Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
29. mar 2010

cicimon ale ja som zas na ucet nedostala peniaze za minuly mesiac za PN co je cez 300e a za tento do polovice plus matersku mne to robi sklz cca 790e 😅 a uz je koniec mesiaca...ja neviem co na tej socialke robia....som tam akurat volala a moji zamestnavatelia to tam poslali takze je to na socialke....

veji tak na take ani nemysli to uplne vypusti z hlavy vsetko pojde hladko 😉 jake komplikacie ziadne nebudu

cicimon
29. mar 2010

kamila - tak hadam dalsi mesiac..

oliinka
29. mar 2010

ahojte takže blahoželám denise a jej synčekovi,nech pekne malinký rastie a maminka nech má vela mliečka.aj ja mám strach s porodu ja som tiež také malé pivo mám len 156 cm aj to možno nie takže dufam,že malinká bude mať tak niečo okolo 3 kil.baby ako ste natom zo zubami?ja mám opuchnuté dasná a aj ma bolia,ide ma stoho poraziť,niekedy to nejde bez paralenu vydržať.

kamilakd
29. mar 2010

susanitka no ved uvidime ked ja mam este celkom casu 😅 moj lekar povedal ze niekedy sa to rozbehne a niekedy mamicky este potiahnu tak uvidime mam to 50na 50 a s tym dychom no to je tazsie ja uz neviem telefonovat a chodit pri tom 😀

kamilakd
29. mar 2010

cici no buduci mesiac by uz bol 3mesiac krasne 🙂 jaj boze ked nieco nezaplatim ja tak nahanaju a dobre ze exekutora neposielaju a to ze mne dlzi stat to je ok ach jo no slovensko nase malebne...a este nam aj prikazovat vlastenestvo budu 😠

kamilakd
29. mar 2010

olinka ty pivko a co ti povedali na sone??kolko ma zubrienka gramov?a neboj a prvy mal kolko?a zuby? no ja chvalabohu nemam ziadne problemi u zubara som bola 2x na to mame narok a ja chodim na hygienu kazde 4mesiace a mam najmaksiu kefku a pouzivam ustnu vodu lebo ja som toto mala tak okolo 5mesiaca opuchnute dasna skus daco v lekarni alebo si neumyvaj zubky len tak jemnucko a vyplachni ustnouvodou stahujucou

vejula
29. mar 2010

jj kami , snažím sa zahanať take blbé myšlienky, najlepšie je stále čosi robiť... A inač ako malý Dominik, poslucha??? A ty už si na tri prsty otvorená??? To ja som bola na posledy na jeden 😅

oliinka
29. mar 2010

no ked som bola v 34.týždni tak mala okolo 2100 g a malý ked sa mi narodil mal 3080 g on bol vždyked mi ho merali ale o dva týždne menší.no skušam si umývať zuby s corsodylom aj natieram herbadent a nič takže asi len vydržať.a neviete čo znamená cervikálne skore 7 ?

oliinka
29. mar 2010

mnedoktor nepovedal zatial nič ohladom toho či som otvorená len napíše do knižky vždy to cervikálne a kontrola o týžden

kamilakd
29. mar 2010

vejul ale neplanujem vas ani jednu predbehnut tak pekne po poriadku 😀 ja mam casu dost....
http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=72752 olinka skus toto precitat

martina05
29. mar 2010

Ahojte, Deniske blahoželám !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

baby, s tými mierami bábätiek nestresujte, veď sú to len odhady..aj mne tvrdie, že Vanda bude veľká ale každý lekár mi hmotnosť odhadne inak. Ja som mala 3,8 kg a môj brat 4,6 kg a mamina to zmákla, takže žiadne stresy 😀 😀

vejula
29. mar 2010

kami, no len aby 😀

olinka o tom cervikálnom skore sa tu baby už bavili vraj je to od 1 - 9... no 7 je už dosť myslím, inač vôbec neviem čo ta hodnota znamená, len viem že čím je vyššia tým si bližšie ku pôrodu, mne dr nič také nezapisuje 😅

oliinka
29. mar 2010

pozrela som kami takže ked na začiatku je 0 a na konci 9 mohlo by to byť na dobrej ceste k porodu,nie?prvými vyvolávali takže nemám skusenosti z odtečením plodovej vody a ani hlen.zátky.tu na myjave zvyknu vyvolávať niekedy aj pred termínom porodu tak som zvedavá

martina05
29. mar 2010

Idem variť, potom sem ešte mrknem ....

alicc
29. mar 2010

deniska gratulujem a zelam hlavne vela zdravia 😉

alicc
29. mar 2010

mne ked malú merala dr. v 36 tt tak mala cca 2,6-2,8 kg, ta ja dúfam, že nebude zase nejaký malý chrúsť a aspon tie 3 kilá mať bude, prvá mala 3140g a to bolo uplne v pohode 🙂

alicc
29. mar 2010

ale doktorka povedala že je to len odhad, takže dúfam, že menšie nebude

kamilakd
29. mar 2010

olinka myslim ze si na dobrej ceste sa sporodnieva....v 37tt je normalne 7. ja mam inak tiez 6 o jeden bod od teba takze nam to postupuje asi tak ako ma...ved keby nieco bolo tak by nam povedali....chi a s tou plodovkou to bude este asi sranda ale hadam to spozname a mozno nam ani neodtecie az na porodnej sale

kamilakd
29. mar 2010

alic no krasne a mne povedali ze krpec mal uz v piatok cez 3,5kg 😅 aj ja chcem take 3kilove mimino 😀

oliinka
29. mar 2010

no mnepovedali pred porodom že malý ma okolo 3400g a mal 3080 g takže to nieje presné.

anabella30
29. mar 2010

Ahojte, chcem sa opýtať. Teraz pôjdem prvykrát do poradne posledné 4 týždne pred pôrodom na kramáre, je pravda že pri poradňach sa tam nerobí ultrazvukové vyšetrenie. Môže mi niekto napísať že prečo? alebo aspoň ako to tam prebieha má stým niekto skúsenosť. Ďakujem Anebell

marika1902
29. mar 2010

Ahojte babule

Deniska gratulujem k syncekovi. Krasne miery a dufam ze bude rast do sily 😀 😀 😀

Kamila ja som marodovala v january a socialka mi poslala peniaze az terez v marci a to postovou poukazkou ani som ich necakala hehe lebo som nevedela ze aj vikendy sa rataju tak aspon som mala na prilepsenie.
Inak ani mne este neprislo rozhodnutie o materskej. Asi nestihaju ked je teraz taky babatkovsky boom

oliinka
29. mar 2010

moje brušisko na začiatku 38.týždna

malalady
29. mar 2010

čiaovte babeny.. no ako?? už rodíme?? 😀 😀 😀

malalady
29. mar 2010

ja som sono od 34týždna nemala vobec 😒 oni ho ešte budú robit pred porodom či nie? 😠

malalady
29. mar 2010

olinka aj ja mam také burško 🙂 😝

malalady
29. mar 2010

a kde ste všetky????? kde ste zmizli babenky ??? 😀

oliinka
29. mar 2010

no ja si myslím,že by sono mali robiť ešte pred porod kvoli váhe a tak.malady a ty ako sa cítiš?

kamilakd
29. mar 2010

marika mne vsetko len cez ucet posielaju a asi sa to niekde zdrzalo no co uz 😉 inak u nas robia sono stale u mojho lekara kazdu poradnu a teraz v nemocke mi tiez robili sono na poradni a pribudli aj prietoky asi to zalezi na kazdom zvlast...ale pokial ide vsetko tak ako ma tak to sono nie je az tak podstatne.

oliinka
29. mar 2010

ako si rodila malého tobiaska?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre