Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

majca424
28. mar 2010

kde ste všetky? 😕 to už spíte? 😕 😀

kikarv
28. mar 2010

dakujem kočky k prianiu.
tá moja energia velmi rýchlo vypršala. stihla som len prezliesť postele, vyprať obliečky, uvariť obed, povysávať izbu, vyvesiť prádlo a už boli mm a malá doma takže zase okná nevyšli. aj tak by som ich neumyla lebo ma chytili bolesti v krížoch a brušku a tvrdnutie.potom nám prišla návšteva a ked odišli tak som dala malú na poriadok a ešte požehlila troška. no ale som si potom napustila vaňu a polihovala kus v nej bo ma bolel chrbát a aj bolí ešte. no oholila som sa a už budem len leňošiť dnes.

baby držím vám čo rodíte palce kiež by som už aj ja išla. 😀
mám na niečo fajné chuť a neviem čo si dať.

cicimon
28. mar 2010

ja si davam zelene jablko 🙂

monva
28. mar 2010

majci - nespim 😀 prave som docitala, co ste vecer popisali ...

kika - ze "len" toto si stihla 😀 to by som mala na 2-3 dni 😀. Ja som dnes uvarila obed, umyla riady a pretriedila vacsinu dankovho oblecenia (vyradila som, co je mu male).
Nachystala som im veci "na doma" a "na navstevy do nemocky, prip. do kostola na sviatky" aby sa moja mama, svokra a MM nemuseli trapit, kde co je, maju to v osobitnej skrinke jednu cast a druhu hore na skrinke 😀 Zajtra este vytriedim dalsie male veci a dozehlim oprate + dam prat dalsie ... do konca marca chcem postihat taketo plany a potom uz len cakat 😀
Povodne sa mi tiez pacil datum 30.3.2010 no mam pocit, ze ho nestiham 😀

Ozaj postielku pre Tanicku sme uz nachystali, Danko bol zlatucky - tesil sa a vzdychal pri tom ako pri vianocnych darcekoch a este ked sme zapli kolotoc (povodne Dankov) - jeho radost nemala konca kraja 😀

majca424
28. mar 2010

kika všetko najlepšie k meninkám 😉
A to si teda toho dosť postíhala... u mňa by to tiež mojim tempom boli asi tak 2 dni a to by som bola totálne KO 😀 😀
Takže sa ti ani nečudujem, že ťa bolia kríže a tvrdne bruško, ale možno si už popohnala a malá sa bude pýtať na svet, veď dnes mi tu miška spomínala, že ju najskôr večer boleli kríže a ráno išla rodiť 😀 😎 Takže možnoooo 😀

monva, takže vy už máte aj postieľku nachystanú,,, no tak to je super, moja postieľka je ešte len v nejakom obchode 😀 Ale už tento týždeň by som ju chcela ísť kuknuť, len musím zobrať nejakú kamošku, lebo ja ju asi vláčiť nebudem kedže mm nie je doma... 😒

kikarv
28. mar 2010

monva no aj my sa chystáme poskladať postielku len neviem kedy. zajtra má mm dovolenku lenže malá bude v škôlke a ona sa velmi chystala pomáhať so skladaním tak asi až ked príde domov. veci do škôlky som jej už popripravovala aj na prezlečenie aby mm tiež nemal zmätok v tom. a dnes mi hovoril že už tolko veci som mu hovorila že polovicu už nevie 😀 tak mi zavolá ked niečo nebude vedieť najsť "tý chlapy" ale žena musí mať hlavu všade.

kikarv
28. mar 2010

majca dakujem.
bodaj by si s tým pôrodom mala pravdu.
tak mi škrká v črevách a už som zjedla jogurt s 2 dlhímy piškotamy a teraz jablko a stále by som niečo pchala do seba 😝

moni
28. mar 2010

kika, aj ja prajem vsetko najlepsie k meninam!

akurat som doskladala pradlo, a mala by som sa pustit pretriedit veci pre malu, lebo to co som podostavaal od kamosiek mam stale slahnute v skrini a ani poriadne neviem co mam a co mi chyba.

majca424
28. mar 2010

kika no len nezačni hovoriť o jedle 😀
Ja som dnes zistila, že pokiaľ som v kuchyni, tak stále len do seba niečo tlačím 😀 od obeda do takej 6 večer som sa nezastavila... 😀 a jablko s cukrom, a fašírku, a jogurt a zase jablko, a potom sladký koláč, medzi tým celé pistácie 😀 😀 😀

kikarv
28. mar 2010

moni dakujem.
majca fašírku mám aj ja že by som si dala? 😀

monva
28. mar 2010

baby som z vas normalne dostala hlad, no mam tu len banan, tak ho idem vychutnat 🙂

majca424
28. mar 2010

kika daj si daj, idem si dať asi aj ja ešte 😀 😀

moni
28. mar 2010

jooj, a ja mam taku hnusnu kyselinu od rana, a nic nezabera. uz by som aj cosi zjedla, ale bude to este horsie. nezabrala mi ani cola, ani mlieko, idem este mandle skusit 😝

kikarv
28. mar 2010

majca aby si nepriberala sama tak ma núkaš čo? 😀 😀 😀 joj ale asi si dám bo ma roztrhne od chute 😀
monva daj si s nami aj ty niečo 😀

majca424
28. mar 2010

kika, myslím, že ak som už minimálne 1 kg nepribrala za dnešok tak tá fašírka tam nezaváži už nič 😀
Ale kašlem asi na fašírku, našla som cukríky 😀 také fajne coca-colové 😀
dá si niekto? 🙂

kikarv
28. mar 2010

majca no fajn tak ty si zradkiňa. ja tu už tlačím fašírku 😀 a ty cukre no kalorie ako kalorie.

majca424
28. mar 2010

kika prepaaaač, ale nedalo sa im odolať 😀 ale veru, kalorie ako kalorie 😀 a myslím, že ja ich zjem v tých cukríkoch ešte viac ako Ty vo fašírke 😀

moni
28. mar 2010

sranda, ja som mala vcera fasirku. boli sme v ruskom obchode na tvaroh a kedze tam predavajuaj aj take "domace" jedla, kupila som si fasirku 😅
ale kde uz ta je.....

majca424
28. mar 2010

no moni, to je sranda 🙂 Ale mne sa veľa krát stáva, že vy tu píšete o nejakom jedle a my sme ho mali na obed v ten den alebo deň predtým, je to fakt niekedy sranda 😀

kikarv
28. mar 2010

majca nembaj ved aj ja len troška som si dala z tej fašírky. a asi si idem lahnúť lebo kým budem hore tak ma bude chladnička volať k sebe 😀

moni v amerike ruský obchod aké mi to je smiešne 😀 američania nepoznajú tvaroh? to ako česi bryndzu. sestra si ju vždy kupovala ked sa vracala do čiech.

majca424
28. mar 2010

kika, ja mám tiež niekedy pocit, že sa mi usta nezavrú, teda žalúdok 😀 kým nezaspím, tak už asi tiež o chvíľku pôjdem... 🙂

moni
28. mar 2010

kika, no veru nepoznaju tvaroh. maju cottage cheese, ale predsa len to nie je ono. a mne sa nechce robit tvaroh doma z kysleho mlieka. takze chodime k rusovi 😅 na tvaroh a madarske klobasky 😀

ja idem asi do vane, nejako ma pobolievaju krize a bruch tak uvidime co to spravi. dobru noc vsetkym!

kikarv
28. mar 2010

dobrú noc babenky vám prajem. idem zaľahnúť. zajtra sa teším na nové správy a hlavne bábätká 🙂

monva
28. mar 2010

baby tak aj ja sa uz lucim - dala som si chlebik s bananom (super kombinacia 😀 ) a kedze ma stale obchadzaju chute, tak radsej idem spat, aby mi zase nebolo zle ako minulu noc, papaaa

denisa1111
28. mar 2010

ahojte babenky,chcem sa podelit s vami s neskutocnou radostou.maly Simonko sa velmi ponahlal,narodil sa v ne cize dnes o 21.45 s vahou 3010g a 47 cm,dr.vraveli ze na 36+5 je to vyborna hmotnost a v tom mojom brusku uz nemal ani kusok miesta,aj nostek ma trosku zplosteny,bn bol moc natlaceny,ale sme zdravucky klop klop a aj nostek by sa mal do tyzdna popravit,potom dam foto,ale mam len mobil

moni
29. mar 2010

deniska, z celeho srdca gratulujem, tebe aj manzelovi! simonkovi prajeme vela zdravia, tebe rychle zotavenie a vela mliecka!

lubiku
29. mar 2010

Deniska gratulujem, vela zdravicka a mliecka 🙂 🙂 🙂

susanita555
29. mar 2010

deniska gratulujem vela vela zdravia prajem 🙂

juliap
29. mar 2010

tak deniska blahozelame k chlapcekovi, ale co to, uz sa predbehuju aj koncoaprilovky ? tak dufam ze tu este nejake ostaneme s bruskami aj po velkej noci ... majca, moni, cici, este potiahneme neee ... 😉
ja som mala vcera zakaz pristupu k pc, mm si robil danove, samozrejme, nerviky pracovali, kazdy rok do neho hucim uz od januara, aby si to urobil cim skor, ze bude mat pokoj a hlavne, ak mu nebude nieco jasne, tak bude mat cas sa ist opytat, nie, on to musi robit na poslednu chvilu a samozrejme ze tu vcera lamentoval ... 😀

cicimon
29. mar 2010

ahojte,

deniska - gratulujem!!

ja som mala dnes WC noc, 2x na velkej a suchy nos, ledva som vedela dychat..

julia - ja mam v plane potiahnut este nejaku chvilu 🙂 a s tymi muzmi je to asi rovnake, moj tiez vsetko na poslednu chvilu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre