Apríl 2009 - naše malé zázraky. Pridajte sa

petusko
7. máj 2009

🙂 vitajte 🙂

daanka85
6. aug 2010

Inac mame len 8 zubov a ak je taka chora fakt z tých zubov- ze na kazdy tak ochorie... tak dakujem pekne do 20 ☹ 😠 😒
A @cikita aj Emka velmi malo je, inac ked citam tvoje prispevky, dakedy nemam cas z zareagovat, no mam dojem, ze Emka a Sisa su si vo vela veciach dost podobne, skoro rovnake 😉 No nám sa teraz asi od pondelka akosi polepsilo spanie, zase spi celu noc a ako tak zacala jest... Ale len iba to, co chce... nie hocico.. vyberavec 😖 maly...
A pit nechce nic okrem sladenej baldovskej... asi zacnem navstevovat nanicmamu... lebo tak si niekedy pripadam... Ale ja so rada, ze sa niecoho napije ☹...
Dobru nocku

zanulienka
7. aug 2010

daanka85-dakujeme,uz sme pobaleny...o 14.00 mame prve lietadlo,potom druhe...cely den bude o cestovani,ale stoji to zato 😀

krpcek
7. aug 2010

@zanulienka ako ti mala zvlada cestu lietadlom? my letime v pondelok a mam z toho trosku hrozu, ze co tam tomu kprcovi vymyslim, aby nepistala. 😒 dak nejaku inspiraciu. 🙂

ivanulienka81
7. aug 2010

@daanka85 a to ste boli na vysetreni na detskej gastroenterologii a robili vam sono? ano?
my sme na ten reflux mali len Nutriton, potom neskor Nutrilon AR a probiotika
teda, teraz som trocha vyplasena, Misko si zvykne chytat uska 😨 ale tak to mozno preto, ze stale sa hra, ze telefonuje 😅

nany100
7. aug 2010

@zanulienka šťastnú cestu a dobré pristátie 😉

daanka85
7. aug 2010

@zanulienka Stastnu cestu... a super pristatie... a krásnu dovolenku 🙂

@ivanulienka Ano, boli sme na detskom gastro... V Bardejove... A ano, robili nam uzv... Najprv na lačno, potom sa mala napila a zase... a tam to ukazalo, ze jej to tam "lieta"...
No a tak nam dala COSTI... malym babatkam neviem ci sa davaju tie tablety, ci nie len ten Nutriton...
A kludne moze Misko aj telefonovat, no mna sa Dr hned pýtala, ze si si nechyta uska... Ale myslim , ze keby ho boleli, tak by plakal... Isto nie 😉
Reflux maju vraj do roka vsetky deti, jedne viac, ine menej, no do roka sa to zvykne upravit, preto asi nie su potrebne dalsie kontroly... LEn aky by bol problem...
A my z toho mame tiez "vyrast"...

daanka85
7. aug 2010

toto malo byt pre @ivanulienka81 ... 🙂

ivanulienka81
7. aug 2010

@daanka85 no tak to nie, Miska uska isto nebolia, ja som aj skusala mu stlacat, keby ho boleli tak by plackal... mne Misko inac pogrckaval takmer nonstop ked mu to diagnostikovali, stale bol mokry a smrdkal grckou, ani podbradnicky nepomahali, to si pogrckal aj teplaciky, aj ponozky, ja som bola z toho taka nestastna, tak preto ma to tak zaujima ako ste to mali vy... prajem vam skore uzdravenie, nech co najskor z toho vyrastiete 😉

bambina
8. aug 2010

ahojte maminky

ako sa tu mate? uzivate si leto? my sme boli tyzden v Chorvatsku, prva spolocna dovolenka a fantasticky sme si ju uzili. Simonka tam zacala riadne behat, takze teraz mam este menej casu ako predtym, nic mi nedovoli robit bez nej. no a odkedy sme sa vratili som sa este nezastavila, v jednom kuse periem, zehlim.

inak, tlaci sa na naraz viac zubkov, tak je naladova ako hrom, niekedy mrzuta. v noci si aj poplace ale nastastie bez teploty len neviem ci to preziju moje prsia 😀

bambina
8. aug 2010

ktore ste na facebooku poslite IP ak chcete popozerat fotecky 🙂

cikyta
8. aug 2010

Ahojte...........Len narýchlo,lebo musím isť..........

@daanka85 Skus gastrotus gel.Ak by bolo Emke zase zle.

krpcek
8. aug 2010

AHojte. tak my nad ranom ideme na dovcu - grecko. uz sa velmi tesim a zaroven mam strasne nervicky, ako to mala zvladne. budeme mat net, takze obcas sa pripojim, aby som kukla co mate nove, ale viac budem asi na FB - podam spravy domov 😀

takze pa 19.8. sme spat! 🙂 (dufam, ze stastne)

macikjm
8. aug 2010

@krpcek krasnu dovcu... 😉

cikyta
8. aug 2010

@krpcek Príjemnu dovolenku a užite si ju,ako sa patrí... 😎

nany100
10. aug 2010

no tu to ale žije 😀...my sme od piatku chorí...najskôr malá, potom cez víkend aj muž a z nedele na pondelok to draplo aj mňa...asi angína, bolí ma hrdlo a máme sople...našťastie malá je na tom najlepšie 🙂...vlastne obidvaja sa už akosi z toho dostávajú, len ja som stále skapatá...mama mi bola dnes s malou a teraz už spinká, tak mám dnes deň oddychu...včera sme mali 2.výročie svadby, tak sme aj trochu oslávili...strašne rýchlo to letí 🙂

@krpcek krásnu dovolenku prajeme, dúfam, že let ste zvládli v pohode 😉
@bambina super, že sa dovča vydarila...my asi až bud. rok, teraz som si s ňou ešte netrúfala...

korelka
10. aug 2010

ahojte baby a babiky! ako sa mate? ja som tu uz nebola riadne dlho, ale nejako som nestihala a vlastne sa mi tu nejako ani nechcelo chodit, ale uz ste mi zacali chybat, tak som prisla pozriet ako sa mate... 🙂

my sme boli tiez v chorvatsku a bolo uplne uzasne az na tu nekonecnu cestu, ale inak super, super, super... zacali sme tiez riesit byvanie, lebo takto sa dalej zit neda, takze na jar zaciname stavat... inak vsetko ok, Alex je skvely, aj ked niekedy az prilis zamnaukany...

precitala som len poslednu stranu, tak nany, prajem vam skore uzdravenie a krasne dalsie roky manzelstva...🙂

nany100
11. aug 2010

no a ja tu zase sama...
@korelka ďakujem 😉 ...inak je pravda, že Košičanky tu prestali úplne chodiť, ani ninaricci ani veland, myslím že aj misha bola z ke a bea sa tiež zjavuje pomenej ☹ ...škoda, baby...akosi to tu prestáva žiť 😨

macikjm
11. aug 2010

@nany100 no viazne nam to tu...krasne je vonku, tak baby nemaju cas na net...zeby???alebo si otvorili sukromnu aprilovu temu a nas tam nepozvali... 😝 😀 😅

inak vsetko najlepsie vsetkym zuzankam, co tu mame ....krasny dnik... 😉

zuzik25
11. aug 2010

cazue baby, otazocka jedna, aj vas biju vasi drobci, teda skor fackuju? ked sa malej nepaci co nie je podla nej, tak normalne zurivostou mi plieska po tvari a nervaci. a nerobi to len mne, ale aj mojej sestre. tu len ked vidi, hned ju zacne oplieskavat.

dakujem za blahozelanie. 🙂

no viazne to tu, vacsina je asi na FCB, plus to pekne pocko. hadam to tu v zime ozije. 😀

zuzik25
11. aug 2010

juuuj a este mame hnacky, asi z klasickeho mlieka, tak jej davam znova sunar, zajtra ideme k dokyne.

nany100
11. aug 2010

@zuzik25 všetko najlepšie k meninkám...a aj ostatným Zuzankám 😉 ...našťastie Adel nás nefackuje, ale nervačiť vie tiež pekne 😀
@macikjm 😀 😀

ivanulienka81
11. aug 2010

ahojte dievcata... tak my sa trapime zo zubkami... od nedele je misko zurivy, placlivy, plany, zly... proste vsetko... a dnes som zistila, ze nam ide 5 zubov, prisaham, pred par dnami tam neboli, ale keby ste videli tie dasna, ako keby tam mal pluzgier ci co... ale teploty, hnacky ani nechutenstvo nemame, tak aspon ze to... ale zurivost poriadnu
@zuzik25 nas misko nefacka, iba sa tak zvykne hrat, ze ocka tapka po brusku, a to sa mu paci, to robi so smiechom, ale facky nedava, on ked zuri, tak hadze predmety o zem, alebo aj seba hodi o zem..

cikyta
11. aug 2010

Zuzkám všetko najlepšie..........

@zuzik25 Ale hej.Aj Sisa je niekedy bitkárka a zákerná,lebo pichá prstom do očí 😀 ☹

Tuto noc bola hore snád nonstop.Ráno o 4 mi začala točiť nosom a vraj:
-Zajac!
No fasa! 😠 Ukazovala mi,ako robí zajačik 😅
Lenže v zápetí mi prišlo zle,strašne som dýchala a bola som,ako keby som sa nemohla dostatočne nadýchnuť....a nevládala som kričať na muža,že nevládzem a je mi zle.Bolelo ma v hrudi,srdce som citila až v ušiach....
Zrejme mi moje telo prvý krát vážne pohrozilo,že je čas sa už konečne po 10 mesiacoch aspon raz vyspať 😠
Už proste nevládzem vstávať každu hodinu,alebo pol hodinu.

Chcela som sa na obed vyspať aspon hodinku-dve so Sisou.(už začala pekne spinkať na obed)
No zákon schválnosti...spala 15 minut,takže akonáhle som zaspala,už bola hore a to ma len hlava rozbolela. ☹

No a práve mi muž povedal,že ide za pár dní na týžden robiť preč 😢

iku
11. aug 2010

@zuzik25 aj my sme takí fackovací panáci, lea to robí všetkým z rodiny,neviem,či od radosti, alebo od zlosti, robí to aj ked prídeme k babke, teší sa a vybije ju, no už vie,že sa hneváme, tak hned pohladká a povie moja.

vilocka
11. aug 2010

Ahojte babulky, no ja sem chodim naozaj len sporadicky, obcas vas pocitam, co mate nove, ale nemam kedy ani odpisovat. Stale mame nieco na robote. Vsetky vas pozdravujeme, aj deticky, ked tak citam, vidim, ze nasa babulka je presne ako ostatni. Tiez malo papa, zacala byt zlostna, ked sa jej nieco nepaci a skusila ma uz aj bacnut od jedu po tvari. Ale ja som to hned zatrhla a vzdy, ked to nahodou urobi, musi ma pohladkat a dat pusinku 🙂. Sme sa dohodli, ze ked maminka nebije ju, nemoze ani ona maminku 😀 a zda sa, ze to chape.
Ciky, tebe som chcela napisat, ze presne poznam ten stav, co si mala v noci. Aj mne sa to uz stalo ( a tiez v noci), Neboj sa, nic to nie je, vola sa to panicky zachvat a mozes to mat z unavy, pripadne zo stresu. Nic sa ti nestane, len zhlboka dychaj a hlavne sa nezlakni, lebo vtedy je to este horsie. Ja som mala dnes pre zmenu migrenu, prvykrat v zivote. Amelka je narocne babatko, stale si vyzaduje pozornost, maminka je jej zakladny spolocnik 😀 a najlepsi kamos 😀 , bez nej ani na krok, ani telku pozerat, ani spat. 😀 Takze ja sa venujem hlavne jej a ostatne len narychlo zmaknem, ak sa nejakym zazrakom stiha a tiez som z toho pekne unavena, ale vidim, ze nie som sama 🙄 .

cikyta
12. aug 2010

@vilocka ahoj....No veru tie naše deťurence si nezaprú,že su aprílovčatká.Raz ako anjelikovia a raz ako čertíci 🙂

cikyta
12. aug 2010

@vilocka a dakujem za povzbudenie.Zajtra začíname drezurou.Ocko bude uspávať aj v noci tíšiť 🙄 Neviem síce,ako to dopadne a zvlášť,ked pôjde potom na týždnovku 😠

beadz
12. aug 2010

ahojte bambulky. ako sa mi tu mate ? my sme stale v jednom kole. rano pobalim saky paky a padame na zahradku, tam vypustim certika a vecer vystavena a odpadnuta padam do postele.
inak, maly mal hnisavu anginu a hrozilo ze mu budu vystikavat cast mandli, ale nastastie mu to odpuchlo do relativne "normalneho" stavu, ale upozornili ma ze stale bude s tym problem.
zajtra ideme na 3 dni do polomky na huby, tak uz sa velmi tesim, lebo v nasom lese je plno kliestov a nechcem tam chodit, ale uz mi to velmi chyba.
a aby som nezabudla, vcera bolo zuzanky, tak vsetkym nasim oslavenkyniam vsetko naj naj

ivanulienka81
12. aug 2010

@beadz parada, super, ze chodite do zahradky, my cely dni medzi panelakmi.... ale aj ja sa co chvila zbalim, ale do porodnice.... a mam obavy, ako tie 4 dni Misko bezomna zvladne ☹
@cikyta a to mate kazdu noc taku, ze sa budi kazdu chvilu? aj cez den ked buva sa budi?

cikyta
12. aug 2010

@beadz Simonkovi držím palceky,nech ho už hrdielko netrápi ☹

@ivanulienka81 Každu noc a cez den-ako kedy.Niekedy pospí celu hodinu bez zobudenia,niekedy musím "zasiahnuť".

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre