Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jankako
22. mar 2010

marika,ale až ked sa narodi mimi,nie?lebo na úp mi povedala že ked sa narodi,treba doniesť prefoteny rodny list a na základe toho ma vyradi z evidencie..
baby dnes je ale krásne...idem von na vzduch...slniečko to je moje,strašne vela energie mi dáva..dúfam že bude takto krásne ked budem rodiť 🙂 ,no pokial nebude noc..
no kiwi ani ty to nemáš zle!!!! 🙂

kiwinka
22. mar 2010

suhlasiiiim, ze ponechajme tuto temu,, je tu super s Vami baby 😀 !
martinka05 aj ja by som si dala zmrzku a este aj s cucoriedkami mnaaaaaaaaaaaaaam, ake chute si mi narobila! 😀 😀 😀

no baby, takze civik ide zajtra na to :D a ktora budete dalsia HM? 😀

Silvi,,nas si tam zajtra nechaju a hotovo,, co ty na to? hahah mm nam donesu kabele a hotovo! 🙂

jaaau, zase mi puchnu nozky ach jaj,, a ked dlhsie stojim na jednom mieste, staci ked si oci malujem spiralou, tak ma az svrbia nohy,, to co je? 😖

marika1902
22. mar 2010

baby na tejto stranke vam ak zadate priemerny mesacny plat za rok 2009 vynde kolko dostanete. Nie je tam sice na den ale celkovo za 200 dni cize staci ked tu celkovu sumu vydelite 200. Ja mam tu smolu ze moj plat je vyssi ako max. vymeriavaci zaklad cize dostanem max. a to 19,611e na den viac nedaju hajzly 😒 😒

http://ekonomika.sme.sk/kalkulacky/vypocet-mate...

fruchtbar
22. mar 2010

baby,neskodi to ,ked citim a pucujem SAVOM,ma to ostru vonu,ale nic nie je lepsie na plesen ako savo !

minius
22. mar 2010

kvetinka aj ja zacnem s elanom od stredy, mne pride mamina v piatok tak sa bude musiet cely byt ligotat. 😀
ale do tej stredy idem naberat sil 😀

babule ked citite babetko sa vrtiet a hybat citite ho aj z lava aj z prava aj z hora? Ja mam strach aby sa ten nas chrust neotocil este pred porodom do zlej pozicie. Uz od 27 tt bol dole hlavkou ale teraz ho fakt citim na kazdu stranu.

marika1902
22. mar 2010

jankako aj ked sa narodi mimi tak musis ist do zdravotky ale uz z rodnym listom dietata ho nahlasit a vybavit mu zdravotny preukaz 😀 .

minius
22. mar 2010

fruchtbar radcsej si otvor okna. Ja so savom uz tak minimalne teraz, mne je aj z tych vypraov akosi nedobre.
A ved daj mm nech pliesne vycisti 😉

fruchtbar
22. mar 2010

tak ja som si to zo srandy skusila vypocitat a mne vyslo 20,02 a dostavam 22,17 €
Ako to vlastne funguje na slovensku ? Ako dlho budete dostavat tieto peniazky ?
U nas je to 8 tt pred a 8 tt po narodeni dietata a potom pride na rad materska...

marika1902
22. mar 2010

jankako tu je link co treba vybavit pred a po porode

http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=55

fruchtbar
22. mar 2010

minius,ten moj maly sa tiez vrti ako taka husenica,aj som si uz pomyslela,ci sa veru aj neotoci,tiez ho mam od 28 tt dole hlavou,ale zda saze je len taky akcny....a ked mi zacne stuchat okolo pupka,tak ma to boli ako slak !

Ja mm neobtazujem s upratovanim,ja som cely den doma a on je cely den v praci,ked pride mu doprajem dobru veceru,upratany byt a veselu zenicku ! 😀

vonavakvetinka
22. mar 2010

fruchtbar, ak to savo nepouzivas parkrat tyzdenne, tak by nemalo uskodit, ale vetranie ozaj pomoze

moj maly je zas taky aktivny, ze nechapem, este aj mm vcera cumakoval, ze to co je? cele brucho sa mi vlnilo a ze na konci tehu su deticky menej aktivne 😕

marika1902
22. mar 2010

frucht u nas je to 6tt pred planovanym terminom a 22tt po porode. Ak je mamicka slobodna je to az 36tt po porode alebo ak ma dvojicky a viac

martina05
22. mar 2010

Frucht, otvor okno a hotovo, ja tiež Savujem a občas aj kúpeľňu drhnem všakovakými chemikáliami....Keď je miestnosť vetraná hádam to je v poriadku...Veď to nedýchaš intenzívne a v kuse, to by sme už potom nemohli úplne nič....

marika1902
22. mar 2010

inak ta hodnota max. denny vymeriavaci zaklad este nie je konecna kolko dostanete na den 😖 Z nej je treba vyratat 55% a tolko dostanete na den

fruchtbar
22. mar 2010

uz to mam hotove,prilozila som si tricko na nos a vdychovala Chanel °5,prijemnejsie ako savo.....

marika1902
22. mar 2010

frucht ty si sikula 😀 😀

moni
22. mar 2010

ahojte, idem vas docitat 🙂 dnes bude taky volnejsi den, sef nie je v praci tak preco to nevyuzit 😉

marika1902
22. mar 2010

moni v USA sa robi skoro az do porodu ze? ☹

vonavakvetinka
22. mar 2010

tehulky, co robite, ak vam je velmi smutno? na mna to akosi dolahlo, ze tu nemam mm ☹

fruchtbar
22. mar 2010

kvetinka,ked mi smutno,tak sa tesim na babätko a predstavujem si,ake to bude popripade otvorim skrinu a pozeram si tie drobunke vecicky.....a neboj,my sme tu s tebou ! 🙂

cicimon
22. mar 2010

tak ja som popresadzala kvety aj zasadila nejake nove, dala som si obed...este keby mal kto umyt za mna riad...

cheerlady
22. mar 2010

ahojte baby,som spat z poradne-CS stale 4,vraj krcok je hore,porodne cesty uzavrete,no fasa,to ma vobec nepotesil,som myslela,ze sa to aspon trochu pohlo 🙄 no ja to vidim na taky tyzden prenasania 😖

jankako
22. mar 2010

hej marika to viem..to pojde muž...marika ja tých 18 ečiek aj dajake drobne mám už konečnu sumu...nejde už nič napoly...
cici aká šikulka..riady ani ja nemusim,ale už ich mám zasebou..
vonavakvetinka aj ja mám muža preč...no tiež mi býva smutno...čo narobim,peniažky treba.

jankako
22. mar 2010

no fajn cheer,poteši 😖

marika1902
22. mar 2010

jankako ja viem ze to mas konecnu sumu to len ta kalkulacka rata denny vymeriavaci zaklad a to este nie je kolko dostanes.

vonavakvetinka
22. mar 2010

janka, a ako casto byva prec? aj u nas to tak je, ked bol doma, tak bez prace a teraz donesie peniazky, ale je prec, hm
a tvoj bude pri porode?

jankako
22. mar 2010

aha marika ja som nekalkulovačkovala..som vyčítala s tých papierov čo mi prišlo.
chodi na týž.do At od ponde.do piatku..no ja chcem aby bol pri porode,dúfam že stihne dofrčať keby dačo..

veve23
22. mar 2010

ahojte baby...
tak som sa dogulala domov, bola som vybavit matriku a prkotiny okolo krpca....takze vsetko vybavene, ostatne az ked bude nasvete, tatino bude mat radost z nasich uradov, ked pojde vybavovat 😀
idem hodit pracku nech sa pekne vyschne pradlo na slniecku a musim povysavat...tak sa mi nechce, ale ked musis tak musis
cheer...a kedy ti dal dalsiu poradnu? uz po tyzdni?

cinocka
22. mar 2010

Tak dnes mam prve CTG vysetrenie za sebou...brrr....najprv 3 hodinove cakanie, potom vysetrenie 15 min. a nakoniec este pol hodinove cakanie na vysledky 😠 😠 esteze bolo vsetko v najlepsom poriadku...ale ten system, to si ozaj myslia ze zeny pred porodom nemaju co doma co robit, tak si mozu vysedavat v cakarni cele dni??

moni
22. mar 2010

marika, no tu nie je materska...teda, vacsinou je 6-8 tyzdnov neplateneho volna, takze kazdy si to setri po porode ☹
ja mam sice normalneho sefa, ale teda vyskakovat velmi nemozem ☹

na fleury som vcera cely den myslela, dufajme ze krcok vydrzi a este potiahnu zopar dni!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre