Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

pikino
5. feb 2010

myslis tie zelene?

krpcek k tej pipine my sme to mali. treba vela vetrat, a vytieraj jej pipinu repikom v klude aj pri kazdom prebaleni.
ak neprejde treba ist k lekarovy nam predpisala imucol

komisakpd
5. feb 2010

no aoni vyzeraju tak selijako..zelene, tyrkysove,,,

macikjm
5. feb 2010

piki...krasa...sikovnica si...
my sme dnes cez den spali 0,5 hod...ja som bola pri dr., manzo dal ninku spat pred obedom a potom nie a nie zaspat...jasne ze od piatej sme ju uz nedavali spinkat...tak isla spat po 7 hod.!!!!!!!ale zlozilo ju ako klatik...no ale spinka...sice sa budi sem tam...jednodenny spanok sa nam osvedcuje...
bezzuba bea...a simonko si nerobi srandicky z mamusky??? 😀 😝

zanulienka
6. feb 2010

cafte,elaia ma este stale horucky,len nechapem,ze telo ma studene a hlavicku uplne horucu.aj sopliky budeme mat,rychlo dycha

cikyta
6. feb 2010

Ahojte.Macik-mne spala raz za den minule a nevidela som v tom žiadny rozdiel v noci.Preto je to super a gratulujem,ak sa to osvedčuje vám.My musíme 2 krát spať,inak je hrozne zlá. 😠 Aj ked len 15min.ale aj to pomôže.A samozrejme tie poobedne skoro 4hod.maratony su už minulosťou a potiahne maximálne 2 hodiny.
Zani-takto som mala so Sisou problém pred mesiacom v noci.Hlavička žeravá,premočená a telo studene... ☹
Juj hádam nebude velmi Elaia moc choručká.Rýchlo kurírovať,aj preventívne liečikovať ☹

miavin
6. feb 2010

ciky - úúúžasné foto , to fakt vaša Sisa je také zelektrizované slniečko - blahoželáme ku krôčikom...super

zanulienka
6. feb 2010

ciky-osrtihali ste ju alebo ulizali?
kocky vyhrala som cestu do talianska na 4 dni,ale sama,takze nic.prvykrat nieco vyhram a aj to nemozem ist,alev natahujem muza,ze pojdem si oddychnut

cikyta
6. feb 2010

Mia dík.Fakt jej to trčí na tej hlavičke,ako pupava 😀 Na všetky strany.
Zani-to som jej namočila vlásky a chytrooooooo fotila,lebo v momente sa to zase zodvihne do výšin 😀
Zani-ved chod! 😀 Za odmenu.Štyry dni ako manžel,jedna dcerka,druhá,tretia.Za každeho člena jeden den 😀

zanulienka
6. feb 2010

sla by som,len sama to je take...

majka_dk
6. feb 2010

ahojte,

zase pismenkujeme po dlhsej dobe, ale citame poctivo 😉

a piseme, aby sme sa pochvalili 😀 dnes sme kupili kocik 😉 teda taky maly sportiacik, britax verve: http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
v akcii, samozrejme, chceli sme cierny, ale ze ten uz ani nebude, tak mame cerveny, ale super je a hned sme ho aj vyskusali 😉 povodne sme chceli quinny zapp, ale hlavny problem bol, ze nema madlo a ked sme ho dnes skladali a rozkladali, tak sme (aj s predavacom) usudili, ze ten britax je pevnejsi a z toho zappu by bola za chvilu hrkalka, joj sa tesim 😉

inak nemame nic nove, krpec je zlaty len by vsade liezol a samozrejme hlavne tam kde nemoze 😠

prajem skore uzdravnie vsetkym chorobkam 😉

drzte sa

miavin
7. feb 2010

ahojte
majka - krásny kočiarik, isto sa super skladá, tak nech vám dobre slúži
zanu - veď chod, zaslúžiš si to.... nech sa toľko manžel a svokra a baby postarajú.....
ciky - fakt je úžasná.... 😀

skorvankova
7. feb 2010

ahoj...

Ciky,jeej, ta je chutnucka.... to ste ako docielili?

cikyta
7. feb 2010

Ahojte všetky........
Skovi,ved vravím:
-Museli sme to riadne namočiť 😀 Inak sa to nedá tak učesať 😅

petusko
autor
7. feb 2010

ahojte 🙂
ciky, mala je strasne krasna, to sa len tak nevidi 😀 fakt je zlata. ani jej to uliznute tak nepristane (v ramci srandy), lebo takej sibalke len sibalsky uces 😉 🙂
baby, neviete kolkokrat sa moze opakovat siesta choroba? lebo mam pocit, ze Marcel ju prave prekonal, dnes pred kupanim som zbadala, ze ma cele brusko aj chrbatik bodkovany 😒 ale on to uz raz mal, tak neviem... 😒

cikyta
7. feb 2010

Juj Petusko,tak to neviem s tou 6.chorobou.Hádam to bolo len niečo zo stravy 😒

Celý den mi nechce malá jesť,iba pije ☹ a večer ma videla jesť poding Dobrá mama (má to farbivá) a dala som jej ochutnať...zjedla dva!!!
Sakra,zakázane "ovocie"najviac chutí 😒 Takže prve zhrešenie máme za sebou.
Už musíme papať zase zdravo 😅 Len ked všetko zdrave je 😝 A všetko nezdrave je 😵 mnamnky.

petusko
autor
7. feb 2010

neviem ciky, nezda sa mi to byt alergicka reakcia, lebo to nie su vyrazky, len bodky. netusim, co to moze byt. ak uvidim, co z toho bude do rana a ak sa mi to nebude vidiet, tak zase pojdem k d. uz tam chodim ako na klavir, raz s jednym, raz s druhym 🙄
Aj Marcelik zboznuje Dobru mamu,ale jogurt piskotovy alebo bananovy.

cikyta
7. feb 2010

Tak vám držím silno palčeky!!! 😉 Chudiatenko ☹

petusko
autor
7. feb 2010

vdaka ciky. uz spinka drobec, stiahol svoju vecernu davku 330 UM 😅
ozaj a este som chcela, davate uz dalsie pokracovacie mlieko umele? lebo nasa Beba je od 10. mesiaca uz 3

idem si lahnut uz aj ja, lebo stokrat v noci vstavam k Petkovi, lebo ma zapchaty nostek, tak sa budi 🙄 este aj mm ochorel, hotovy lazaret doma.
dobru noc vsetkym 😔

macikjm
7. feb 2010

juj peti....budte skoro zdravucki...
ninka od vcera stvornozkuje...no taka je uzasna...bola na kolienkach a dala sa na 4 a isla...len tak...z nicoho nic...sem- tam si este zaskace tym svojim zabkovskym sposobom...ale zvecsa ide uz len po 4-roch...tak sa vytesujeme...

cikyta
7. feb 2010

Petusko-ja ešte kojím.
Macik-super.A teraz sa teš,ako ti začne kade tade lobzovať 😅 To bude iná sranda.

Hádajte čo?
Sisa mi tu chodí okolo gauču,kričí,výska,rehoce sa a má všetky príznaky toho,ako by velmi spinkala 🙄 To sa o pol 4 zobudila. ☹

macikjm
7. feb 2010

juj ciky...ninka lobzovala od 6,5 mesiaca...doteraz sa tiez vsade dostala, kde chcela...tak smiesne lozila...ci skor skakala ako zabka...no najskor sa pritahovala na rukach ako tulen... 😀 ja mam zvieratko doma.... 😀 😀 😀
ale konecne sa dala na 4...a je to krasne... 😵

catusca34
7. feb 2010

ahojte všetci...

tak sa konečne aj my hlásime po dllllllllhej dobe... 😉
Rastieme ako z vody... V utorok už budeme mať 10 mesiacov... ako ten čas rýchlo bežíííí.... 😲 Na Vianoce nám vyšiel prvý zúbok a potom sa to rozbehlo. Už máme 4... 😀
Kajka spinká ešte 2 krát za den, asi by nevydržala len jeden krát spinkať. Neviem, neskúšali sme... Usudzujem podla toho, že ked spí cez den málo tak potom aj večer nie a nie zaspať... Dnes zaspala o siedmej ale to je rekord. Inak chodí spávať okolo pol 9.
Chodí, ked ju držíme za rúčky a sama sa postaví aj v ohradke. Baby to je o život, všetko vyťahuje zo šuflíkov, zo skrín... časopisy trhá... no hrôza... 😒 asi to všetky poznáte...
Poradte mi baby, ako tu pridávate foto z facebooku?? lebo som na to antitalent...:D Do albumu sa mi teraz nechce dávať foto... už je dosť hodín...
Papa všetkým a dobrú nocku...
😉

daanka85
7. feb 2010

Ahojte, tak aj my sa hlasime po dlhočiznej dobe... Dufam, ze ste ešte na nas nezabudli.. 😉
Nechodievam teraz na net, sme u svokrovcov vačšinou, robíme na dome a tam to máme super po ruke + svokrovci pomahaju, no zas tam nemame net.. Ale už vyčkame, kým sa pôjde do domčeka a tam už bude 🙂
Ináč malá robí radosť.. Konečne aj my už máme zúbky- 2 🙂 Dole, prvý vyšiel 16.1... Od 5.1. ukážkovo lozíme, veeelmi sme sa vytešovali a to nadšenie pomaly prestáva...
V postielke vstáva hore, dole už sa aj púšťa, no neudrží sa, takže bááác...
Spíme 2-3x denne a 24.12. som od Emky dostala "krásny" darček- od vtedy ju musím uspávať na rukách + v deke a aby toho nebolo málo, tak popritom aj spievať a chodiť 😉 ... A to aj na noc aj cez deň... Ale uspávanie trvá najdlhšie 15 min, najčastejšie okolo 5 min...
Cez den je to so spaním horšie, veľmi ľahko sa vyruší, niekedy pospí len 3/4 hod... V noci sa budí 1-2x, podľa toho ako sa večer napapá... Kus si poťahá a spinkáme dalej..
Ešte stále ju kojím, no cez deň už veľmi nechce, no pred spaním a v noci duda nemá náhradu...
Kašu na fľašu si už tak možeme s manžom piť sami 😀 Mala už o ňu nemá zájem 😉 Ešte ked tak hustu na lyžičku trošku popapá...
Takže tak... Už ani nemám síl dnes čítať, resp. aspoň preletieť, že čo tu máte nové, ako sa máte, ako sa vám darí, ale snad kým zajtra odíjdeme od našich sa mi ešte podarí k tomu dostať...
Všetkým posielame pusky 😉

ninnaricci
8. feb 2010

ahojte...
...petusko...tiež som už minule rozmýšlala...že odkedy je Beba 3...no super tak to vyskúšame...ešte máme zásobu 2ky...
...ináč neviem čo sa u nás deje...drobec mi začal odmieteť mliečko...ledva do neho dám cez deň 2dávky mlieka...a to pije 180ml...no polku z toho vylievam...našťastie v noci zhltne 2x180
...už som ho chcela odnaučiť od nočného papania...noo teraz neviem
...ale také fajnotky ako ovocná výživa...dezert od nestlé to hej...to spapá...
...už som bola minule zúfala...tak som mu opäť začala robiť kaše...také hustejšie...tak to trochu popapal

...najskôr to budú zúbky...lebo pár dní poriadne teplotoval...boli sme aj u dr. tam našťastie nič nezistili...vraj zúbky

...noo a najnovšie drobec robí protesty keď mu nedovolím ísť tam kde chce...u nás je zakázané jemu chodiť do kúpelne...veď predsa...baktérie...no a vtedy sa zlostí...normálne sa prehne akoby chcel urobiť mostík a kričí...alebo ma kuše 😀

...asi si budem musieť preštudovať nejaké knihy ako zvládnuť dieťa narodené v znamení barana 😀 😀 😀

...majka...krásny kočiarik ste kúpili...ja chcem na leto zapp...dá sa tam dať madlo od chicca...hlavne kôli tomu chcem, že je super skladný...takže to bude len do auta...tak sa hádam nerozhrká 😉
...teraz sme kúpili nový kočiarik Concord Neo...a som z neho unesená...je úžasný...aj drobec je v ňom spokojný...čo je najhlavnejšie 😉

krpcek
8. feb 2010

ahojte.
ja si idem zajtra pozret golface, ale chcela by som moon buggy kiss 4 ak zozeniem. aj ked to verve je pekne, no a zapik je moja srdcovka - je si raz urcite kupim, ale najskor az vtedy, ked uz mi mala nebude spavat v kociku, alebo k vajicku pre druhe mimi. 🙂
nina neo je nadherny kocik - kamosky ho maju, je uzasny dizajnovo, len sa mi nepaci, ze nie je odpruzeny, ze je tvrdy, ale to oproti mojmu kociku je kazdy.

cikyta
8. feb 2010

Tak včera zaspala o 11 večer 🙄 A dnes sa prespala doobeda 15 min.na cecku (moje pokusy ju opatrne preložiť do postielky dnes zlyhali)takže mojich každodenných vysnívaných 15 min. doobeda na rannu hygienu a td...je fuč 🙄 Slak ma trafí!!!!!

zanulienka
8. feb 2010

cafte,u mna vyzera,ze moje telo dalo vypoved,ako som pisala,ze uz nevladzem,tak vcera som uz ani salat zeleninovy nevedela zjest,som ho vyvracala.super!dneska len caj,zatial

zuzik25
8. feb 2010

cafte baby,
vcera sme mali 10 mesiacov, za chvilku sa uz rozbehu oslavy prveho rocika, ze?

zanu, ☹ asi len dlhy spanok pomoze.

baby, viem ze je este skoro, ale predsa, uvazovali ste nad letnym obleckom pre drobcov s UV a slnecnymi okuliarmi? som kukala stranky s tym, no za niektore veci pytaju dost, ale Next uz ma novu kolekciu na leto a maju aj s UV, tak rozmylsam cii kupit na leto aspon dake tricenko s krataskami, ze by som cez niekoho objednala.

A tie co chodite s drobacmi plavat, davate im tie jednorazove plavky? Bo som vcera objavila jedny na plavanie, tak som ich aj objednala za 5,50 evri.

ninnaricci
8. feb 2010

krpy...ja som môj testovala zatial len po byte...a po chodbe...ešte mi je ho ľúto vytiahnúť von...zatial používam druhý 😉 ...no nezdá sa mi byť tvrdý...neviem ho porovnať s odpruženým 😉 ja som zatial maximálne spokojná

...no tiež som sa do zappíka zakukala na prvý pohľad...počkám do leta...možno niečo nové vyjde 🙂

...zuzik...dikes za tip na oblečko...určite niečo popozerám...hlavne treba natierať s ochrannými krémami

zanulienka
8. feb 2010

kocky zabudla som napisat,ze aj moja tretia svagrina je tehu 😉 .oni cakali strasne dlho 8r.kym zosrala tehu,takze za 1 r.tri derurence pribudnu-bude veselo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre