Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

cikyta
13. jún 2010

Milunká Ninuška ! Aj lehátko si krásne vychutnáva 😀 Krásne dievčatko,ako bábika 🙂

macikjm
13. jún 2010

@cikyta to uz bol vecer, cca okolo siedmej a zacal pofukovat chladny vietor, tak sme ich uz navliekli do dlheho, a boli sme v lese, pri potociku, je tam chladnejsie...
inak tiez chodili v kratkom az holom stave... 😀
no nase deturence ciste protiklady, fakt by mohli byt sestricky.ninka je maly bojko, chodit uz sice vie, ale boji sa, tak sa nepohne bez nasej jednej ruky...a ziadne krkolomne pohyby sa nedeju, riadi sa pravidlom opatrnosti nikdy nie je dost... 😀 zeby po mamine???

macikjm
13. jún 2010

@cikyta dik..no tak ako nasa mala sestrickovie...chutnucke su... 😵

cikyta
13. jún 2010

OZAJ:
-už dávnejšie som dávala Sise do nošteka kvapky,ktore do 5 minut nádherne zabrali...a mohla pekne dýchať a spať.....

No po čase som zabudla,ako sa volali. ☹

A včera večer som poslala muža do lekárne,lebo sa už uplne soplíkmi dusila a nedali jej spinkať........no a on odmietol kupiť nasivin (ktorý nám nikdy nezabral!) a tak mu ponukli olynth.
Tiež to môžu deti od O rokov...takže v pohode a teraz viem presne,že toto boli oni,čo nám pomáhali hned a najviac.
Už nikdy iné nekupim! Skutočne do 5 minut nádherne odopchali noštek 😉 a nedám na ne dopustiť.

Len ,ak by ste niekedy chceli skusiť 😉

cikyta
13. jún 2010

@macikjm Ja som velmi rada,ked sa stretneme na ihrisku s takými deťurencami,ako Ninka.Proste hrajká sa normálne v klude a Sisa na chvílu skrotne a skuša opakovať 😉
No ked taká "kamoška"či "kamoš"odídu,zase mi len lieta hore dole po okolí...s každým ide preč a mne nedá ani len pápá...všade sa štverá,všetko zbiera a vykrikuje....Rada opakuje,tak som vážne rada,ked sa hráme s niekym NORMALNYM krotkým 😉

cikyta
13. jún 2010

Aj včera.Tak ja som sa bála isť na trampolínu a ona pod trampolínou dole kričala že: hopa,deti ! hopa,deti !
Skákali tam všetky deti,tak aj ona chcela.Co je ona iná?! 😀
Tak ju tam zobral potom muž a to bola iná radosť ! Aj revy,ked už musela ísť preč z tade mokrá ako myš 😝 😅

cikyta
13. jún 2010

Až na to,že tie deti mali od 9 do 12 rokov a moja fešanda 1 rok! 😅

cikyta
13. jún 2010

A v našom prípade má malá odvahu po ockovi (ako všetko).Ten tiež ked bol malý mal snád zlomenu každu kostičku čo sa dá a zašívané všetko,čo sa dá ☹ Tiež bol všade a ničoho sa nebál 😒

sabinazv
13. jún 2010

ahojte bobule... to je dnes zas hic, vraj ma prsat bud.tyzden, tak sa uz aj trocha tesim, lebo toto je uuuupek... vcera sme boli na Habakukoch, pridam nejake fotky... no ale skoro sme sa uvarili... a je to teda pre vacsie dietky... nas maly ked videl tam nejake jazierko a pod. tak sa tam chcel nanominovat 😀 no a nahanacka, asi tak ako u ciky... 😎 maly sa neboji, jeho pud sebazachovy je takmer nulovy, ide uplne kdekolvek... a vonku nepozna rodica, ide si po svojom, na nas vtedy zabudne ...
Super letne fotky ste pridali... aj my pouzivame bazenik na dvore, tak sa tam vyspliecha a ja mam chvilu pokoj od nahanania 😝
jaj a moje dieta uz pije teraz uplne zo vsetkeho... zo sosaka, z pohara, slamky... chvilku trvalo kym ho prestalo bavit do toho fukat a uz pije normalne 🙂 len je to malo staleee...

cikyta
13. jún 2010

Sabi-pekné fotečky.Danko je krásny!
A gratulujem,že už pijete zo všetkého.
Aj my tak,no najnovšie už aj z plechovky 😀 ale zásadne len pivko 😀

macikjm
13. jún 2010

@sabinazv super fotky... 😉

baska19
13. jún 2010

ahojte tak aj my sa kupeme ale na balkone vo vaničke ked stiahnem fotky tak pridam tiež sa z toho naramne teší 😀 Dnes sme boli pozrieť prababky tak tie z nej mali ohromnu radosť aka je šikovnica no a jasne že hned ako sme prišli ešte nepoznala teren tak sa nám rozbehla a rovno na take plechy čo od odkvapu odvádzaju vodu tak na to sa prevratila no to bol neskutočny plač ale našťastie budu len modrinky na kolenách 😎

skorvankova
14. jún 2010

Ahojky koculky...
Ja tu vobec nestiham chodit ☹ mame vela prace na chalupe, prave dnes nam idumenit vsetky okna a dvera, takze znovu nebude casu....

Ako sa inak mate?
Šimonko ma 9 zubkov, je zlaty, poslusny 😀 najlepsie dieta a v noci je hore 5x 😀 uz sa len smejeme....

cikyta
14. jún 2010

Ahojte.Tak Sisu som uspávala večer od 9 do pol 2 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 A ked konečne zaspala,tak za pol hodinu bola zase hore a toto až do rána.Pritom spala len raz na obed asi hodinku,takže nebola vyspatá.Mohla zaspať,mohla byť unavená a 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 už nevládzem 😔
Inak je ok.Ráno usmiata ,ako slniečko.A pritom nespala. ☹

zuzik25
14. jún 2010

cafte baby, ake krasne fotky ste popridavali 😉
my sme v sobotu oslavovali 70 tku draheho mamy, no esteze som musela odtial odist na skolenie do MT, fajne som si vyrazila z kopytka 😀 som zistila, ze svet nie je len o plienkach, kasickach a soplikoch, ale v nedelu som uhanala domov ako strela za malou.

ciky, no riadna fujavica bola, som na zivo videla ako sa otlkaju elektricke droty na stlpoch a ako to iskrilo (sme mysleli, ze si niekto robi ohnostroj).

k tomu som este na sobotu piekla tortu, vsetko sa mi topilo (hlavne ruzicky a ozdoby) pri tvoreni, no na nervy, ale nakoniec sa podarila, poobede stiahnem a pridam foto.

sabi, na habakukoch sme boli v zime, ale mas pravdu, ze je to skor pre vacsie detiyk, mozno na buduci rok zavitame.

cikyta
14. jún 2010

A do tej pol 2 sme sa hrali,hádzali loptu,behali s detským kočíkom,kukali v pc pesničky,čo ju kedysy zaručene uspali a hlavne mi utekala po celom byte s velkým rehotom a dupotom.
(ak ma udaju sesedia a vezme mi ju socialka,ani ba som sa nečudovala 😒 )( 😀 )

cikyta
14. jún 2010

Skovi ahoj. 9 zubkov? Fíha.To už má aj na papanie kukuričky 😉Len si pekne porobkajte chalupku.Aby ste mali pekne na zimu.
Zuzik-som zvedavá na foto.

petusko
autor
14. jún 2010

ahojte 😎
krasne fotky ste dali 🙂 😉

@cikyta , ani my sme v noci nespali, Marcelik sa stale prehadzovala vzdychal, takze som vyskakovala z postele ako zajac 🙄
zajtra asi pojdeme k dr, lebo je velmi vyhadzany, sa mi to nevidi uz na potnicky, dnes ma aj na tvaricke dost takych fliackov 😒

cikyta
14. jún 2010

Tak potom napíš,čo povie dr.Marcelkovi na tie vyrážky.Ale dufam a verím,že to bude v poriadku a nič vážne.
(Ona mi nechce ani teraz spať.Ani cez den proste ☹ To už nieje ani zdrave,nieže "normálne" 😠 ☹ )

petusko
autor
14. jún 2010

dala som mu teraz Fenistil zase a isiel spat. len v plienocke, je tu horuco.
Sisa je teda riadny nespavec. by ma asi trafilo, keby mi tito nespavali. klobuk dole pred tebou ciky 😔

cikyta
14. jún 2010

@petusko Takže.Práve som ju uspala a letím si urobiť aspon základnu rannu hygienu,kým spí 😅 Počítam,že o 12 bude hore. 😒
My máme teraz chladno v byte.Ale aj napriek tomu sa mi krpatá furt potí 😖 Nechápem.
Teraz spí v bodynku s holými nôžkami a je mierne zakrytá paplonikom-tak po kolienka.

nany100
14. jún 2010

@cikyta ani my dobre nespávame...posledné noci v jednom kuse pýta prso...už ma ide poraziť...keď dorazí nová posteľ do detskej, malú sťahujem (s postieľkou) a ja k nej v noci budem chodiť...na to sme tam už teraz objednali pre ňu posteľ, aby som si tam mala v prípade potreby kde ľahnúť 😉 ...zdá sa mi, že spí dobre pokiaľ si neprídem ľahnúť, potom je stále hore a nacapená na mne...cíti, že som pri nej...tak skúsime, či oddelené spálne nepomôžu 😀
@sabinazv, krásne fotečky má Danko...je zlatý 😉
@macikjm aj Ninka je podarená ako vylihuje na lehátku 🙂
@skorvankova my máme 5 zúbkov a ďalšie sa tisnú...držíme palce pri prerábke domčeka 😉

u nás sa schladilo a naobed sme utekali z ihriska, začalo pršať...chavalabohu, ten hic bol neznesiteľný 😒

cikyta
14. jún 2010

@nany100 Tak u nás nevidím rozdiel v tom,či je to lepšie-horšie,ak som v miestnosti s nou. ☹
Dufam,že aspon u vás to zaberie a držím palčeky 😉

cikyta
14. jún 2010

Ozaj....zobudila sa mi o 12,ako som predpokladala,takže spala NEKONECNYCH 15 minut 😵 😵 😵 😵 😵

zanulienka
14. jún 2010

inak aj u nas je to tak,kym som v robote krasne spinka,ako pridem domov,lahnem do postele uz aj mrnci,place...asi ma alergiu namna 😅

nany100
14. jún 2010

cítia nás, tí naši krpci a chcú sa tulkať 😀 ...ale ja na to uprostred noci po ročnom nespaní ozaj nemám náladu 😀 😒

@cikyta to tak málo Sisa cez obed spí? Adel aspoň hodinu, ale už sme mali aj 40 min., teraz ťahá cez hodinu 🙂
@zanulienka vitaj...aké máte počko? k nám ide zase zima 😖

zanulienka
14. jún 2010

nany100-vkuse prsi 🙄 .mame sople skoro kazdy,okrem manza a domci.

nany100
14. jún 2010

@zanulienka tak to ide od vás ten dážď 😉 ...rýchlo sa vyliečte...to je hrozné, toto nevypočítateľné počasie ☹

zanulienka
14. jún 2010

ja myslim,ze od vas 😀 .vzdy ked na svk prsi o taky tyzden aj u nas.vy nam posielate pocasie 😅

petusko
autor
14. jún 2010

Marcelik sa akurat otocil na druhu stranu, stale spinka. a mne sa ako najust neda zaspat 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre