Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

miavin
5. júl 2010

ahojte babule
ako sa máte? a čo vaše ratolesti? - čo vedia nové? ako sa vám darí?

petusko
autor
5. júl 2010

ahojte 🙂
dnes sme sa vratili z malej dovolenky u mojich rodicov 😀 servis all inclusive 😀
od piatku sme tam boli a bolo nam super, oddych, pohoda, kazdy vecer grilovacka, 😎 fakt parada 🙂
bea, vitam doma z dovci, aj napriek tym teplotam verim, ze ste si to uzili 😉
a tym co sa dovolenkovat chystaju, prajem tiez krasne prezite chvile 🙂
krpcek, neskusala si malej davat nejaky sirup na podporu chuti do jedenia? nejaky Pikovit, alebo nieco podobne? ja obcas davam Petkovi, ked slabsie papa. Marcel s jedenim problem nema 😅

krpcek
6. júl 2010

@petusko nie neskusala som nic take. vcera som ju klamala, ukazala som jej cumel, ona otvorila usta a ja som jej tam strcila lyzicku s kasou. 😀 takto mi zjedla celu kasu.

zanulienka
6. júl 2010

krpy-ty klamarka 😀

krpcek
6. júl 2010

zanu ked to nejde po dobrom . . . 😀

zuul
6. júl 2010

ahojte maminky,

vidim, ze aj Vas trapia zubky. aj my sme si uzili minuly tyzden cely horucky 40stup., v noci cez den. ked uz dostaval cipku do ritky to bolo kriku a osprchovat ho takeho vreleho aj to bolo kriku.
teraz som uz nahmatala 4x stolicky uz sa dubu von.
takze mame aj my veselo, a este ked bolo tak hrozne teplo.

krpy nenut papat, mne teraz misko tiez nic nepapa okrem mliecka a vody a este tycinky moze chrumat. bolia ich tie zubky. len mu stale ponukam a dnes mu urobim cestovinku zo syrovou omackou, to viem, ze zpapa.

bei super po dovolenke, vsetko ste zvladli?
my sa chystame buduci tyzden na chatu do Kořenova do CR, s nasimi kamaratmi, maju miminko, tak si to vychutname.
a potom este v auguste, uvidime ako to bude Misko zvladat.

niki tak aj vy horuckujete zo zubkov?

nikinka008
6. júl 2010

@zuul neviem ci to bolo zo zubkou ale to asi na zubky bola vysoka teplota 😖 museli sme prechladnut,
Uz sme zatial bez teplotky,v noci som ju musela dat pod sprchu lebo mala 39 tak to bolo kriku a placu ☹ ale toto jej asi muselo pomoct lebo rano som jej nenamerala uz ziadnu teplotu a spinkala az do 10 😀 teraz neviem kedy ju dostanem do postele 🙄 ale je strasne zla dnes 😝

ni.kolet
6. júl 2010

Ahojte.
Neviete mi odporučiť nejaký fakt účinný krém na spevnenie poprsia? Dík

zuul
6. júl 2010

niki ja ti neporadím, s tými mojími Ačkami 😀 potrebujes spevnit? nejaky elastic-Q možno.

petusko
autor
6. júl 2010

no ja tiez neporadim, ja by som tiez potrebovala najprv nieco na rast, neni mi velmi co spevnovat 😅
zajtra idem s Marcelim na ockovanie, som zvedava aj kolko vazi 🙂

pikino
6. júl 2010

ahojte micky.

niki ja mam rovnaky problem a rovno ti mozem povedat ze mas smolu. jedina moznost je operacia da sa tomu trosku pomoct posilovanim prsnych svalov ale inak proste nehrozi. uz som hovorila ze prestanem nosit minisukne. 😀

katka.ott
6. júl 2010

ahojte, davno som sa neozvala, no nie je cas. ale obcas co-to precitam.

drobci nam pekne rastu, zubateju - my mame dokopy 15 ( Terezi 9, o stolicke som ani nevedela a Danieli 6). od roka sme na plnotucnom mlieku, zjedia takmer vsetko co im dam, hlavne maso.

chcem sa opytat, este plienkujete? ja som chclela v lete oducat, ale asi sa mi to nepodari. kym obliekam/prebalujem/robim nieco na jedenie jenda sa pokaka, takze nestihnem dat na nocnik a kym ju prebalujem, tak to iste urobi druha 😖 , hroza. asi budu nosit plienky az do dospelosti 😎

zuul
7. júl 2010

petuska daj vediet kolko, my sme mali 11400g.

katka aj ja som chcela teraz len leto, no pride mi to skoro, vacsina okolo nas az v 2rokoch zacali chodit na nocnik, tak to nesilim. zevraj maju deticky chapat daj dolu nohavice. tak mi pockame este.

iku
7. júl 2010

@ni.kolet myslím,že taký neexistuje, ja som mala z toho tiež stresy, už na to kašlem

jankaaa
7. júl 2010

ahojte babenky tak ja som tu strasne dlho nebola....ako sa mate?co je tu nove?nejak vobec nemam cas na pc nestiham vas ani citat.urcite vsetky teraz dovolenkujete....

prosim vas chcem sa vas spytat spadlo z vas uz niektorej dieta z postele alebo z gauca?mne dnes maly spadol z gauca ale vobec neviem ako lebo akurat som sa otocila...ale velmi sa bojim...asi sa udrel aj o stolik s ustockami lebo mu tiekla krv....to mam s nim niekam ist?bojim sa...dakujem

krpcek
7. júl 2010

janka mozes zbehnut k detskej, aby ti ho pozrela, ak si myslis, ze sa nieco stalo. alebo pohotovost.

jankaaa
7. júl 2010

krpy ved hej viem....svagrina mi hovorila ze ho mam sledovat ze ked nebude malatny ani zvracat takze by nemalo nic byt...ale ked ja som taky stresmen...maly plakal asi minutu a ja som este teraz z toho hotova

nikinka008
7. júl 2010

kocky,ja som akurat pred 3 dnami zacala brat tabletky,to som si tu v anglicku objednala ,tak asi po mesiaci az 6 tyzdnoch by sa mali objavit prve zmeny 😀 tak dam potom vediet keby sa nieco zmenilo 😀 ...kiezby 😝 a odporucacia doba brania je 6 mesiacov 😅

zanulienka
7. júl 2010

niki-take som brala aj ja a niiiiic

nikinka008
7. júl 2010

zanu,uvidim po mesiaci ked nic tak tak kaslem na to asi si uz len nasetrit na plastiku 😀 😔

pikino
7. júl 2010

ahojte micky

jankaaa moje decko skace aspon raz denne sipku dole z gauca uz som z toho na nervy ona sa vysplha na gauc otoci sa chrbtom postavi sa a sadne si ritou do prazdna 😒 to sa proste neda ustrazit.

niki kup si wondebru a mas vybavene a dokonca som videla take priesvitne lepiace pasky s ktorymi si vylepis prsa az na krk 😀

http://www.saxana.sk/super-doplnky-207/jedinecn...

nikinka008
7. júl 2010

piki,ale ake prsia 😀 😀
Mne sa chytilo hrdlo,mandle 😔 citim sa ako zbyty pes 🙄

nikinka008
7. júl 2010

@pikino este by som ju niekde stratila 😀 😕

pikino
7. júl 2010

😀

co clovek nespravi pre krasu. 😀

pikino
7. júl 2010

inak moje podarene dieta naslo na zahrade bazenik s dazdovou vodou a pekne sa v nej vykupala. vobec jej neprekazalo ze je oblecena a vode je studena. 😝

petusko
autor
7. júl 2010

ahojte 🙂
@zuul , tak my mame o kilecko menej 😀 teda presne 10300 g a cm neviem, lebo ziapal ako tiger, nepocula som 🙄
ale je zaockovany, zdravy, krasny, to ze este sam nechodi nie je vobec problem, este ma vraj cas 🙂 teraz spi, odkedy sme prisli domov, som zvedava, ci sa nezobudi s teplotou.
inak mi dr navrhla ockovanie proti zltacke A, tak rozmyslam, ze toto dam obidvom chalanom, musim si to este troska preluskat.

@jankaaa , nas Marcel je kaskader, vylieza vsade a naschval sa hadze ksichtom dolu 🙄 najhorsie je, ze on nezaplace, ani ked sa mu nieco stane, takze velakrat ani neviem, ze capol. ved aj z dvoch zubov ma uz odbite a keby mu netiekla krv, tak ani neviem, ze sa udrel 🙄
tak sa neboj, keby to bolo nieco vazne, urcite ti to tvoj materinsky instinkt napovie 😉

petusko
autor
7. júl 2010

@pikino , Terez otuzuje 😀

pikino
7. júl 2010

petusko to mas tiez doma riadneho experta a to sa este ani nehra na spidermana. 😀

hej otuzuje hned som ju slahla do teplej vane, teplo obliekla a dala jej kakao.

petusko
autor
7. júl 2010

@pikino a vsetci si myslia, ake je touzasne kludne dieta 😅 je, ked sme niekde prec, akonahle prekrocime prah domu, je to iny clovek maly. Petka utlce len taky lomot 🙄

pikino
7. júl 2010

u nas je to tak isto. ked je u niekoho tak sa cely cas usmieva, pekne hraje ale doma len hysaci, hryzie a vsetko rozbija.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre