Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
15. okt 2009

isla som kupit malej kabat,kukla som na trznici-nic moc,same zelene,sive cca 35 eur.idem kuknut este do ineho stanku,mozno budu lacnejsie,farebnejsie,cestou stretnem svokru,a fasa,mozno zaplati ona 😉 .nic sme nenasli.onaze podme do obchodu,tam urcite maju.vybrala malej jeden riflovy,nepytala som sa na cenu-som myslela,ze ona plati.figu borovu.za jeden posraty riflovy kabatik som zaplatila 78 eur 🤐

sabinazv
15. okt 2009

ale misha, coby sme sa nepostazovali... 🙂
a ten rodicak nie je radost ani z daleka...ale tazko sa bude znasat, to je pravda 😎

u nas prsi... zasa nikam nepojdeme 😒
dnesna mrkva dopadla o 10 % lepsie ako vcerajsia... co je stale slabota, asi caka na zemaky, ak je po starom tatovi 😅

pikino
15. okt 2009

tu doteraz snezilo ale uz je lepsie aj ked fuci ako blbe.

a komu by sme sa mali inemu postazovat? vedsme tu jedine co sa navzajom chapeme. chlapi doma nula bodov 😠

zanu ten kabat si daj zaramovat. kokso co je od diora? 😠

petusko
autor
15. okt 2009

ja stihnem vzdy rano napisat jeden prispevok a a potom kym sa sem dostanem, uz som mimo temy. 😅
misha, ved na to forum je, kolkokrat sa nie je komu vystazovat, tak aspon takouto formou si ulavme na dusi 😉
zanu, panecky, tak to teda je ozaj cena...
ja rodicak neriesim, ja uz dva roky som na tom rovnako 😀

zanulienka
15. okt 2009

a ja uz vobec-som bez koruny.nabuduce sa svokre vyhnem na 100 km

misha666
15. okt 2009

no ved hej baby...ale nie stale, niekedy aj pochvalte svoje deticky 😉

misha666
15. okt 2009

zanu ved ked ti povedali cenu tha si mala zahlasit ze mas len 30eur v penazenke nech ti 50 da ona 😀

zuul
15. okt 2009

ahojte maminky,

blahoželáme všetkým terezkám a tiež polrôčkom

som vás tu zanedbávala. 😒

sabinazv
15. okt 2009

ja sa chvalim casto dietkom, napr fotkami co pridavam... a aj teraz idem 🙂

zanulienka
15. okt 2009

mischa-chvalime,moja uz sama sedi a stoji-je sikovna 😉

zanulienka
15. okt 2009

mischa-ja som bola v tom,ze ona plati,vzdy tak robila,sice teraz nam dala na svadbu 3000 eur,ale aj tak

komisakpd
15. okt 2009

no babyja rodicak riesim..bo nejako nevyzijeme..nemam ani na inkaso..a este k tomu nedoplatky za telefon..a ta nemocnica nas uplne vyzrala..neskutocne peniaze..+ tabletky a vsetko ostatne..no des.. ☹

zanulienka
15. okt 2009

sabi-dado ma zlate uska

zuul
15. okt 2009

júj zanu čo čítam, že sa vydávaš 😀 užite si to.

aj miško už druhý deň sedí a v lezení zásadne cúva 😀

zuul
15. okt 2009

komi aj jaj jaj. s peniažkami isto nebudeš sama, čo toto rieši.

zuul
15. okt 2009

sabi úžasný. ja som pridala včera 😀

sabinazv
15. okt 2009

ahoj zuul, veru davno si nebola... vcera si pridala fotky, som odsledovala 😉

zanu, dakujeme za pochvaly, su take... jedinecne 😅

ja este nedostatok penazi nepocitujem, kedze tento mesiac je to este slusne... buduci mesiac to bude bieda...

zuul
15. okt 2009

ja sa na peniažky sťažovať nemôžem. ale nebudem provokovať.

zanulienka
15. okt 2009

aj my nato,ze zijeme len z jedneho platu a kupujem malej kabat za 78 eur sa nestazujem

zuzik25
15. okt 2009

ja som na tom tiez zatial ok, som poziadala o predlzenie materskej, tak dufam, ze do polky decembra to bude ok. a potom netusim, ocinko nas sa musi snazit. darmo, jeden prijem vypadne.

robila som na obed take syrove placky, ze Tuli placky, som zvedava ako zareaguje moj zlcnik, ale mala som strasnu chut na nieco nezdrave a vyprazane. 😀

sabinazv
15. okt 2009

zuzik a tebe nevybrali zlcnik minule? 🙂

pikino
15. okt 2009

ahoj zuul, dakujeme

maly misko s tymi sluchadlami nema chybu 😀

sabi danko ako pozuje 😀 sce ist asi za modela.

no my tiez zatial v pohode som si nieco nasetrila este pre nastupom na matersku a manzo nastastie zaraba dobre.
akurat ze on ma stale pocit, ze ja zarabam v kuse nieco platim z vlastneho vrecka. este stale nepochopil ze dostavam 150 eur mesacne. 😠

sabinazv
15. okt 2009

piky, danko ked vidi fotak, hned sa rehni... on sa rad predvadza 😉

piky, 164 dostavas rodicak, nie? ci ti za daco kratia? 😀

zuul
15. okt 2009

piki ako prísavka?

on je úplne vyvalený keď mu dáme tie slúchadla. nič nepočuje 😀

ja som mala zakázané mínať z môjho účtu už pred pôrodom, takže tam mám výplaty a materské a teda dosť peňazí.

bože dievčatá práve rozmýšľam, že čo na vianoce.
som sa rozhodla, že si povytláčam hračky od fisheru - čo chceme aby pokúpili miškovi a nám nič netreba. ale vôbec. tak nech kúpia jemu a basta.
ja našim len po maličkosti a svokrovcom tiež. veď ani nie je čo, všetko si kúpime keď potrebujeme.
teda manžovi isto predplatné auto,moto šport. to musí byť 😀

zuzik25
15. okt 2009

sabi, vyberaju sa len kamene, zlcnik ostava. a kamene a piesok sa moze tvorit dalej.
zuul, dobre si to mala vymyslene s tymi peniazmi. 😀

sabinazv
15. okt 2009

aha... tak sa sanuj 😉

moje dieta zasa zaspalo... to je mile od neho, asi sa idem k nemu vystriet...

pikino
15. okt 2009

sabi to som tak zaokruhlila 😀

zuul prisavka stale rovnako nevie bezo mna zit. 😀

to mas zlateho muza, moj keby mohol tak mi vybieli ucet 😠 stale pocuvam ako vsetko plati.minule bol taky drzy ze si odo mna vypytal peniaze na ucty. 😠 ale to ze som predtym platila cely mesiac nakupy co bolo dobrych 400 EUR ho netankovalo. takymto tempom su moje uspory dokonca roka v prdeli. 😠
a ked som mu povedala ze mu nedam tak mi povedal, ze dobre ze on moze vsetko platit ale ze ja budem posluchat. akoze co som ja otrok? nezabijes to? 😠

anib
15. okt 2009

ahojte, tak dnes z ockovania opat nist, sabi ZAJTRA IDEME NA PLUCNE NA KONTROLU S MALOU, DUFAM,ZE TO BUDE OK

sabinazv
15. okt 2009

anib, vsak to je iba dobre, ze ju nezaockovali, ked to nema v poriadku... spravny pristup lekara, niektori ockuju hlava nehlava... 😒

a v akom stave ma to pliecko? hnisa to?

sabinazv
15. okt 2009

piky, musis manzovi vysvetlit ze uz nie su moje a tvoje peniaze, ale nase... tie jeho su VASE, dako diplomaticky mu to musis naservirovat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre