Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

zanulienka
21. okt 2009

mia-tu aj ked vyjdeme von,kazdy druhy clovek sa zastavi pri nas,pokeca a ide dalej.spanielo-baskovia su straaaasne spolocensky

pikino
21. okt 2009

no ona take hysaky chyta iba na chlapov svokor sa k nej nemoze priblizit a to iste aj svagor.

ale ja by som sa tiez bala, kebyze na mna niekto vyhukne ze co je krpana a takym stylom ze by som si este aj do plienky nalozila. su strasne hlucny.

zanulienka
21. okt 2009

piki-to aj manzova rodina vlastne tuto vsetcia hulakaju po sebe.su hlucny ako taliani 😖

pikino
21. okt 2009

ano presne taki su.

ked sme u nich a zacnu po sebe ziapat (najviac sa hada svokor so svojou senilnou mamou) tak vzdy hovorim nahlas terezke aby to poculi, ze terez zakric si aj ty nech je aj teba pocut. 😀 😝 tak potom stichnu. 😀
ja odtial vzdy idem uuplne ohucana.

krpcek
21. okt 2009

ahojte - ja som dnes bola pozret v robote a mmoj sef bol z malej uplne uneseny . . .stale ju bral na ruky, chodil s nou po firme, vsetko jej ukazoval, vysvetloval - zlaty bol. a mala len kukala, obcas skontrolovala, ci som tam, ale ani raz nezaplakala. 🙂

fuuu boli ma hlava - idem si asi kafe urobit. mala spi uz skoro dve hodiny, tak mam klud.

zuzik25
21. okt 2009

,nklpú cf h-§ú.ô

zuzik25
21. okt 2009

emmku ucim prstoklad, ale este jej to nejde 😀

miavin
21. okt 2009

krpy - jéééj tak Sabinka zožala úspech, hej? to je fajn...
zuzik - ´dakujeme za pozdrav od Emmky..... náš drobec spí 😀

krpcek
21. okt 2009

zuzik, ale myslim, ze jej to pojde - su tam nejake naznaky 😉 😀

mia hej - hlavna hviezda firmy 😀 😀 😀 ale zlata bola, stale kontrolovala, ci som tam. 😀

pikino
21. okt 2009

ja som akurat tiez malu uspala. cely cas co som umyvala riady a snazila sa varit revala ako sialena.
sa cudujem ze mam este cele bubienky 😠

zuzik25
21. okt 2009

piki, no nasa krici teraz, uzz cakam nech je 19 hodina a ide sa do vane.

zuzik25
21. okt 2009

ani nasa sa neboji nikoho cudzieho, na nakupoch sa skeri po kazdom okoloiducom.

sabi, kam chodite plavat? ja uvazujem nad Sliacom, uz som zohnala aj kontakt, len akosi nestiham telefon zdvihnut (napadne ma to vzdy az neskoro vecer).

miavin
21. okt 2009

hcbťau dxdxsvhuiicd .;ai

miavin
21. okt 2009

tááák a toto vám posiela alexík 😀

zuzik25
21. okt 2009

mia, aaaaa uz ste asi hore 😀

miavin
21. okt 2009

hej - vstal hore zadkom, tak ho zabávam ako sa dá, ale asi pôjdeme do vane a spať, lebo to je krikuuuuuuuuuu

zuzik25
21. okt 2009

no aj my ideme do vane, uz je to neunosne. 😒 ☹

dooscoby
21. okt 2009

ahojte..tak uz sme v postielke okupana ale vynimocne este zvatle ale neva dako sa snad ulozi 🙂 ..sme boli dnes u mamy a spala na balkone dve hodky parada som si vylozila nohy zapla telku a aj trosku pospala 😀 ..v tejto zime sa mi nece dve hodky kocikovat a podaril sa my ulovok...kupila som pekny taky prechodny overal v sekaci zeleno ruzovkasty so spicatou kapucku za 7 euracov tak sa vytesujem

dooscoby
21. okt 2009

moja mala je mamina prisavka...cudzi nehrozi ak tak len z dialky a babka tiez...u kazdeho vydrzi par sekund a potom spusti no hruza

miavin
21. okt 2009

no nič, idem púšťať aj ja vaňu nech si poplave

cikyta
21. okt 2009

Ahojte.Tak vnoci nespím (no nie skrz Sisine vstávanie.)Ale skrz nervy,že sme mali dnes ísť na ortopediu.Od nervou mi bolo až na grc a chytila ma až hnačka 😖 No a ked som sa konečne došmatlala k ortopedovi,tak tam ujko-vraj dr.sa ospravedlnuje,ale dnes tam nieje a máme prísť zajtra. 😠 😠 😠 Bože tie nervy!

sabinazv
21. okt 2009

fuha ciky... no to su nervy... ti verim, tak budeme aj zajtra drzat palce, neboj, bude to ok... 😉

inac pridala som do albumu nas fusak... my nemame snehuliaka 😎

dooscoby
21. okt 2009

cikyta..neboj bude dobre..nas caka neurologia dalsi tyzden 😒

cikyta
21. okt 2009

Hej Sabi-Je to pekný fusačik a vizerá,že aj maličký je spokojný 😉
Uf Dooscoby,tí lekáry....ja to tak nemám rada.

cikyta
21. okt 2009

To máme frajkovu perinku rozpadnutu.Takže ak povie,že ešte nosiť,musíme zohnať novu.A ak ma pošle zase na RTG tak ma j...e! Má pol roka a pojde 3 krát na RTG.Ved to je dosť aj na dospelého chlapa,nie ešte bábo!
Moja pediatrička bola zhrozená už pri druhom RTG a tento ortoped to má v párke.On ju chce poslať aj tretí krát-aspon minule to splietal.Juj a teraz sa s ním hádaj,ked je lekár!!!! 😠
No ved uvidíme zajtra.
Pa kočky.

dooscoby
21. okt 2009

ked inac nejde..ani ja lekarov nemusim...my este chodime raz mesacne k mame do prace ku fyzioterapeutke a to byva placu ..len jej lava strana trosku zaostava tak treba s nou cvicit....taky lenivcek este sa neplazi ani nestvornozkuje ..chodime raz do tyzdna na cvicenie bebe gym a je to sranda..paci sa jej

sabinazv
21. okt 2009

ciky v pohode sa hadaj... co on je nadclovek? ak si presvedcena ze je to zbytocne, tak kludne oponuj... ja to uz robim, som sa poucila, ze nie vzdy maju pravdu 😉

sabinazv
21. okt 2009

dooscoby, vsak v pohode ze este nestvornozkuje... ma cas este...

moje dieta posledne 2 vecery vyzaduje svetlo pri zaspavani, predtym to nechcel... neviem co si to zmyslel... ale zaspinka rychlo...

miavin
21. okt 2009

sabi - krááásny fusačik a Danko je v ňom očividne spokojný
ciky - tak som na teba myslela, že ako ste dopadli...my sme tiež h...o vybavili, naša dokyna nerobila a potrebujem ten sprievodný list, tak snáď zajtra...tak budem na vás myslieť, držte sa

dooscoby
21. okt 2009

uz v porodnici som mala hrozu z lekarov..sesticky boli fajn ale jedna lekarka ma tusim az 2 krat zhukala ako drzim to dieta...juj to sa jej hovoril ked ja cerstva a vyklepana matka...ked som sa ohradila nech to ukaze tak ma poslala za sestrickou krava

sabi aspon neplacka a neuspavas 2 hodky...moja tiez rychlo zaspinka vacsinou tak pol max hodka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre