Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

macikjm
31. júl 2009

no...nastastie moja cumel chce...inak by ma docicala...ninka je taky cicak ze juj... 😖
krpcek...mile...

macikjm
31. júl 2009

sabi... 😖 🙄

miavin
31. júl 2009

macik - si zlatááá - ďakujeme za podporu, budem pyšná keby sme tam boli
ciky - no to ma mrzí že musíte baliť v týchto horúčavách, ale je to pre jej dobro - tak chvíľku ešte vydržte obidve 😉
no náš tiež nechcel dudušu - ale sme skúšali rôzne tvary - a teraz len ten chce....darmo máme ešte 5 iných - len ten jeden bude cmúľať....
krpy - to je skvelééé - musí to byť úplne úžasný pocit, keď vidíte svoje dieťatko v časopise alebo novinách.... 🙂

sabinazv
31. júl 2009

no a ja si to len svoje hudiem 😀 a chcem podotknut, ze ak chcete z fotolabu to foto na platno, tal uz len do polnoci holky... do konca jula je akcoska, potom je to ovela drahsie, tak sup sup 😎

miavin
31. júl 2009

sabi - a to dávaš fotku na celú stenu? a koľko to stojí???:

erika3011
31. júl 2009

Ahoooojte aprilovky 😵 ..tak ja som vás pekne zanedbala..po pôrode malej som nevedela kolka bije tak na net moc nechodim.. prvy mesiačik mala cely na nervy, teraz je ale o to lepšia 🙂 prespí celu noc a aj cez den sa skoro stale usmieva..nožičky su ok, dudlik nechce 😀 , prekonali sme menšiu chripku a rychlo rastieme 😀 .. preberali ste druhy prirastok.. tak na to, že mam len 21, jednu trojmesačnu bambulku...a druhe zdá sa že na ceste tak som dosť akčná 😀 ....ale ešte to nie je iste.. len potvrdene jednym testom. Držte päste..papaaa 😉 ..a cmuk všetkym našim drobčekom

miavin
31. júl 2009

erika- čože???? ty si tehu???? fíha, tak gratulujem 😀 takže Bianca robí mamine radosť????

sabinazv
31. júl 2009

erika wooooooou, tak konecne to tu niekto rozbehne 😀
drzim palce, nech to dopadne ako si zelate 😉

krpcek
31. júl 2009

fuuu erika ty si dotoho nejako prastila. 😀 😀 😀

zucha
31. júl 2009

ahojte, tak ja tiez po dlhsej dobe sa hlasim. Gratulujem Erike. To bol moj sen, mat druhe babo do roka, ale nedarilo sa mi to kvoli kojeniu. Takze mam 1rok a 3 mesiace. A tiez uz riesime dalsie, ale kedze kojim, tak predpokladam, ze to bude tak isto, ako predtym. No uvidime.

krpcek
31. júl 2009

coze? uz dalsie? 😲

erika a ako si to zistila? ti byvalo zle?

erika3011
31. júl 2009

Baby dakujem 😉 ale ešte to neni oficialne potvrdene.. mrcha meška len dva dni, jeden test nepotvrdil, druhy ano.. chaos..a to ešte aj kojim..a malu vôbec neprikrmujem.. my sme vôbec nečakali že sa to stane takto rychlo.. som trošku aj v šoku, mam aj strach, ved dve male deti to neni sranda.. ale aspon bude mať Bianca rovnocenneho partnera do domacich bytiek o babiky 😀

erika3011
31. júl 2009

krpy veru zle od žaludka..ale nie až tak brutalne, len sa mi nadvihuje.. a ubolene prsia..čo ale nemam od kojenia 😅 ..tak drahy ma nahovoril na test.. ale ešte raz otestujem tak o 5 dni..lebo to bolo maxi slabe 😀

krpcek
31. júl 2009

erika a ty si uz mala pravidlenu mrchu?

lebo ja som mala len raz a aj to pred 8-mymi tyzdnami.

zucha
31. júl 2009

erika neboj. Je to super. Ja si to neviem vynachvalit, aj ked niekedy je to "o hubu". Sme s mojimi babamy taka super parta 😀 😀 😀

miavin
31. júl 2009

erika - tak nám daj potom info - keď to budeš mať potvrdené - sa tešíme s tebou, ale ja ťa teda obdivujem, ja by som určite takto skoro druhé nezvládla... fúha - všetok obdiv - moja švagriná mala do roka 2 - no fakt obdivujem takéto šikovné maminy 😉

krpcek
31. júl 2009

no ja si neviem predstavit, ze by som mala teraz dalsie dieta - asi by som skoncila v blazinci.

ale tehotna by som mohla byt, ale tak aby som porodila az o take dva roky 😀 😀 😀

zucha
31. júl 2009

ja som mrchu este ani nemala. A to ani po prvom tehotenstve 😀 Ked sa to tak vezme, tak uz v podstate nieco cez dva roky 😀 😀 😀

elfi1
31. júl 2009

ahojte
erika - tiez drzim palce, nech je to tak ako chcete.

pravdu povediac, ja sa na druhe zatial necitim. ale chcem urcite este jedno babulo. len mne aj tento nas spuntik urevany dava zabrat. teda mne pripada urevany, lebo zaspavat sa mu nechce cez den a to si rad poreve. aj vstava dakedy s placom.
ale niekedy mi pride tak troska luto, ze ked je tak casto s babkou a dedkom, tak ja akoby som mu ani velmi nechybala. akurat ze mliecko davam 🙂 . na moju maminu sa vie hadam najviac usmievat.
ale nebyt ich, tak ja by som to s nim cely den nevladala. samemu sa mu nechce zbavat, potrebuje spolocnost a tej sa mu u dedkovcov ujde az az. babka sa s nim stale rozprava, dedko mu piska, hra na ustnej harmonike a robi srandicky
a maminka je niekedy nervozna, tak je mu lepsie so starkymi ☹

ale zajtra mame 4 mesiacky 😀

erika3011
31. júl 2009

mrchu som dostala 2.7.. a to paraaaadne silnu.. a teraz som čakala na 29. 7 a NIC 😀 ..vravela som si že to asi kojenim..a zdá sa že figu borovu kojenim.. mužovi asi odrežem .. 😀

Zucha dakujem za povzbudenie..medzi mojimi bude rozdiel 11 mesiacov.. to som mohla mať radšej dvojičky 😀 ..ale tak teším sa aj ked sa bojim..

krpcek
31. júl 2009

juuu dva roky bez mrchy - to by som brala. 😀

macikjm
31. júl 2009

erika drzim palce... 😉

krpcek
31. júl 2009

erika a to ti termin vychadza zase na april 😀 😀 😀

zucha
31. júl 2009

erika, aj ti zavidim 😉 ale v dobrom. Ja som prve dva mesiace mala antikoncepciu, ale uz sme vysadili, takze teraz nam ostava len cakat

sabinazv
31. júl 2009

zucha serus, davno si nebola... a kde mas dake fotosy, ako baby rastu? 😉

erika, urcite nas informuj co a jako 🙂
veru, prvy rok mozno bude narocnejsi...ale potom super surodenci si budu vekovo blizki...

miavin
31. júl 2009

elfi - blahoželám - a nech sa Dominikovi darí - neboj, že je naviazaný na starých rodičov - dieťa vždy najviac miluje svojich rodičov - a spozná ich aj keby neviem čo.... takže sa neboj. Aspoň bude mať veľa veľa lásky - to je fajn...

erika3011
31. júl 2009

Dakujem vám baby..a dam vedieť o par dni ako 😀 ...jaaaj ale ked si pomyslim že zase absolvovať pôrod 🙄 to ma teda vôbec nelaka 🙄 😅

Budem končiť, ideme papkať ..dobru noc vám všetkym 😉 a som rada že som vás tu stretla..moje "staré" známe 😀 😀 😀

krpcek
31. júl 2009

erika prezila si raz, prezijes znova. 😉 si predstav to male babo . . . 😵 juj jak by som brala . . . ale iba na par hodin a potom vratit. 😀

miavin
31. júl 2009

tak baby odchádzam aj ja do ríše snov - prajem dobrú nôcku

krpcek
31. júl 2009

aj ja idem - dobru 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre