Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

silvia7
22. mar 2010

civi - zajtra na vás budem veeľmi myslieť a držať palčeky, ja budem na poradni čakať, som strašne zvedavá, čo a ako 😉 pekný deň babule..
no skúsim cinknúť kamoške, že ako to vyvariť, pre istotu.. tiež nechcem cumle používať, no uvidíme, aká bude realita všakže.. tak sa majte paa 🙂

alicc
22. mar 2010

dejna je ok len nemala čas sa cez víkend ozvať 😉

fleu : držím palce aby si ešte ten týžden potiahla 2v1

grekyna23
22. mar 2010

janka, budem ti drzat palce nech zajtra vsetko dobre dopadne 😉
ja dnes idem na poradnu, tak dufam, ze bude vsetko ok, a zajtra rano idem k zubarovi, 1x pocas tehu 🤐 , dufam, ze mi nebude nic robit 😉

seuska
22. mar 2010

Civi kokso to je sila ze uz zajtra ides.... ja neviem ci by som sa tesila, alebo bala, takto ked neviem kedy ma to drapne tak som akosi kludnejsia..... No kazdopadne si uzivaj posledne hodinky s bruskom 😵 A ako dlho Vas nechaju v nemocke? Tvoj mm nam da vediat dufam, ze ako ste dopadli a hodi fotky Renka?. Boze aj ja by som uz tak rada isla.... A to som aj okna umyla aj posexovala... a nic. Ta moja piškótka sa tam drzi jak kliest! 😎

Tak som si aj myslela ze Fleu si tam nechali, ale skor som si myslela ze uz ma malinku vonku.... No drzim jej palce a myslim na nu, nech este vydrzi a vsetko dobre dopadne... Som vedela ze sa predbieha! 😉

fruchtbar
22. mar 2010

ja t0iez nemam sterilizator,jednoducho som to vsetko (flasky,cumle,umele casti) hodila do vriacej vody a nechala ar minut povarit,vybrala oplachla vodou a nechala oschnut ! basta figli....

fruchtbar
22. mar 2010

seuska,my sexikujeme skoro kazdy den....to nepomaha.... 😅 ....aspon nam! 😖

fruchtbar
22. mar 2010

ale dnes umyvam zas okna,mozno kde je sex kratky,pomoze domacnost !!! 😀

magic08
22. mar 2010

fruchtbar: takze sexik nepomaha? no to nie dobra sprava... 😀

seuska
22. mar 2010

No u nas ten sex kratky je, nakolko sa mm boji ze do hlavicky neeeeeeeeeeeeee 😀 😀
Ani umyvanie okien nezabera, to viem zas ja, v sobotu som umyvala a a tu som!
Uz asi len dohovaranie a prosikanie... 🙂

magic08
22. mar 2010

seuska: ani dohovaranie a prosikanie nezabera... u nas teda nie... manzel prosika uz niekolko dni a malej sa na svet nechce... 😀 tvrdohlava ako baran... 😀

fruchtbar
22. mar 2010

moj prosika,tiez,az mi s t ym uz ide na nervy....ale ked sa uz tak tesi....mozno by sme mali vyskusat nieco nove ako okna,dlazka na kolenach....atd....mate nejake navrhy??? 😉

kiwinka
22. mar 2010

monva, no ako? preslo to pichanie? mne to potom preslo a na koniec to nebolo az take brutalne ako inokedy...
ja mam malinku hlavou dole od nejakeho 33tt stale,, aj v 36tt na UTZ bola dolu hlavou,,myslim, ze uz sa nemoze hybat velmi, nema miesto 🙂 a myslim, ze hlavickou tlaci na krcok alebo co a preto ma to tak zvykne pichat,,neviem... dnes sa zatial citim dobre,,som sa naranajkovala, terz kávičkujem, mm je v praci, tak si tu sama hospodárim 😀 práčka mi perie.... obed mam zo vcera od svokri este nabalený,,, takze len veget!

dnes si idem kupit podprdu kojenecku konecne,,tak som sa tomu vyhybala, velmi sa mi nesce skusat ju... nikdy ma nebvilo skusat podprdy..vyzliekat , prezliekat, otrava 😒

magic08
22. mar 2010

ja by som aj vyupratovala cely byt, ale mna tak bolia krize, ze na pravu nohu chodit nemozem... pre mna je utrpenie dostat sa z obyvaku na WC 🙄

fruchtbar
22. mar 2010

ja nemam kojenecku podprdu ziadnu....mne pripadaju take nesexi...... 😖 ................mam len take tie sportove tylka,aj tak mi kozy moc nenarastli,mozno ani vela mliecka mat nebudem,moja mama a ani segry tiez kojili len par tt.... 🤐

magic08
22. mar 2010

aj ja sa chystam dokupit posledne veci do nemocky... hadam tam nejako dojdem s tou mojou nohou

susanita555
22. mar 2010

jej tak fleury je este 2v1 no super nech si malinka este pohovie v brušku drzime jej palce 😀
seuska skus horúci kupel no a ked ani to nepomoze tak potom len cakat kedy sa piskotka rozhodne,ze je jej tesno 😀

minius
22. mar 2010

civi tebe sa to uz naozaj krati. Drzkam tebe aj Renkovi silno palceky aby vsetko dobre dopadlo a naozaj si bola fit ako rybicka na druhy den 😵 a mohla si uzivat maminkovanie!

Fleu tak este aspon tych par dni vydrzat 2 v 1 a strasne silno drzim palceky aj tebe.

Seuska skus ananas, stiplave jedlo, dlhe prechadzky a vraj treba prevela sexu, nie len raz za den. 😀

Utekam k doktorke, potom si vas docitam 😉

susanita555
22. mar 2010

kocky bude niektora z vas pouzivat latkove plienky? ci všetky ste len za jednorazove?

magic08
22. mar 2010

ananas je na porod?

magic08
22. mar 2010

ja som za jednorazove...

alicc
22. mar 2010

ja budem tiež jednorázové

fruchtbar
22. mar 2010

ja mam latkove pripravene,ale zo zaciatku mam nejake pampersky baby newborn,tak najskor tie....a potom je to aj rozumnejsie,bo prva miminkova stolica je skareda a da sa len velmi tazko z latkovych vyprat...

alicc
22. mar 2010

aj ja mam aj vela látkových, tak možno potom, ked nebude bábo kakať do každej plienky použijem aj tie

susanita555
22. mar 2010

ja rozmyslam ,ze by som kupila na skusku tie latkove no este uvidim 😕

fruchtbar
22. mar 2010

damy a co mate dnes k obedu ?
....pre inspiraciu....

marika1902
22. mar 2010

babeny tak ja idem pouzivat iba jednorazove lebo neviem ci sa mi bude chceit tolko prat a zehlit 😝

na obed som mala zvysky so vcera slepaciu polievku mnam mnam a masko s ryzov 😀

inak beriete do porodnice aj ortopedicku plienku a ak hej aku velkost?

marika1902
22. mar 2010

Fleu inak drzim palce nech este vydrzite 2v1 a nech ti nerobia ziaden zakrok 😢
Civi drz sa normalne ti zavidim aj ja uz chcem mat Kubka pri sebe 😀

lubiku
22. mar 2010

ahojte mamicky 🙂

my uz sme od piatku s Lukaskom doma a chcem sa vam vsetkym pekne podakovat, ze ste namna mysleli a aj za gratulacie, velmi ma to potesilo. Sme ozaj stastni, ze sa podaril chlapcek a bolo to na sale ozaj prekvapenie 😲 😀
Lukasko je hodnucky a pekne papa a spinka. Tie ktore idete rodit na Antolsku mozem len povzbudit, ja som bola uplne spokojna, aj na gynkologii aj na sestonedelii, perfektne sestricky aj starostlivost 😉

prajem vam vela trpezlivosti do poslednych tyzdnov a vela sil pri porode (ja som ich potrebovala) 🤐 😵

Civi, tebe zajtra drzim palce, nech mas stastne babatko u seba.

Spravila som Lukinovi album, ak chcete kuknite, pa,pa

marika1902
22. mar 2010

Lubiku este raz gratulujem a Lukasko je krasny chlapcek 😀 😀 tak konecne po troch holkach mate chlapceka 😀 😀 😀 Nech sa vam obom dari

vonavakvetinka
22. mar 2010

Mozem sa sem aj ja pridat? Babatko cakame o 3 a pol tyzdna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre