Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

beadz
8. apr 2010

mia, ako noc ?

zanulienka
8. apr 2010

bea-veru a vstava o 6.00 a v noci sme zase velakrat hore.tiez by som sla spat uz okolo 19.00 😅 ,ale.....

beadz
8. apr 2010

zanu, a cez den ti spi kolko ?

zanulienka
8. apr 2010

bei-spi raz za den cca 2 hodky,max.2,5,ale to uz musi byt velmi unavena

beadz
8. apr 2010

a ked ju das lahnut okolo siedmej-osmej, tak co robi ? mozno by si mala vydrzat trochu cirkus, a nech si zvykne skor spavat, ved to velmi neskor ide hajat.

zanulienka
8. apr 2010

uz sme skusali,nebude my spat,vtedy ma tusim najviac energie.manzo hovori,ze keby mohla tak by aj pocas spanku chodila 😅 .ma strasne vela energie a cez den chodi spat okolo 13.30 a a je velmi unavena,ale spravi mi taky cirkus.

zanulienka
8. apr 2010

kebyze ju dam lahnut okolo 19.00 by si asi myslela,ze je poobedny spanok 😅

beadz
8. apr 2010

ani ked si s nou lahnes ? no, poviem ti, zavidim jej tolko energie. 😕
a sladke papa ?

zanulienka
8. apr 2010

ked s nou lezim lezie po mne,ako uz nema postielku,ale postel.aj v noci sa snazi zdrhnut z nej.sladke by som povedala,ze nie,obcas uchmatne nieco sestram,ale inak nie.ona od narodenia je takato

beadz
8. apr 2010

tak ja som vedela ze je akcna, ale ze chodi takto neskoro spavat to som nezaregistrovala

zanulienka
8. apr 2010

nenudime sa,manzo ten odide skorej spat,aj ked neskor vstava ako my 😠 ,mi dve zostavame kukat tv.kocky maju zakazane sa k nej uz prihovarat,nieze ju este viac rozptylia

beadz
8. apr 2010

tak to mi je jasne ze sa nenudite 🙂
inak mne dnes prestalo byt zle, tak dufam ze to nie je zle znamenie ☹

zanulienka
8. apr 2010

urcite nie,asi zacalo bit srdiecko,uhniezdilo sa malicke.mne bolo tiez zle,ale nie kazdy den!nemusi ti byt vkuse zle,mozno teraz ti dlho nebude a potom zase

beadz
8. apr 2010

drobec je hore, idem zistit ako sa vyspinkal a asi ho vezmem von, nech sa prevetra. papa zatial

nikinka008
8. apr 2010

Ahojte kocky,
mia,dakujem pekne 🙂
bei,neboj verim ze to bude v poriadku este vydrzat do zajtra a budes mat srdiecko namieste 😉 🙂 a aj ja chcem take velkeho paposa ako mas ty,kraasne ti papka uz 🙂
zanu,a ked este nevies dobre po baskistsky tak ako sa rozumies s manzelom? 😕 urcite to zvladnes len na to treba nejaky cas 😉 a uz tam mate pekne teplucko?juuj to by som brala aj ja 😖...a mala ma riadnu vydrz byt tak dlho hore mna by o asi polozilo 😔my o 8 ideme do postele ci chcema spat alebo nie niekedy zaspi celkom rychle ale inokedy aj vyse hodiny sa hadz v postielke a rozprava si ako vcera 🙄...niekedy si lahne aj kumne do postele ked nechce byt v postielke ale to malokedy a naposledy ked bola primne tak ja som sa tvarila ze spim a ona sa nadomnou naklanala a smiala sa zomna 😀 😀
Sarka musim povedat ze spinka pekne v noci niekedy len raz vstanem k nej aj to sa len naciahnem hladam jej cumlik dam jej ho a spinka takze musim zaklopat klop klop klop 😀 😀 ...ale cez den uz len raz chce spat neviem preco 😕 aj to musi byt riadne unavena takze je to rozne 😖

nikinka008
8. apr 2010

zanu,asi som to nepochopila,takze po spanielsky vies a tak sa rozpravas aj s manzelom,a po baskitsky sa len ucis,ci? 😅

zanulienka
8. apr 2010

niki-po slovensky kecame doma,bol na svk a naucil sa po slovensky

krpcek
8. apr 2010

ahojte. ja som vas len zrychlika precitala. . . bei mne bolo pri malej zle len dva krat, takze vobec to nemusi byt zle znamenie . . . ja verim, ze je Gretka v poriadku a v oktobri, ci novembri sa prihlasi na svet. 😉

nikinka008
8. apr 2010

zanu,tak tam je pes zakopany 😀 tak ste sa na svk zoznamili 😉

zanulienka
8. apr 2010

niki-ano,preto este velmi nekecame po spanielsky-baskitsky.nepovazovali sme to na svk dolezite naucit sa jazyk.to co sme zvykavali prist na dovolenky nam vzdy prekladal manzo 😀

elfi1
8. apr 2010

ahojte. konecne som sa sem na chvilku dostala. blahozelam novym oslavencom a zelam vela zdravicka.
nasim tehulkam takisto zelam hlavne zdravicko a aby vsetko dobre dopadlo.

pridala som fotku nasho ostrihaneho sibaca. juj, uz ako velky chalanisko vyzera oproti tym babatkovskym 🙂

zuul
8. apr 2010

ahojte maminky,
juj prečítané 😀

blahoželáme všetkým velkáčom, veľa zdravíčka a nech poslúchajú maminky.

bei iku v dobrom závidím brušinká. mne sa znovu vrátil zápal hrubého čreva tak idem ten zasa riešiť a ešte ortopéda a v máji do toho aj my skočíme. uvidíme čo z toho vznikne.

miškovi teraz lezie 9. a 10. očný zub, takže sme malá píšťalka aj v noci aj cez deň.
spinkávame teraz od tej 10,15 po 1,5 hod ho budím, inak by spal aj 3hod. a potom ide ešte nasilu spinkať okolo 15,30 tak na 30-45min. a potom o 20,00 je už zasa zalomený.

celý deň len lieta na nožkách. každý deň sme od 14,00 do 18,30 na ihrisku s deťmi, tak sa vybehá. nosím zo sebou celý arzenál jedla a pitia.

strašne veľa už rozumie, hačaj si, lažkaj, poď, podaj, kde je?, všetko sa len otvára a vyberá a znovu dáva dnu. 😉

budúci týždeň aj my ideme na poradňu a pich pich a v sobotu sa chystá oslava. zároveň aj s babkou, ona bude mať 48. 😀

krásne sú tie naše mimi, teda už to nie sú miminká 😵

zuul
8. apr 2010

ozaj maminky, neviete kde by som zohnala také malé crossky do vody?

krpcek
8. apr 2010

zuul ja som ich naposledy videla v deichmane alebo v stiefelkonigu.

cikyta
8. apr 2010

Práve davaju na stv,kto má chlapčeka,že tu predkožku treba sťahovať každy den po 2 roku života a dovtedy netreba každý den.

petusko
autor
8. apr 2010

ahojte 🙂
dnes nemame oslavencov? ak nahodou ano, tak vsetko naj 😉
elfi, Dominik je zlaty, taky velky chlapcek uz 🙂
ciky, ja teraz Marcelkovi tak dvakrat za tyzden a Petik si uz sam kazdy den pri sprchovani.
my sme dnes doobeda boli vonku na ihrisku, pridam aj par foto 🙂

miavin
8. apr 2010

ahojte
bei - no dalo sa - do polnoci tri krát som bola pri ňom a po polnoci dva krát z toho o 3 som už musela vysávať soplíky, lebo hrozne zle dýchal - ani čaju sa nemohol napiť, tak vrešťal samozrejme, no napodiv zaspal hneď, o 5,45 vypil mliečko a prekvapil ma spal do 6.53 - nechápem -super, ale to určite bola výnimka. Počuj Bei - to ako mu dávaš na raňajky - chleba s paradajkou, alebo olovrant, to mu ako - nakrájaš? či ako, lebo my ráno mliečko , okolo 9 zase mliečko s kašou, obed - tuhá strava, poobede výživka, alebo mliečko - medzitým všetko možno .....po troške, ale ako - to ho krmiš? či spapa sám?

miavin
8. apr 2010

Jani - Marcelík je úžasný, také krásne veľké očká - sa mu na ihrisku asi veľmi páčilo, však? super fotky

petusko
autor
8. apr 2010

mia, tak drobec je taky chorucky ☹ nic moc, nech sa mu rychlo polepsi 🙂
Marcel je na ihrisku vo svojom zivle, len keby vedel uz sam behat, takto ho len pekladam 😀 ale vobec sa neboji, je dokonca odvaznejsi ako Petik 😅 ten sa dnes odmietol fotit, lebo bol prvykrat na bicykli svojom, tak trenoval 🙂
ja inak davam uz Marcelkovi ranajky papat samemu, nachystam na male kusky a on sa napapka, ani velky bordel nenarobi, lebo by bola skoda davat na zem, ked to moze zjest 😀 minule mal pemierovo chlebik s maslom a dzemom, na kocky nakrajane, ani nedychal asi pri tom, ako mu chutilo 😀 mliecko uz papa iba dva max. 3x. pred spanim a nadranom.

miavin
8. apr 2010

Peti - no my sme už tiež skúšali - urobiť "vojačikov" - posadili ho do sedačky, ale on to rozhadzuje okolo sebe - v tomto je hrozný beťar - najradšej má v ruke fľašku s čajom - a chodí a strieka po celej dlážke.... tak neviem, asi mu skúsim zopár kociek dať - a k tomu čajík? a to mu na raňajky stačí?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre