• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
ukazte vložku - fuuuha, to znie brutalne xixi :grinning:

ja som pocula, ze ked si na izbe aj prsia by mali byt vonku- bradavky... takze baby, kozy von! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co som vam pisala o tej babe , tak uz je na porodnici, otvorila sa na 6 cm a ani nemala velke bolesti
pytala som sa na tie injekcie sestricky a vysvetlila, ze posobia na krcok a postupne ho zmakcuju a zacina sa otvarat,
potom by mali prist kontrakcie a aj na tie zvyknu nieco pichnut, ked nie su...
tak cista chemia, ale hlavne ze je vysledok :sweat_smile:

mna od rana boli hlava, davaju mi tabletky na znizenie tlaku tak asi od toho :rolling_eyes:

na vizitu chodia s pinzetou, keby bolo treba popozerat tu vlozku...trosku smiesne to je :zipper_mouth:
26. mar 2010 o 13:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: gratulujem SANYK k babatku
26. mar 2010 o 13:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a baby kolko stoja tie nohavičky? :wink:
26. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanusa to vazne s pinzetou to uz je fakt brutal. No to budu zazitky viete si predstavit vizita kopec studentov asi bude na nej a vam budu kukat vlozku pinzetou. Ty kokso to je ako v stredoveku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inakšie baby aj vás bolia strašne kríže?? :angry: ja by som si dala už takú masaž že až :grinning:
26. mar 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady do 1e za kus
26. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na vizite študenti nebývajú.. aspon u nás nie.. bo to len lekári sú tam.. a sestričky..
26. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to není drahé asik by som si ich mala zbehnút kupit.. :grinning: len ja som už taká lenivá že sa mi ani do lekárni nechce :angry:
26. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
26. mar 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dufam ze ani u nas nebudu :frowning2: hadam to v tej nemocnici tie styry dni zvladnem. Dufam ze to nebude viac
26. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejnas:
na to sa spolieham...žiadna popôrodná depresia

marika1902
som od košíc a ty?
26. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annika ja som od trencina. inak ked tak kukam tak je tu presia vychodu :grinning: :grinning:
26. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška ahoj :slight_smile:
26. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ja som kupovala poporodne nohavicky v zdravotnickych potrebach a za 4ks som platila 3,12 eura, takze podla mna nie az tak vela a daju sa aj preprat (aspon tak mi povedala ta zenska)
26. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška a kde si ich kupovala tam pri nemocke?
26. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len dúfam, že sa študentom vyhnem...to máš inak právo na odmietnutie. Ja by som odmietla takú vizitu. Akože chápem, že sa to niekde musia naučiť, ale nech si na to nájdu niekoho iného :unamused:
26. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jem terazky kapustu čerstvú hlavkovú xi :grinning: :-P si pripadam ako polný zajac bo ja len zeleninku papkat celé tehu mi chutí xixi :grinning:
26. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten vyvolavany porod trva dlhsie ako normalny?

ja som vlozky ani nohavicky este nevybalila, do tasky som ich dala tak ako mi prisli v krabicke..
26. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady - ja som lepsi zajac ako ty - som mala dnes kapustovu polievku a paradajkovu kapustu s klobaskou :slight_smile:
26. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicimon xixi ale ja ee uvarenú kdeže taká mi nechutí musí byt čerstva :stuck_out_tongue_closed_eyes: xixi
26. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cerstvej som sa najedla pri krajani :slight_smile:
26. mar 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ano tam pri nemocke :wink:

my sme mali na obed s malym halusky so syrom :slight_smile:
26. mar 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám zeleninkové rizoto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marika tak a sestricka a taký skleneny pohar s tekutinou a v nej tu pinzetu...aj v zazname z vizity je udaj o vlozke - nas sa spytaju ci mame a ked nie, tak napisu ze je cista

cicimon vcera jedna dostala 1.injekciu po ranajkach, okolo pol deviatej uz isla na porodnicu a pred 12 porodila chlapceka
uvidime ako tato dnes - ale uz rodi podla mna :dizzy_face:

nemam uz strach z vyvolavaciek, ked nie je ina moznost, lebo tu vyvolavaju porod az po termine

miska nejake info o fleury???
26. mar 2010 o 13:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala fajnucky obed - od polievky az po maso a paradajkovu omacku bez soli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
26. mar 2010 o 13:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanusa - a ake mas pocity ked lezis tak blizko rodiciek?
26. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu su cakatelky - teraz som zostala jedina, ostatne baby su rizikove tehulky...no rozne pripady
rodicky su na poschodi nad nami, nepocut nic :confused:
26. mar 2010 o 13:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tieto baby prenasali, tak su take stastne ze idu rodit a my s nimi :slight_smile:
26. mar 2010 o 13:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas potom dobre :slight_smile:
a nenudis sa?
26. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok