Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
31. máj 2010

ivanulienka-my sme este asi pred mesiacom patrili do skupiny,ze jej stacilo 3-4 hodinovy spanok cez noc a den-1 hodinka.nejak na starobu sa polepsila 😅

ivanulienka81
31. máj 2010

zanu, dakujem 😉
vsak ja preto to spanie riesim, lebo uz ho chceme prelozit do vlastnej izbicky a kupit uz postel, samozrejme so zabranami aby nespadol... do jesene sa musi naucit tak buvat

zanulienka
31. máj 2010

ivka-Elaia asi od polroka spi v postely,sice je mensia ako dospelacka,ma tiez zabrany

ivanulienka81
31. máj 2010

ano, tie deticky sa menia, maju obdobia... Misinko uz ako 1,5 mesacny prespal 8 hodin v noci... a potom dostal rapel ked mal 7 mesiacov a budil sa nam kazdu chvilu, potom ho to preslo a tak sa to striedalo.... dokonca sme si presli aj sepracnou uzkostou, aspon sa tak domnievam, ale nastastie to trvalo len nejaky mesiac

ivanulienka81
31. máj 2010

zanu, tak ste sikovnice
no dobre, ideme sa napapat a pojdeme vonka kym neprsi.... este sem potom nakuknem 🙂

zanulienka
31. máj 2010

no ja dufam,ze Elaia uz zostava a nebude sa menit,pretoze uz to bolo vela aj premna.

macikjm
31. máj 2010

@nany100 uf...nemam slov...no prajem tymto mamickam hlavne vela trpezlivosti...ja si myslim,ze sa to da zvladnut, potom uz neriesis take prkotinky ako riesime my s jednym dietatom...ale ja by som nechcela tolko deticiek...no ale...nikdy nehovor nikdy...

@ivanulienka81 vitaj...ninka spinka sama v izbe , ale v postielke...potom v noci putuje k nam, ked som velmi ospala a nevladzem ju nakojit u nej v izbe... 😅
@beadz ako sa mas????ako simonko???

zanulienka
31. máj 2010

aj ja si myslim,ze sa to da zvladnut,zvladli to nase babky a prababky a veru teraz je zivot ovela jednoduchsia ako pred 50 rokmi

nany100
31. máj 2010

iva vitaj 😉

zanu, chvalabohu že je elaia už vo forme 🙂

my na nočník ešte nejak príliš netrénujeme, malá spinká dve hodiny cez obed a okolo ôsmej večer do cca pol ôsmej rána s prestávkami na kojenie 🙂

cikyta
31. máj 2010

@ivanulienka81 čo je to sepračná uzkosť? Mne Sisa spala do pol roka celu noc.Teraz je hore haždu pol hodinku až do rána.Aj tuto noc to bolo tak.Tuto noc som ju už skoro vyhodila von oknom z nervou 😠 To ma ešte jej ocko pred spaním vytočil do nepríčetna 😠 Mna toto ponocovanie zabije 🙄 Jediné,čo ju ukludní v noci je vopchať do pusy cecok 😠
Dnes som skusila dať kravské plnotučne mlieko,čo to spraví....no nič.Nechcela ho.

ivanulienka81
31. máj 2010

no tak my sme uz aj po prechadzke... hoci fuka otrasny vietor, krpatemu to nevadilo, hlavna vec ze mohol kade tade behat 😀
cikyta, separacna uzkost je to, ked dieta si stale vyzaduje matkinu pritomnost a ked som co i len paty vytiahla z izby uz plakal, vsade za mnou doliezal, proste stale ma musel mat v dohlade
bozenko baby, to este v noci kojite 😨 😅

zuul
31. máj 2010

ahojte maminky,

boze 100 rokov som tu nebola. polepsim sa, poprecitam dozadu a konecne sa aj ja zapojim do debaty 😀

zuul
31. máj 2010

ciky a ako sa býva? je silvinka sama v izbičke?

separacnu uzkost sme mali aj my 😝 a ciky obdiv s didou 🙂

cikyta
31. máj 2010

@ivanulienka81 Tak to máme aj my.No len doma.Vonku ma už má krpatá na háku a ide si svojím smerom...
A to,že kojím v noci nieje vôbec záležitosť mliečka,stravy,ale toho,že ma musí cítiť a mať v puse miesto dudla.Takže by som zaslužila,nech aj moja spinká už tolko,čo tvoj.Už som chodiaci rebrík...zničená 😖
Iné ju v noci neutíši,takže iné mi ani neostáva 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
Zuul-Všetko je ok,Len Silvinkina izbička ešte neni urobená.Sa nabehám,ked bude v druhej izbe...pri jej nočnom vyčínaní 😠

zanulienka
31. máj 2010

ciky-a keby si kupila taky gumenny cecok a priviazala na jednu strany postielky 😅

cikyta
31. máj 2010

Skušali sme bravčový cecok 😀 (teda chcel muž,no ja som ho nepovolila) Ale kebyže vidíš ten cecok-uplne ako môj 😀 😀 😀 😀

zanulienka
31. máj 2010

to je z prasata?

cikyta
31. máj 2010

Hej z prasaťa.
Ale vieš aký bol fajnový? Taký akurát,elegantný,no proste ňuňuňu 😉

zanulienka
31. máj 2010

a co si nedovolila?mala si ho umyt a strcit do pusy 😀

miavin
31. máj 2010

ahojte
ivanulienka - vitaj medzi nami
no čo sa týka spánku - my sme dnes bubali dva krát - po hodinke a pol...ale včera spal 25 minút doobedu - a to bolo všetko. Taký spánok, že od 11. do 14 - to by bol zázrak boží......

cikyta
31. máj 2010

No hej...vtedy mi to bolo smiešne a nepovolila som,ale už teraz by som ruky bozkávala tomu,kto by mi dal kus bravčoveho cecku ☹ Už je to akútne 😢
Ten bol uplne užastný.Taký dokonalý-môj 🙂

miavin
31. máj 2010

zuul - jééééj ty si tehu? srdečne gratulujem. páni - čo ste sa tak rozhodli?

zanulienka
31. máj 2010

ja som si ani nevsimla,gratulujem Zuul 😵

miavin
31. máj 2010

no koľko tehuliek máme? bea, zuul, kto ešte?????????

cikyta
31. máj 2010

Zuul-fakt! Až teraz som si to všimla ja trubka.Srdečná gratulka!!! To je krásne! 🙂

cikyta
31. máj 2010

Zani-máme "neprečistený" zrak 😀

zanulienka
31. máj 2010

ciky-ved utekaj do masiarne a povedz im co chces a ukaz,ze aky tvar ma mat

zanulienka
31. máj 2010

ciky-ja uz sedy zakal 😅

miavin
31. máj 2010

ciky - zanu - a viete, že nedostatok sexu spôsobuje krátkozrakosť?? 😀 😀 😀 😀
ja vidím úplne na hovno 😀

zanulienka
31. máj 2010

mia-ved ja preto mam uz sedy zakal 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre