Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cheerlady
13. sep 2009

minka no horsie je,ze ten moj fakt vyzera ako keby bol v 6.mesiaci! 😲 😀 😀 😀 takze ked budem mat uz aj ja velke brusko,tak potom sa s mm odfotim a uvidis,ze on bude stale vitaz 😀
vies co,uz som sa s tym sama tak osobne "zmierila", ze som tehu,tak mi to tak ani nepripada,ze v sebe nieco tajim 🙂 ale je pravda,ze keby teraz bol ocino dom a nie na lieceni,tak uz by to vedeli 😉

minka21
13. sep 2009

aha,ty cakas hlavne koli nemu?tak to je jasne, ja sa potom tiez odfotim s tym mojim a porovname ktora si muzicka lepsie vykrmila🙂))

cheerlady
13. sep 2009

no teraz vlastne ano-uz je tam dva tyzdne a este dva bude.ale cez weekendy chodi domov,len co,ked mm zrovna cez weekendy vysli smeny,takze neni kedy 😒 zrovna som si odskocila do jedneho obchodu o poschodie vyssie a som si kupila taku teplu chlpatu mikinku 😵 jaaaaj,uz som mala abstak - vyse 3mesiacov som si na seba nic nekupila 😀

cicimon
13. sep 2009

ja som tiez este nikomu z rodiny nepovedala, zatial to vedia len 2 kolegyne 🙂 a domov sa chystame asi az na vianoce, tak dovtedy casu dost 🙂)

ikushik
13. sep 2009

🙂 ahojte bambulky, citam ze nie som sama ktora pribera zavratnou rychlostou 😖 obavam sa toho ci neskodim detickam ked tolko papam, snazim sa pomenej a castejsie ale ten vlčí hlad je strasny.. 😨 nikdy som nezazila ze ked sa najem tak som o 5min hladna opat 😕
a tiez sa pridavam k minke a cheerlady, priatel ho ma tiez take oblucke,..a dooost 😀 este aj tak stale nevie poriadne co chce, a ja uz som sa do neho nahucala viac nez dost..uz si chcem tehulkovanie zacat konecne uzivat a nie sa trapit...

minka21
13. sep 2009

cheer teraz asi budes skor kupovat miminu🙂 ja teraz chodim stale naobliekana,mne je stale chladno,

cicimon to im poviete az na vianoce? teda uz asi nebudete musiet nic hovorit,to uz uvidia 😀

kika29
13. sep 2009

no moja malá je prvá vnučka z obidvoch strán tak si to viete predstaviť aká je rozmaznana. ale ja som na ňu trocha prísnejšia lebo jej nedovolím robiť tie blbosti čo jej dakedy dovolia starké a hlavne moja svokra jej dovolí všetko čo si malá zmyslí.

cicimon
13. sep 2009

minka - na vianoce asi az nie, radsej v predstihu, nech mozu nieco pre babo kupit pod stromcek 🙂) ale moja mama ma o mesiac narodky, tak jej mozem vtedy 🙂 a svokre...no asi az potom 🙂

cheerlady
13. sep 2009

minka ved jasne - budem kupovat hlavne miminku,ale minimalne do 12tt nechcem este nic... mne je chvilu zima,potom strasne teplo,no hrozne 😒 ale uz sa tesim na tie nakupy,to bude tasiek 😀 😀 😀
kika to je pravda - stari rodicia dovolia detom vsetko a potom sa doma nevedia zmestit do koze 😠

fruchtbar
14. sep 2009

Dobre ranko bambulky!!!
Vyspinkane? 😉

Ked uz sa bavime o priberani a bruskach....ja som mala brusko hned od zaciatku,ale len nafuknute,uz ma nenaduva a ani brusko uz nemam....ale zato papkam az hroza,nastastie som pribrala len pol kilecka,bo ja len polievocky,zeleninku a ovocie a zaziva mi asi dobre....ale jedavam s istotou kazdu 1-2 hodiny!
A to mne stacilo len 2-3 krat za den....casy sa menia......tehu nohavice este nepotrebujem a myslim,ze ani potrebovat nebudem,ja som stihla a nosim tie take bedrove,takze brusko sa tam zmesti......a potom mam take vselijake lanove,volne pohodlne gate....

Tak vam prajem prijemne vstavanie!!!

fruchtbar
14. sep 2009

A co sa tyka vytoku,bez intimky ani na krok,pred tym som nemavala vytok,alebo len trosku,ale teraz... 😲 .....
je bielo zlty,bez zapachu a je ho hojne 😉 ,neobtazuje a neprekaza mi.

klongova
14. sep 2009

Dobré ránko baby,

gajana1 - ty robíš tú tabuľku o tehulkovaní ? Nemohla by si ju nejako zverejniť zuzana ju mala no nechce sa mi hľadať niekoľko strán dozadu dííík

kika29 - ja mám skôr opačný problém mňa každé ráno preženie, potom to ide vrchom a som spokojná ak je lepší deň ak horší tak sa to ťahá celý deň.

inak baby aj vám chutia jogurty ja jedávam každý deň jeden to ma tak ukludní aj žalúdok, ešte sa mi nestalo že by som vracala jogurt. Včera sme mali návštevu a muž urobil zemiakový šalát s rybími prstami vravím mu mne uvar zemiaky ja šalát nebudem. Nakoniec som ho jedla na 3 x a dokonca aj o 20.30 myslela som že mi bude v noci zle no a nie ráno ako každé iné ale bol naozaj super. Riadne som sa nadlábla 😀

klongova
14. sep 2009

Inak chcela som sa spítať niekde som čítala že v 1 trimestri treba obmedziť cukor je to pravda ja vôbec necukrím ani čaj. niekedy si dám trochu medu do čaju. Dúfam že je to v pohode. A pijete kávu mne nejako nejde i keď som ju nepila skoro nikdy tak 1 za týždeň aj to bolo nekedy veľa.

fruchtbar
14. sep 2009

Ahoj klongova,ja kavu uz nepijem,niekedy si dam kapucino,ked je stres a nemam cas si oddychnut,aby som nezaspala....uz sa mi raz stalo,ze som v praci zaspala 😀 😀 😀

tarinka333
14. sep 2009

Dobre ranko prajem 🙂 No ja mam uz jedno kilecko na navyse urcite, aj ked tazko povedat, lebo mame taku hlupu vahu, este cislicovu, digi sme zatial nestihli kupit a ta ked je zle postavena (napr. na krivejsej casti podlahy), tak ukazuje aj o 2 kg viac, hehe, takze to beriem s rezervou, kym nekupime normalnu vahu.
A brusko... Nuz ja som uz davno stratila pas a sa mi zvacsilo podbrusko, na pohlad aj na dotyk... este sa to da skryt, ale pozornym ociam to nie vzdy ujde 🙂
Pokial ide o vytok, pridavam sa k fruchtbar, bez intimky ani na krok...
a klongova, lekar mi povedal, ze mam jest vzdy to, na co mam chut, dokonca sa smial, ze niektore zeny maju chut na omietku ci kriedu, ale ze ked po nich hynu, nieco im asi chyba... A naopak, z coho Ti je zle nezjes, lebo Tvoje telo to proste nepotrebuje a dava to patricne najavo. Preto niektore kocky papaju chocapic, lebo su na sladke... dievky, budete mat dievocky??? 🙂 Tak sa hovori, nie?
No a ja papac, co pride, na co mam momentalne chut, napr. pred tyzdnom som si na veceru objednala v jednej restike palacinky, potom sacherovy rez a na to cokoladu... och, sladota. No a vcera? Bryndzove halusky... u mna sa to meni ako pocasie 🙂 So zapchou som mavala problem, mozno dva-trikrat... ale treba vela pit a papat vela vlakniny, idealne su vraj lanove semiacka - kazde rano zopar kuskov a nebude zapcha. Info z prvej ruky od kamosky, ktora zapchou trpela takmer cely prvy trimester, kym jej lekar neodporucil tie semiacka, kupit ich v potravinach 🙂
Dufam, ze som reagovala na vsetko 🙂

tarinka333
14. sep 2009

Som sa rozpisala nejako 😲 , ospravedlnujem sa 😀

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tantama
14. sep 2009

Dobré ránko...
ja chvála bohu žiadne chute a ani nevolnosti nemám... nepribrala som ani kilo ale zato mi vykuklo bruško a tak som musela definitívne prejsť na iné gate..... tie moje už nezapnem ☹

klongova
14. sep 2009

hňeď pri príchode dáš moč, sestrička ho pozrie či je v pohode, potom ti odmeria tlak a odváži ťa. Toto bude v každej poradni. Potom ideš k doktorovi no a to záleží na ňom ak ti už povedal že si tehu ako mne tak ti urobí len nejaké vyšetrenie. mňe dal len palec dovnútra a povedal pekne rastie to bolo všetko. za 4 týždne pôjdem na ultrazvuk. čo sa týka krvy mne ju bral v piatok a vo štvrtok v poradni som zistila že je v pohode. Neboj nie je to nič hrozné horšie veci ťa čakajú. Ja sa už "teším" na sladkú vodu bleble 😝

tantama
14. sep 2009

klongova kedy sa zhruba chodí na tu sladkú žbrdu,???? ja som to už zabudla 😒

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tantama
14. sep 2009

carrie ono to koktail je ale nie čoko 😀 ... je to taká strašne sladká voda ktorú budeš musieť vypiť.. robia sa potom odbery krvi a zisťuje sa množstvo cukrov v krvi a tehotenská cukrovka

lucinka1104
14. sep 2009

Ahojte ikushik len papaj ved papáš za 3 😉 pri dvokách je to normálne

Klongova to s tým cukrom som nepočula ja cukrým yase viac ako predtým 😝

tantama myslím že v 20 tt

inak vztok mam aj ja 😝 je to bežné v tehu

ja som ani nepribrala ani neschudla, včera mi však kusok vzskočilo bruško s lukzm som už behala v tehu nohavicich teray oblečiem všetko

mne je najlepšie z poloievok druhé mi netrávi 😝

Inak som predvčerom ráno trochu krvácala, no dala som si hned 4 duphaston tak to prešlo chvalabohu klop, klop, klop to mam z toho neustáleho robenia a naťahovania sa no a z nevyspatia kedže sa moje dieťatko pravidelne každú noc o 1,00 zobudí a je hore do 4,00

fruchtbar
14. sep 2009

u nas sa nastastie toto vysetrenie s tou sladkou zbrndou nerobi..... 😀
len na poziadanie,doktorka mi povedala,ze to aj tak nie je nutne

stanulav
14. sep 2009

Ahojte žienky. Veľmi dobre sa mi vás číta.
Skoro v každej nájdem niečo aj o sebe. A to je fajn, lebo človek vie, že je všetko OK, aj keď si doteraz myslel, že možno nie je.
Tak sa držte.
Ešte by ma snáď zaujímalo, ako je na tom vaša pleť. Či sa zhoršila alebo zlepšila. Tak píšte 🙂

lucinka1104
14. sep 2009

mne sa zlepšila s lukym som v tomto čase mala horšiu a po200 tt ako babika 😀

fruchtbar
14. sep 2009

no ja neviem,asi sa trosku zhorsila.....ale ano...na cele sa mi urobili malinkate vyrazky a neda sa ich zbavit a potom na zatylku....

carrie4
14. sep 2009

fruchtbar... presne aj mne sa celé čelo vysypalo malinkými vyrážkami, a dokonca ich mám aj na nose... čo som nikdy nemala

lucinka1104
14. sep 2009

ale v tomto čase tehu sa skoro vždy zhorší

minka21
14. sep 2009

dobre ranko:( ja som sa v noci moc nevyspala vdaka mojmu drahemu,tak som sla spat na gauc,lebo to chrapanie ma ubija! mavate aj vy take chute ze sa vam o tom az sniva ked si to nedate?🙂 mne sa snivalo par dni o buchtach na pare a ked som si ich dala tak som tazko zjedla jednu:( ale zasa nejake brutalne chute nemavam,ale naozaj skor sladke tak hadam dievcatko bude 🙂

stanula moja plet nebola taka strasna ani v puberte! ani zamakeupovat sa to neda poriadne, 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre