Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

alicc
25. mar 2010

tak som vás dočítala

ano moni, takto o týžden už budeme 1+1 😀

vejula
25. mar 2010

jej kvetinka tak gratulujem ku poradni 🙂 Inač ja som aj rozmýšlala či ma to tak nemohlo bolieť, ked mi doki včera na poradni zo spodu stvaral všelijake čary mary... Ale špiniť nešpiním 😕

vonavakvetinka
25. mar 2010

alicc, tak ti zavidim, ze uz to budes mat za sebou, tri baby v dome, to sa uz tatik k slovu nedostane, ze? 😀

vejul, moze byt, ale ty uz to mas tiez za par, takze nikdy nevies kedy uz Dominik vykukne
takze mm si dnes neznasilnila, ci? 😀

alicc
25. mar 2010

baby ja som už v takom očakávaní a tak sa teším ako malé decko. 😀

vonavakvetinka
25. mar 2010

alicc, verim, vies si predstavit nas prvorodicky, zo mna uz aj strach opadol, vsak ine zladli , co sme my horsie ? 🙂

alicc
25. mar 2010

kvetinka veru muž si pochvaluje, že sa bude mať ako král, 🙂
ja by som sa ale zasmiala, keby to nakoniec bol chlapec, lebo na 100 % je to až ked sa bábo narodí, ale to by boli asi všetci chlapi z rodiny naliati celú velkú noc, lebo by to bol prvý chpapec, lebo aj obidvaja moji bratia majú po dve dievčetá, takže my fakt máme doma taký babinec 😀 😀 😀

vejula
25. mar 2010

alic, ja neviem vždy som chcela klasický pôrod ale začínam sa ho báť, a rozmýšlam či aj nieje lepši ten cisarak 😅

kvetinka tak z teba ten strach opadol, a na mna to akosi dolieha 😅 A s tým znásilnenim sa teda dnes nič nedialo... Ved som bola v takom stave že som bola rada že dýcham 😝

moni
25. mar 2010

kvetinka, ozaj a ty si odkial?

veji, to kludne moze byt z toho. ak sa ti snazil trochu pootvorit krcok, a pomoct mlademu 🙂

alicc
25. mar 2010

ja som v podstate rada, že to príroda za mna takto zariadila 😵

alicc
25. mar 2010

babulky mm chce ist na PC, takže sa lúčim. dobrú noc

kikarv
25. mar 2010

no a aj my sme dnes mali na večeru pizzu. 😀
a cez výkend b y som chcela aj ja porodiť aspoň 28.3 😀

moni
25. mar 2010

alicc, dobru noc!
kika, no bodaj by, ked si to tak velmi zelas! ;)

kikarv
25. mar 2010

moni ani nie že želám len to chcem mať za sebou a 28.3 mám meniny takže by som si dala krásny darček 😀

moni
25. mar 2010

kika, ty si sona? no teda, a ja ze kristina 🙂

kikarv
25. mar 2010

už ste to tu písali ale opýtam sa ešte raz čo to urýchluje alebo vyvoláva pôrod? dajte tipy okrem sexu necem 😝 stačilo mi tej grotesky 😀

kikarv
25. mar 2010

moni ako som Soňa 😀 kika ma volala kamoška od malička tak preto som si to dala do nicu 😀

vejula
25. mar 2010

kika tak draždenie bradaviek, vraj vyvoláva, aspon doki mi tak hovoril, že vela sexu a bradavky draždiť 😝

vejula
25. mar 2010

no pre mna je to tiež šok že ty si sona, tiež som myslela že Kristína 🙂

moni
25. mar 2010

tak tak, pri obidvoch sa uvolnuju hormony ktore napomahaju otvaraniu krcka.
inak tie dalsie su teply kupel, ananas, namaha (prechadzky, schody, upratovanie), hopkanie na lopte, pikantne jedla, ricinovy koktejl....ale ci to funguje je otazne 🙂

kikarv
25. mar 2010

no to aby som sa túlila k mm celú noc 😀 tak z piatku na sobotu môžeme začať aby to do nedelo prišlo 😀
vejula ty si od kedy 39tt? mne v piatok večer vypíše na koníkovy okolo 23h 39tt 😉
moni opravujem nie ako ale áno som soňa 😅

dejnas
25. mar 2010

veru babule, takto o týždeň už budeme s alicc klebetiť v pôrodke s drobčekmi v náručí 😵
ja už doslova čakám na pôrod, ako na úľavu od týchto mojich všelijakých problémikov 😝 a aj na to že sa zbavím bruška, budem viac pohyblivejšia a budem sa môcť viac venovať aj sofinke a druhému drobčekovi... lebo posledné dni, ju chúďatenko len "odstrkujem", snažím sa ju nebrať veľmi na ruky a ona to chúďatenko, samozrejme , nechápe 😔 tak sa teším, ako sa spolu opäť vybláznime 😵 😵

kikarv
25. mar 2010

jééé fitloptu mám je na skrini a to mám na nej len sedieť a skackať alebo sú na to nejaké zvláštne pohyby?

vejula
25. mar 2010

kika ja som 39tt v podstate od zajtra dnes som presne 38+0tt. Takže zajtra začínam 39tt. Ale na koniku mi to tu vyhadzuje už dnes 😒 A tebe by to malo byť o dva dni neskôr, takže 39tt by ti mal začať v nedelu pokial dobre počítam 🙂

kikarv
25. mar 2010

dnes sa mi malá zachytila okolo krku a nohamy okolo nad bruško vysela ako kliešť na mne a rehotala sa "že jej ako dobré mamka že máš bruško aspoň mám na čom sedieť" samozrejme že nesedela len sa riťulou obtierala mojho bruška. ale velmi sa jej to páčilo 😀

vejula
25. mar 2010

kika aké zlaté 🙂

kikarv
25. mar 2010

vejula do teraz aspoň čo som si všimla tak v piatok večer okolo 23h mi už pripísalo o tt dalej.

vejula
25. mar 2010

no mne tu tiež píše o den skôr další tt, ale ako chodím ku dokimu tak vždy vo štvrtok mám celý týžden, čiže dnes 38+0 a termín mám 8.apríla... Ja neviem ako to ráta tu na koniku 😒

majca424
25. mar 2010

Ahojte kočky 😉
Tak ja som dnes bola v McDonalde, tak som sa zase tak dokvasila 😀
Joooj, ale bol dobrý ten hambač 😀 Ešte by som teraz jeden možno aj zvládla 😝 😀
Vy čo nové? 😉
Veji, už je Ti lepšie? nemáš už horúčku?
Kika ja som si tiež myslela že si Kristína 😀

moni
25. mar 2010

veji, 38+0 je uz 39tt 🙂

kika, nam teta na joge ukazovala len take mierne hopkanie, a potom kruzit panvou, alebo robit take vypady panvou dopredu a dozadu. ale bacha na stabilitu, treba si dobre rozkrocit nohy aby si sa nezhucala z tej lopty 🙂

vejula
25. mar 2010

maji dala som si panadol a teplota ustupila, len som zvedavá ako sa zajtra zobudím 😒 A ty ako??? Okna umyté? 😝

moni, jaj tak v tom je ten fígel ja som myslela že až 38+1 je 39tt 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre