• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
Kami...aj ty sa pekne drz a nech uz krpec tak nepribera, lebo fakt bude valibuk :wink:
Cheer...hej vsetko ok, ked som bola nikto tam nebol, a ked som odchadzala tak tam boli tusim 3 v cakarni, inak dnes ma dobru naladu, same srandicky :grinning:
Olinka, dodatocne vsetko naj, aj ja som mala :wink:
Alinka, vitaj :slight_smile:
29. mar 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasi no ja tiežpoužívam ten corsodyl aje tov tube ako pasta tak si stým umývam zuby aty si to potieraš či ako?
29. mar 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vwvw tak potom všetko naj naj aj tebe :slight_smile:
29. mar 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napísať veve ,prepáč
29. mar 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oliinka- ja mam ten corsodyl ale vo forme roztoku, tak s tym si vyplachujem aspon 2 x denne usta,este aj teraz ked mi to uz troska preslo....ono je corsodyl gel, a roztok slabsi 0,1 a 0,2 percentny, tak som si kupila ten silnejsi 0, 2 a zda sa ze pomohlo.....skus si ten gel len tak zlahka natriet na dasna ci by to tak nepomohlo....inak efekt by tam mal byt rovnaky , ci mas gel alebo roztok.... :wink:
29. mar 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem veve :slight_smile:
29. mar 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skusím a snad to polaví aspom trochu
alinka vitaj :slight_smile:
Ahojte...
Alinka ahoj!!!

Deniska- gratulujeme z celeho srdiecka...samozrejme aj s Barborkou!

Civi- Renusko je krasnucky....Dnes uz budem mozno aj na konikovi, ked ta maju pustit.

Nasa Barborka je veeeeelmi vytrvale babatko. Tak dokaze dlho plackat, ze az. Dufam, ze sa nam to upravi, lebo toho veru moooc nenaspime.
29. mar 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka vitaj,kolke kocky pribudaju,to je super,aspon bude veselsie !

Baby,co dnes varite ? Ja len fenikel so zemiakmi...
Aktak a uz si si zvykla na novu ulohu maminky??? A co vravi novopeceny ocinko???
29. mar 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nevarim nic, mam od vcera polievku a vcelku mi to staci, ja zjem asi 1/4 z toho co pocas tehotenstva :unamused: .

Frucht- pomalicky si zvykame, aj ked noci plne placu ma vedia dobre ubijat. Ale verim, ze sa nam to upravi. Novopeceny tatino pomaha o sto sest, v noci po papani ju uspava zvacsa on, aj ked asi ho budem musiet odbremenit, kedze rano vstava do prace.
29. mar 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aktak,a nepridas do albumiku nejake fotecky malej princeznicky,nech sa aj my mozeme pokochat ???
29. mar 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tie noci plne placu sa ani ja netesim.... :unamused:
29. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som vposlednej dobe taka hladna ako vlk,jem aj za troch !!!
29. mar 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Frucht, dala som foto do albumiku...
Niektore deticky prespia aj styri hodinky, takze to vobec nemusi byt tvoj pripad.
29. mar 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AktAk,Barborka je uplne krasnucka,ako spokojne odfukuje......ani si neviem predstavit,ze po nociach tak vyvadza !
29. mar 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake to je,ked sa babo prvy krat prisaje?
29. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to musi byt super pocit......

Tak som sa dobre najedla,teraz si ja spokojne odfukujem.....

Baby idem na nakupy,lebo sa z toho cakania na bociana zblaznim !!! :dizzy_face:
29. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja nič nevarím,máme zo včera kuracie meskoa ryžu.neboj aktakk tých preplakaných nocíbude časom ubudať
29. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Tak čítam, že nové bábätko :wink: deniska gratulujeeeem, veľa zdravíčka :wink:

Sa to tu ozaj akosi rozbieha, normálne mám stres, že už to fakt môže prísť kedykoľvek a ja stále nie som pripravená :grinning:
29. mar 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Frucht- nooo, ona bola na zaciatku spokojna..prve dva dni a potom sa to rozbehlo :grinning: .

Co sa tyka prisatia, je to krasny pocit, vsetko vlastne co sa tyka porodu aj napriek bolestiam je take uzasne. Ked sa malinka konecne dostala na svet tak to ako keby som bola znovuzrodena. Je to fakt neopisatelny zazitok!!!
29. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak som doma z poradne, bola som aj u anesteziológa, dohodnúť si druh narkózy... v stredu ráno nástup do pôrodky a ide sa na to :slight_smile:
najvyšší čas, už aj ja som opuchnutá, ruky aj nohy, aj tlak som mala dnes trošku vyšší :stuck_out_tongue_closed_eyes: krpček sa stále tlačí dolu, tak nech už je radšej vonku :slight_smile:

deniska, gratulujem a želám obom veľa zdravíčka :dizzy_face: to si mala nejaký super rýchly pôrod :slight_smile:
29. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejni takze v stredu uz budes mat malicke?
29. mar 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška, hej, v stredu o takomto čase už budem dvojnásobná maminka :dizzy_face:
29. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej tak to sa malicka narodi na krasny datum :slight_smile:
29. mar 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trosku som bola nakupovat, ale veru unavena som ako kon.... a to fucanie... uz nech to mam za sebou... baby kolko ste zatial pribrali? ja som v 36 tt a pribrala som 13 kg, a citim sa ako slonik :slight_smile: Podla mna bude drobcek riadny macko :slight_smile: v stredu ideme na sono a do poradne, tak som zvedava co nam povedia...
29. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali, ja tipujem ze som pribrala priblizne 13kg, ale neviem naisto kedze vahu doma racsej nemam ... dozviem s aaz vo stvrtok v poradni ... a vobec nemusi byt macko, ked mas teraz 13kg to vobec od toho nezalezi ale od zdedenych genov a predpokladov
29. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v 30 tt nam povedali ze maly ma už 2 kg, ze bude zrejme velky po tatovi... lebo ja som drobna, mam len 160 cm. Tak som zvedava, co nam povedia v stredu. Ozaj dievcata, mne doktor povedal, ze budem asi rodit cisarskym, lebo mam uzku panvu. ja som si myslela ze to sa roztiahne... mate s tym skusenost?
29. mar 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja som dosla z UTZ - tak mala ma v 37tt+0 3300g - to bude asi obor a nie dieta. prietoky ok, tak uvidime, co bude zajtra na poradni

stretla som tam babu, co uz 5 dni prenasala a v stredu ma nastupit do nemocky, uz bola z toho prenasania nestastna...
29. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, idem vas rychlo docitat, ci mame nejake dalsie prirastky...uz to zacina byt normalne napinave kazde rano ;)
29. mar 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok