Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
30. mar 2010

moni len dufam ze zaberie lebo ja mam najlesie skusenosti s Ibalginom ale ten sa nesmie. je nebezpecny pre mimi

moni
30. mar 2010

majca, no veru trdlo! zimu prezijem bez padu, a teraz ked je jar tak sa vykydnem v plnej krase 🙂 no hlavne ze to dobre dopadlo!

moni
30. mar 2010

marika, no veru ibuprofen sa nesmie ku koncu tehotenstva. snad zaberie aj panadol.
mne zas zaberal len ten ultra rapid sumivy a ten by sa tiez v tehu nemal.

marika1902
30. mar 2010

Monia zemska pritazlivost je svine ze? Aspon ze sa malinkej ani tebe nic nestalo. pady su vraj v tomto stadiu dost nebezpecne

majca424
30. mar 2010

moni, no veru, ešte že to dobre dopadlo...
ja keď som povedala doktorke, že ma bolieva hlava, tak mi povedala, že môžem paralen, lenže ten zaberal len zo začiatku a tak zo začiatku som si dávala aj ibalgin ale teraz už tiež nie, ale našťastie, teraz ma tiež tak nebolieva hlava, musím zaklopať, ale len tak sem tam, ale zase to stojí za to, som celý deň ako oťapená....

moni
30. mar 2010

marika, no brzdila som sice, ale slabo 😀 fyzika nepusti ;)
mm bol z toho vyklepanejsi nez ja...

marika1902
30. mar 2010

moni mna by asi mm po takomto soku ani vonku nepustal 😀

marika1902
30. mar 2010

Inak u nas fuka strasny vetrisko. Asi radsej ostanem doma som sa chcela ist prejst ☹

majca424
30. mar 2010

marika, Teba by vonku nepúšťal, mňa by už asi do nemocky šikoval 😀 😀

marika1902
30. mar 2010

majca tak moj je aj rad ze este nerodim, lebo ma strasne vela roboty a nestiha sa venovat ani mne nie to este potom Kubkovi. Aj ked neviem ci sa to po porode niako zmeni 😒

tarinka333
30. mar 2010

Seuska, jasne, ze sa Ti opytam 🙂
Mm ete nestresuje, je celkom v pohode, nehapem, akurat mamka uz stresuje, ze "nechod uz nikam sama, co ked Ti niekde odtecie plodovka" 😀
Tak sedim doma.
Inak ma riadne tak menzesovo bolia krize. Ale nejako permanentne, nie ze chvilku ano a potom nie. Mam zacat robit paniku? Ci to len poslickovia?

marika1902
30. mar 2010

tarinka ja ako totalny laik ti asi neporadim. Ja dufam ze aspon u seba budem mat dobry odhad a pojdem vcas do nemocnice 😀 😀 Ale si v 40tt kludne uz mozes rodit.

marika1902
30. mar 2010

Inak cicimon tu dnes cely den nebola 😲

moni
30. mar 2010

tari, ja tiez ako totalny laik neviem co su to za bolesti. obcas (hlavne v noci/nad ranom) to mavam aj ja. hodinu-dve a potom zas dobre. a aj menzesove krce v podbrusku. som to uzavrela ze su to poslickovia.
lenze ty si daleko pred nami, takze mala panika je povolena 😀
a som si zabudla pochvalit fotku!

no ja chodim stale do prace, neviem si predstavit byt doma. ale je to zo dna na den narocnejsie. uvidime do kedy to vydrzim.

majca424
30. mar 2010

no marika, ten môj zase pre zmenu začal chodievať na dlho do roboty, takže ten ani nie je doma a pochybujem, že aj bude keď budem rodiť 😒 ☹

majca424
30. mar 2010

idem ja kočky na pizzu 😀 tak potom neskôr, ahojteeee 😀

marika1902
30. mar 2010

Moni a dokedy chces este pracovat?

seuska
30. mar 2010

Tari diky za opytanie. Skus sestricky sa opytat, ona je zlata a visi im to tam za doktorom na nastenke, Som zvedava kto bude mat sluzbu aj v sobotu aj v nedelu.... No moja podla mna este nestresuj, predychavaj, telo sa pripravuje na porod.... boze keby ma aspon tie krize boleli! No mamina ma pravdu, sama radsej nikde nechod... zlata ako sa boji 🙂

Moni ja tiez este chodim do prace, sice dnes som mala volno, ale zajtra aj vo stvrtok este idem, musim to tam zabezpecit ked tam nebudem aby vsetko fungovalo.... Pocit ze je clovek nenahraditelny nema chybu 😀 😀

marika1902
30. mar 2010

majca ja zacinam mat pocit ze vsetci chlapy su rovnaki. Praca je prvorada potom zabava

moni
30. mar 2010

marika, no to este neviem, asi do polovice aprila? podla toho ako to budem zvladat a ako mala dovoli 🙂
mne je ozaj lepsie tu ako doma, okrem toho mm robi vo vedlajsej budove takze takto ho mam blizsie 🙂

seuska 😀
ano, priznavam, robim to hlavne kvoli svojmu pocitu...sice nie nenahraditelnosti, ale ako sa poznam, doma by som viac stresovala, tristokrat prekladala, vymyslala. takto sa sem rano dogulam, cosi porobim vo velmi sviatocnom tempe, pokecam s kolegami, veeela citam a konikujem, a hned mi ten den rychlejsie ubehne 🙂

tarinka333
30. mar 2010

Seuska, uz som si dala do fonu ako pripomienku, aby som nezabudla opytat sa na slluzbukonajuceho lekara 😀
Krize bolia furt... asi sa trosku natiahnem, ci to neprejde. Hm...

moni
30. mar 2010

tari, mozno sprcha? vana?

seuska
30. mar 2010

Moni no tak sa zas nepretrhnes, ale sak aspon cas zbehne.... Ja ked som doma tak som zas priserne leniva, rano si naplanujem robotu a aj tak polka neni urobena, ale ked som v robote idem jak drak, lebo firma musi fungovat.

Tari diky a tu sprchu isto skus, ak to prejde boli to fakt len poslickovia....

marika1902
30. mar 2010

Moni tak dufam ze ti mala dovoli pracovat este dlho.

Inak aj ja som mala blby pocit ked som odchadzla z prace ze ako to bezomna zvladnu ale nakoniec im to ide uplne bez problemov. A ja som sa psychicky uz zmierila ze nepracujem ani si to uz neviem predstavit proste som prepla nialky gombik v hlave a tesim sa na mamickovanie. A to ludia co ma poznaju tak boli dost prekvapeni lebo si mysleli ze som tvrda karieristka. Ale ked zacne telo robit tik-tak tik-tak tak praca ide bokom.

moni
30. mar 2010

seus, presne tak..ja viem ze mam doma vela prace, ale neviem ci by som sa dokopala 🙂 tu je to ine, chcem stihnut nejake rozrobene veci, aby to nemusel za mna ktosi robit. so sefom mam dohodu, ze mam svoje tempo, ak stihnem - stihnem, ak nie nezblazni sa.
marika, to hej, to tik-tak sa neda prehliadnut, cim blizsie k TP tym menej sa mi mozog zaobera ne-mamickovskymi a ne-babatkovskymi temami 🙂

marika1902
30. mar 2010

no ja som tiez mala taku dohodu dorobit niake rozrobene veci a hlavne zaucit noveho cloveka som musela ale posledny tyzden v praci som povadsinou surfovala po babatkovskych strankach 😀 😀

magic08
30. mar 2010

ahojte aprilovky 🙂
ako sa dnes mate?

evil15
30. mar 2010

Ahojte bambulky dnes mi je nejako blbo už od rána ☹

volala som so zuzkou a ked dnes príde jej sestra tak jej donesie laptop a bude zase pripojená 😀 😀 😀 inak sa majú dobre aj ked Maxík nechcel priberať ale že už začal tak je dobre 🙂

jankako a deniska gratulujem k slniečkam nech vám robia len a len radosť 🙂 🙂 🙂

civi renko je zlatunký a ešte raz gratulujem

marika- cici dnes mala poradnu tak uvidíme tiež sa mi to nezdá že by tu nebola celý den

kikarv
30. mar 2010

ale jeden ibalgin by nemal ublížiť malej? brala som ho asi pred mesiacom ked ma bolel velmi zub.

marika1902
30. mar 2010

kika jeden asi nie ale ja by som neriskovala. ja som citala ze sposobuje predcasne uzavretie niakej chlopne v plucnici ci co. Asi je dost nebezpecny v tretom trimestry.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre