Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

romanakatka
4. aug 2009

sabi dala, kázala mi a pozdĺžne mi to nešlo prerezať tak som odrezala kúsok a zvyšok zahodím 🙄

romanakatka
4. aug 2009

a čakám kedy sa mi z toho pototo 😀 😀 😀

romanakatka
4. aug 2009

ja som kojila už v meste ale v parku 😅

a ozi má niekto z vás ešte tie šupinky vo vláskoch? nevieme sa toho zbaviť 😠

sabinazv
4. aug 2009

nany moj synovec bol dost dlho kojeny... a uz aj vedel rozpravat... tak siel busom s mamou v lete a s usmevom komentoval vsetky priliehave tielka... ze, aha cici a usmev veliky 😀

sabinazv
4. aug 2009

katka my mame, ale uz malinko... pomohlo natriet to cicadermou, aj expicial mlieko je fajn... a take zmaknute hrebienkom zoskrabkat, zlupat...

nany100
4. aug 2009

my už sme tiež kojili kade tade...ale tatinko sa nám na to trošku jeduje 😉
sabi, chlapom to ostane po celý život (tie komentáre cicíkov) 😀

romanakatka
4. aug 2009

už to začína... chvíľu spinkáme a chvíľu plačkáme a chceme sa nosiť... skúsim tú cicu ešte 😉

miavin
4. aug 2009

dobrý večer prajem, ako sa máte maminky? my sme sa dnes trošku flákali s mojou mamkou a mojimi krsňatami - tak super, konečne som mala spoločnosť.
zanu - inšpirovala som sa - kúpila som Alexovi držiaky na fľašu a už skúšame
pridala som aj foto 😉

anib
4. aug 2009

ahojte, tak nas to ockovanie caka zajtra, mala nieco tusi asi, nie a nie ju zobudit a to spinka uz od 17-tej, jaj, som zvedava,ako bude v noci a ako zajtra pochodime v poradni s tym ockovanim, drzte palceky - nech to uz ma za sebou chudatko moje

sabinazv
4. aug 2009

kati, u nas je to zatial ok... boli sme dokonca aj na pivo, drobcovi som dala do ruky flasu s vodou, aby nebol out 😅
... no ale toto som chcela... dala som male rezane... no ako mi stuplo do hlavy.... ze fuha, uz si nedam tak skoro... a ked, len po poslednom kojeni 😒

a merali sme teplotu, lebo sa mi zdal teplejsi... ale vraj 36 st. aj na viackrat, stale len 36, takze zatim fajn...

sabinazv
4. aug 2009

anib, drzime... a dalsie ockovanie nas caka v septembri zas... chudence male... ze to uz nejak inac nevymysleli, ako dodat tie latky do nich... 😖

zucha
4. aug 2009

ja kojim uplne vsade. Je mi to jedno a este nikdy som sa nestretla s nijakym pohorsenim. A keby aj, tak hned by som reagovala, ze ci tym ludom nevadi na verejnosti pit a prezuvat jedlo a urcite by stichli.
Co sa tyka chodenia. Moja prva uplne sama behala v 10. mesiacoch. Ale zas zacala velmi neskoro dvihat hlavu. To je take individualne. Fakt sa to neda porovnavat. Ked mala 4 mesiace, tak uz sa jej prerezaval 4. zub a tato mala este nic. Ale zato uz zacina sediet a to sa este ani nejak moc nevie prevalit z brucha na chrbat a naopak. Niektore deti dlho lozia, ta moja to robila len 2 tyzdne. Oni sa tie deti aj tak v urcitom veku uplne navzajom vyrovnaju, takze netreba stresovat, ci nieco robia, alebo nie. Kazde ma svoje tempo 😉

anib
4. aug 2009

rozmyslam,ci mam malu zobudit, ci len skusim si ju prilozit a uvidim,ci opat zaspi

anib
4. aug 2009

tak my kojime len doma, alebo niekde, kde ju ticho, lebo Bianka dokaze ziarlit este aj na ocka,ked sa so mnou rozprava,chapete to? a hlavne, ked bola mensia - to taky srdcervuci plac spustila,ked nas pocula pri kojeni rozpravat - ako ,, mami tato chvila je len nasa,, no proste sila

krpcek
4. aug 2009

ahojte. tak my uz spinkame.

dnes bol nejaky zvlastny den . . . zobudili sme sa az o osmej, potom okolo desiatej zaspinkala v aute (bola som na socke), prisli sme o pol dvanastej domov a o pol jednej uz spala zase az do pol stvrtej a o stvrtej uz zase az do piatej . . . potom som jej uz nedovolila zaspat a teraz mi odpadla. 😀
tak neviem, ci je to tym pocasim, alebo na nu nieco lezie, lebo ma aj taky zachripnuty hlasok. dufam,z e nebude chora. 😖

sabinazv
4. aug 2009

ja tiez kojim len v sukromi... a v aute este... ja se stydim 🤐

krpcek
4. aug 2009

ja tiez kojim vacsinou doma alebo este v aute. sabcu zas vsetko zaujima, len to ze ma papat nie. 😠

sabinazv
4. aug 2009

a nas danko zasa chce kecat... tak musi mat prestavky 😵

jej, uz mam hotove to foto na platno... no pekna rychlost.. som zvjedaf ako to bude vyzirat..

figurantka
4. aug 2009

ahooooooooooooooj aprílovky

lindula3
4. aug 2009

cafte baby.. u nas je jaka strasna burka... este ze nechodim von takto neskoro🙂
ahoj figuuu ty aj zijes... vobec ta nie je vidiet...

figurantka
4. aug 2009

ved viem, stále mám čo robiť a radšej idem s malým vonku keď je pekne ako sedieť dom a za počítačom. AKo sa máte a ako rastú naše zázraky?

sabinazv
4. aug 2009

nazdo figu

lindul, u vas burka? to aj k nam dojde... dakedy okolo polnoci ratam... 😎

figurantka
4. aug 2009

baby a chcela som sa opýtať, že či už prikrmujete krpcov s nejakým mrkvičkami alebo iným kašičkami? My zatiaľ nie ale vo štvrtok ideme na očkovanie a do poradne tak sa opýtam, že kedy začať aj keď mi doktorka vravela, že do pol roka mu stačí iba moje mliečko. Ale jedna kámoška, ktorá rodila o deň skôr ako ja dáva malému všetko olizovať - už skúsil aj slaninu 😀 a náš malý zatiaľ iba mel=on cmúľal a ten mu veľmi chutila, vycuckával si iba tú šťavičku

lindula3
4. aug 2009

sabi a si predstav ze som dnes nezmokla... a to bolo tak vselijako cely den ale som to vystihla... stacilo mi ked som musela ist do brany... robia nam kanalizaciu a mame pred barakom jedno velke blato...

figu my sme na umelej a ja este neprikrmujem, pockam si este mesiac... ale baby tu uz davaju mrkvicku, zemiacik... kojene deti sa maju tusim od ukonceneho 6 mesiaca a nekojene od 4

sabinazv
4. aug 2009

figur, skus si pocitat par stran dozadu... sa to tu vcera napr. preberalo... nazory sa roznia... vseobecne prevlada nazor, ze deti na MM sa prikrmuju od ukonceneho 6.m a deti na UM od 4.m... ale niekto uz chce skor, opytaj sa doktorky a uvidis... ja napr. idem pockat do toho 6.m, ak sa nic ine neudeje...

sabinazv
4. aug 2009

a ja som dnes trosku zmokla... ale len tak prijemne... od dokyny ked sme sli... a ja som mala plieny na balkone... ale kym som ich dala dolu, tak boli suche zas 😎

lindula3
4. aug 2009

sabi tak ja ti to tam popozenem rychlejsie🙂 len je tma a uz nevidim na ktoru stranu sa to vali🙂)))
zmokla si prijemne? 😀 to mne sa teda nikdy este tak prijemne nepodarilo ha ha ha

krpcek
4. aug 2009

lindus aj vam vypadava elektrina? 😠 😠 😠

sabinazv
4. aug 2009

hej, dobre mi to padlo... lebo som sa u tej dokyny dopotila od strachu o maleho, tak ked som vysla von a tak fajne mrholilo, ma to len obcerstvilo 😉

zuzik25
4. aug 2009

cafte, u nas len tak poplulo trosku dazda. a ja kojim uplne vsade, v meste, v restike, v aute, na plazi, jednoducho kde si mala zaziada. aj ja som hamblivka, ale raz skusite a potom to uz beriete ako samozrejmost. a raz som u nas v Europe videla mamiinu co kojila priamo na lavicke kde chodi najviac ludi. take mile to bolo. nad tymto sa ludia cuduju, ale ked babo pije z flase, nad tym nie, hmm. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre