Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kiwinka
26. mar 2010

ukazte vložku - fuuuha, to znie brutalne xixi 😀

ja som pocula, ze ked si na izbe aj prsia by mali byt vonku- bradavky... takze baby, kozy von! 😝 😝 😝

stanusa
26. mar 2010

co som vam pisala o tej babe , tak uz je na porodnici, otvorila sa na 6 cm a ani nemala velke bolesti
pytala som sa na tie injekcie sestricky a vysvetlila, ze posobia na krcok a postupne ho zmakcuju a zacina sa otvarat,
potom by mali prist kontrakcie a aj na tie zvyknu nieco pichnut, ked nie su...
tak cista chemia, ale hlavne ze je vysledok 😅

mna od rana boli hlava, davaju mi tabletky na znizenie tlaku tak asi od toho 🙄

na vizitu chodia s pinzetou, keby bolo treba popozerat tu vlozku...trosku smiesne to je 🤐

stanusa
26. mar 2010

😵 gratulujem SANYK k babatku

malalady
26. mar 2010

a baby kolko stoja tie nohavičky? 😉

marika1902
26. mar 2010

Stanusa to vazne s pinzetou to uz je fakt brutal. No to budu zazitky viete si predstavit vizita kopec studentov asi bude na nej a vam budu kukat vlozku pinzetou. Ty kokso to je ako v stredoveku. 😝 😝

malalady
26. mar 2010

inakšie baby aj vás bolia strašne kríže?? 😠 ja by som si dala už takú masaž že až 😀

marika1902
26. mar 2010

malalady do 1e za kus

malalady
26. mar 2010

na vizite študenti nebývajú.. aspon u nás nie.. bo to len lekári sú tam.. a sestričky..

malalady
26. mar 2010

tak to není drahé asik by som si ich mala zbehnút kupit.. 😀 len ja som už taká lenivá že sa mi ani do lekárni nechce 😠

michalag
26. mar 2010

Ahojte 🙂

marika1902
26. mar 2010

no tak dufam ze ani u nas nebudu ☹ hadam to v tej nemocnici tie styry dni zvladnem. Dufam ze to nebude viac

annika11
26. mar 2010

dejnas:
na to sa spolieham...žiadna popôrodná depresia

marika1902
som od košíc a ty?

marika1902
26. mar 2010

annika ja som od trencina. inak ked tak kukam tak je tu presia vychodu 😀 😀

malalady
26. mar 2010

Miška ahoj 🙂

michalag
26. mar 2010

zuzi, ja som kupovala poporodne nohavicky v zdravotnickych potrebach a za 4ks som platila 3,12 eura, takze podla mna nie az tak vela a daju sa aj preprat (aspon tak mi povedala ta zenska)

malalady
26. mar 2010

Miška a kde si ich kupovala tam pri nemocke?

annika11
26. mar 2010

ja len dúfam, že sa študentom vyhnem...to máš inak právo na odmietnutie. Ja by som odmietla takú vizitu. Akože chápem, že sa to niekde musia naučiť, ale nech si na to nájdu niekoho iného 😒

malalady
26. mar 2010

ja jem terazky kapustu čerstvú hlavkovú xi 😀 :-P si pripadam ako polný zajac bo ja len zeleninku papkat celé tehu mi chutí xixi 😀

cicimon
26. mar 2010

a ten vyvolavany porod trva dlhsie ako normalny?

ja som vlozky ani nohavicky este nevybalila, do tasky som ich dala tak ako mi prisli v krabicke..

cicimon
26. mar 2010

malalady - ja som lepsi zajac ako ty - som mala dnes kapustovu polievku a paradajkovu kapustu s klobaskou 🙂

malalady
26. mar 2010

cicimon xixi ale ja ee uvarenú kdeže taká mi nechutí musí byt čerstva 😝 xixi

cicimon
26. mar 2010

no cerstvej som sa najedla pri krajani 🙂

michalag
26. mar 2010

zuzi, ano tam pri nemocke 😉

my sme mali na obed s malym halusky so syrom 🙂

malalady
26. mar 2010

ja mám zeleninkové rizoto 😝

stanusa
26. mar 2010

marika tak a sestricka a taký skleneny pohar s tekutinou a v nej tu pinzetu...aj v zazname z vizity je udaj o vlozke - nas sa spytaju ci mame a ked nie, tak napisu ze je cista

cicimon vcera jedna dostala 1.injekciu po ranajkach, okolo pol deviatej uz isla na porodnicu a pred 12 porodila chlapceka
uvidime ako tato dnes - ale uz rodi podla mna 😵

nemam uz strach z vyvolavaciek, ked nie je ina moznost, lebo tu vyvolavaju porod az po termine

miska nejake info o fleury???

stanusa
26. mar 2010

ja som mala fajnucky obed - od polievky az po maso a paradajkovu omacku bez soli 😝 😖

cicimon
26. mar 2010

stanusa - a ake mas pocity ked lezis tak blizko rodiciek?

stanusa
26. mar 2010

tu su cakatelky - teraz som zostala jedina, ostatne baby su rizikove tehulky...no rozne pripady
rodicky su na poschodi nad nami, nepocut nic 😕

stanusa
26. mar 2010

tieto baby prenasali, tak su take stastne ze idu rodit a my s nimi 🙂

cicimon
26. mar 2010

tak to mas potom dobre 🙂
a nenudis sa?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre