• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
minka tak to asi veru bude naozaj dievčatko
14. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky

presli uz niektorej z vas nevolnosti?

Ja mam za sebou tazku nedelu :grinning:
14. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
max mne už bzva tak nak zle nie 24 hod vkuse ako mi byvalo rano mi je zle len 40 minut a potom po obede mi netrávi mam takú ťažobu aj 5 hodín inak mi je lepšie
14. sep 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tá pleť je zhoršená aj u mňa, ale už sa to pomaly zlešuje. Aj keď som si to isté myslela pred 3 dňami a zrazu ďalšia vyrážka :angry:
14. sep 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci mne je najhorsie poobede, niekedy stravim jedlo inokedy ide vsetko von - neviem to predpovedat dopredu co udrzim a co nie :confounded: :confounded: rano zvycajne ide von prve co dam do ust, najcastejsie caj... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja uz taaaak potrebujem aby mi to preslo :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: uz sa tuzim najest, pribrat, a uzivat si tehu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. sep 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci aj sme sa tak snazili aby bolo skor dievcatko,aj podla takej tabulky by malo byt dievca :dizzy_face: mame skoro rovnaky termin:slight_smile:

maxi no mne to 24hodinove uz preslo len obcas mi pride a hlavne ked sa nenajem,,,len zacalo mi to ked som sa tu na koniku chvalila ze mne zatial zle nie je,a na druhy den to zacalo:slight_smile: takze nechcem si to zakriknut :wink: klop klop klop
14. sep 2009 o 10:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ta tehu-cukrovka je vtedy,ked jem vela sladkeho?? :astonished: lebo mne chuti hlavne sladke a potom ovocie :sweat_smile: no a este k tej plati - u mna je to hroza!!! :frowning2: aj ked uz sa mi to lepsie ale este pred takym tyzdnom to bol fakt des :frowning2: zeby fakt dievatko??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. sep 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, baby tak mne potom co tipujete ? dvoch chalanov, ked mi nieje zle :grinning: ohjeeej 2 chlapci .. radsej by som dievcence alebo parik :grinning: len nech budu zdrave deticky..
14. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer nie cukrovka akákolvek vzniká z poruchy hormonu inzulín ktorý nie je schoný rozkladať cukry... aspon takto to nejak odborne znie.. takže sladké na tom moc nemení a tehu cukrovka väčšinou zmizne po pôrode
14. sep 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer potom som zveda ci naozaj tie dievcatka budeme mat,len z toho sladkeho sa paradne pribera:slight_smile:
14. sep 2009 o 10:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja sestra mala tehotenskú cukrovku. U nej sa to prejavovalo tak, že jej vôbec nechutilo sladké...alebo skôr ona by si ho aj dala, ale keď zjedla čo i len kocku čokolády, bolo jej zle. Nemohla zjesť ani banán, proste nič, čo bolo sladké. A k tomu bola chudučká, počas celého tehotenstva pribrala 7 kg. Vôbec nič nemohla jesť.
teraz je ale ešte skoro na určenie cukrovky, tá ak sa prejaví, tak až neskôr.
Pri druhom bábätku už cukrovku nemala. A mohla jesť sladkosti, koľko len chcela. :slight_smile:
14. sep 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby vy ste všetky doma???
14. sep 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tantama ja viem,ze klasicka cukrovka nie je z cukru ako si to vacsinou kazdy mysli,len som chcela vediet,ci ta tehu nahodou nie je z toho :sweat_smile:

minka tak to som teda aj ja zvedava,my by sme velmi chceli dievcatko,ale samozrejme hlavne,nech bude miminko zdrave :dizzy_face: najprv som chcela Lindu a mm najprv,ze dobre a teraz mi oznamil,ze jemu sa to uz nepaci...tak som mu vypisala par mien,co sa mi pacili - nina, timea, mia, lea....no a vybral bud timeu alebo miu :dizzy_face: tak som zvedava,dokedy mu to zase vydrzi :grinning: mne sa viac paci mia,ale neviem ako jej inak hovorit...mima? :confused: timei by som hovorila asi timka :slight_smile:
14. sep 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a este mam uplny odpor k rajicnam - tie som predtym zboznovala,bola to moja najoblubenejsia zelenina a teraz ju nemozem ani citi :stuck_out_tongue_closed_eyes: najhorsie je,ze mama ma nimi nabalila a este su vsetky v chladnicke :sweat_smile:
14. sep 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tantama,ja som doma,do prace idem az o tretej,na tri hodky.....a ty?
14. sep 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež v robotke, ale stále tu nakuknem, čo je nové. :wink:
14. sep 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fru ja som v práci od 8-17...... :confounded: a nedá sa povedať že by sa mi chcelo
14. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tantama ja mam konecne dnes a zajtra volno - minuly tyzden som bola 6dni zo 7 v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer ja som mala volný víkend a to som lietala aby som si kúpila nejaké nohavice lebo moje prestali slúžiť a voľno utieklo ako voda......ešte že už nie je až tak vela roboty ale aj tak je to tu dosť...... už nech sú Vianoce :grinning:
14. sep 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tantama tak to ti nezávidím. Ja som od 7.00 do 15.00. A keď prídem neskôr, tak aj odídem neskôr. Výhoda pracivať v štátnej správe. Hlavne pri deťoch.
14. sep 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pracujem 22,5 hod.tyzdenne,takze mam kopec volna a malo penazi,ale ked sa to tak vezme,zarobim dvojnasobok toho co moja mama a ta pracuje 38 hod.tyzdenne..... :unamused:
14. sep 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanulav to mas fakt vyhodu - aj moja svagrina si to chvali :wink: ja si to tak upravit nemozem :unamused: a ked som v praci,tak od 10:00 do 19:00,takze cely den v keli :confounded:
14. sep 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerlady tak to teda máš celý deň v keli. Veď to sa ani rodine nemôžeš venovať, ak robís v takom zamestnaní. Snáď potom zmeníš zamestnanie a bude to lepšie.
14. sep 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tantama ja som domka,vdakabohu nemusim pracovat,takze oddychujem:slight_smile:

cheer ja budem mat tamarku a timku:slight_smile: ja zeleninu tiez vobec nemusim,
14. sep 2009 o 11:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer a ty robíš v pezinku?? no to si na tom podobne ako ja celý den v práci a večer odpadáš od únavy.....a to ja mám ešte syna ktorý sa chce hrať a rozprávať.....
14. sep 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanulav no rodine sa venujem,ked mam volno - robim na kratky a dlhy tyzden,takze to sa da :wink: ja som chcela teraz na jesen zmenit pracu,lebo teraz robim u mm - kvoli tomu,ze som mala statnice a chcela som mat viac casu na ucenie,lenze kedze som tehu tak si uz pracu nenajdem,takze pockam uz na matersku a potom sa vrhnem na "normalnu" pracu aku som robila predtym :wink:

tantama ano,v pezinku :slight_smile:

minka tebe je teda dobre,ked nemusis pracovat! :slight_smile: cim si si to zasluzila? :grinning:
14. sep 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheerlady, takže si mala perný rok. A akú školu si vyštudovala? Isot si rada, že státnice máš za sebou :slight_smile:
14. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cheer no aspon nemusíš cestovať :wink:
14. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanula no to som mala este len bakalarske statnice a teraz zacinam 4.rocnik,aby som v 5.mohla mat inzinera :wink: studujem externe na ekonomickej univerzite :slight_smile: uvidime ako zladim babatko so skolou,ale dufam,ze to nebude problem - uz 4spoluziacky mali miminka pocas tychto 3rokov,tak ja dufam,ze to zvladnem aj ja :wink: a keby nahodou nie,tak stale mozem prerusit studium,ale to len v tom najnutnejsom pripade :wink: zevraj na materskej sa studuje najlepsie,tak uvidime :slight_smile:
14. sep 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tantama - to ano,je to velke + :wink:
14. sep 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok