Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zuzik25
7. sep 2009

peti, dakujeme aj Emmka posiela spatny boztek.

no nieco take kozusinkove teplucke by som chcela aj ja. ale uz sa tesim na zimu, ako budeme mat vystipane licka a ked napadne sneh pojdeme na sane a sup dole kopcom sa sanovat. 😀 ja mam zimu strasne rada, ked je krasne slnecno a mrazivo.

sabinazv
7. sep 2009

zuzik nie, ja len klasicky tych 26 t... prave tento tyzden tam idem skocit a zacat vybavovat... jaj aj tu dovolenku uz musim riesit...

zuzik25
7. sep 2009

neviete ci musi byt len kapia ked chcem robit papriku v oleji? mam len tu klasicku a leca uz mame dost.

sabi, ja si podam ziadost na tych 37 t, vraj to vobec nekotroluju. bud to chvalia alebo nie.

petkapo
7. sep 2009

ja zimu moc nemusim 😒 . jedine co mam na zime rada su Vianoce 😀

inak mna strasne nasr... v robote lebo som si po materskej chcela vybrat dovolenku pred RP a nasa osoba na personalnom bola leniva ma ist prihlasit a potom po dovolenke odhlasit na vsetky poistenia tak mi povedal, ze je to straaaaaaaaaaaaaaaaasne komplikovane a nemam vymyslat. vytocil ma riadne!!!!!

solen
7. sep 2009

ahoj dievcata , davno som tu nebola. Trosku sme dovolenkovali, potom tie tazke navraty, zvykat si na domaci system 😒 no nebolo kedy.
Citam, ze choroby neobchadzaju ani vas,my sme sa trapili s kaslom , ktory nastastie sam presiel. Malicka to chytila od starsej, uz sa tesim, ako budu byvat obe chore. Ta starsia chora nikdy nebola, hold nemala od koho drapsnut virus.

U nas sa poriadne okosilo, normakne som dala do kocika hrubu deku. Mam aj fusak, ale to mi znie zimno a ja zimu este nechceeeem.
A hlasim,ze mame 7,5 kg a zuby ziadne, co si paradne uzivam,lebo starsia mala uz dva zuby v tomto veku a to hryzenie na zaciatku pri kojeni auau.

Aha a este som chcela, ze moja je cickovy zavislak, cez den zaspi v pohode ale vecer bude hucat, kym nezaspi na cicke, uz mi to zacina liezt na nervy, lebo zaspi o hodku sa zobudi a reve akoby ju rezali, dam jej cicik a do minuty spi dalej 😠 Uvidime, co narobia prikrmy, este sme nezacali, akosi sa neponahlam.

petkapo
7. sep 2009

zuzik nemusi byt len kapia, moze byt aj obyc paprika. ale kapia sa robi preto,lebo je chutovo vyraznejsia 😉

zuzik25
7. sep 2009

peti, dik za radu, tak to urobim z klasickej papriky. snad to bude chutit.

solen
7. sep 2009

zuzik raz som jedla taku obycko papriku zavarenu na kyslo. To ti bola dobrota. Ja tieto kysle veci mozem 🙂

cikyta
7. sep 2009

Ved zatial fusak nechcem.pýtala som sa apríloviek 2008 na ich názor....Záleží aj od zimy.Takže ak bude tuhá,možno ho kupim,ale zatial nie.
Aj ked-do tých sánok je to príma vec.No uvidím ešte.(Som niekedy strašne nerozhodná.Moja zlá stránka)
No ideme obliekať,plakať a venčiť.Pááááááááááá

sabinazv
7. sep 2009

zuzik, myslim, ze nemusi byt kapia... nasa mama zavara aj klasicku... len musi byt cervena... teda so zelenou to nerobi... taku potom zavara ako uhorky,ale to nameme radi 😝

petka... mas na to narok aj pravo, tak kasli na nazor o vymyslani 😎

petkapo
7. sep 2009

jaj baby, musim ist zehlit. mam taku kopu, ze ma asi zavali ked s nou nic neurobim 😖 .

papa a pekny den 🙂

cikyta
7. sep 2009

Vo vaničke mi nechce byť,v športovom je malá a v klokanke začína byť zima 😠

sabinazv
7. sep 2009

solen seeerus 🙂

sabinazv
7. sep 2009

ciky, my sme v poslednej dobe chodili na prechadzky s vajcom na konstrukcii... ked sme nesli na dlho, na taku hodku... ale sportak ideme vysksuat... uz som videla aj mensie drobce v sportakoch...

solen
7. sep 2009

sabi 🙂
Aj my este s vanickovym, hoci tam uz zacina byt narvata, pri tej dlzke 68 cm. Ale ja som nejaka vadna, mne sa este do sportaka nechce davat, lebo ja si fakt uzivam toto babatkovske obdobie, najradsej by som ju zavinula do perinky 😀 Pri druhom budete aj vy mozno takto 😉

zuzik25
7. sep 2009

no Emmulka sa uz zobudila, tak sa ideme dat doporiadku a sup na nakupy, lebo sa cely tyzden nedostanem medzi ludi kvoli kachliarovi, ach jaj.
a sportak zatial pouzivam len doma na dvore, inac sa este zmesti aj do vanicky a to ma uz 66 cm.

sabinazv
7. sep 2009

ja by som tiez este vanicku rada, ale je hovadsky tazka... a do vytahu sa nevojde... uz nevladzem nosit na 2.pos. 😒

solen
7. sep 2009

sabi tak to si neviem predstavit, vlacit taku vahu. Uz moj muz minule stonal, ked malu niesol aj s vanou a to ju len prekladal.

cikyta
7. sep 2009

No a ja denne musím rozobrať kočík.Konštrukciu do výťahu+vaničku s malou v ruke nad konštrukciou vo výťahu a to má ten výťah taký priestor,že sa mi nedá dýchať,aká som narvaná a ešte vnutorne dvierka! Celý koč od výťahu dobitý,od oleja z dverý a spotená s vrieskajucim bábom!
No a kežde sa mi tam už nezmestí pes,venčíme v klokanke 😠 Další dovod na klokanku doobeda! 😠
No PA.........

sabinazv
7. sep 2009

solen veru. nie je to uz pericko vlacit 🙂

no lucim sa s vami, idem varit, vonku a tak...paa a pekny den 😎

cikyta
7. sep 2009

A v zime ma drbne.Tažké dieťa v šport vaničke,čo musím držať dvoma rukami! A kde je ešte konštrukcia.J...E ma z výťahu.Bývame na 4.posch.a inak nevýjdem. 😠

zanulienka
7. sep 2009

dobre ranko-som vas precitala,porozmyslala 😀 .ja fusak mam,uz mam ho aj v kociku,ale s tym cim sa zakryva mam odlozene.tuto sa to tak nosi,ochrani latku kocika pred cajom,spinavymi topankami....jaj,a elaia nosi topanky,mame poltopanky a botasky a cizmicky milion-ako pre vacsie baby,budeme striedat ostosest

sabinazv
7. sep 2009

ciky, ja dufam a modlim sa, aby sa mi tam zmestil sportak... lebo s vajcom tam vojdem... sice je to na chlp tesne... ale vojdem... Vanicka ani nahodou, iba ak na stojaka... a to by mi dieta vypadlo 😎

sabinazv
7. sep 2009

zanu, no paradnice ste, darmo 😎

ale uz fakt idem, cavino....

zanulienka
7. sep 2009

sabi-po 2 babach je co zdedit

misha666
7. sep 2009

ahojte kocky...tak moja kraska uz drihykrat zalomila od rana...ked sa zobudi pojdeme sa niekde prejst..

ciky... to co mate za vytah? ja sa v pohode zmestim ked sklopim rucku uplne dole....a v pohode este aj ja s muzom sa ku kociku vopchame...a ako som pozerala tak moj kocik je oproti tvojmu traktor 🙂

macikjm
7. sep 2009

ahojte...tak ja som uz dozehlila...povedala som si ze nezapnem PC dokial neporiadim byt.... 😀 zavislacka som riadna...
my mame este vanicku, ale ked sme mali v bj jarmok, tak sme dali vajko na konstrukciu a velmi sa jej pacilo...bola v polosede...vela videla a ked nesvietilo slniecko, tak sme jej sklopili striesku a pozerala po svete...aj pekne v nom pospinkala.... 🙂
a do vytahu sa tiez zmenstime...ciky musite mat poriadne malinky vytah...no my byvame na 8. posch.na najvyssom...a to si neviem predstavit...minule bol pokazeny...no bola to fuska vyniest malu hore...kocair sme poskladali do auta... 😉

choruckovia...budte skoro zdravi... 😉 😵

elfi1
7. sep 2009

ciky - s tou nerozhodnostou to dobre poznam. niekedy sa uz hnevam sama na seba, ze neviem, co spravit - ci tak alebo tak. ci kupit nieco alebo nekupit. muz chce vacsinou nieco ine, ale vela krat povie, ze nech spravim ako ja chcem. alebo ze nech kupim, kedz chcem. ale potom si zas poviem, ci to nebudu zbytocne vyhodene peniaze a zas som tam, kde som bola.
takto som nekupila ani druhy kocik, co som chcela - mohol byt maly este teraz vo vanicke a bol by ten kocik lahsi a s otocnymi kolieskami. teraz som zas chcela uz len sportak. aby sme mali k tomuto traktoru na striedacku. ale neviem si vybrat a muz hovori, ze nech pockam do jari (lenze ja by som chcela uz teraz s tymi otocnymi, aby sme sa este na jesen povozili).
a za fusak sa tiez urcite nebudem vediet rozhodnut ☹

elfi1
7. sep 2009

ozaj a ako to teda treba prat tu mrkvicku?
neviem, ci to moje dieta navliect cele do igelitoveho skafandra pred krmenim, ale mrkvicka je vsade. a kym odbehnem namocit plienku na zaverecne umytie pusinky a ruciciek, tak si strci do pusi nohu a este aj ponozky zamrkvickuje 😀

cikyta
7. sep 2009

píšem jednou rukou.v druhej mi spí na cicke malá.mischa-to by si musela vidieť ten výťah.ked to hovorím po telefone kamoškám,tak sa prídu pozrieť a su zhrozené.a ešte si predstav,že ked sa niekto sťahuje z deviateho poschodia-najvyššieho,tak to má o hubu,kedže nič výťahom nevyveze.vanička mi dočiahne od jedneho kraja po druhý a ešte ked potrebujem za sebou zavrieť vnutorne dvierka,tak musím dať vaničku trochu do šikma-malú dole hlavou 😠 toto stavali za komunistov herci,ale kto to navrhol bol čistý k...t. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre