

Jani - a ty už tretie nie????? veď dievčatko by pasovalo 😀

petusko
autor
27. júl 2010

nie nie, planovane urcite nie 😅

krpcek
27. júl 2010

ahojte, tak mi mame konecne vybranu a zaplatenu dovolenku! 9.8. letime na KOS. strasne sa uz tesim.

inak mne uz tri dni meskaju, vcera som volala gynekologicke, ze potrebujem vyvolat a ona ze ci nie som tehotna. . . .hovorim, ze este to by mi chybalo. 😀 😀 tak snad do dovolenky dojdu aj odidu. 🙂

cikyta
27. júl 2010

Ahojte..........

@krpcek Ej ej... 😵

Užite si krásnu dovolenku 😉

nany100
27. júl 2010

@cikyta my sme na tom rovnako čo sa závislosti našich detí týka...ja si neviem predstaviť to odúčanie...ale nechávam tiež na zimu...tak do konca roka by som asi chcela kojiť...pokiaľ by sa naučila zaspávať bez toho, tak by som ešte potiahla do dvoch rokov, ale neviem, či to zvládne...tak asi keď koniec, tak úplný ☹ ...dodatočne prajeme všetko naj k meninkám...zdravie, lásku a poslušnú Sisku 🙂 ...dobre som sa zasmiala na Kirankovi 😀
@miavin my máme stále 6 ks zubov...ale nestresujem, veď oni vylezú 😀 ...ale zato rozprávač je naša Adelka veľký...normálne opakuje po mne aj ťažšie slová...dnes vravím ideme domov...a ona "domo" to zopakovala...vie také že bábo hačí/hají...tik-tak na hodinky a pár zvierat napodobniť, vymenovať niektorých členov rodiny...a na mňa vykríka mamíí 😀 ...zapisujem jej to, nech sa na tom raz zasmejeme 😀
@krpcek žeby druhé tehu na obzore? 😉

ja viem ešte o zuche...náhodou som na ňu natrafila v inej diskusii a mala v pase, že čaká tretie 😉

cikyta
27. júl 2010

@nany100 Tiež zapisujem slovíčka malej. 😀 Raz to bude velká sranda 😀

Inak ododnes mám Sašku................už nie Sisu.Celý den mi tvrdí,ked sa jej opýtam,ako sa volá,že "Saša". 😅 ..........Takže fajn...........

Včera dala bábe piť čajík a ked som jej chcela aj ja,tak mi vravi:"Nono!"
A na poháriku mi otvorila sosáčik a tak jej dala piť.
(Mudra hlavička.Opravila maminku,ktora chcela dať piť zo zavreteho pohárika 😀 )

A inak dakujem dodatočne za gratulku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zanulienka
27. júl 2010

ja sa nudiiiiim

cikyta
27. júl 2010

@zanulienka Pri 3 deťoch ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neverím..........................

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre