Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
15. jan 2010

komi aj ja, ale az koncom roka. 🙂

cikyta
15. jan 2010

Nany gratulujeme 😵
Komi-si to dostala odomna ☹ 😅
Tak my sme dohodli na pondelok návštevu pani z realitky a ideme už vážne do toho...na kupu 3-izbáku a predaj nášho 1-izbáku.Tak som zvedavá,ako to pôjde 🙂

krpcek
15. jan 2010

ciky tak to vam drzim palce. 😉

elfi1
15. jan 2010

kuk - pridala som fotky nasho nezbednika

tehu by som brala aj ja, ale druhe dieta by ma asi zlozilo - hlavne take ako Domco 😀 . Je to nas zlatusik, ale jedosko a neposedko nenormalny. neviem, kedy sa ja odvazim na dalsie

ciky - tak nech sa podari cim skor vacsi bytik. drzime palce. bude to super urcite.
my sme v 2-izbovom a uz neviem, co kam dat. a to vsetky vecicky po Domcovi a kadeco ine nosim nasim do RD na uskladnenie

cikyta
15. jan 2010

Dakujem Krpcek.Musíme hned,lebo v marci schvaluju nejaký stupid.zákon o hypotekach a my ju z časti potrebujeme,tak nech to stihneme ešte.

zuzik25
15. jan 2010

ahojte mamulky,
vymesacnikom prajeme fsetko naj. 😉

no nejak to tu viazne ako tak pozeram. sme boli od pondelka na vylete v BA a prisli sme v stredu. sme sa vybrali aj do Pandorfu, ale nic ma tam nejak nenadchlo, akurat som si taku supravu sportovu kupila, nech na jar nechodim len v rifliach. a ani malej sme nic nekupili, nejake extra zlavy som tam moc nepostrehla. ale aspon som vypadla zo stereotypu a zmena prostredia asi prospela. sa citim dako nabita energiu ci co.
uz vyberam kvietky na jar do crepnikov, tak len do katalogov cumim a spekulujem.

ciky, tfuj tfuj nech sa vam kupa vacsieho bytu podari.

krpcek
15. jan 2010

ciky co za zakon? my chceme tiez brat nejaku hypo, ale az tak o rok mozno (chceme pristavovat, lebo sme zistili, ze tri izby su nam malo 😅 😀 ).

cikyta
15. jan 2010

No včera sa mi to snažil muž vysvetliť-ked Sisi revala 😠 tak som to pochopila,že nám už tolko v marci nemusia dať,čo teraz.Dostali by sme o 30% menej.On tomu rozumie lepšie.

elfi1
15. jan 2010

jeej ciky - aj Domco ma kolienka samu modrinku od stvornozkovania. ale to spinkanie na stolicke u nas nehrozi. tolko krat si hovorim, ze ten drobec uz musi byt taky unaveny, ze by ho malo zlomit aj po stojačky a nic. vydrz nenormalna - urcite vacsia ako moja trpezlivost 😖

cikyta
15. jan 2010

Elfi dnešne fotky máte strašne milunke 🙂

krpcek
15. jan 2010

zuzi v pandaku uz davno nic nemaju. ☹ tu v BA zajdem ovela vacsie zlavy ako tam.

elfi1
15. jan 2010

ciky - dakujeme. domco je velky ksichtos 🙂 . pridala som este manusku co som usila - zabiaka. to som skusala na podnej jednej kamaratky, ci by som pre deticky do jedneho centra neusila nejake manusky. ale nie som moc zrucna krajcirka. bola som leniva sa od babky naucit sit a tak mam akurat kopec latok,ale sit poriadne neviem 😢

cikyta
15. jan 2010

Ved to je nádherne!

krpcek
15. jan 2010

elfi domco ma krasne velke okale - tusim po tebe, ze? 🙂

sabinazv
15. jan 2010

ahojte babenky, tiez mam chvilku cas, kym drobec spi - ale idem ho o chvilu zobudit buchotanim v kuchyni - totizto upravujeme mu rezim, aby cez den tolko nevyspaval a skor zaspal vecer, lebo niekedy este stale o 23.h je sviezi ako rybicka a my total grogy 🙂
Dnes je krasne, slniecko...
Idem rychlo reagovat co ma v tej rychlosti napadne...
- tak naozaj to tu viazne v poslednej dobe, ale ak mate take neposedne dietky, tak sa ani necudujem... ja nemozem ked je hore zapinat pc, lebo je ako besny za nim, vcera mu tatik kupil cisto klavesnicu, tak sa s nou vybral, snad ho bude bavit dlhsie 🙂
- elfi, domco je krasne kukadielko, super fotky... a je to cela mamina, ja v nom tatina nevidim 😝
- tie hypoteky, ciky asi mysli, ze budu banky poziciavat maxim.do 50 % hodnoty nehnutelnosti, teraz niektore poziciavaju 80 %, ale nejak som nepostrehla datum marec 2010, ze by to mali uzakonit, ani teda, ze to maju zakonom riesit... trosku to tiez sledujem, lebo tento rok riesime byvanie a vybavujeme hypoteku
- a k tomu tehu - si neviem predstavit byt teraz tehu, vecer som hotofson aj bez toho 😝

komisakpd
15. jan 2010

baby mam otazku, ako dlho pracuju vasi manzovia denne?

cikyta
15. jan 2010

sabi-včera to dávali v rádii,potom volal známej do banky a hned do realitky.

krpcek
15. jan 2010

komi moj odchadza o pol deviatej a pride az okolo siestej. takze cely den som sama. 😔

cikyta
15. jan 2010

Komi-10-11 hodín.A občas mi ide na 3-4 dni preč.A to som uplne sama stále.Ziadny dedkovci,svokrovci,surodenci-nič ☹

sabinazv
15. jan 2010

ciky, ja sa nehadam, len reku som to nezachytila... ale vyhrazaju sa tymi 50 % uz davnejsie, ze to tak bude tento rok... napr. MBank to uz aj vlani tak mala...

komis, moj odchadza tak okolo 7.30 a o 15.30 az 16.h je doma...

cikyta
15. jan 2010

Sabi-ved ja som to tiež nemyslela zle 😀 Ty sa určite lepšie rozumieš,ako ja.Ja na také zákony niesom 😒 Na to mám chlopa 😅

sabinazv
15. jan 2010

ciky, viem ze nie zle 😉

a kde idete kupovat bytik, vo Vrutkach, ci MT ?

cikyta
15. jan 2010

Vrutky.Je to kludnejšie miesto.

zanulienka
15. jan 2010

ciky adaju vam pozicku ak si na materskej,nemusia pracovat obidvaja?aspon volakedy to tak bolo

zanulienka
15. jan 2010

komi-moj odchadza z domu 7.45 a pride o 19.15

komisakpd
15. jan 2010

no pekne..moj je teraz doma celkom dobre nieedy aj o 3 ale hlada si inu pracu a tie vsetky su akoby az do vecera..a to je dost o drzku byt sama doma s malym...

cikyta
15. jan 2010

Zani daju.Už nám ju rátali,ako to výjde a samozrejme trochu menej,ako keby robím,ale stačí.
A oni pozeraju len 3 posledne mesiace.

zanulienka
15. jan 2010

komi-ja som doma sama z tromi detmi

macikjm
15. jan 2010

ahojte...precitala som vas...dnes to tu trosku zije... 😝
elfi...juj...pfuj pfuj na domca...krasnulinky je...tie okale...a fakt cela maminka...a manuska je super... 😉

ciky...aj my drzime palce...nech mate krasny velky bytik...

no a uz koncim, moja polhodinova spachtoska sa ozvala, tak sa jej idem venovat...

inak mame prvy prerezany zubok...potvrdena aj pozitivna reakcia kovovou lyzickou... 😀

krasny slnecny dnik vam prajeme...to slnko ma nabija pozit.energiou...pa...

krpcek
15. jan 2010

baby maju vase dietky nejaku oblubenu alebo neoblubenu zeleninu?
sabi mi nezje mrvku, ale brokolicu miluje. robievam jej brokolicovu kremovu polievku a tej mi zje najviac, aj 120ml. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre