Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

ludka140281
27. mar 2010

jankao...aj moja dnes kope inak ako vzdy....teraz naozaj silno....no skusim si dat sprchu a pospat,citim unavu a potom bud porodim,alebo to prejde.....bolesti mam asi raz za 10 az 15minut....keby uuz ta voda odtiekla 😠 ....inak neviem ci to spoznam...pri Sarke som sla rodit rovno z poradne a vodu mi pukol doki a nemala som bolesti,ked mi oznamili,ze som na 7cm otvorena
teraz je to ine,narocne tehu....to bude vekom,blizim sa k 50tke 😀 😀 😀

moni
27. mar 2010

ahojte, som prisla nakuknut co ste mali na obed nech mam nejaku inspiraciu a ako vidim vacsinou boli sladke jedla 🙂
mna stale nic nenapada 😨
viacere tu vyzerate na rozpadnutie, tak som zvedava ci pocas vikendu pribudne nejake babatko 😵
dnes sa mi snivalo ze som kupovala plienky pre vsetkych v robote, a stresovala som ze nemam dost kuponov 😀

jankako
27. mar 2010

no uvidime ludka ako dopadneme dneska..ja mám stále taky špinavy hlien ked sa utriem po toalete..taky iny ako mávam..skor je to take soplikove,slizke/napohlad/..

ludka140281
27. mar 2010

no....nechame sa prekvapit 😀 😀 😀

moni
27. mar 2010

a my ostatne by sme mali uzatvarat ktora z vas to da skor? 😅

cicimon
27. mar 2010

moni - my to tu asi uzavrieme 🙂

moni
27. mar 2010

hehe, uzatvarat stavky som myslela....ci zas moj august spominame? 😀

cicimon
27. mar 2010

no skor som myslela april - ty si daj pokoj s augustom 🙂

moni
27. mar 2010

cici, jaaaj..no to znie lepsie 😅
vcera som si dala jednu salku malinikoveho caju a tak mi vecer tvrdlo brusko! neviem ci by tvrdlo aj bez toho, alebo som si to tak dobre vsugerovala 😕 idem skusit aj dnes, a uvidime 🙂

cicimon
27. mar 2010

no ja pijem ten caj 1x denne ale neviem, ci to bude mat nejaky ucinok

moni
27. mar 2010

cicimon, no ja som tiez skor skeptik, aj ked bylinky dokazu zazraky. v podstate ho pijem kvoli tomu aby som mala lepsi pitny rezim. mne voda bez bubliniek nechuti, v dzusoch je zas vela cukru, takze na striedacku mineralka-dzus-caj-mlieko 🙂

aktakk
27. mar 2010

Baby- ja som pila tiez cajik, ale neviem ci pomohol...ale zas v nemocnici boli kocky , ktore rodili aj dlhsie ako ja, takze som mozno este dobre dopadla.
My mame dnes uz tyzden- ale to leti, normalne mi je smutno za tym vsetkym. Napriek bolesti to bol zazitok na ktory sa nezabuda.

cheerlady
27. mar 2010

no cesto zarobene,piect sa bude az zajtra-ja budem robit len medovniky,lebo ja by som ich mohla jest stale-hlavne k caju,mnamky. a co sa tyka vyzdoby,tak to mam len na stole jarny obrus a v strede kuriatka vo vajickovej skrupinke ,v kvetinacok zapichnute vselijake husicky a zajkov a take somarinky na spajdlach a to je asi tak vsetko.este som bola vonku s nasou hafankou a prave som dotlacila carte dor-lesne ovocie,mnam 😀 hafan chrape,mm chrape a mna to tiez nejak lame,len este musim ist za to danove,sa mi nesce 🙄

ludka no mohlo by to byt aj ono,ked mas 10-15minutove intervaly 😕

aktakk
27. mar 2010

Kocky, pisala som s Civi. Pozdravuje Vas, este nie su domka, lebo malinky nechce papat, az dnes ze spapal 10g, tak ze uspech.

veve23
27. mar 2010

cheer..mame rovnake chute 😉

A ake stavky uzatvarame???

denisa1111
27. mar 2010

ahojte babulky,trochu sa pripojim,akurat som prisla z 50siatky oslavy mojej svokry,mam hodinovu prestavku,bo sa mi neda tolko sediet,malicky strasne tlaci,tak ma mm odviezol dom. take tlaky mam zo spodu,tiez neviem ci to poznam,bo kontrak. som mala aj v nem. a ja som nic necitila aj hlien uz odisiel,tak uz len voda al.rovno hlavicka chichi

moni
27. mar 2010

veve, ze kto to da cez vikend 😀

cheer, hmm...ze by som cesto zamiesila? mne ide na chut kysnuty slivkovy kolac, idem veru na to 😵

aktakk, ako to rychlo leti!

marika1902
27. mar 2010

ahojte babeny tak od rana som sa az teraz zastavila tak dufam ze z toho neporodim. 😀 😀 Dnes budem uz len s vylozenymi nohami.

cheer nerob chute na zmrzku lebo by som si veru dala 😀 😀

inak ja nejdem robit ziadnu vyzdobu vsak svokra urobi. Kubo ma stikutku 😀 😀

veve23
27. mar 2010

Moni...ja len tak z hlavy by som typla Kiwi a Ludku, neviem ci stihnu vikend, ale v najblizsich dnoch 😀 asi pojdu
Cisaraky sa nerataju lebo to je planovane, budeme typovat len neplanovane porody 😀

marika1902
27. mar 2010

Ja typujem tiez Ludku a Kiwi pojde az ponej. A jankako urcite pojde v zavese s oboma. 😀 😀

moni
27. mar 2010

veve, no veru buduci tyzden zaciname april takze kocky zo zaciatku mesiaca, to uz ozaj maju za par. uvidime kto sa poponahla este v marci 😵

marika1902
27. mar 2010

Inak baby ja som mojmu mm do porodu zakazala akykolvek alkohol 😀 😀 Sice on si da iba v piatok ale istota je gulomet 😀

denisa1111
27. mar 2010

to moj mm uz nepije od kedy som doma z nem.,bo to u nas vyzera na kazdu chvilku

marika1902
27. mar 2010

denisa oni to potom dozenu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veve23
27. mar 2010

no asi tak, tieto 3 to caka v najblizsich dnoch, uvidime ako dopadne Stanusa v nemocke a aj Fleury moze prekvapit 😀 , inak pojdu asi az po sviatkoch.......Moni aj ty daj typ......zatial vedie Ludka

marika1902
27. mar 2010

Aktakk bol s tebou pri porode aj mm? Moj mm je slaba povaha cize pri porode budem sama alebo ak stihne svagrina z ba dorazit. Baby u vas to ako vyzera s mm?

denisa1111
27. mar 2010

tak ja tipujem aj janku,tak to si piste,ja mam normalne strach,ze ked budem v porodke a mm pojde oslavovat aby to nejak zle nedopadlo,bo on je zvyknuty max. na pivko aj to ma problem s velkym

moni
27. mar 2010

veve, no ja to tiez vidim na ludku, kiwi, janku, denisku, stanusu...normalne sa neviem rozhodnut 😀 ktovie ako je na tom fleury, tak na nu myslim ze sa jej isto musi stikutat cele dni 😅

marika, mm bude pri porode.

jankako
27. mar 2010

ale sa bavíte kočky tipovaním..len aby nás niektora neprebehla 😀 😀
ja zatial nemam intervalove bolesti ako ludka...len to brucho nejako boli,tlači...akokeby som tam mala dve deti odrazu a nie jedno.. 😖
ja by som inak privítala isť aj dnes rodiť.radšej ako sa ,,trápiť,,a čakať v nemocke 😢
kuchyn.linku sme vybrali dnes,aj dlažbu dodomu,tak už možme isť nato... 🙂

grekyna23
27. mar 2010

ahojte dievcence, no len dufam, ze netipujete za peniaze 😀 😀 😀
moj mm tiez nebude pri porode, ten stresuje uz teraz, vzdy ked idem v noci na zachod tak sa ma pyta, ze ci uz? a dnes som mala po obede v brusku troska krce a ste mali vidiet ten vyraz v jeho tvari 😅
a v noci som zo sna nejak stukala, ako od bolesti, ale mne nic nebolo, tak neviem, co to znamenalo? 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre