Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

krpcek
24. jún 2010

zuzik gratulujem a prajem hlavne vela stastia a trpezlivosti 😉

krpcek
24. jún 2010

@majka_dk inak aj my z BA a okolia by sme mohli dat nejake to stretko. uz sa tu na nom dohadujeme asi sto rokov a nic z toho a potom sa stane to, ze sa stretnem so zuul a ano o sebe nevieme, ze sme to a my a pritom to sme my. 😀 😀 😀 fuuu to jaka veta zo mna vypadla. 😀 😀 😀 😀 takze?

cikyta
24. jún 2010

@krpcek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majka_dk
24. jún 2010

@krpcek no ja som za 😉 no tak to my sme so zuul na tom lepsie, uz sme sa stretli a aj sme o sebe vedeli 😀 (byvame blizko seba a zo 3x sme boli spolu von) len treba poslat nejake pozvanky cez IP asi lebo takto sa asi nedohodneme, ci?

ale taka vikendova chata niekde na strednom slovensku tiez nemusi byt zla 😉

beadz
24. jún 2010

tak caute spolubojovnicky. v prvom rade blahozelam zuzik, strasne vam zelam vela lasky, trpezlivosti a humoru. myslim ze to je idealna kombinacia. aspon u nas to tak funguje 😉
a moja dnesna poradna.. vsetky komb. a tripple testy su ok, a jasne ze to nie je na 100 % ale dr. sa vyjadril ze si je skoro isty ze bude gretka. 😵 tak ma potesil ze az. samozrejme sa nezabijem ak to bude matus, ale predsa...
no a futbalisti to dnes zaklincovali. to je den 🙂

elfi1
24. jún 2010

caute, tak ja zas stiham tak jeden prispevok a bezim spat🙂
zuzik - aj my blahozelame
vsetkych ostatnych pozdravujeme a odkazujeme, ze nestihame sem moc chodit, ale myslime na vas 🙂
zacli sme chodit do nasho materskeho centra a Domko je tam maximalne stastny a ja s nim, lebo sa tam zahra, unavi a ja trocha pokecam s inymi maminkami.
tak majte sa tu krasne a my sa zas niekedy ohlasime 😀

macikjm
24. jún 2010

@beadz som rada, ze poradna dopadla ok...no tak som zvedava, co v tom brusku rastie, ci gretka, ci matusko...

zuzi...nech vam to vyjde...ale to este dost do maja buduceho roka...fuha...nechceli ste skor??? 😀 😀 ja bych bola nedockava... 😀

sabinazv
25. jún 2010

dobre ranko,

zeny, vcera som vecer hladala nasu temu a nebola tu... som myslela, ze som uz daka neziaduca ci co 😅
No ale ake novinky... teeeeeda Bea, jej ze Gretka a to uz takto skoro videl? moj gyndos to nevidel ani v 30 t a to bol pipik ako hrom 😎 Ale gratulujem !!!!
Inac ten futbal bol aka pecka, som ani nepozerala, len poslednych 20-30 min. ale stali za to 🙂
A zuzik jejda veselka... ale to tak neskoro? ja kebyze to chystam, tak na druhy mesiac, lebo za taky cas by sa iste kopec veci zmenilo a svadba bola aj 100 x zrusena 😎
Ciky, aj ja sa volam inac ako maly, ale teda nikdy som sa necitila ako pobehlica... vsak zijeme v 21.storoci, je to uplne bezne, u nas sa nikto nezamyslal, ani to neriesi... akurat v porodnici bola jedna moja menovkyna-vydata a ked mi prisla nejaka navsteva, tak hladali meno podla priezviska dietata a furt musela behat von 😀 ... ja som mala veeela navstev, no co... sa aspon prevetrala 😉

cikyta
25. jún 2010

Bea-gratulujem ku Gretke.Len budte zdravučké a vydržkajte do 40tt 😉

Sabi-v pôrodnici sa tak na mna niektore sestričky pozerali...tak z vrchu skrz to meno.....neviem,ako to vysvetliť.....pa

zanulienka
25. jún 2010

cafte-ako?u nas super,chodime sa kupat k moru,vlastne len kocky,ja beham za elaiou,ktora vsetko obdivuje 😀 .len keby ten piesok jej tak velmi nechutil...tak by bolo este lepsie 😀 .

cikyta
25. jún 2010

@zanulienka Ahoj.Aj my sa chodíme kupať.
Večer do vane , obliekame hrube roláky a naše dietky papaju blato a daždove kvapky 😀

cikyta
25. jún 2010

Včera sme boli bez dáždnika a zastihol nás dážd.Sisu som mala na rukách.Bežala som domov ešte aj s 5 kg melonom v taške a hádajte čo náš ocko?
Ležal pred tv s kávičkou a kukal,čo sme také mokre ako myši....a vraj: práve som vám išiel volať,kde ste,že pôjdem oproti s dáždnikom!
(no to isto.Cez futbal by odbehol 😠 A zvlášť,ked sme hrali s Talianmi 😀 )

zanulienka
25. jún 2010

u nas uz dost prsalo.nech je teraz uz teplucko,aby som chytila bronz 😀

cikyta
25. jún 2010

@zanulienka Ani si neni náročná.Mne by stačilo aspon trošku zlata,len nech sa už toho striebra zbavím 😠

cikyta
25. jún 2010

@zanulienka aha...aha...niekto sa nakakal 😀

zuzik25
25. jún 2010

cafte cafte,

@beadz tak super, ze baba, teda zatial 😀

diky moc vsetkym za gratulacky, dali sme to preto na buduci rok, lebo tento rok este mame dost co robit s domom. a aj nieco este nasetrit. aj ked keby to zalezalo len na nas, tak by sme mali svadbu aj buduci tyzden, len my dvaja a svedkovia, ale moja mamca by to asi nepredychala.

@sabinazv 😀 no snad sa nezrusi 😉

dnes sme boli s kamoskou na nakupoch doobeda a ona ma 3 tyzdnovu babulku malu, no mrnusik malinky, take lahulinke pierko to je na rukach, normalne som si zaspominala na casy davno minule. 🙂

zanulienka
25. jún 2010

ciky-opalovala som sa na balkone,cakame kym sa zobudi Elaia aby sme uz mohli vyrazit

cikyta
25. jún 2010

@zanulienka provokuješ kočka? 😠 😀

petusko
autor
25. jún 2010

ahojte, ja len na skok 🙂
bea, gratulka k dobrym spravam, ja si myslim, ze dr. sa nemyli a je to Gretka 🙂 😉 a uzite si krasnu dovcu 😎
zuzik, blahozelam 🙂 😉 nevadi, ze az o rok, aspon si to aj Emmka viac uzije, bude vacsia 🙂
zanu, potichucky zavidim more a teplo 🤐 my sa tu tento rok asi leta ani nedockame 😠 aj dnes sme len doma, lebo dazdu nohy visia 😠
idem sa pusit do zehlenia, chalani sa hraju, prip. tlcu o hracky 😅

petusko
autor
25. jún 2010

a este som zabudla, ze ten vcerajsi futbal bol naozaj famozny! 😎 😀

cikyta
25. jún 2010

@petusko to ano-famozny 😵

petusko
autor
25. jún 2010

ten nas marcel nema snad ziadny pud sebazachovy alebo co 🙄 on sa hocikde postavi a vykroci do neznama, akurat zabuda, ze este nevie sam chodit 😲 minule v obyvacke trepol na tvar a teraz som ho zachranovala, lebo sa postavil na nasej posteli a hodil sa dole nosom, lenze neodhadol kraj postele a skoro capol vedla. som spravila taky skok, ze neviem, ci to do zajtra rozchodim 😅 som si natiahla aj neviem co 😅

beadz
25. jún 2010

ahojteeee. prave som dovysavala, aby nas po dovolenke necakal bordel. kurfe zbalene, na zajtra mam navarene, takze uz len seba dat do poriadku a mozme vyrazit.

petusko
autor
25. jún 2010

bea, tak stastnu cestu a davajte na seba pozor 🙂 a poriadne zrelaxujte 🙂 😎

beadz
25. jún 2010

dik moja, dufam ze to stihnem za tych 7 dni. 🙂

iku
25. jún 2010

bea, nech vám dovča dobre dopadne, užite si

cikyta
25. jún 2010

Bea šťastnu cestu a dovolenku.
Super,že Šimonko chce nosiť okuliariky.Tej mojej už nemôžem dať ani len čiapku 😖

pikino
25. jún 2010

cafte micky

bea gratulace ku gretke 😵 skvele ti to vyslo od kazdeho po jednom 😀 a peknu dovolenku
a simon je bohovsky 😀

my sme dnes boli u nasich, som sa prvykrat odvazila ist autom k nasim tak som na seba pysna 😀
terez sa vyblaznila so sesterkou svojou trojrocnou a v aute odkvecla ako mrcinka a zobudila sa az doma a teraz sa tu okupana vala na gauci a nesce spat.

krpcek
25. jún 2010

ahojte.
bei gratulujeme ku Gretke.

baby ja som normalne dnes zabudla, ze nas buduci syn ma dnes meniny - tak na zdravie! 😀 😀 😀 😀 😀

miavin
26. jún 2010

ahojte

@beadz no srdečnáááá gratulačka k princezničke - to je super, hlavne, nech ste zdraví a je všetko až do konca v poriadku....
baby - koľko zúbkov majú vaše detičky? a ako v noci spávajú? my mámee totiž le 4 stále a začal v noci plakať - z ničoho nič - tak neviem, či ho tie ďasná bolia, dokyna nám pred mesiacom povedala, že ho isto bolia, že ich má navreté - ale neviem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre