Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jankako
25. mar 2010

vejul,aj ja by som asi riešila pohotovosť alebo zajtra gynda,ak sa to bude dať vydržať do zajtra rána

juliap
25. mar 2010

kiwi, vzhlad a dolny strih bude v tej chvili posledne, co budes riesit ... sestricky aj dr vedia, ze tam nejdu k nim zeny zo salona krasy, tak to tak beru ... ja som napr. pri emke nestihla oholenie, ani doma ani v nemocke nestihli a vobec sa tym nikto nezapodieval, proste rodis a nejdes na prehliadku sexi strihov v rozkroku ... 😀

stacynka
25. mar 2010

ahojte babulky, uz hodinu a pol vas docitavam, konecne som prisla na koniec
inak v stredu som bola na poradni, a hlasim ze streptokok negativny, tak som rada, akurat mam kvasinky tak mi dala take tabl. vkladacie candibene. tlak ok, aj vsetko ostatne....
potom ze mam si lahnut k uzv ze popocuva narychlo babo a pozre ako je ulozene, a ja ze a nepozrete este ci bude vidiet co to je, a ona ze este neviete? no a my sme to v podstate stale nemali stopro potvrdene. a ze neni to dobre vidiet ale ze zda sa jej ze dievcatko... 😀 😀 😀 a predtym mi povedala ze sa jej zda chlapec, takze uz len porod vyriesi zahadu 😀 😀 😀 stale to neni dobre vidiet lebo babo je natlacene na zaludku . ze mozno minule to bol pupocnik.. 😅 takze prekvapko az dokonca

moni
25. mar 2010

tu sa napriklad po 36tt vobec neodporuca holenie doma. ze ak bude treba kvoli cisarskemu tak spravia zostrih 😀
no tak uvidime ci si trufnem a zvladnem, ci to necham na nich...

jankako
25. mar 2010

idem baby.zajtra sa ozvem po poradni,dúfam...

stacynka
25. mar 2010

jaj este gratulujem civavke a sanyk, vela vela mliecka prajem a nech ste obe cim skor doma aj so svojimi pokladikmi

moni
25. mar 2010

stacy, no nechcem sa pani doktorky dotknut, ale pupocna snura sa s pipikom pomylit proste neda 😀
takze mate prekvapko do poslednej chvile!

kiwinka
25. mar 2010

juliap, dakujem 😀 pekne si to napisala a mas uplnu pravdu! 😀 "prehliadka sexi strihov v rozkroku" 🙂 to je strasne dobráá veta!!! 😝

jankako , drzkajte sa na poradni zajtra...

dejnas
25. mar 2010

juliap, ja mám ten nerv pritlačený v kuse a jak de peyrac chodím už minimálne týždeň 😠 😝 ja sa ani v noci nemôžem poriadne otočiť na druhý bok, čo mám bolesti 🙄
veji - tie bolesti si musíš sledovať, či sú pravidelné... ale môžu to byť len poslíčkovia.... a paralen si kľudne daj

juliap
25. mar 2010

mne ho pritlaca cca 3x z a tyzden uz vyse mesiaca, no najhorsie je, ze neviem kedy sa mu uraci tak posunut, minule som isla len na prechadzku a vtedy mi to betar spravil a som akurat stupila na tu nohu, az sa mi podlomila, som myslela ze zletim, tak ked idem von, tak chodim pomaly jak slimak ... 😉

cicimon
25. mar 2010

no to je radost chodit teraz von, super teplo....snad to este vydrzi

juliap
25. mar 2010

hm a vcera vecer ste sa bavili o taskach, tak s apridavam do klubu nezbalenych, ja malemu dohovaram, ze ma este cas, mne sa paci ten nas datum porodu 24.4., alebo by mohlo byt ze 23.4., no alebo este 27.4. to ma mm meniny, tak by mal darcek ... aj ked vsetci /mm, mamka, starka, synovec, kocky/ mi hovoria, ze to uz budem davno doma, ale nech len pekne este pocka, sak sa nema kam ponahlat 😎

juliap
25. mar 2010

cici sak to, ze je teraz pekne a ja mam stale kludovy, 2x za den mozem ist na vychadzku, ale to tak na 20-30 minut, tak pri mojom slilmacom tempe stiham akurat po chleba do pekarne, ktoru mame 100 metrov od domu a ked dojde domov, tak som ze hotova nacisto ... 😅

cicimon
25. mar 2010

inac- by ma zaujimalo teda u prvorodiciek - citate nejaku "vychovno poucnu" literaturu "how to deti"?

evil15
25. mar 2010

cici ani nie len si čítam časopis mama a ja čo mám predpaltené a tam je toho dosť popisané a je to celkom dobré 🙂

veve23
25. mar 2010

Cici...ja osobne nie. V tejto faze som este neni 😉

cicimon
25. mar 2010

evil - no ja si tiez kupujem ten casak, ale zatial mi len niekde stoji neprecitany...

veve - ja to vidim tak, ze to zacnem riesit, ked nastane dana situacia 😲

evil15
25. mar 2010

ja si ho čítam priebežne 🙂

moni
25. mar 2010

cici, mne chodia nejake casopisy, ale je v nich viac reklamy ako uzitocnych info. velmi sa mi pacila ta knizka co poslala seuska, a z amazonu som si objednala jednu ktora sa venuje rezimu deti, spanku.

veve23
25. mar 2010

tak aj mne ked sa dostane do ruk casopis, tak ho popozeram, alebo si aj kupim, ale nestudujem to niak....
Cici..presne, uvidim co bude z votrelca a potom budeme riesit priebezne

alicc
25. mar 2010

ahojte kočky,
tak moja poradna dnes dopadla dobre, malej sa na svet ešte nechce, takže ak sa nestane nič nepredvídané, tak v stredu ráno ideme na to.

moni
25. mar 2010

alicc, tak budeme drzat palce...takto o tyzden uz budes mat kuriatko pri sebe 🙂

vejula
25. mar 2010

jaj baby tak som si šupla ten panadol a horučka je preč. A konečne som sa riadne najedla som zjedla cele bambino 😅
To podbruško mi akosi prechádza tak asi to boli len posličkovia.. Ono asi sa to tam nejako pripravuje na pôrod. Uvidíme do kedy sa to takto bude pripravovať 😝

kikarv
25. mar 2010

kiwinka pichanie úplne nevymyzlo a je aj s bolesťami. nič príjemné.

jankako bábo cíti že ocino nieje ešte doma a isto ho určite počká ešte v brušku.

dejna dávaj na seba pozor a rýchle uzdravenie.

roxi moja malá mala v 37tt už 3461g a doktor povedal že ked vyfržíme do apríla tak môže mať aj 4kg. no toho sa strašne bojím 😕

aktakk a ako to všetko nečakane prišlo? odtiekla ti plodovka, zátka alebo čo? opíš troška ked máš čas.

moni
25. mar 2010

kika, no ukludnuj sa tym ze tie odhady vahy nie su presne...urcite vsetko zvladnes na 1*

vonavakvetinka
25. mar 2010

ahojte tehulky a mamicky,
tak my sme dnes mali poradnu, strept. b je negativny, takze parada
dnes mam presne 3 tyzd. do terminu porodu, jaj, kazdu hodinu uz ratam 😀
ja mam casakov kopec, aj knihy, ale co sa tyka narodenia babatka a dalsieho vyvinu, starostlivosti, tak to zatial preskakujem, budem studovat za pochodu 😎

vonavakvetinka
25. mar 2010

mna to tak laka ist niekam do teplucka k moru, zaplavat si, pohojdat sa na vlnach, k tomu dobry drink, hmmmm 🙂

vonavakvetinka
25. mar 2010

vejul, tak je dobre, ze je ti uz lepsie 🙂

vonavakvetinka
25. mar 2010

a ja ani len netusim, ci sa otvaram a podobne, lebo tu sleduju krcok az v 40tt a vahu tiez netusim, zmeraju brusko a podla toho mi tehu sedi presne na termin

cicimon
25. mar 2010

kvetinka a kde si ty vlastne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre