Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
27. júl 2009

bambi hej... danko pusta bubliny, akoby sa jari napil niekedy 😅

solen
27. júl 2009

dobre rano vospolok. Ake ste aktivne zarana. Zavarate, chudnete. Ja nezavaram a prave tlacim kavicku so zmrzlinou aby som nahodou neschudla 😎 😀 Obdivujem vsetky zeny,co si vedia odriect sladke. U mna to teraz v kojo obdobi nehrozi.

bambina
27. júl 2009

sabi, ani Simonka nie je zla. skoro vobec neplace. len chce byt stale pri mne 🙂 mamca mi vravela, ze aj ja som taka bola...

bambina
27. júl 2009

solen, si moj clovek 🙂

aine04
27. júl 2009

baby pridavam sa do klubu sladkych 😀 . strasne mi to teraz ide na chut.

sabinazv
27. júl 2009

aj ja som na sladke... ale uz som to fakt prehanala a teraz zasa fakt netrpim, si nemyslite 🙂

no, uz ale idem na ten nakup, lebo mi podnikatel zdrhne 😎

aine04
27. júl 2009

ja sa tiez lucim, drobec si ziada svoju mamu 😀

solen
27. júl 2009

ja som uz pozrala vsetky sladkosti co mame doma a niekedy sa tak tyram, ze od rana chodim pozerat na keksik a poobede ma uz chveje a pustim sa do neho takmer aj s obalom 😀 😅

A inak aj moja bublinkuje, ale hlavne si pcha ruky do ust. neskutocne. Mozno idu zuby. Pri prvej som to tvrdila, kazdy ze to deti tak, ze to niesu zuby a o dva tyzdne na to boli prve zubky von. Mala ani nie 5 mesiacov, tak uvidime s cim prekvapi tato vcielka.

solen
27. júl 2009

sabi ze podnikatel 😀

Dievcata mne brutalne padaju vlasy. Pomaly sa dopracujem k tomu, ze vysavam kazdy den, lebo uz sa na tie povalujuce sa vlasiska nemozem pozerat. ☹

kaitka
27. júl 2009

ahojte maminy,,)
chcem sa spytat ake kvapky do nosteka su naj,,hm?
ideme o tyzden na chatu a ak by tam nahodou nachladla,,tak aby sme mali poruke
a zajtra nas idu ockovat ☹
co mam kupit naj na horucku a bolest?

bambina
27. júl 2009

aj mne velmi padaju vlasy, tiez musim casto vysavat. uz neviem co s tym. v lekarni som si kupila sampon, ale zatial neucinkuje. poradte

zuzik25
27. júl 2009

solen, ja sa uz bojim aj cesat, ze prejdem hrebenom a hola hlava. 😀 papam zinok a este mi dal kadernik taku vodicku na vlasy. a rano ked vstanem, postel plna vlasov.

kaitka, ja som dala paralenovy cipok.

kaitka
27. júl 2009

to isto kazdej padaju brutalne vlasy hmm co nato vsak nik asi nezisti,,asi to musi prejst same
a ja akurat chudnem v tomto teple pri zehleni 😀
dostala som sa na peknu vahu)) niekdo hold chudne po porode a niekto pribera,,ako ja)))

zuul
27. júl 2009

ahojte maminky,

u nás bol včera prvý ozajstný huronský smiech!!! tak sme sa s manželom smiali na malom ako sa smeje, super nahlas, že mi až slzy vyškočili. úúúžasné to je.
a aj Vaši sa tak ťahajú do sedu? keď si ho položím na moje bruško sám sa ťahá dopredu s hlavičkou a poltelíčkom. oni predsa ešte nemôžu sedieť nie?

kati ahojky, my sa zo soplíkmi trápime dodnes. takže si kúp nasivin baby tie sú dobre pre mimi.
a na horúčku nás to čaká o týždeň som čítala že sirup panadol baby.

solen
27. júl 2009

zuzi ved to, neviem ci je lepsie to vycesat alebo sa radsej necesat, akoze to nevidim 😅

Tak ja mam vahu 58 kg prosim pekne, co je v pohode ale ta ozdoba okolo pasa.. 😖 Trosku sa viac napijem a vyzeram ako v 7.mesiaci

bambina
27. júl 2009

nas ockovanie este len caka. treba pocitat s teplotami v kazdom pripade? da sa tomu aj predist? znama mi radila stale prikladat studeny obklad

solen
27. júl 2009

kaitka hovoris ze chudnes potivou formou pri zehleni? 🙂

Po ockovani som malickej nedala ziadne lieky. Cakala som, ci vystupi horucka nad 38,5 ale nie.

zuul ano , aj moja sa tak taha, to asi vsetky deti. Akurat ze moja sa taha preventivne aj ked ju akoze postavim, teda chytim pod pazuchy, takze ked jej visia nohy tak vyzera ako Hurvinek 😀

solen
27. júl 2009

bambi nemusis pocitat s teplotami. moja prva nikdy nemala teplotu, takze preto by som lieky nedavala preventivne. Ved tie medikamenty tiez niesu ziadna sranda.

zuul
27. júl 2009

ja som čítala, že dať sirupček panadol pred očkovaním a potom po ňom a možno nebude horúčka. 😔

zuul
27. júl 2009

dievčatá je nie je normálne, že už 3 mesiace nás trápia soplíky že? môj už nemôže vidieť odsávačku a ani tampónik do nošteka. a lekárka sa ma len opýta, či sú tie soplíky zelené, nie nie sú. tak je to ok.
ale mi ani spinkať v noci za plný noštek nevieme 😠

solen
27. júl 2009

zuul fuha. Teda nic moc, chudatko Misko. Neporadim ti, asi len skusit zistit na nejakych forach, najlepsie kde radi lekar. Pripadne chod na krcne, nech ho pozru odbornici.

zuul
27. júl 2009

maminky a ešte. máte doma niektorá fit loptu?
keď ju nafúkate treba ju niečím zaštupľovať.
ja som kúpila novú a nafučím a vyfučí mi. a žiaden štupel tam nebol.
myslím, že sa má len nafučať a samé to má držať nie? ďakujem

bambina
27. júl 2009

zuul to mi je luto, ze sa tak trapite. my sme odsavacku este vobec nepouzili. a to som kupila dve

zuul
27. júl 2009

solen na krčnom by mu špárali v nošteku? asi áno že? no dnes chcem ešte zavolať lekárke. asi ju vymením. žiadna snaha z jej strany

solen
27. júl 2009

tak zase ja 🙂 , mam fit loptu, ktorej ventil sa uzatvara stuplom.

bambina
27. júl 2009

ja mam fitloptu kettler a nie je tam stupel. ten otvor sa sam stiahne po nafuknuti

solen
27. júl 2009

zuul myslim,ze by Miskovi mali urobit vyter z nosteka, ci nema nejaku bakteriu. Ale to by asi mal zelene sopliky, fakt neviem, nemam skusenosti.
Este ma tak napadlo, neskusala si mu dat do nosteka tvoje mliecko? Moja kamoska tak kuriruje aj zapalene oci aj sopliky a vzdy s uspechom.

bambina
27. júl 2009

aj ja som chcela poradit mliecko do nosteka

zuul
27. júl 2009

Ďakujem idem za mojím pišťadlom 😀

solen
27. júl 2009

bambi krasna fotka, tu co mas prvu v albume. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre