Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
22. mar 2010

kika ja tam mam cervix sakralne 2,5cm

bola som na prechadzeke u nas je tak krasne a teplo uplne som si to uzivala 😀 😀

baby ja idem zajtra na poradnu tak dufam ze bude vsetko ok 😀 😀

marika1902
22. mar 2010

Barborka je krasnucka taka mala princeznicka 😀

moni
22. mar 2010

no barborka je rozkosnaaa!

frucht, takze uz sa len niekam na dovolenku vybrat 🙂

kiwinka
22. mar 2010

babulky,, zuzanka1971 sa ozvala, ze su este v nemocke lebo dnes maxík dostal zltacku...

marika1902
22. mar 2010

baby inak aj ja mam strasnu chut na zmrzlinu hmmmmmmmmmmm a doma ziadna nie je 😢 Za trest som zjedla dve sojove tycinky 😀

denisa1111
22. mar 2010

Ahojte babulky tehulky,tak sa nam to rozrodilo,babatka su krasne,civi drzim palceky,nech je vsetko ako ma byt...pomaly uz vsetky budeme maminky,ja uz tiez zacinam mat obavy ako sa to tak blizi...dnes som pobalila tasku,pre istotu,v stredu mam kontrolu v nemocke tak dufam ze si ma tam nenechaju,bo priznam sa ze sem tam aj poupratujem aj ked by som nemala...mm mi furt hovori,ze co stresujem,ale ved nerodim kazdy den,uz sa mi aj halusky snivaju,teraz musi mm upratovat ale keby sa mal on starat o domacnost,tak by to bolo dost hruza...

tarinka333
22. mar 2010

Kocice, pomozte mi, chcem objednat deku do autosedacky - do vajicka- z ktorej stranky odporucate?

ludka140281
22. mar 2010

ahojky kocky.....ja som dnes mala poradnu,doktorka sa na mna ani poriadne nepozrela a uz hovorila:tak pridte o tyzden,ked sa to nezacne skor 😠 ....ja uz chce

magic08
22. mar 2010

ludka140281: tak takto presne som aj ja dnes dopadla... doteraz som sa nevedela dockat porodu a ked viem, ze sa to realne blizi, chyta ma stres... 😒

ludka140281
22. mar 2010

tarinka skus sa inspirovat na www.mini bazare,alebo mimi bazare...je ich tam vela

majca424
22. mar 2010

ahojte,
vidím, že všetky sa tu "poradňujete" 😀 No ja mám tiež v stredu, tak som zvedavá, čo nového 🙂

ludka verím Ti, že už chceš, pretože ja keby som bola už v 39tt tak tiež už veľmi chcem, lebo ja by som najradšej už tak v 38TT 😀 😀 😀

cicimon
22. mar 2010

ja idem na poradnu zajtra - prvykrat do nemocky, tak som zvedava....

tarinka - ja dam len obycajnu deku co som kupila, nejdem nic specialne kupovat

majca424
22. mar 2010

tarinka, hej hej, ako hovorí ludka, kukni ten mimibazar.sk tam su na ne aj celkom dobré ceny... 😉

ludka140281
22. mar 2010

magic...nas deli 1 den 😀 ....takze velkonocne deculka.....ja sa stale neviem dockat.uz ju chcem mat doma....nevyhneme sa tomu,tak by som to uz chcela mat za sebou,ani nemam strach,skor stracam trpezlivost

denisa1111
22. mar 2010

Vidite,nad tym som nerozmyslala,ale mam take teplejsie oblecko pre mimi a mam aj nanoznik na vajicko,myslite ze to staci,bo deku mam velku do kocika...

marika1902
22. mar 2010

Aj ja pouzijem len deku a dam Kubka do vajicka a ak by bolo moc chladno tak na vajicko sa mi da pripnut aj taky fusak

minius
22. mar 2010

cici a dostala si nejaku odpoved na tvoj email zo vcera 😕, len som zvedava ci nejako na to reagovali.

Aj my mame len obyc deku do vajicka vsak uz bude o chvilku leto a potom na zimu aj tak do vajicka budu velke tak sa mi zda byt zbytocne vyhodene peniaze na nejaku specialnu decku.

Ja som tiez bola dnes u lekarky, meskala 40 minut a potom aj mna nahanala 😠. Uz sa nejdem nad tym nejako vzrusovat.

majca424
22. mar 2010

denisa, no ja mám také oblečko, že mu dám 2 vrstvy a nie sú až také hrubé, čiapočku a nánožník. Veď toľko snáď do toho auta prejdeme, veď nepôjdem s ním kusisko 😀

magic08
22. mar 2010

ludka: ano nevyhneme... no ked to zacalo naberat realne crty, hlavne, ked viem kedy to pride... tak je to o to vacsi stres.... asi by som viac prijala, keby sa to spustilo same spontanne... no uvidime... tak ci tak, nevyhnem sa tomu, ako voslo, tak musi vyjst... takze sa musim na to pripravit... mam na to este niekolko dni

cicimon
22. mar 2010

minius - no z min dopravy mi odpisali - niekolko $....je to asi 2 strany dozadu....v principe ze treba pouzit sedacku....A policajti neodpisali

minius
22. mar 2010

policajti asi radcsej nebudu na to ani odpisovat alebo sa mozno namocia do toho este viac .... 😀

denisa1111
22. mar 2010

Hadam to postaci,ja tiez 2 vrstvy,spodne bodicko nohavice a taku tensiu ciapku a navrh take teple nohavice a kabatik s kapucou a ciapocku a tiez to mam len kusok,mm ze ho vezmeme v zavinovacke,ale ja mam strach,nahoda je blbec...ozi mate odsavacku mlieka?

majca424
22. mar 2010

Ja tiež dúfam, že to postačí, veď už dnes bolo krásne tepľúčko tak snáď sa to bude stále len zlepšovať a dúfam, že už bude tepľúčko... ja som tiež najskôr myslela že v zavinovačke ho odnesiem ale naozaj, náhoda je blbec...
A ja odsávačku mám po segre, tak nemusím riešiť či kúpiť či nekúpiť 🙂

marika1902
22. mar 2010

denisa ja mam elektricku od aventu ale mozno ju ani nebudem potrebovat ak bude spravna technika kojenia a kubko bude jedlik tak hadam ani nevyuzijem 😀

kikarv
22. mar 2010

ja mám depkuuuuuuuuuuuuuuuuu ☹ asi preto že ma všetko bolí 😢

denisa1111
22. mar 2010

Tak staci ked poviem kolegoskam nech mi odlozia a ak bude problem tak mm kupi...?a kozmetiku pre mimi do porodky berete aku,ja mam johnson,ale neviem co vsetko treba,na ritku mam rybaciu a zasyp

marika1902
22. mar 2010

Kika hlavu hore uz to treba len niak vydrzat a za chvilku budes mat malinku doma 😀 😀 a aj bolesti prejdu 😀

majca424
22. mar 2010

kika a prečo? ideš už na to? 😉 😀

minius
22. mar 2010

kika nech ti ta Vanda velikansky boztek a mne cokoladka pomaha na nedobru naladu 😉
Uz to mame za par... vydrzime.

Babule a to ako nemyslite vazne ze babo beriete len v zavinovacke 😨 😨 😨

sasikas
22. mar 2010

civi drzte sa zajtra...budeme na vas mysliet..... 🙂
ja mam zajtra tiez poobede poradnu....no som zvedava co dr povie....uz by som aj privitala keby sa nieco zacne diat, no ale neviem neviem....ja sa citim az neako moc dobre na to aby som mala ist za chvilu rodit.... 🙂a mam taky pocit ze u mna to bude asi neskor.... 😠aj ked by som to uz mala najradsej za sebou.....

marika1902
22. mar 2010

ja kozmetiku pre drobca do nemocnice neberiem iba na ritku sudokrem a vlhcene obrusky. Tebe este nedovolia maleho kupat a u nas dokonca dostava kazda mamicka taky balicek vzoriek. Aspon si doma odskusas na co drobec dobre reaguje 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre