Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jankako
27. mar 2010

baby aj ja som zvedava na fleury.mohla dať niekomu t.č.

stanusa
27. mar 2010

baby tak vy takto stavkujete - tipujete? 😀
este by som pridala silviu, moze kazdu chvilu - teda podla terminu by mala stihnut marec 😉

inak mi zase vyskocil tlak...je to fakt na nervy s tym meranim, zase 140/95 😒 ja uz chcem porodit uz len z tych tlakov 🙄 😅

moj chlap sa asi nepojde opit, vobec nepije 😅

stanusa
27. mar 2010

jankako michala ma s nou kontakt aj minka

jankako
27. mar 2010

no mojho absolutne nič take ,,nevzrušuje,,pohoda klidek,ani okom nemihne..keby tu aj tri hodiny pobehujem v noci po izbe,tak mi určite s kludnym svedomim povie že čo je,lahni si... 😖 ale som fakt zvedava ako zareaguje ked to naozaj príde..

moni
27. mar 2010

ozaj, ved silvia je uz po termine! tak aj tu pridavam 😀

stanusa, uff to je teda vysoky tlak! tu by ta uz indukovali.

jankako
27. mar 2010

no tak čo nič nepíšu???či je niečo nove o čom neviem?

moni
27. mar 2010

janka, asi nemaju nove spravy, a nechcu sa furt vypytovat 🙂

mm bude asi velmi striedmo oslavovat, jednak nema s kym, a jednak budem v nemocnici tak kratko ze nebude mat kedy 😀

grekyna23
27. mar 2010

janka, ze fleury nic nove nepisala, tak su este asi 2v1

jankako
27. mar 2010

stanusa aj ja by som už určite bola hospitalizovana s takym TK.Ja idem len kvoli opuchnutym nohám a TK mám nizky..

jankako
27. mar 2010

aha tak dik za info o fleury.ved jasne,hádam by dala vedieť keby dačo nove..
a moj chlap ako bude natom s pitím??jasne že sa naderie!!!!!!!! 😀

stanusa
27. mar 2010

beriem lieky 3 krat denne, ale lekar sa vyjadril ze krvne a pecenove testy mam ok, bielkovinu v moci malinko vyssie ako je norma...preklampsia vraj nehrozi, tak aspon nieco 😝

denisa1111
27. mar 2010

jaj babule uz to vyzera na finisch podla tych nasich trampot,ja mam tlak v poho,akurat mi z tych liekov ide srdco vyskocit,bo v uc. je tachykardia,tak sem tam infarktove stavy,moj mm pohodicka,on sa bude aj na porodnej sale urcite usmievat,a pri porode chce byt,tak som zvedava

vejula
27. mar 2010

ahojte dievčatá... Tak z vás su nejaké tiperky... Som si spomenula jak včera v relácii aj mudry schybí, ten čo povedal na otázku čo založili Romulus a Remus a on na to že homosexualitu... a za tým že aký som dobrý tiper 😀 😀 😀

vejula
27. mar 2010

inač neviem či su to prioetoky alebo čo ale v kolonke RI v umbilicalis mam napísane že plan alebo plau 0,93 A ani neviem aké prietoky su to a ako sa to meria teda na aké jednotky a pod tým BFC 0

stanusa
27. mar 2010

vejula skoda, ze tu nemame tv, aspon by bola sranda
s prietokmi neviem, ale vysledok je hlavny ci su ok 😵

denisa mam kopec kriizoviek a osemsmeroviek a nejako ma to zacalo bavit 😀

jankako aj ja mam a kedy ides? ci si uz bola?

grekyna23
27. mar 2010

pozrite co som nasla: 😀
Lenka,najobľúbenejšie meno mužov: dovoLENKA, miLENKA, páLENKA.

vejula
27. mar 2010

stanuša VED JASNE, KED POVEDAL žE ok TAK ok, ALE JA SOM TAKý ZVEDAVEC, VšETKO CHCEM VEDIEť 😀 😀 😀

grekyna to je dobré 😀

stanusa
27. mar 2010

vejula to chapem, kto sa pyta sa dozvie 😵

grekyna moj nastastie len to prve miluje

vejula
27. mar 2010

no ten môj ani pálenkou nepohrdne 😅 Ale tiež som mu už zakázala piť kedže človek nikdy nevie kedy to na neho príde 😒

martina05
27. mar 2010

Ahojte, tak som dopozerala Harryho Pottera asi po 180x ....
Mne je dnes nejako čudne, malá sa strašne málo mrví, už som z nej nervózna.... šťuchám ju ....a len mi tvrdne bruško ....

jankako
27. mar 2010

stanusa donemocky???v pondelok nastupujem..a budu ma stimulovať na porod...či ako mi to povedal,laicky,vyvolávať...

vejula
27. mar 2010

mati mne sa malý dnes tiež akosi pomenej hýbe a tiež som z toho akási nervozna, inač tiež mi akosi bruško tvrdne, sme najaké prepojené, resp. naši krpčekovia 😀

juliap
27. mar 2010

tak moj mm tiez len tu dovolenku, ale teraz ma poriadne serie uz hodinu nedviha telefon a to mal byt doma o 15, uz som nervozna a este aj svist je dnes nejako malo aktivny ... ☹

vejula
27. mar 2010

juli, ten môj je na toto tiež expert, minule mi nedvíhal tri hodiny, tak som sa bála... A potom ked prišiel tak som bola nasratá 😝 Tí naši drobci si to dnes asi nejako dohodli že budu takí kludnučkí....

jankako
27. mar 2010

no čo je to dnes s tymi deckami našima..Moja besni,bolestivo,aj lubkyna...Vy máte zase prispate deti..ja mám tiež brucho ako kameň,až mi trpne zase pod prsiami..tri krat som už bola dnes na velkej..doobeda mi bolo zle,navracanie..aké sme dneska biedne..

juliap
27. mar 2010

vejulka, moj to este nikdy neurobil, ze by nedvihol, tak ma chyta panika, ci nemam volat do nemocky, ci im tam nedoviezli cyklistu po dopravke, alebo ja neviem ... keby som mala aspon fon na nejakeho jeho kolegu, ze by som brnkla, ci ostavali dlhsie v praci, ci co ... ☹

monva
27. mar 2010

baby pridavam sa k tvrdnucim bruskam, rano ma trapila ta zapcha, to sa uz vyriesilo a odvtedy mi tvrdne brusko, ale riadne 😒

juliap
27. mar 2010

janka, mojej kamoske sa tak zacal porod, prislo jej zle, zacala zvracat, tak ju mm odviezol do nemocky a tam lekar konstatoval rozbiehajuci sa porod, no a ona blula jak alik este aj na stole, az ked vyletelo mimi von, tak jej to prestalo ... potom si robila srandy, ze mimi zo spodu a ona do misy z vrchu ...

martina05
27. mar 2010

jani a s tým vyvolávaním začnú hneď v pondelok ???

moni
27. mar 2010

ja sa zase pridavam k besniacim babatkam..teda, pridavam moju malu, lebo ta zas asi spartakiadu nacvicuje 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre