Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

alicc
24. mar 2010

no to moj mm je taký biolog a má rád knihy v češtine 😀 😀

veve23
24. mar 2010

aj moj votrelec prave cka......
Alicc ..to som este nepocula, ale Moni googlila tak uz viem co je to za tvora. pekne ta muz nazval 🙂

kiwinka
24. mar 2010

silvi, no super, ze si este kinderko,, tak uz na nas pockaj a dáme to spolu! co ty na to?? sak vieees, ako si planujeme ten nadstandard 🙂 hihihi zoznamime tvojho Danka s mojou Karolínou 🙂 hihi

cicimon
24. mar 2010

to vsetky male vecer ckaju??

alicc
24. mar 2010

dajú si večerný drink a potom im neni rady 😀 😀 😀

veve23
24. mar 2010

Cici, presne jak pise Alicc, sa nachlastaju vecer a uz ckaju, moj krpec este stale cka

dejnas
24. mar 2010

ahojte,
babule vás drobci tiež stále tak kopcujú? vraj kuk koncu tehu tam už nemajú toľko miesta, no ja mám pocit, že čím vyšší týždeň, tým je to viac a omnoho bolestivejšie ☹ ja každú chvíľu len jojkám, brucho sa mi nadrapuje a furt mi poskakuje... kope ešte aj v noci 😠

moni
24. mar 2010

mojej neni rady hocikedy 😀 najhorsie je ked idem v noci na WC a ona do toho zacne ckat, to nehrozi aby som zaspala. nechapem naco tu vodu hlce ked to nevie 😀

mna zas mm vola obelix...a to pritom zistil ze cez pupok ma iba o 10cm menej nez ja, tak neviem co vyskakuje 😀

silvi, drz sa! danko ma svoj cas, kasle on na kalendar 🙂

dejnas
24. mar 2010

baby, sofinka je strašne podarená - neviem, asi si neuvedomuje, že v bruchu je bábo, ale ten môj bachor začala teraz ku koncu veľmi registrovať... príde ku mne, vyhrnie mi tričko, pohladká brucho a potom ma znovu oblečie 😀 😀 😀 no nemá chybu, je na zožratie 😵

alicc
24. mar 2010

no ved to tí naši mužíčkovia tak radi žartujú, akože akí sú oni vtipní 😨

majca424
24. mar 2010

dejni, no presne tak, ja tiež vôbec nemám pocit, že by som ho cítila menej... stále sa vypúča a vystrkuje ritku a brucho sa mi prevaľuje... Ale tak ja som radšej keď je to takto, lebo zo začiatku keď som ho necítila pol dńa tak už som stresovala 😝
Tak si to užívam... 🙂 Ale niekedy v noci ma to vie už pekne aj neštvať 😠 😀

alicc
24. mar 2010

dejna tvoja je maličká ale toto robí so mnou aj moja alicka, stále musím mať holé brucho, ked mi ho hladká

cicimon
24. mar 2010

ja mam tiez ten dojem, ze mozno nekope az o tolko viac ale zato to viac boli..

moni
24. mar 2010

dejni, moju malu tiez netankuje ci ma miesto ci nie, ona si ho vyrobi. tie kopance a stuchance su ozaj niekedy velmi bolestive, ja mam pocit ako keby mi prstekmi vrtala do brucha 😀
sofinka musi byt rozkosna, babuliatko male!

dejnas
24. mar 2010

alicc - no len nechápem, ako ju to vôbec napadlo 😕

dejnas
24. mar 2010

jejdá babule presne... ja niekedy normálne cítim prstíky a niekdedy dokonca môžem drobcovi kostičky v tele porátať 😝

alicc
24. mar 2010

dejna asi potrebuje cítiť priamo tvoje telo, asi má nejaký šiesty zmysel a cíti, že niečo je vo vnútri a takto naholo má lepší kontakt 😉

majca424
24. mar 2010

... a môžem sa spýtať? Už je po 22:00 tak už môžem 😀 Mysleli si už na sex po pôrode?
Lebo ja sa bojím, že sa budem báť 🤐 😕 😀

moni
24. mar 2010

dejni, este len bude na zozratie ked donesies babatko domov. som zvedava ako bude reagovat.
aj ja v brusku citim malu dupku, ostre laktiky a kolienka. potvory su to tie nase deturence 🙂

alicc
24. mar 2010

to je krásne bojím sa že sa budem báť 😀

jasné, že prvý krát sa budeš aj trošku báť ale budeš sa na to tak tešiť, že na strach raz dva zabudneš-teda aspon u nás to tak bolo 😉

dejnas
24. mar 2010

alicc, no možno na tom niečo bude...
moni, tak na to som najviac zvedavá, ako bude reagovať na bábätko 😵 ale trošku sa aj obávam žiarlivosti...

majca 😀 , u nás - dúfam - no problem (po sekcii) 🙂 😉

majca424
24. mar 2010

no ale ja sa ozaj bojím že sa budem báť 😀 Keď si spomeniem na ten nástrih, možné natrhnutie a následné zašitie.... 😖
no neviem neviem... ale tak dúfam, že to bude také ako hovoríš Ty alicc, že sa budem tešíť, tak na to nebudem myslieť... 😀

dejni, joooj, no to máš dobre, ja som tiež strašne chcela sekciu, ale asi nič z toho 😒 😀

dejnas
24. mar 2010

majca - my budeme mať asi skôr iný problém - dve živé antikoncepcie v postieľkach 😀 😀 😀

majca424
24. mar 2010

dejni 😀 😀 😀 no to je super antikoncepcia 😀 a určite je z lekárskeho hľadiska najbezpečnejšia aj najmenej škodlivá 😀 😅

monva
24. mar 2010

majca - aspon z vlastnej skusenosti ta mozem ukludnit, u nas to bolo po porode lepsie ovela ako predtym, aj doky ked ma sil a ja som sa pytala, ze ako dlho, ze ma to uz boli a on mi na to: teraz vysivam pre manzela 😀 tak asi fakt nejako dobre popresival, alebo aj tym, ze sa maly tade vyhukol von, sa mi to tam nejako ponapravalo, predtym som mala pri sexiku sem-tam aj bolave pocity no ale po porode to bolo fakt supeeer a to nevymyslam, len dufam, ze aj teraz ma tak dobre "postopka" 😀 😀 😀

baby, teraz som dala brutalnu kombinaciu jedal: fasirku s celozrnnym rozkom, biely jogurt a sedmicku zavaranych hrusiek, tak som zvedava, aka bude noc 😀 😀 😀

alicc
24. mar 2010

babulky idem ja spať, majte sa pekne a dobrú noc všetkým 🙂

majca424
24. mar 2010

monva 🙂 Tak to bol super doktor 😀 Tak ešte to možno bude lepšie, wau, už sa asi aj teším zase 😀 😀 😀

alicc dobrú noc 😉

aj ja už asi pôjdem pomaličky

... a monva Tebe tiež príjemnú noc po tých kombináciach 😀 ale možno sa Ti bude lepšie spať, veď hladná by si nezaspala 😀 🙂

dobrú noc všetkýýýým 🙂

monva
24. mar 2010

no aj nam prave zacala v brusku "diskoteka" - po takom mixe - dalo sa cakat 😀

fruchtbar
25. mar 2010

dobre ranko,
baby ja vam az zavidim ake ste uvedomele a a kolko viete o svojom tehotenskom stave.....mna vcera konroloval "iba" mm,vravim mu Dr.Brinkmann,sice sa moc nevyzna,ale za to sa to velmi dobre citi,povedal,ze Muschi je uz kratsia a väcsia,nevie ani on ani ja,co to presne znamena,ale hadam len,ze sa malicky uz pomaly chysta za nami 😀

Od kedy skacem na tej lopte,citim zmenu,a to robim tak intenzivnejsie len 4 dni,ale asi ho ozaj po troche posuva smerom nadol 😉

fruchtbar
25. mar 2010

tehulky,mate ajj vy tolko energie ? No ja by som aj dom zacala stavat !!!! 😕
a ze ku koncu sa uz nevladze.. 😀 ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre