Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

sasikas
20. mar 2010

cheer asi pol hodku sme doobeda hladali neaku dosku, ze mu tam akoze chyba, a nakoniec bola uz vo vyhodenych krabiciach pred dverami...no som zvedava ako to dopadne.... 😉
ale pred chvilou som to skontrolovala a komoda sa zacina podobat na komodu....neveriiiim.... 🙂

seuska
20. mar 2010

Lubka veeelka gratulacia, maly Andrejko je krasne babatko.... no uzasny je fakt, spokojnusik.... vela zdravicka obom prajem... 😵

Kami jak to ze nechcu davat EPI? Co ti povedali? U nas tiez moc nechcu davat, a prave pre to idem rodit do KE! Tam maju na toto anesteziologa 24 hodin v pohotovosti na oddeleni a je to tam bezne, ziadne caviky s tym nerobia!

stanusa
20. mar 2010

Lubka malý je zlatučký, juj aj ja už chcem také v postielke, nech pekne spinká 🙂

tarinka333
20. mar 2010

Jej lubka, gratulujem k Andrejkovi, je to nadherne dietatko 😀 😀 😀

cheerlady
20. mar 2010

sasikas no mm zase zasadne necita navody 😀

no tak som si chcela ist pobali tu tasku,lenze mm ju medzitym vlacil na futbal,tak som ju najprv supla do pracky 😠 takze sa mi to zase oddialuje 😅
ja dnes este povysavam,prebehnem s mopom zem,utriem prach a potom ficim na kavicku s kamoskami-byvalymi spoluziackami 😎 uz vidim ako ma budu posielat do porodnice 😀

tarinka333
20. mar 2010

Kocky, na dnes sa zrejme lucim, ideme blahozelat kamoske k narodkam 🙂 Tak pekny dnik a nepiste vela, kto to ma potom stihat citat 😀

cheerlady
20. mar 2010

baby tak musi najprv klesnut brusko,ci sa moze stat,ze budem mat uz kontrakcie a brusko bude tak isto vysoko? 😕

akoze pustite si spektrum-jeden sa tam ide pokusir zjest 2-kilovy lievanec,mnaaaaaaaam! ja by som s tym problem asi nemala! 😀 😀 😀

jankako
20. mar 2010

ja si myslim cheer že klesnuť nemusi...

cicimon
20. mar 2010

my sme robili vyprazany syr -teda mm, mnam. A boli sme sa pozret na Mileticke

gratulujem lubke k prirastku

a s tymi opuchnutymi nohami - no asi len vydrzat,,,

michalag
20. mar 2010

Ahooojteeee aprilovky 🙂

lubka GRATULUJEEEEM k Andrejkovi 😵 , krasne miery 🙂
..... no babenky uz sa nam to tu pomalicky rozbieha 🙂 😝 🙂

my sme mali na obed toto http://www.dobre-recepty.sk/detail/3052-zapekan... , neviem ci to tu niektora z vas uz nedavala, ale bolo to mnaaaaaam 😵 , robil to drahy so Samkom a ja som bola dnes na nakupoch trosku sa odreagovat kedze uz tt som len medzi 4 stenami lebo maly je chory ☹

michalag
20. mar 2010

jankako, ja si tiez myslim ze brusko nemusi klesnut

kiwinka
20. mar 2010

nemusi brusko klesnut,,, ale je dobre ked klesne,, lebo pri porode Ti potom sestricky "skáču" po bruchu vacsinou,,,ja som tak pocula...
ale sak ja neviem,, kazdy vravy daco ine... a tooolko informacii dnes najdeme o hocicom 🙂 tak si vyberte 🙂

no my sme po obede s mm,, mali sme spenatik so zemiackami a volskym... ja sa ho neviem dojest,,, stale by som ho jedla a dookola 🙂

Lubiku , krasneho syncek mas, taky je nadherny na fotke.
Zuzanka mi pisala sms, maju sa dobre 🙂 s Maxom Rafaelom!

majca424
20. mar 2010

ahojte 🙂
Lubiku gratulujem k Andrejkovi, je zlatunky 😵 taky na spapkanie 😀

Chcem sa Vás popýtať, objednávali ste si niektorá kočík cez net? Lebo neviem či to risknuť alebo nie, fakt neviem a ak hej tak z akej stránky? dakujeeem 🙂

cicimon
20. mar 2010

majca - ja som skoro objednala....resp naskytla sa nam moznost ho vidiet, ale keby aj nie, tak uz predtym sme boli tak ma 98% rozhodnuti ho objednat aj bez obhliadky

susanita555
20. mar 2010

caute kocky tak blahozelam vsetkym k ich deturencom 🙂 🙂 🙂 🙂
ja som bola v piatok na poradni a vyzera to tak ,ze malemu sa von nechce krcok mam uplne cely a brusko este nespadnute . 🙂
neviete niekto ako dopadla fleury? ci je v nemocke alebo doma?

majca424
20. mar 2010

cici, tak ja ho asi tiež objednám, kašlem už na to, lebo dnes sme boli v Poľsku omrknuť, a prišla som odtiaľ totálne rozčúlená, lebo tam nemali ten čo chcem ja 😀

jankako
20. mar 2010

susanita ved máš TP až za mes.tak nech si len hovie maly pekne v brušku.. 🙂
o fleury nevie ništ..
majca,ja som neobj.cez net,ale chcela som.pozrela som si podmienky predaja,dal sa do dvoch tyž.vrátiť..ale nakoniec sme kupili iny ako som si vyhliadla na nete...
aha,ved možem dať už aj foto.. 😎

michalag
20. mar 2010

inak na fleury som myslela aj ja a este sa ani neozvala 😕

jankako
20. mar 2010

majca,aky máš vybratý..

kikarv
20. mar 2010

no ja som sa napchala haluškamy teraz oddychujeme a potom pôjdeme von na prechádzku. každy tu skladá postielku a ja nie nie prehovoriť mm aby sme aj my poskladali. 😒 on ju chce skladať ked porodím.

jankako
20. mar 2010

miška určite je fleury v nemocke,inak to nevidim...za pár dni napíše že je doma,už s mimi.. 🙂

susanita555
20. mar 2010

jankako to mam len tu na koníkovi doktor mi ho v 7 mesiaci posunul na 13 aprila takze vela casu uz nemam 😝
dufam,ze je fleury ok aj s malou urcite sa ozve ak bude moct idem ja oddychovať cely deň som upratovala 😖

cheerlady
20. mar 2010

uff,tak doupratovane,zase mam na 3dni pokoj 😝 mm dosiel,najedol sa a uz chrape na sedacke 😅 a ja som hladna,ale vobec nemam chut na to,co som vcera varila,asi si spravim prazenicu alebo co 😒

cicimon
20. mar 2010

majca a aky chces objednat?

majca424
20. mar 2010

jankako, kukni, mám ho aj v albume, taký tyrkysový sa mi páči Espiro Enzo GT, tak to asi fakt risknem, a cez akú stránku si ho objednávala? 🙂

moni
20. mar 2010

ahoj tehulky, idem vas docitat, pozeram ze ste pokorili 1000 stran 🙂

denisa1111
20. mar 2010

Ahojte,sa trochu pripojim,my mame tiez espiro,ale atlantic a vyzera v poho.

michalag
20. mar 2010

janka, ved snad sa nam ozve 😅

jankako
20. mar 2010

majca pekne vyzera..stránka www.e-kociky.sk

jankako
20. mar 2010

jáj tento X-lander som kupila v jednej predajni..cez net som nakoniec neobj.kočiar,lebo by nebol v skutočnosti podla mojich predstáv..ale obj.by som ho cez túto stránku ako som ti poslala..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre