Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

veve23
29. mar 2010

no vsak to, ja mam tie iste mindraky ako Moni, u nas davaju cipky ale aj ja sa bojim ci si nesprtnem aj ked budem tlacit krpca, to ci budem nalicena je mi jedno, aj tak budem rada ze som a polovicka ma videla uz vseliak a ostatnych ma v prdeli 😨

cicimon
29. mar 2010

veve = ty ides na kramare?

kamilakd
29. mar 2010

cici ty provokaterka 😀 ale sak treba si dat potom to budehorsie ked budeme kojit to asi hoc co jest nebudeme

cicimon
29. mar 2010

kamila - ved prave preto to chcem teraz este dobehnut 🙂

cicimon
29. mar 2010

a dnes som nakupila vajicka na velku noc - na hrudku, na tvrdo (tie ja milujem), na satal..

kamilakd
29. mar 2010

cici mi hovor ja tak lubim tu stiplavu pastu v cine a to asi potom dlho nebudem papkat a mam rada vsetky tie nezdrave veci ako klobasky a pecene atd uz slintam a to som uz navecerana 😅

veve ja budem tiez rada ze som rada tak to neriesim 😉 sak co uz ked tlacit musime a ked daju cipku tak to pojdes tiez na WC

veve23
29. mar 2010

Cici..nie ja budem rodit v Ruzinove

kamilakd
29. mar 2010

cici a co je to ta hrudka mozes mi to vysvetlit?

kamilakd
29. mar 2010

veve v ruzinove u spanku? inak dnes bol v TV hovoril o porodoch celkom pohodak ja som raz u neho bola a vyzera ze je fajin

veve23
29. mar 2010

Kami..vsak to, ci klistir alebo cipky, utekat budeme vsetky......doteraz sme plakali ze sa po zeleze nevieme vy....., tak pri porode to dobehneme jedna radost.........jak sa poznam som mna to pojde aj zhora aj z dola, no co uz, uz sme sa raz na to dali, tak uz sme pomaly vo finale, tak huraaaaaaaaaaaa do toho

veve23
29. mar 2010

Kami, u neho prave nie, ale mam tam vybaveneho ineho dr. tiez ma dlhorocnu prax a pocula som na nho len chvaly a je velmi mily, tak dufam ze budem spokojna.

kamilakd
29. mar 2010

veve no hura 😅 veru

inak dnes som volala so zuzkou a ta uz bola na prvej prechadzke dneska s malinkym maxikom...uz sa citi pohode

kamilakd
29. mar 2010

veve budes spokojna urcite drzim palceky

kamilakd
29. mar 2010

no idem ja kukat tu dance shov co to je zac a inak panelak davaju az po 22tej no parada

dejnas
29. mar 2010

ja som práve dnes vypĺňala ten dotazník k anestézii, nesmiem mať šperky, zubnú náhradu 😀 , byť namaľovaná a pod. ....
u nás na WC-ko aj sprcha priamo na vzdychárni (samozrejme v samostatnej miestnosti 😅 ) takže sestričky robia klystír priamo v sprche 😉
ja si na zajtra ordinujem prečisťujúci deň, začínam hneď nescou s mliekom a celkovo budem už veľmi striedmo jesť...
od zajtra má mm dovču, tak si užijeme posledný deň v trojici 😉

no A BEžíM DO KUCHYNE, MA VYHáňA VARIť 😠 už mi aj cibuľu nakrájal 😝

cicimon
29. mar 2010

veve - som pocula, ze asi na kramaroch a teda tym padom aj v ruzinove davaju tie cipky, ale vraj az tak nefunguju ako klistyr...

ja beriem tiez zelezo a mam dojem, ze po nom sa vy...... viac ako predtym

moni
29. mar 2010

kami, veve, ja na sters reagujem hnackou takze dufam ze ked to na mna pride tak telo same urobi co ma 😀
hadam aj tu predavaju nejake gely/cipky, ale nepozerala som to este.

dejni, tak zuby treba nechat v pohariku 😀

kamilakd
29. mar 2010

cici co je to ta hrudka????

dejnas
29. mar 2010

moni 😀 😀 😀 veru, ani by mi nechýbali, veď tá strava po sekcii je skôr vodová až kašovitá 😀 😀

veve23
29. mar 2010

Moni 😀 😀 😀 ze zubna nahrada
Kami..dik, vsak dufajme ze nam vsetko vide tak ako ma. Aj ja kukam Joj a niak sa to prerusilo 😨
Cici, no vsak uvidime ako tie cipky zaberu, ked ne ich chyba

cicimon
29. mar 2010

jaj - kamila sorry - to je take vychodnarske jedlo na velku noc, sa to robi z vajec a mlieka...sa to spolu uvari, da precedit cez gazu alebo utierku , zviaze sa do tvaru gule a ked je to scedene, trosku sa zapecie...

nieco take http://www.dobrenapady.info/velkonocna-hrudka-1...

vejula
29. mar 2010

joj dievčatá som napísala správu a mi tak zahaproval comp, že som ho musela 2x po sebe reštartovať, už nestíha deduško 😅
No maličký sa aj trošku rozhýbal na chvilu asi tak že mamička nebooooj, ale už je zas ticho lenivec jeden. Inač myslím že trošku zmenil polohu, je tak viac kolmo na dierku teda ritku má viac v sredu a nožičky nižšie, neviem či si to viete predstaviť 😅

vejula
29. mar 2010

cici hrudka sa robieva na východe ak sa nemýlim, že????

majca424
29. mar 2010

Ahojte 🙂
Tak čo tu máte nové? Mna dnes celý deň akosi pobolieva brucho, už to normálne nechápem, také zvláštne pocity mám 😒

ahoj veji, neboj sa, maličký tam má určite už málo miesta, tak preto sa mu ani nechce hýbať... 😉 ale pokiaľ cítiš aspon aké také pohyby, tak nevadí, keď sú len slabunke, naozaj tam ma malo miesta, si to predstav 😉

kamilakd
29. mar 2010

cici mnam to som uz raz jedla sa mi teraz pekne sliny nazbierali tak ja vygooglim recept

vejul on tam miesto nema tak preto moj kopcuje dnes o 106 j teraz som mu dala pribinacika a kope kde rozpravam telefonujem asi ho to vyrusuje ked chce driemat 😀

cicimon
29. mar 2010

vejula - ano, ja som z KE 🙂

kamila - videla som viac receptov, ale my tam nedavame ziadne hrozienka, petrzlen a pod...

moni
29. mar 2010

veji, tak zbojnik maly ta zas plasil..potvora mala. ved ked vies kde ma ritku, tak ho trosku potlapkaj nech nevymysla ;)
ja mam tiez pocit ze moja mala trochu zmenila polohu, hlavou je dole, rucicky citim straaasne nizko, ale doteraz mi skor vypucala chrbatik a dupku, a teraz skor tie jej kostialiky citim, ako keby bola bokom, lebo na jednej strane mam uplne makke brucho. no som zvedava na dalsie sono co tam nacvicuje...

cicimon
29. mar 2010

moja je asi viac napravo a ked velmi "vystrkuje rozky" tak ju trochu pichnem,,,teda trochu ju stuchnem, nech mamu nekope 🙂)

moni
29. mar 2010

cici, a nevrati ti to? lebo moja mala na chvilu prestane a potom sa rozzuri 😀

majca424
29. mar 2010

no ja mám tiež niekedy pocit, že mi to vracia dvojnásobne keď ho trošku posuniem 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre