Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

sabinazv
15. jún 2009

no, uz to asi ide...

villy, no mrzi ma, ze mas zasa obmedzenie v stravovani, to je na porazenie... najskor kvoli tehot.cukrovke a teraz toto... ty uz ale musis byt stihla ako lanka (nie ako my, co vsetko spraskame) 😉

inac nas maly ma tiez nejaku hnacku asi, lebo s jednym prdnutim sa vie tak fajne pokakat... az pod pazuchy dobreze nie 😀 a tiez mam podozrenie, ze to maju na svedomi mliecne vyrobky... velmi mi teraz chutia... do metra chodime na velke nakupy jogurtov kazdy tyzden...

krpcek
15. jún 2009

ahojte. 🙂 no vidim, ze nie som sama, co ma laktacnu vecernu krizu. ja som tiez vecer uz uuplne prazdna. vcera som musela malu dorazit cajikom.

baby ako sa volaju tie homeopatika? nabehnem do lekarne.

zanulienka
15. jún 2009

krpcek-ricinus communis5,mne napr nezabrali

krpcek
15. jún 2009

zanu a co stoji tento zazrak?

zanulienka
15. jún 2009

ja som platila za dve balenia 6 eur,ale to je tu u nas,na svk tusim 55 sk

kaitka
15. jún 2009

ahojte)
pocitam si vas troska) kym malinka spinka...
pridala som dake fotecky nasej krpinky)))

kaitka
15. jún 2009

no aj ja som brala tie homeopatika po porode,,a mliecka nikde hmm
ale podla mna to je rozne,,dakomu to pomoze,,dakomu nie
inak s inymi homeo mam vyborne skusenosti

krpcek
15. jún 2009

iba? no uz teraz si myslim, ze to nepomoze, ale skusit to skusim.

zanulienka
15. jún 2009

ani mne nezabrali,takze....skor ten cajik-benediktov,ten naozaj zabera

zanulienka
15. jún 2009

krpcek-skus ten caj

kaitka
15. jún 2009

krpcek,,sabinka je cely ty...ta posledna fotka je super)
zanu,,aj vy ste podarene,,elaila je zlatulinka)strasne

kaitka
15. jún 2009

pardon,,vloudila se chybicka 😨 cela ty tam malo byt

krpcek
15. jún 2009

zanu to je nejaky bylinkovy? 😖

kaitka aj karinka je zlatucka. 😵 a aku baculatu tvaricku ma. 😵

kaitka
15. jún 2009

krpcek,,veru,,strasny tucko je))) a netusim po kom to ma hmm)))

krpcek
15. jún 2009

joooj vcera sme mali prve verejne kojenie a prebalovanie. 😀 sme boli na vylete a mala sa posrala, tak som ju prebalovala v kociku a potom kojila v aute na parkovisku.

krpcek
15. jún 2009

kaitka pokial len kojis tak je to dobre - ona z toho urcite vyrastie. 🙂

krpcek
15. jún 2009

no mi ideme papat.

papa

kaitka
15. jún 2009

joj,,praveze ja uz nekojim hm
no my sme dnes boli u koznej s malou a akurat sa mi tam poriadne pokadila,,taky frmol,,nestihla som ju tam prebalit nez sme sli dnu .. to ste mali vidiet jak sa doktorka tvarila)))))

kaitka
15. jún 2009

cauko krpcek,,aj ja utekam.paa)

zanulienka
15. jún 2009

ano,je bylinkovany.krpy ja vzdy prebalujem a niekedy kojim vonku,tu nikto nebude cumiet,pretoze ine maminy robia to iste bez hanby.skor naopak

giuli
15. jún 2009

ja som tie homeopatiká brala,homeopatka ,že vraj treba po každom kojení 5guľôčok,za 4dni bola jedna tubička fuč a mlieka rovnako,mala som pocit,že vôbec nezabrali,myslím,že to boli zbytočne vyhodené peniaze,aj čaje nič moc 😖

luca33
15. jún 2009

Ahojte, ja som tiez mavala vecer uplne vycucnute prsia. Mala sa kazdy vecer nervacila a ja s nou. Manzel sa uz na nas nemohol pozerat a objednal mi kapsule More Milk Plus. Ja uz som na ne dlhsie pozerala, ale bolo mi luto za ne vyhodit 20€. Teraz ich beriem treti den a zda sa mi, ze pomohli. Vcera bolo mliecka dost, mala bola spokojna a doma bol klud 🙂 Uvidim, ako to bude dnes, ci to nebola iba nahoda. Ale aj cez den mam tie prsia take plnsie. Tak snad bude lepsie.

lindula3
15. jún 2009

zanu tak uz paradne smrdim od toho sena a mlieka mam naopak este menej:((((( nech idu do prdele vsetky tieto babske recepty

zanulienka
15. jún 2009

lindu-takze smrdis,co?ja ich neberiem,je to humus

zuul
15. jún 2009

kuk, zanu dokedy ste dnes spinkali? my do 9,50 ale zasa cez deň nie 😝

zanulienka
15. jún 2009

zuul-mala mi zaspala o 20.30 a zobudila rano o 4.00,jest a spat,potom do 7.30 nas manzo zobudil,lebo potreboval saty do roboty 😠 ja nemozem tak dlho spat cez tt,kocky mi idu do skoly.
teraz musime ist na nejake skolenie do kostola kvoli krstu a sobasu 😒

krpcek
15. jún 2009

luca ako? mas viacej mliecka? kde ti to manzel objednal?

lindula3
15. jún 2009

zanu smrdim a mlieka este menej... uz som normalne nasrata, uz ziadne babske recepty nechcem ani vidiet 😠

luca33
15. jún 2009

krpcek, normalne mam stale mlieko. Je to fakt rozdiel. Len neviem, ci je to tabletkami, alebo proste pominula kriza. Rozmyslam, ze znizim davkovanie, lebo mala spi jak dudek a neviem, kto ho vypije 🙂 Asi ju este zobudim, nech vydrzi spat v noci. Objednal to tu: http://www.babydepo.sk/. Objednaval to 8 a 11 to kurier priniesol. V tej cene bolo uz aj postovne.

zanulienka
15. jún 2009

ja a lindu mame z toho ten caj a senovku a nic.ale uz to neriesim...pijeme nutrilon,pricucne sa raz za dva dni,ked ma naladu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre