Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
25. mar 2010

caute
no ja posledne dni spim lepsie a lepsie, ani na WC mi netreba....no neviem, cim to je. A energia tiez v poho, dnes mam jednu nastevu a 1 stretko, tak sa tesim

monva
25. mar 2010

Dobre rano, dnes som spala tiez celkom fajn len malo 🙂 , zvycajne pred poradnou spim zle (+nocne mory) a po nej som taka utahana, ze spim ako drevo, akurat Danko uz je hore, tak ho este skusim presvedcit, ze si chcem troooosku este zdriemnut, len taku hodinku 🙂

fruchtbar
25. mar 2010

ja chcem dnes mm uniest z prace... 😉 ....tak krasne pocasie a on musi byt cely den v kancelariii a pride az vecer a to uz ide slniecko tiez spat....tak som sa rozhodla,ze ho unesiem z prace,pojdeme na letisko,pozicame lietadlo a trocha si polietame...teda neviem,ci aj ja,mozno si sadnem na kapucinko a kolacik a necham ho,nech si leti..... 😎 😉 🙂

monva
25. mar 2010

frucht - no v dobrom zavidim, znie to ako z akcno-romantickeho filmu 🙂

fruchtbar
25. mar 2010

no to fakt Monva,a aj on sa isto potesi za vyslobodenie ! ....uz nech je obed 😀

fruchtbar
25. mar 2010

ja sa zasa krmim....najskor pomarance a teraz ananas....co pride potom ? Co varite baby? ...ja asi nic,dam si pizzu na letisku 😝

cicimon
25. mar 2010

ja mam este kapustove zvysky zo vcera - mm sa tvaril zaujimavo, ze sama kapusta....ale chcem skusit urobit pizzu...tak neviem, ci to neskonci v kosi..

fruchtbar
25. mar 2010

pizza je jednoducha,zaklad je dobre cesto ....ja mam najradsej "bauern Pizza",ta je so slaninkou a s cibulkou alebo porikom,zaklincujem feferonkami.......mm sa do nej zamiloval !

cicimon
25. mar 2010

nooo....len ja som pizzu este nerobila 🙂) nevidim problem v tom, co bude navrchu, len to cesto....
mas nejaky dobry recept?

jankako
25. mar 2010

dobré ránčo..dneska bude asi pršať.a bolíííí ma hlava..TK mám v poho ako vždy..ja som dnes bez energie.včera večer ma ake bolesti chytali.už som myslela že budem rodiť.ale zaspala som a v noci nič.aj som dobre spala.neviem čo ma ako boli hlava. 😠
a čo budem variť?bud si dám sviečkovu,alebo si spravim makove slíže alebo cestovinu s tuniakom..uvidim,načo budeme mať chuť...

kamilakd
25. mar 2010

Dobre ranko tehulky dnes vo stvrtkovej pravde na str.30 je odfoteny nas Maxik od Zuzky 😵

fruchtbar
25. mar 2010

ja robim kysnute.....zoberies si hladku albo polohrubu muku,ja davam od oka,urobim si kvasok z vody a strochou cukru,muku prisolim a pridam oleja,nesetri ale ani neprehanaj a hotovo....ale ja nechavam cesto na pizzu kysnut aj tri styri hodiny.....premiesam to aspon tri krat a v tom je mozno to tajomstvo,ze chuti tak dobre.....a podla toho ake hrube cesto mate radi,vyvalkat....ja valkam celkom na tenucko,bo mm to ma tak rad,ale lepsie je ked je aspon pol cm hrube.....

Ingrediencie: muka
sol
olivovy olej
kvasok urobeny vo vode

ziadne vajicka !!!

a este jeden tip: ja davam do cesta trochu chleboveho korenia,chuti to vynikajuco

fruchtbar
25. mar 2010

a to cesto nesmie byt tuhe huste,lepsie je,ked je redsie,tak aby sa odlepovalo od stien misy,a ked ho budes spracovavat,tak to poloz na papier na pecenie a prsty do muky a tak ho vytvaruj,ide to lahko,ale poprvykrat sa mozno aj trochu zapotis 😀

cicimon
25. mar 2010

diki za recept - no 3 hod nestiham odlezat.....to uz musi byt hotove...ale tak max do 10.30 si moze vegetit...to aby som sa do toho rychlo pustila. Ma dojst navstevam tak ked to nebude jedle ani neponuknem 🙂
ja mam radsej tiez tenke cesto - a ked bude viac plechov, tym lepsie

jankako
25. mar 2010

ten recept opíšem aj ja.. 🙂
to prečo je Maxik v pravde???

fruchtbar
25. mar 2010

cici,ale mozes dat tu misu do jednej väcsej misy s teplou vodou,tym padom ti rychlejsie nakysne a tym padom ho mozes viac krat premeisat a stihnes to aj do dvoch hodin celkom v pohodke.....

jankako
25. mar 2010

múka hladka nie??

cicimon
25. mar 2010

fruchtbar - moja mama ked robila kysnute cesto, tak tu misu prikryla utierkou a dala pod perinu 🙂

cicimon
25. mar 2010

janka - do pravdy mozes dat foto baba a kazdy ho moze vidiet 🙂 a potom mozes povedat rodinke nech si kupia 🙂 ale neviem, ci to nie je len v BA a okoli..

fruchtbar
25. mar 2010

janka,ono ta muka by bola najlepsia specialna na pizzu,ale ja miesam hladku s polohrubou.....
cici,to je tiez dobra alternativa,ale asi by sa mi nechcelo lietat po cesto na poschodie !!! 😀 ....radiatory uz asi tiez nekuria,ci....? moja mam to supla vzdy na radiator....a to je jasne ,ze musi byt prikryte,inac nenakysne.....ako mala som sa nemohla ani ockom kuknut ako to cesto rastie a mna to tak velmi zaujimalo 😕

fruchtbar
25. mar 2010

ja som hladna..... 🙄

cicimon
25. mar 2010

kvasok mi krasne vykypel 🙂)

michalag
25. mar 2010

Dobre ranko 🙄 ,

kamilakd
25. mar 2010

preco je Maxik v pravde? lebo raz do tyzdna tam davaju prilohu babatiek co sa narodili 😉 v bojniciach je to napr Prieboj v Partizanskom tempo 🙂

ludka140281
25. mar 2010

ahoj kocky....tak vecer som si dala sexik....dokonca 2x a stale som tu 😠 ...nic nefunguje
takze dnes pecieme? mnamky,dala by som si

fruchtbar
25. mar 2010

Ludka,u mna sex tiez nezabera,vlastne nic....ti drobci sami vedia,kedy pridu.....aaaaaaaaaaaaale 30.3. je spln a to je tiez velmi pekny datum,tak som si povedala,ze este vydrzim,alepotom uz nie ! ...to je uz len 5 dni .... 😅

jankako
25. mar 2010

aha ja som myslela že to len u nás v PD a PE,že sa deti dávaju do novin 🙂 kami aj mi budeme mať v prieboji,že???
Ja mám zajtra poradnu babule.Som napätá čo mi povie...júúúj.
ja pečiem chlieb..potom upečiem citronovy koláč/v pekárni/.
vidiš ešteže som sa spýtala,lebo ja by som dala len hladku.recept som si ale opísala.len musim pripísať že aj polohrubu muku..

ludka140281
25. mar 2010

fruchtbar...som zvedava ktora z nas poleti skor.....deli nas 1 dnik 😀
ani ja to uz neviem vydrzat a tiez mam uz par dni neskutocnu energiu 😀 ...dote 😀 az som ju nemala....snad to je jeden z oriznakov,,,,,uz musi lebo je to fakt len chvilocka 😀

cheerlady
25. mar 2010

ahojte babule 😎
ja mam dnes tiez nejako moc energie,tak to vyuzijem a poupratujem co sa da,navarene mam od vcera nastastie.a poobede budeme s mm robit v zahrade plot,tak sa tesim,ze uz si zaciname aj zahradu upravovat,kedze sme sa nastahovali cez zimu a vtedy sa nedalo nic robit vonku.

fruchtbar
25. mar 2010

ja som vcera este aj sama letne pneumatiky nahadzala do auta a vyupratovala celu garaz ..... 😉
dnes sa mi nic nechce,len som hladna a vyjedam a vyjedam....a vpodstate ani nemam co na robote,lebo som uz vsetko spravila....boze,pripadam si ako SUPERWOMAN....uz len vyletiet do oblakov a niekoho zachranit ! 😀

ale sak my sa zbadame,ked tu budu deticky,uz nam nezostane tolko energie 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre