Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

monva
20. mar 2010

kiwi a co sa ti snivalo?

malalady
20. mar 2010

monva ja ked vstavam tak som viacej unavená ako ked si líham večer do postele 😠

monva
20. mar 2010

deni a to beries 6x magne, alebo aj ine? a mas ich vysadit naraz? lebo mne doky kazal magne znizovat postupne

tarinka333
20. mar 2010

Jej babenky, sme na strane 1000 🙂
Inak som sa velmi nevyspala ☹ Sla som spat o jednej v noci, rano o 5.00 WC a potom syndrom nepokojnych noh, no nie a nie zaspat ☹

malalady
20. mar 2010

ja som zvedava už na stredu .. nech už viem aj ja datum kedy mi budú chciet robit ten cisarsky rez..

inakšie dneska oslavujeme Tobuliatkové narodeninky.. 🙂 bo aj jeho nevlastný takto ma dneska práve tak som to vyriešila takto🙂 v jeden den 🙂 😝

monva
20. mar 2010

malalady - aj ja sa citim ako rozbite hracky, takze dnes ziadne plany na upratovanie nehrozia, v stredu tu bola moja mamina, zlata dusa, povysavala + prezliekla periny, tak len nieco lahke a rychle uvarim, MM poprosim aby povysaval kuchynu a budem strikovat, aby som malej ten svetrik stihla aj dokoncit, kym sa narodi. Teraz som si dala plny tanier krupice a mala ma ide od radosti rozkopat 😀

stanusa
20. mar 2010

za opuchy som vravela dokimu, tak že je to tehotenstvom, pokiaľ je tlak a moč ok, tak sa neznepokojujem...tak sa držme tých par tt 😉

minka má asi jediná kontakt na fleury, mohla by zistiť čo sa deje, lebo isto nie je online

kiwi a vieš niečo nové u zuzane? ako sekcia a tak

malalady
20. mar 2010

nevlastný tatko.. tak to malo byt .. 🙂 mi vynechalo písmenko

seuska
20. mar 2010

cheer mam homeopatika od kamosky co robi v lekarni. myslim ze sa daju objednat aj online na www.homeonitra.sk ale minimalna cena dobierky je 25 eur. Ja aj mm berieme len homeo aj pri nachladnuti. A tieto homeo na lajsi porod su odskusane, kamoska mi robi v tej lekarni a vraj uz aj gynekologovia tam posielaju buduce mamicky aby si to ulahcili... Ja som si objednala rozne, teaz beriem na lahsie hojenie ran, na mensie krvacanie po porode a rychlejsiu rekonvalescenciu po porode, na psychicku podporu, potom mam nejaku 2-kombinaciu ktora sa berie ked ta chytia kontrakcie, to by si mala do troch hodin porodit a este mam nejake dvoje, ktore mam brat po porode na rychle zotavenie a tvorbu mlieka. Vcera na poradni mi to v Saci len doporucili. Nie je to navykove, miminku to neskodi a tebe pomoze, teda dufam....

jankako
20. mar 2010

cheer ja si myslim že stači...už má byť teplo.malalady nestraš 🙂
dik cinocka 🙂
no tá fleury vážne je asi v nemocke..ja nemám čislo naňu.snád sa nejako ozve,keby dačo..

kiwinka
20. mar 2010

monva, ani sa nepytaj! strasne volaco...

zrazu mi roztrhlo brucho a vysla hlavicka, ramienka a brusko a zvysok ostal v mojom brusku este,,, tak z boku normalne trhlina v bruchu.. a vlastne bolo na polovicu babo,, vies co strasne vazne.. som citila nohy v bruchu jak sa hybu a pritom horna polka uz bola vonku.. az mi zle ostalo po takom sne blbom hnusnom...
to uz asi mam obavy z porodu, ako som tu uz spominala... tak mam takto debilné sny! ☹ ☹ ☹

malalady
20. mar 2010

monva no my máme dneska oslavu tak kuriatko som dala piect a zemiaky k tomu.. 🙂 😀 :-P

kikarv
20. mar 2010

ahojte. no ja som vydúrila mojich von kým je pekné počasie, ja periem idem poupratovať troška potom uvarím halušky a zajtra chceme s mm umyť okná. tiež ma všetko už pobolieva a tlačí aj to svrbenie mám aj ja na brušku ale nie velmi. čo ma kus rozčuluje tak mám už dlhšie také tlaky v podbrušku a na konečník. vždy si myslým že mi treba ísť na velkú a sadnem a sedím a čakám a nič 😝 😝 podbruško bolí ako mrcha.

fleury čo rodíš? ved to nieje možné že ty tu niesi. tak na teba som bola najviac zvedavá ako dopadneš s tým stehom. dúfam že si ok.

janka12341
20. mar 2010

Mile mamicky prosim vas o vas hlas na tejto stranke Dakujem pekne http://www.mcdonalds-sutaz.sk/detail/id/1213/

kiwinka
20. mar 2010

stanusa neviem nic nove o zuzke,,, v utorok mam poradnu, ak tam este bude v nemocke, skocime so silvinkou7 mozno za nou...
ved ona sa ozve ked bude mat prilezitost,,,ale isto sa maju dobre,, od stredy po CS aj ona je uz urcite FIT dnes... a malinky je zdrava rybyčka 🙂

malalady
20. mar 2010

seuska fiiiiiiiiha.. 🙂 to aj ja chceeeeeeem 😀 aký to má nazov?? či to na tej stránke je všetko popísane? 😉

kikarv
20. mar 2010

baby máme 1000str

malalady
20. mar 2010

kika jj 🙂 dobre ni?? xi 😎 😀

grekyna23
20. mar 2010

denixsa to je super, ze si uz doma,a dufam, ze este chvilu vydrzite 2v1 😉
ja som mg tiez znizovala postupne, teraz beriam 2x1 tabletku.

jankako
20. mar 2010

fuj kiwi,som to začala čítať ja že vážne sa ti to stalo..aky hnusny sen..,brrrrr.
no kde si kuknem toho maxika?????

jankako
20. mar 2010

ozaj deniska,gratulujem k návratu domov...domov sladky domov.. 🙂

tarinka333
20. mar 2010

Seuska, no abstak veru bol 🙂
Ako sa volaju tie homeopatika na ulahcenie porodu???

monva
20. mar 2010

kiwi - riadna haluz, mna najcastejsie trapia mory, ze nemam pre malu mlieko, alebo ze jej je zima ...

sasikas
20. mar 2010

ahojte babule....to je co za kon toto?....ten pred tym bol lepsi...no ale asi to je len vec zvyku... 😒
zuzkaaa- gratulujem k Maxikovi....maly je krasnunkyyy.... 🙂 a hlavne ze vsetko dobre dopadlo....obidvom hlavne vela zdravicka prajem.... 🙂
tak jak sa nam to tu neako sporodnieva, tak som neska konecne pobalila tasku..no sak uz bolo na case... 😀
a predvcerom nam dosiel kociarik, postielka aj taka prebalovacia komoda tak neska ideme skladat....juj som zvedava.... 🙂
co neska varite?.....dajte neaku inspiraciu...mm si vymyslel spagety s bolognskou omackou, ale akosi na to nemam chut... 😖

kikarv
20. mar 2010

mne sa tiež niečo snívalo o pôrode ale ked som vstala tak už neviem čo. 😒 u nás sťahujú neplatičou tak je tu frmol a buchot nad namy 😒 hm smutné že niekomu vezmú strechu nad hlavou a pritom by som o tej rodine ani nepovedala že sú neplatiči.
taký slušáci sa mi zdali teta s dvoma dospelími synmy .

idem vyvesiť prádlo.

cheerlady
20. mar 2010

seuska ako sa volaju tie na ulahcenie porodu?skusim sa opytat,ci ich tu maju.a kolko stoja?tie sa uzivaju nejaku dobu dopredu,ci az ked mi zacnu kontrakcie? 😕

grekyna23
20. mar 2010

sasikas, my mame dnes fazulovu polievku a kuraci perkelt 😉
a tasku pobalenu ja stale este nemam ale ja som len 36 tt, tak vravis, ze mam este 2tyzdne cas??? 😀 😀 ale nie, dnes musi byt 😠
kika, aj mm bude zachvilu vesat pradlo 😉

jankako
20. mar 2010

pečiem morku+knedla+kapusta...no a hovädzí vývar... 😉

sasikas
20. mar 2010

polievku mame zo vcera ...ale ten kuraci perkelt....hmmmm...mnam...a tusim by som na to mala aj vsetky ingrediencie....no idem skusit ci mi to u mm prejde..🙂
no ja som sa na tu tasku chystala uz dobre 2 tyzdne...ale neska vydalo....aka som na seba hrda... 😀 😀

kiwinka
20. mar 2010

baby,, som si vygooglila to je dokonca kombinacia homeopatik, ktore zeny mozu uzivat pred porodom aj po porode,,, a pri zlom davkovani mozu zeny aj vykrvacat a je nutne sa poradit s homeopatom aj vasim porodnikom...

ja si toto isto netrufam a vsetko necham na prirodu... 🙂
a tiez som vygooglila, ze mesiac do predu je vhodne zacat s homeo kúrou....

ale neviem ktore konkretne ma na mysli seuska,,, mozno je tu zas nejaka novinka v homeopatii,,,

Ked uz sme pri liecivch, chcem sa Vas opytat, pijete niekto alchemilku??? alebo budete ju pit po porode????mate skusenost?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre